Intershoe Poland Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie o Intershoe Poland Sp. z o.o. Sp. k.

iza 2010-09-14 19:03:07
nie polecam nikomu tego pracodawcy, nie szanuje pracownika ani klienta. Liczy sie tylko widzi mi sie szefowej, mimo ze nie zna sie na niczym praktycznie. Pensje glodowe, obcinanie premii, zeby szefowa miala na kolejne wakacje.
anonim 2011-02-06 16:41:10
[usunięte przez moderatora], straszą cały czas więc spokoju w\\\\\\\"pracy\\\\\\\" mieć nie będziesz. zapomnij o motywacji jakiegokolwiek rodzaju { obcinają premie, zero świadczeń socjalnych, bonów na święta czy czegokolwiek co w jakiś sposób rekompensowałoby notoryczny stres i kosmiczne wymagania} Fatalne zarządzanie, zasady nie istnieją. Odezwiesz się - dyscyplinarka. W ciągu ostatnich 3 mcy z 10 osób poleciało własie dyscyplinarnie. Wszyscy ida do sądu i pewnie wygrają bo podstawą do zwolnienia może być zwyczajny zly humor szefostwa - które i tak z \\\\\\\"plebejczykami\\\\\\\" - czyli swoimi pracownikmi nie rozmawia
anem 2011-05-28 16:46:56
Zgadzam się z poprzednikiem :( zabawa w kotka i myszkę, obiecują umowę o pracę, a wręczają umowę o dzieło na tak długi czas dopóki szefowa nie zadecyduje, że "wybraniec" zasłużył na 3-miesięczny okres próbny. Masakra, nie polecam
niezadowolony 2011-05-28 21:17:47
Odkąd ja pracuję w firmie ok 6 miesięcy sama kadrowa zmieniła się trzy razy więc o czym tu mówić - cała firma to pomyłka. Na stanowiska kierownicze też awansują ludzi bez doświadczenia i umiejętności kierowania ludźmi - same porażki.
niezadowolona i to jak 2012-03-21 12:44:11
praca tam to: umiesz liczyć licz na siebie :) nędzne zarobki, premia :) ile komu dlaczego też jest wielką zagadką.Firma rodzinna więc szukanie sprawiedliwości jeśli ''koleżanki'' z innych sklepów robią ci problemy nie ma sensu, jeśli chcesz pracować za najniższą krajową, mieć problemy idz tam śmiało :) .Jesli tez jesteś ambitny, potrafisz samodzielnie myśleć to też nie jest praca dla ciebie , zgnębią cie tam tak ze stwierdzisz że praca na kasie w hipermarkecie jest super.Firma oszczędza na pracownikach, jeśli sklep ma małe przychody zwalniają pracowników :) , czas pracy jest nieprzestrzegany :)
gość 2012-05-15 19:10:26
Ja też kiedyś pracowałam w tej firmie ( Galeria Łódźka). Praca jako praca nie była zła, ale kierowniczka tego sklepu to pomyłka. Za nic nie szanowała pracowników, wrecz przeciwnie terroryzowała wszystkich w zaleznosci jaki miala humor. Dziwie sie ze ludzie z takimi problemami emocjonalnymi są na takim stanowisku. Czy zrobił tam ktos juz z tą pania porządek ? Ani sekundy nie żałowałam ze już mnie nie ma w tej firmie.
Kasia 2012-05-21 17:26:42
W pierwszym nowo otwartym salonie w Szczecinie nikogo juz nie ma z tamtej ekipy. Albo zwolnili albo sami odeszli. Teraz też wystarczy ze nie dogadujesz sie z nowym kierownnikiem jedno jego zdanie do biura i już Ciebie nie ma. Często na infoludku widać ogłoszenia a to do Stera albo Auchan. A słyszeliście że w Geox ch Kaskada zatrudnili chłopaka, który okradł ich na potęgę buty i ubrania. To co zrobili zwolnili wszystkim dla przykładu. To chyba graniczy z normalnością.
kandydatka 2012-07-03 14:06:34
A wie ktos może coś na temat pracy w Geoxie w Promenadzie?
kasia 2012-07-04 20:03:53
Nie radzę teraz widzę na gumtree że szukają nowego kierownika i sprzedawcę tu w Szczecinie już zmienili w ciągu nie całego roku w Geox w ch Kaskada. Ciekawe za co tym razem zwolnili?
koko 2012-07-06 18:17:19
A napisz coś więcej na temat Kaskady - idę na rozmowę tam w sprawie pracy i zszokowałam się jak przeczyta.lam o tym chłopaku co okradł sklep...jaka pensja na sprzedawcę i czy to prywatny właściciel?Dzięki za odpowiedź:)
kasia 2012-07-09 15:36:09
Firma prywatna, podstawy masz 1100,- plus premia najmniejsza premia to 300,- najwieksza to 600,-. Praca sama w sobie jest fajna, tylko zależy z kim pracujesz, musisz uważać co do kogo mowisz. A ogolnie to zwalniaja za byle co. dlatego tak często szukaja nowych pracowników - intershoe w ch ster i w auchan-to samo częsta rotacja personelu.
koko 2012-07-10 08:09:24
Dziękuję za odpowiedź:)
Tak jak piszesz - podstawa 1100 plus premia i praca po 12 ha.
Szkoda, że pracodawca daje tak mało podstawy ale takie stawki to normalka.
Zobaczymy czy się odezwą.
Nie wiem ilu sprzedawców potrzebują.
Pozdrawiam i życzę abyśmy trafiły na ludzkiego pracodawcę :)
justa 2013-01-21 07:48:04
Witam czy cos zmieniło sie w tym GEOX w Szczecinie?Jak sie pracuje?Nadal zwalniaja?A jak kierowniczka?Idzie sie dogadac?
karola 2 2013-02-19 23:38:44
Geox w szczecinie łodzi i poznaniu to samo szefostwo!!! i w zadnym z tych salonów nie jest dobrze!!! co miesiac zmieniaja sie pracownicy, szanowna [usunięte przez moderatora] bezczelna do szpiku kości jak tylko może oszukuje!!! jesli tylko może okradnie. szefostwo sie nie pokazuje, mają od tego ludzi! zenada!!!!!!
Goska 2013-02-28 13:44:05
Tak tak, bo ksiegowa najwiecej moze okradac pracowników ha ha ha niezłe zarty "kolezanko Karola".i co wgl do zwolnien ma ksiegowa???
To tak samo jak klienci uwazaja ze kierownik na sklepie moze wszystko. OGARNIJ SIE. zawsze ostatecznie zdanie ma szef/szefowa. narzekac kazdy potrafi, pracowac mało kto prawda "Karola"???????????????
Kamila K 2013-03-01 13:04:11
Ile zarabiaja kierownicy w Intershoe badz Geoxie?Dostałam propozycje pracy i tak sie własnie zastanawiam..
xxxx 2013-03-05 21:49:57
Marne grosze jeżeli chodzi o intershoe .
Ela 2013-03-28 20:39:27
Cóż tu dużo pisać... Będąc pracownikiem tej firmy starać się nie warto, bo i tak w każdej chwili mogą Cię zwolnić za przyczynę podając zwolnienie lekarskie ( nie ma znaczenia, że wzięłaś tylko 2 dni), albo że szefowa, której nigdy nie wildziałaś na oczy jest nie zadowolona z współpracy z Tobą! Monitoring wykorzystuje się do kontroli i jako wymówkę, żeby zwolnić. Pieniądze wypłacane z wielką łaską oczywiście zwolnionemu i nowemu pracownikowi premii się nie wypłaca. Nie wspomnę o przeciąganiu umowy o dzieło dla nowo zatrudnionych, co podlega pod sąd pracy, gdyż jest to unikanie zatrudnienia na podstawie umowy o pracę. Pracowałam w tej firmie 5 miesięcy i ostatecznie odradzam, choć w tych czasach my dziewczyny niestety jesteśmy skazane na takie [usunięte przez moderatora]!
NNN 2013-04-03 15:49:11
CZEŚĆ WIDAĆ ZA CO CIE ZWOLNILI, ZA BRAK ZNAJOMOŚCI Z ORTOGRAFIĄ. [usunięte przez moderatora] PISZE SIĘ PRZEZ CH.
bada 2013-04-03 19:14:18
czepiasz sie
Ela 2013-04-24 07:57:02
Widzisz, gdy się szybko pisze można popełnić błąd. I właśnie w ten sposób ocenia się w tej firmie pracowników! A ty nawet nie potrafisz podpisać się własnym imieniem! NNN-pracowniku biura Wrocław. Bo przecież do czego więcej tu się doczepić skoro to wszystko prawda co? P. :)
ada 2013-04-24 10:26:16
Niezle...Czyli kierownik zamiast trzymac z ludzmi to [usunięte przez moderatora] ich?
Kasia 2013-04-24 20:18:19
powiem Wam coś dziewczyny na temat tego pracodawcy oby takich jak najmniej. opowiem jak w Szczecinie traktuje się personel- pierwszy kierownik sam zwolnił się i przeszedł do konkurencji dział odzieżowy. oczywiście wcześniej obgadał cały pozostały personel tak właśnie ona postępuje. w tym momencie nowy kierownik i pozostała ekipa zgrała się i było ok. aż w pewnym momencie pojawia się poprzedni kierownik we własnej osobie ten co się zwolnił i tak narzekał na firmę że mało płacą przy tak dużych obowiązkach itd. to wróciła [usunięte przez moderatora]. a kiero i zastępca zdegradowani do sprzedawców i pomniejszone zostało wynagrodzenie. wyobrażacie sobie atmosferę jaka teraz panuje w tym salonie w CH STER?
ja 2013-08-13 14:31:44
masakra, jezeli umiesz liczyć to licz wypłate za każdym razem, ponieważ pani kadrowa tego nie potrafi !!!! Na dodatek powie Ci że to ona umie liczyć ( a nie ty). Podam tylko przykład: dla Pani kadrowej połowa z 9 zł wynosi 2,70 zł !!!!! ( a nie 4,5 zł).
To chyba mówi samo za siebie że coś z tą firmą jest nie tak jeżeli mają takich pracowników.
Beata 2013-08-21 16:20:48
Zgadzam się z wypowiedzią powyżej. Została mi tak policzona wypłata za umowe zlecenie ze połowa z 9 zł to 2,70 zł!!!! Pani [usunięte przez moderatora], pytałam się trzech osob pracujących w księgowości i każdy się uśmiał jak im to powiedziałam.( Nie tylko Wam poprawił się humor )Ja nie chce od Was tych 1,80 zł ,chodzi mi tylko o fakt .....
P.s
Bardzo ładne wpisy tutaj są na temat firmy .
Jolka 2014-03-16 11:38:41
Jeśli chodziło o ogłoszenie SPRZEDAWCA NA PEŁEN ETAT - INTERSHOE PLAZA POZNAŃ to wygląda, że nadal poszukują kogoś.
juniorek 2014-03-19 15:22:05
wydaje mi się, że po prostu już mogli zapomnieć skasować to ogłoszenie, bo przez ten czas powinni dawno już kogoś znaleźć
lafita 2014-04-05 13:41:22
standardowo taka rekrutacja może trwać i ze dwa tygodnie, zależy na jak szybko potrzebują pracownika
wum 2014-04-21 17:16:32
macie może jakieś informacje o widełkach płacowych na jakie może liczyć taki sprzedawca w Intershoe?
Kolka 2014-04-23 02:05:48
Myślę, że wszystko oscyluje w granicach najniższej krajowej, o ile w ogóle to jest umowa o pracę. Chociaż byłbym mile zaskoczony gdyby było więcej.
kkkk 2014-05-14 17:46:18
SŁYSZAŁAM,ŻE KADROWA NIE WYTRZYMAŁA PRESJI W TEJ FIRMIE I ODESZŁA.NIE MA SIĘ CO DZIWIĆ SZEFOSTWO TO [usunięte przez administratora]. NIE POLECAM TEJ FIRMY(usunięte przez administratora)
robson 2014-06-05 12:48:20
@kolka ale ta minimalna krajowa to tylko podstawa rozumiem? jakies prowizje tez sa? jest umowa o prace?
mimilan 2014-12-10 13:45:23
no wiecie - mam nadzieje ze teraz na koniec roku cos sie pozmienialo i juz nie placa miniamalnej krajowej w koncu trzeba by bylo miec jakies stale zajecie ktore daje wiecej kasy niz te marne grosze. powiem wam, ze chcialbym miec umowe o prace i jakies ponad 2000zl na reke czy to mozliwe w intershoe ?
xxxxx 2015-01-10 17:05:31
umowa o prace jest i nic się nie zmieni w intershoe czyli najniższa średnia krajowa ( okres 3 mies) plus premia co miesiąc od 350-500 i zależy to od salonu czyli od obrotu.
Przyszly pracownik 2015-02-08 22:41:37
A jak wyglada wspolpraca kierownikow w Szczecinie ?
bahari 2015-02-10 20:02:06
nie ma szans na 2 tys,najniższa krajowa i jakaś tam premia, ale to jest mocno uznaniowa. swoją drogą to jeszcze przyjmują do tej firmy? myślałam ze już tylko zwalniają
teeell 2016-05-12 17:21:34
Na pewno zarobki przekraczają te 2 tysiące złoty @korps, bo jeszcze odpowiednie premie do tego dorzucają.
Zostaw swoją opinię o Intershoe Poland Sp. z o.o. Sp. k. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Intershoe Poland Sp. z o.o. Sp. k.