Opinie o DB Schenker w Zabrze

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie DB Schenker. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DB Schenker o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DB Schenker w Zabrze

do

Wiesz co, wyczuwam tu kobiecą rękę,mikro rozmnażanie nawet bez użycia autoklawu jest możliwe nawet w warunkach amatorskich, z pożywką sobie jakoś poradzisz , coś jak okulizacja plus, tyle że jest szybsze.Nie ważne.Jednak myślę że grubo przesadziłaś z grilowaniem,co następne? Gril z wanny.Człowiek uczy się na błędach,tak barbiszonie, dziękuj kolegom,faktycznie to nie mój poziom,nie lubię dymu i cholesterolu.

do

Stary,moim skromnym zdaniem, tak wygląda koniec,oby nie, ale................... co tu gadać.Z tego co tu widzę, to kiszka.

do

A mówiłem,uderz w stół z powyłamywanymi nogami po imprezie a nożyce się odezwą,ktoś tu przesadził z grilowaniem. Teraz mam inne fajne hobby in vitro,ty będziesz żabą.Książe nie przyjedzie,bo leży w rowie po imprezie i kury mu ziemniaki z japy, wydziubują takie puszcza wieloryby.I w ogóle do widzenia,baw się dobrze w grajdołku.

bea

Wyslij CV , na jastrzebskie bocznice sie przyjmij na wyksztalcenie nie patrza super atmosfera, oprocz p.grilll

@bea

słuchaj sowa,każdą pannę da się urobić,cierpliwość popłaca,wcześniej czy póżniej pęknie.

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
do

wychodząc z siebie nie trzaskaj dżwiami.

Copson

Witam czy ktos pracuje jako kurier w db shenker baza w pyskowicach, moze ktos sie wypowiedziec na temat pracy, zarobkach, atmosferze, rozwazam podjecie pracy u jednego z podwykonawców i chcialbym sie dowiedziec co i jak z gory dziekuje za odpowiedzi

DB Cargo

to nie forum DB Cargo łosie

koo

Chyba ktoś tu pomylił pojazdy,cóż zdarza się,fachowiec.

do

Coś mi się zdaje,(to moje prywatne domysły niczym nie poparte i na pewno się mylę) ale śmię przypuszczać tak sam w sobie że chyba stawki opierają się o grila,czyżby sami swoi ? To nie dla mnie,ja stronie od spędów a z kablowania zawsze miałem niedostateczny.Cenie sobie spokój.

@do

Zapewne w wiekszosci ma ocene niedostateczna, ale dlaczego jeszcze istnieja takie osoby jak Pani grilll z zofiowki dlaczego nikt tym nic nie robi???????

@zof

Dlaczego istnieją? Bo ludzie są wygodni i praktyczni,wykazują się, plus kwestia charakteru. Dlatego pewnie jest tym, tak jak ją nazywacie.Moim zdaniem przepływ informacji,każda okazja jest dobra by polepszyć sobie byt.Pozostaje być sprytniejszym.

@do

Pozostane przy zasadzie kto dolki kopie sam w nie wpada predzej czy pozniej I koniec w tym temacie A praca tutaj jest ok

@zof

Znakomite podejście do sprawy i pamiętaj nic na pokaz,tylko fakty.

@do

Nie wiem czy takie znakomite?????no chyba ze ona rzadzi na tej bocznicy

pektozol,muchozol i sanitozol
@bea

Przyjacielu,ty musisz być elastyczny,jak nie to z góry spisujesz się na przegraną,pomyśl,jakiś wspólny np.prezent typu;buty crocsy na szpileczce z nogi od taboretki(w domu sami przytniecie), piękny bukiet kwiatów polnych(jakże proste i szczere)do wyboru i koloru,a na końcu ekstrawagancki surwiwalowy grill z pralki frani z wyżymaczką do zmiękczania potraw z nawiewem przez wąż,druga młodość frani.Myślę że powinno poskutkować.

pektozol,muchozol i sanitozol
@pektozol,muchozol i sanitozol

A jeszcze,wirnik od frani można zaadoptować do napędu kury na rożnie w pionie (kura jak baletnica,spektakl, taka sztuka nowoczesna).

do

Uderz e stół ,a nożyce się odezwią.

bea

Zarobki sa ok, o jakie stanowisko Ci chodzi??????

bor

Czytaj ze zrozumieniem TU nikt nie donosi, pisza o Pani grill, ktora informuje wl.reszta jest w porzadku, a "grill" to impreza na ktora sie przychodzi .... a kto tam byl????wiemy wszyscy stad przydomek Pani grilll Nie ma sie czym przejmowac, zawsze tez mozesz zaprosic na impreze kie.... nikt nikomu mie zabrania Koniec w tym temacie sa powazniejsze rzeczy

zof

bardzo dobrze jak dla mnie, jedna skała i 3.300 to chyba super, ale mają więcej oooo dużo więcej nadgodziny , soboty itd.....najlepiej pytaj u źródeł nie na forum, bo znajdą się tu i tacy co nażekają nie wiem na co????? DB to super Firma

@zof

Przyjacielu odpowiedż wprost;Widziałeś jak goście są szkoleni,spalają się w robocie a póżniej wyskakują na święta i podobne,nie tylko u was,widziałeś,bo ja k.... tak.Są wybory wśród swoich,powiedziane ofen .Jeśli to przetrwasz to jesteś dobry,ja umie pływać ale inni nie bardzo .I jeszcze ktoś musi taki kawał wymyślić i póżniej to klepnąć.To jest taki zwykły niedowartościowany maminsynkowaty perwer,picuś cycuś wystawiający całej reszcie opinię, po prostu w domu nie idzie,wyładuję się w pracy.Tyle mam do powiedzenia,do widzenia.

@do

Jeszcze ostatnie masz taką stawę na łapę,to się nie chwal,wszędzie są uprzejmi.

@do

Wiem, ze sa uprzejmi donosiciele, ale ja pisze prawde ,ze w DB jest super praca u nas tez jest Pani grilll ale to wszyscy wiedza

@zof

Pamiętaj z donosicielem najlepiej rozmawiać o pogodzie,pierdołach i takie tam bla,bla,żeby nie miał się do czego przyczepić i żeby zachodził w głowę o co mu chodzi,nic konkretnego bo szczeli z ucha,a jak się do takiego nie odezwać to wymyśli jakąś swoją wersję czegoś nie z tej ziemi i mu uwierzą dla świętego spokoju,żeby się wykazać.

@do

"Wypisz wymaluj" Pani grilll z Zofiowki strach sie bac Czy to Ta???

@bor

A fajna ona jest,może coś można zaradzić.Jest wiele sposobów.

@bor

A fajna ona jest,może coś można zaradzić.Jest wiele sposobów.

Np.????

zof

narzekają, itd.. bo im się nudzi jak pisałem wcześniej POLECAM Bocznice Jastrzębskie sprawdź u źródeł nie znam nikogo kto by na zarobki narzekał hmmm

do

Kolego, specjalista do spraw zwolnień,tak powinien się przedstawić. Zawsze jest na czasie,zwłaszcza w tych czasach.Ale niech to powie normalnie,tak.Słuchajcie no, jesteście numerkami na mojej liście i macie problem,a ja kasę .Szkoda ci go ,bo mnie nie,taki lekką ręką wysyła ludzi do domu żeby się wykazać.Co myślisz że byłby tam dla zabawy.

do

,Ja wiem, że nie jest to na miejscu i pewnie się urazisz ale,połączenie psychologiczne z biznesowym nie idzie w parze z pracą, zarobkami i znajomkami w tym kraju.Pewnie szanowny pan odbywał praktyki z wyciskania cytryny,mówiąc jak kolarze ,,wozić się na kółku,, . Życzę szczęścia i pudełka dobrej wazeliny.A jeszcze jedno,po waszemu ,,to nie ja ,samo sie,,.Pamiętaj dobry uścisk i gładki poślizg plus wesoła mina.

do

Ja powiedziałem ogólnie,choć u was było troszkę więcej.Ale szału nie było.

do

Ja nie będę ci się tu chwalił,co robiłem,powiedzmy 12 z udokumentowaniem do wglądu,nie licząc innych , znaczy się hobby do bólu zmuszonego przez życie,rozumiemy się.Było by z 17. I niech mi nikt nie p......i że się nie da.Filatelistyczny się k.... kłania i k.... buta.W dzisiejszych czasach trzeba być elastycznym,no i trzeba mieć jakieś hobby,takie k.... do bólu.

@do

A wiesz czemu tak jest? Bo ja nie hołduje zasadzie typu,witamy cię i mamy cię.Lub typu, dobrze pracujesz,kasa będzie ale póżniej. To wspaniale,znowu się do szanownego pana przyjmę, ale póżniej.A jak nie mierzysz zbyt wysoko,albo nie masz znajomości tak jak ja ,to wolno ci powybrzydzać ,oczywiście do pewnych granic.Oooo,wróciłeś .Tak ,po świadectwo,bo potrzebne mi do nowej pracy,pewnie za najniższą, jak u pana.Miłego dnia.

zof

Krus sie boi, ze zastapi go ktos z wyk.kolejowym, dlatego nie pisze o rekrutacjach, niestety tak jest !!!!!! Jesli juz stanowisko nie jest zajete to skladaj CV potrzbujemy ludzi po kierunkach kol.

od

Chłopak na roli ,da ci do woli.

zof

Jesli jestes specjalista to okolo 2 tys. Jesli pikarzem to ponad 4 tys.

@zof

Skoro ponakręcaliśmy uszy ciastkarzom(bez żalu z mojej strony),to powiem Wam coś z życia wzięte co wielu starodatowcą się bardzo nie spodoba.Wielu z nich po kilku latach przyuczenia to zajebiści fachowcy,pod warunkiem że mieli do tego smykałe,albo lubili to bo się tym bardzo interesowali.Wtedy jest OK.W innym razie bardzo słabo to widzę.Znam takich wielu,dziś można się w miarę łatwo przekwalifikować(wiadomo że nie od razu) by sprostać wymaganiom pracodawcy.To już nie są te czasy że kończyłeś kolejówkę (jak rodzinnie, tam dużo ludzi się znało),twoje zdjęcie wisiało na ścianie(widziałem to,jak w filatelistycznym, osobiście wolę znaczki z samochodami),miałeś robotę od razu,takie państwo w państwie,już nie dziś.Dziś na szczęście są prywaciarze i wyszkolony fachowiec albo się sprawdzi albo nie(z tego jest kasa,albo nie,nikt go nie dotuje).Ten w swoim zawodzie na początku ma łatwiej,póżniej granice powinny się zatrzeć,ale trzeba chcieć i starać się mieć o tym pojęcie.Dziś mamy neta,a wiedza nie jest zakazana,choć wielu jeszcze żyje tamtymi czasami(polecam koszulki,,zakaz fotografowania,,) i nie chcą się z tym pogodzić.Dobrze im tak.

@do

Praca w DB jest super przykładowo Zofiówka posterunki - jedna skała na zmianę, więc się człowiek nie napracuje . Ja poleciłbym tą Firmę każdemu, jeśli chodzi o atmosferę to już gorzej wiadomo ......tym co się nudzi........., ale za taką kasę POLECAM

zof.

świetna!!!! tylko dla tych co ie są po kolejówce, radzę podszkolić sie na cukiernika

Zostaw merytoryczną opinię o DB Schenker - Zabrze

• Jak się pracuje w DB Schenker?

Zobacz opinie na temat firmy DB Schenker tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DB Schenker?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DB Schenker?

DB Schenker