Opinie o DB Schenker w Zabrze

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie DB Schenker. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DB Schenker o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DB Schenker w Zabrze

ustawiacz

to jest dokładnie to samo co między pielęgniarkami a lekarzami. razem strajkowali a podwyżki dostali tylko lekarze.

///

Dyrekcja chce skłócić pracowników,i to się im super udało.Kierownikom pociągu i ustawiaczom proponuje złożyć wypowiedzenia.

do"kierownik pociągu" nie po 5 latach tylko po kursie czyli od razu

do dratewka szewczyk

Związki to tylko biura podróży NIC więcej....Nie mają w żadnej sprawie NIC do powiedzenia.Nie wiem w ogóle po co sa te związki.....

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Kierownik pociągu

Ja mam po 20 latach pracy za kierownika pociągu 3200zł a taki maszynista który robi 5 lat ma 3700zł???Czy wy nas uważacie za idiotów czy o co chodzi???

Kierownik pociągu

Dlaczego jedni(maszyniści)są docenieni a inni(kierownicy pociągu,ustawiacze itp.)są traktowani jak ktoś kogo nie potrzeba w tej firmie???Czy my też mamy zacząć składać podania o zwolnienie aby nam podnieść brutta tak jak maszynistom???Gdzie dyrekcja ma oczy???Gdzie tu sprawiedliwość?????Czy ktoś nad tym panuje???

lilo

co się stało, że debil dddooo jeszcze nic nie napisała?

dddooo
@lilo

Załóż sobie akwarium z zasłonkami i kurami.Będziesz sobie mógł je podglądać,po cichu,co one tam sobie robią.Będziesz miał zajęcie.

Francja

Utrudnienia w podróżowaniu po Francji po zamachach w Paryżu W związku z zamachami terrorystycznymi w Paryżu na terenie kraju wprowadzono obostrzenia dotyczące przemieszczania się. Dotyczą one w głównej mierze wyjazdów z kraju i paryskiego transportu. Fot. Michał Szymajda Fot. Michał Szymajda Przyporządkowane tagi: SNCF (72) , Paryż (14) W związku z wprowadzeniem stanu wyjątkowego we Francji, po zamachach w Paryżu, ograniczono ruch graniczny do i z tego kraju. Zamknięcie granic polegało na tym, że osoby chcące opuścić kraj nie mogły tego zrobić, natomiast m.in. dziennikarzom TVP bez problemu udało się wjechać do Francji z Belgii. Prowadzone są jednak restrykcyjne kontrole graniczne. Od momentu dokonania zamachów do godziny 10 rano część z linii metra było zamkniętych. Chodzi o stacje: Republique, Temple, Parmentier, Jacques Bonsergent, Oberkampf, Filles du Calvarie, Strasbourg Saint-Denis, Goncourt, Arts et Meliers, Saint-Sebastien Froissart i Saint-Amboise. Tym samym z zakłóceniami kursowały linii 3,4,5,8,9,11. Z racji tego, że zamachy miały miejsce w godzinach wieczornych i nocnych, nie spowodowało to wielkich utrudnień w funkcjonowaniu komunikacji autobusowej. Obecnie nie działa przystanek podmiejskiej kolei RER w okolicy parku Disneya. Nie ma natomiast większych utrudnień jeśli chodzi o kolejowy transport dalekobieżny, chociaż znacznie wzmogły się kontrole na dworcach kolejowych. Rosjanie zapowiedzieli ograniczenia w transporcie lotniczym pomiędzy Rosją a Francją. Na razie nie wiadomo czego konkretnie mają dotyczyć. 14 listopada po godzinie 11 zamknięto jeden z terminali londyńskiego lotniska Gatwic, z uwagi na podejrzenie ataku bombowego. Komunikat MSZ Ministerstwo Spraw Zagranicznych opublikowało informację skierowaną do obywateli planujących podróż do Francji. "Władze francuskie wezwały mieszkańców Paryża do pozostania w domach. Ministerstwo Spraw Zagranicznych zaleca również wszystkim osobom planującym podróż do lub z Paryża rozważenie aktualnego stanu bezpieczeństwa i nawiązanie kontaktu z przewoźnikiem w celu potwierdzenia ew. możliwości odbycia podróży." a nie mówiłem

dratewka szewczyk

gdzie są związki zawodowe

szewczyk

gdzie są związki zawodowe?

wkurw

słyszałem, że jak maszynista zagrozi, że się zwolni to mu dupę liżą i podwyżkę obiecują. a tam słyszałem. znam taki przypadek. a kurrrwa dalej drobne

wkurw

co trzeba zrobić żeby być godziwie wynagradzany w tej firmie?

ustawiacz

ooo i proszę jaka metoda DB. Francja i anty prowadzą rozmowę o dupie maryny, żeby przykryć 3700 maszynistów. ja pamiętam

Francja

starasz się być śmieszny czy jesteś cyniczny?

Francja

a Paryż płonie. świat płonie. podwyżki wam nie pomogą

maszyniok

ale hujnia. żal i smutek

ustawiacz

proponuje "zaprosić" razem przewodniczących związków i przedstawiciela firmy (może Babiuch albo Smagacz) na oddziały i niech nam to wytłumaczą wspólnie. co wy na to załogo? oczywiście paniska maszynisci tez niech będą.

wkurw

normalnie wkurwiony jestem. a co oni z innej gliny. mają inne żołądki? moje dzieci też chuja wigilię i ferie na bogato. ja tez chce 3,7. firma i związki przegieły. myślałem że nigdy tu nie napisze bo to forum to guwno ale dzisiaj mnie ruszyło.

Rob

związkowców na taczkach wywieźć

maszyniok

wszystkim wszystkim. a gdzie są związki zawodowe i co one na to? js tez płace składki na ZZ ale widzę ze trzeba przestać. związki mają reprezentować wszystkich a nie tylko wybrańców Pana prezesa

Zostaw merytoryczną opinię o DB Schenker - Zabrze

• Jak się pracuje w DB Schenker?

Zobacz opinie na temat firmy DB Schenker tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DB Schenker?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DB Schenker?

DB Schenker