Opinie o DB Schenker w Zabrze

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie DB Schenker. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DB Schenker o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DB Schenker w Zabrze

Zniesmaczony

Czy ktoś wie kto za to odpowiada,za taki stan rzeczy że maszyniści mają 3700 a ustawiacze,kierownicy pociągu,rewidenci po 2900zł???Jakaś tam róznica powinna być ale 800zł?????To pokazuje gdzie mają inne stanowiska...

Sprawiedliwy

dlaczego?

Dyżurny

Nie ma żadnej sprawiedliwości....ŻADNEJ.

///
@Dyżurny

Jest jedna,wszyscy muszą umrzeć.

ustawiacz

faktem jest ze ktoś tu za bardzo troluje i komuś to na rękę. zamiast pisać merytorycznie o stanie firmy to jakieś poyeby piszą o wszystkim innym tylko nie o tym co ważne.

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
biały murzyn

nie no ja generalnie im współczuje ale wolałbym pogadać o naszych zarobkach. o tym z czego żyjemy albo raczej o tym z czego wyżyć się nie da. dlaczego jedni mają a drudzy nie. dlaczego dzieli się ludzi na pierwszej kategorii i trzeciej?

dddooo
@biały murzyn

Nie wiesz?Powiem Ci bez znieczulenia,bo się da,lub ci z trzeciej nie mają żadnego innego wyjścia i też się da.I tak się to pcha,tak jest zazwyczaj wszędzie nie tylko u was.Tylko że was pewnie teraz to dotknęło,a przedtem pewnie mieliście względny spokój i jest teraz sztuczna burza kontrolowana, żeby zobaczyć kto się wychyla,nie znasz tego? Należy to przyjąć do wiadomości bo tak jest było i będzie i trzeba się z tym pogodzić.

naiwniak

a może to ze maszynisci dostali podwyżki to taki zwiastun naszych nadciągających podwyżek... tak sobie naiwnie myślę☺

dyżurny ruchu

Teraz sobie sprawdzaj jeden z drugim w Zabrzu informatyku tzw.kto pisze,jakie IP,jaki e-mail itd.W tym też Wam związki pomagają żeby tylko uwalić pracownika,a na osobności mydlą oczy!!!Całe szczęście,że już dawno nie płacę na tych darmozjadów i każdy powinien tak zrobić,ale Wy nie tylko na nich narzekać,a jeden z drugim pierwszy po paczkę za 40zł,gdzie słodycze z promocji lub krótki termin co dostają za darmo.Tylko w ciągu roku wydacie na nich ok.300zł dostaniecie paczkę za 40zł i żadnej pomocy.Ruszcie w końcu głowami ludzie i zróbcie sami też porządek z nimi.

dyżurny ruchu

Maszyniści co nie znają ani sygnałów ręcznych nie wspominając o semaforach itd.3700brutto co za cyrk!!!Natomiast żeby ogólnie coś ruszyło na torach to panowie"maszyniści z bożej łaski i panowie na wysokich stołkach"są do tego potrzebni dyżurni i to doświadczeni!!!Także nasza grupa zawodowa także nie będzie pracowała za 3000brutto chyba ktoś tu oszalał w tej firmie!!!Od jutra jak kolega wyżej wspomniał wszystko zgodnie z przepisami!!!Albo będzie jedność w końcu między nami pracownikami albo dalej nas będą kopać w d...jak białych murzynów.I do wszystkich straszków co dużo gadają tylko na oddziałach,a nic nie działają albo robimy tak jak jest w przepisach i nikt nas w tym momencie nie ruszy,bo z jakiej racji albo będziemy dalej tanią siłą roboczą!!!Wybór należy do nas-więc?!

Kuba

Popatrzcie na to tak że zapewne jak podwyższyli brutta maszynistom do minimum 3700zł to zapomnijcie o podwyżkach w następnym roku bo skąd niby wezmą na nie kasę......Trzeba uciekać do innej firmy,tam także potrzebują rewidentów i kierowników pociągów także się nie bójcie.

Jeszcze_DB

Panowie "menagerowie" kolejny raz nie wyciągnęli wniosków. Zwolnili setki maszynistów a teraz im loda robią, żeby ktokolwiek tu chciał pracować. Za chwilę to samo będzie z kierownikami pociągu, ustawiaczami itp. Problem w DB to kadra "zarządzająca", która nie ma pojęcia o co w tym wszystkim chodzi. Potem będą mieli maszynistów, którzy nigdzie nie pojadą bo nie będzie miał kto im zestawić składu, zrobić próby itd. Pogratulować Niemcom doboru "kadr". Żenada...

KM

trzeba odzyskać cojones:)

??

Proponuję strajk włoski! może wtedy w Zabrzu zrozumieją, że DB potrzebuje również innych pracowników żeby istnieć na rynku! Ja zaczynam od jutra!!!

rewident

ja mam 2900 a ty 3700!Gdzie tu sprawiedliwość??Chciano skłócić pracowników i im to się udało,widać co się teraz dzieje na oddziałach...

lilo

Galilejszyk tez ma 3,7? to chyba premia za złodziejstwo. dajcie mu jeszcze funkiel nówki banki 50 litrów

3.7 na początek

może i jestem ogniwem ale ogniwem który ma 3,7☺

cała prawda

ale związki na wyjazd w góry w Alpy mają cena nie duża bo tylko 1600 zł za cały tydzień .A reszta niech tyra na górę ,jak myślicie kto pojedzie?Kto resztę kosztów finansuje?Tak jest w tej firmie.Aha mam 37 lat pracy w firmie ,nie opierdzielam się a do rachunku dostaję (nie mam żadnych potrąceń typu pożyczki etc)2300 beze mnie maszyna nie wyjedzie ,więc Panowie maszyniści trochę pokory bo jesteście tylko ogniwem w całym łańcuchu!

PM

możesz mnie obrażać ale to nie was potrzebują na rynku i to nie o was się biją. a próbę robi mi rewident pajacu

K.p

A k.p to nie ma odpowiedzialności??Kto ci robi próbę pociągu?Kto odpowiada za ten skład jak nie kierownik pociągu???Oby jak najmniej takich pseudo maszynistów jak ty pajacu!

PM

i co tak płaczecie. kierownicy pociagu czy ustawiacze nie mogą nawet równać się z. maszynistami. maszynista to odpowiedzialność i brakuje ich na rynku. zrób kurs maszynisty to pogadamy.

Zostaw merytoryczną opinię o DB Schenker - Zabrze

• Jak się pracuje w DB Schenker?

Zobacz opinie na temat firmy DB Schenker tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DB Schenker?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DB Schenker?

DB Schenker