Opinie o Intershoe Poland Sp. z o.o. Sp. k. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Intershoe Poland Sp. z o.o. Sp. k.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Intershoe Poland Sp. z o.o. Sp. k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intershoe Poland Sp. z o.o. Sp. k. w Warszawa

Paulina Nowy wpis

Gdzie się dowiem czy szukają nowych osób ?

teeell Nowy wpis

Na pewno zarobki przekraczają te 2 tysiące złoty @korps, bo jeszcze odpowiednie premie do tego dorzucają.

bahari Nowy wpis

nie ma szans na 2 tys,najniższa krajowa i jakaś tam premia, ale to jest mocno uznaniowa. swoją drogą to jeszcze przyjmują do tej firmy? myślałam ze już tylko zwalniają

Przyszly pracownik Nowy wpis

A jak wyglada wspolpraca kierownikow w Szczecinie ?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Intershoe Poland Sp. z o.o. Sp. k.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
mimilan

no wiecie - mam nadzieje ze teraz na koniec roku cos sie pozmienialo i juz nie placa miniamalnej krajowej w koncu trzeba by bylo miec jakies stale zajecie ktore daje wiecej kasy niz te marne grosze. powiem wam, ze chcialbym miec umowe o prace i jakies ponad 2000zl na reke czy to mozliwe w intershoe ?

xxxxx
@mimilan

umowa o prace jest i nic się nie zmieni w intershoe czyli najniższa średnia krajowa ( okres 3 mies) plus premia co miesiąc od 350-500 i zależy to od salonu czyli od obrotu.

robson

@kolka ale ta minimalna krajowa to tylko podstawa rozumiem? jakies prowizje tez sa? jest umowa o prace?

kkkk

SŁYSZAŁAM,ŻE KADROWA NIE WYTRZYMAŁA PRESJI W TEJ FIRMIE I ODESZŁA.NIE MA SIĘ CO DZIWIĆ SZEFOSTWO TO [usunięte przez administratora]. NIE POLECAM TEJ FIRMY(usunięte przez administratora)

Kolka

Myślę, że wszystko oscyluje w granicach najniższej krajowej, o ile w ogóle to jest umowa o pracę. Chociaż byłbym mile zaskoczony gdyby było więcej.

wum

macie może jakieś informacje o widełkach płacowych na jakie może liczyć taki sprzedawca w Intershoe?

lafita

standardowo taka rekrutacja może trwać i ze dwa tygodnie, zależy na jak szybko potrzebują pracownika

juniorek

wydaje mi się, że po prostu już mogli zapomnieć skasować to ogłoszenie, bo przez ten czas powinni dawno już kogoś znaleźć

Jolka

Jeśli chodziło o ogłoszenie SPRZEDAWCA NA PEŁEN ETAT - INTERSHOE PLAZA POZNAŃ to wygląda, że nadal poszukują kogoś.

Beata

Zgadzam się z wypowiedzią powyżej. Została mi tak policzona wypłata za umowe zlecenie ze połowa z 9 zł to 2,70 zł!!!! Pani [usunięte przez moderatora], pytałam się trzech osob pracujących w księgowości i każdy się uśmiał jak im to powiedziałam.( Nie tylko Wam poprawił się humor )Ja nie chce od Was tych 1,80 zł ,chodzi mi tylko o fakt ..... P.s Bardzo ładne wpisy tutaj są na temat firmy .

masakra, jezeli umiesz liczyć to licz wypłate za każdym razem, ponieważ pani kadrowa tego nie potrafi !!!! Na dodatek powie Ci że to ona umie liczyć ( a nie ty). Podam tylko przykład: dla Pani kadrowej połowa z 9 zł wynosi 2,70 zł !!!!! ( a nie 4,5 zł). To chyba mówi samo za siebie że coś z tą firmą jest nie tak jeżeli mają takich pracowników.

powiem Wam coś dziewczyny na temat tego pracodawcy oby takich jak najmniej. opowiem jak w Szczecinie traktuje się personel- pierwszy kierownik sam zwolnił się i przeszedł do konkurencji dział odzieżowy. oczywiście wcześniej obgadał cały pozostały personel tak właśnie ona postępuje. w tym momencie nowy kierownik i pozostała ekipa zgrała się i było ok. aż w pewnym momencie pojawia się poprzedni kierownik we własnej osobie ten co się zwolnił i tak narzekał na firmę że mało płacą przy tak dużych obowiązkach itd. to wróciła [usunięte przez moderatora]. a kiero i zastępca zdegradowani do sprzedawców i pomniejszone zostało wynagrodzenie. wyobrażacie sobie atmosferę jaka teraz panuje w tym salonie w CH STER?

ada

Niezle...Czyli kierownik zamiast trzymac z ludzmi to [usunięte przez moderatora] ich?

Ela

Widzisz, gdy się szybko pisze można popełnić błąd. I właśnie w ten sposób ocenia się w tej firmie pracowników! A ty nawet nie potrafisz podpisać się własnym imieniem! NNN-pracowniku biura Wrocław. Bo przecież do czego więcej tu się doczepić skoro to wszystko prawda co? P. :)

bada

czepiasz sie

NNN

CZEŚĆ WIDAĆ ZA CO CIE ZWOLNILI, ZA BRAK ZNAJOMOŚCI Z ORTOGRAFIĄ. [usunięte przez moderatora] PISZE SIĘ PRZEZ CH.

Ela

Cóż tu dużo pisać... Będąc pracownikiem tej firmy starać się nie warto, bo i tak w każdej chwili mogą Cię zwolnić za przyczynę podając zwolnienie lekarskie ( nie ma znaczenia, że wzięłaś tylko 2 dni), albo że szefowa, której nigdy nie wildziałaś na oczy jest nie zadowolona z współpracy z Tobą! Monitoring wykorzystuje się do kontroli i jako wymówkę, żeby zwolnić. Pieniądze wypłacane z wielką łaską oczywiście zwolnionemu i nowemu pracownikowi premii się nie wypłaca. Nie wspomnę o przeciąganiu umowy o dzieło dla nowo zatrudnionych, co podlega pod sąd pracy, gdyż jest to unikanie zatrudnienia na podstawie umowy o pracę. Pracowałam w tej firmie 5 miesięcy i ostatecznie odradzam, choć w tych czasach my dziewczyny niestety jesteśmy skazane na takie [usunięte przez moderatora]!

Zostaw merytoryczną opinię o Intershoe Poland Sp. z o.o. Sp. k. - Warszawa

Intershoe Poland Sp. z o.o. Sp. k.