Opinie o Sports Hospitality Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Sports Hospitality Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Sports Hospitality Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sports Hospitality Sp. z o.o. w Warszawa

Student

Stawki są przystępne i jeżeli chodzi o umowę zlecenie to naprawdę bardzo przyzwoite. Wynagrodzenie jest za imprezę. Za mecz rozegrany na Stadionie Legii jest 60 zł. Praca trwa średnio 5-6 godzin, więc naprawdę w porządku. Istnieje również czasem możliwość wyjazdów do innych miast, które są powiązane z firmą. Osobiście pracuję w tej firmie jakiś czas i naprawdę nie mogę mieć zastrzeżeń. Jeżeli nie jest się osobą oczekującą nie wiadomo jakiego wynagrodzenia i nie chodzi się z nosem zadartym do góry, to naprawdę jest bardzo miła i przyjazna atmosfera. Oczywiście często zależy ona od klienteli, która jak na miejsce imprezy jest zmienna ;) Podsumowując, jeżeli ktoś chce sobie dorobić to naprawdę warto. Pozdrawiam

Pioter
@Student

W chwili obecnej 16,50 brutto za godzinę, minimum dwa tygodnie po terminie.

klient

Witam firma działająca średnio w tego względu , że kadra zarządzają jest mówiąc krótko mało rozgarnięta (chodzi mi tu o pana Łukasza B. i panią Agatę W. ) straszny bałagan panuje w tej firmie . Niech świadczy o tym fakt że ostatnio dostałem od kasjera przeterminowaną wodę za 5 zł . Ceny też mają zaporowe , ale muszą zarobić na swoje ogromne pensje za udawanie , że wykonuje się jakąś pracę .

Pioter
@klient

Wypłaty nadal po czasie minimum dwa tygodnie. Jeżeli chodzi o Panią A. W. nie można się przyczepić.Wykonuje swoje obowiązki w należyty i dokładny sposób. Radzi sobie o wiele, wiele, wiele lepiej niż Menager Sodexo na PGE Narodowym.

Czy od czasu dodania ostatniego komentarza coś się zmieniło w hospitality sports? Podzielcie się swoją opinią!

Nic sie nie zmienilo opoznienia w wyplacaniu pieniedzy wymagania duze a brak szacunku dla pracownika nie polecam

Szanowni Panstwo, Post napisałam zaraz po nieprzyjemnej sytuacji, ktora miała miejsce. Panią o, ktorej wspomnialam PRZEPRASZAM ZA WYKORZYSTANIE IMIENIA. Sprawa o, ktorej mowa na chwilę obecną jest uregulowana jeśli chodzi o moją osobę. Z wyrazami szacunku Anna Kozłowska.

Cezary

Hospitality Sports ma opinię dobrego pracodawcy. Czy ta cisza na forum od dawna to efekt dobrej pracy?

OloEm
@Cezary

Czytając wszystkie opinie poniżej to przewaga tych negatywnych jest przytłaczająca . Na podstawie własnych doświadczeń (długo tam nie pracuje)nie zmieniło się nic tj. Chaos organizacyjny, niewypłacanie wynagrodzeń na czas hospitalitySports powinna sobie na stałe wpisać w CV ;) To jest totalny brak szacunku do pracownika . Koniec z ku...twem , czas na PIP:) Ileż można udawać ze wszystko jest cacy ?!!!

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Sports Hospitality Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Specjalista IT
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
logo firmy Menadżer Kategorii
Ruch S.A
ttt

Pracowałem w Szczecinie szefem był pan Tomek. Dobrze wspominam te czasy. Nie ma sie o co przyczepić. Jeśli potrafisz sie dogadać to sie dogadasz i sie nie oszukujmy. Ja byłem mega zadowolony z tej pracy. Polecam. Praca trudna nie jest, kasa zawsze na czas. Polecam w szczególności maturzystom/studentom!

Jola

Pracuję na stadionie w Gdańsku , praca jak praca nic czego nie można było wykonać. Natomiast kadra zarządzająca poniżej krytyki. Pseudo "menadżerka" nie potrafi zorganizować pracy, panuje wielki chaos, znika na kilka godzin zostawiając cały bałagan na barkach kelnerek. Układy z barmanami, to tylko czubek góry lodowej, a co za tym się kryje to wieczne braki wszystkiego. Winnego szuka się między pracownikami, a winna jest pseudo "menadżerka".

Marika
@Jola

Zgadzam się całkowicie, bałagan chaos, wymagania ponad siły, kary nie wiadomo za co, nie terminowo wypłacane pensje, ogólnie nieudaczniki i cwaniaki rządzą nie polecam tam pracy. Mówię tu o stadionie w Gdańsku.

justyn

A jak jest w Gdańsku? cos sie zmienilo?

alo

Student, jak dla osoby ktora chce sobie dorobic to podejrzewam, ze może i dobra praca jednka na pełny etat to nie wiem czy jest szansa by się dostał?

Aniak

mi spóźnienia do pracy nie wybaczają, wiec ja nie będe wybaczał nieterminowych penscji

jola monola

moge powiedziec ze atmosfera jest , kucharze sa doswiadczeni sa tez i mlodzi kucharze generalnie praca i wynagrodzenie na umowie jest ok, wsciekam sie z wynagrodzeniem jak wynagrodzenie ma byc do 10 tego to do 10 tego chyba ze jest weekend jednak jak przelew zostanie puszczony rano nawet 10 tego to nawet jezeli ktos ma konto w innym banku bedzie o 18 tej najpozniej tego samego dnia . Jezeli tak beda traktowali ludzi to nikt tam nie przyjdzie i widze, ze nie tylko ja tam mialem ten problem

@jola monola

ale nawet jak zaplaca dzien pozniej to placa i to sie liczy, chodz troche to denerwuje, takze mam nadzieje ze jeszcze kiedys jak bede mial wolne w swoim hotelu to pojde tam dorobic

jola monola

moge powiedziec ze atmosfera jest , kucharze sa doswiadczeni sa tez i mlodzi kucharze generalnie praca i wynagrodzenie na umowie jest ok, wsciekam sie z wynagrodzeniem jak wynagrodzenie ma byc do 10 tego to do 10 tego chyba ze jest weekend jednak jak przelew zostanie puszczony rano nawet 10 tego to nawet jezeli ktos ma konto w innym banku bedzie o 18 tej najpozniej tego samego dnia . Jezeli tak beda traktowali ludzi to nikt tam nie przyjdzie.

Kateblack

A do kogo trzeba sie zglosic zeby dostac prace w Warszawie? Wiecie kto tam zatrudnia?

pracownik...

Po pierwsze to firma ta oferuje pracę dla STUDENTÓW, pracę raz na tydzień lub dwa. W Krakowie szkolą pracowników na dane stanowisko (kasjer, kucharz, pomoc) i jeżeli się wykażesz i ogarniasz wszystko na punkcie gastronomicznym to możesz zostać "liderem". Ja osobiście dostaję 10 zł/h będąc kasjerką, a słyszałam że lider 2x więcej dostaje. Dla mnie firma jest okej i nigdy nie narzekam na brak przelewu, fakt może czasami jest 11 dnia jeżeli wypada jakiś weekend ale nie robię z tego afery. Polecam

gt

jakie ta firma proponuje wynagrodzenie czy ktos doswiadczony pomoze w tej niezmiernie waznej dla mnie kwesti.. czy premie rowniez sa i czy praca jest na korzystnych warunkach dla obu stron jak to jest z waszej perspektywy pomozecie i wogole czy oferuja sciezki rozwoju dla nowych pracowników dziekuje za odpowiedzi

....

Czy ktoś ma może numer do koordynatora z warszawy na legii ?

b.kucharz

sport-hospitality gdańsk to najwiekszy syf gastronomiczny miasta.Drogo i byle jak. Prawdziwych kucharzy nie ma już od roku.Odeszli po cięciach finasowych i atmosferze na kuchni,którą serwuje "szef"kuchni.Teraz gotują dzieci na praktykach,za darmo. Ciągła ściema finasowa,7-8 zł/godz,brak podzialu obow.

;(

Karmią klientów przeterminowanymi kilka miesięcy kiełbasami/parówkami. Ilekroc nie byłam w pracy wszystkie produkty były po upływie daty waznosci. Kompletny brak organizacji przelozonych i zainteresowania tym co sie dzieje aktualnie na kioskach. Wypłaty przychodzą często z miesięcznym opóźnieniem. Stanowczo nie polecam.

Alexkrk

Witam, a może coś o Stadionie Cracowi i firmie hospitality sports

Kamiś

Pracowałem tam i nie polecam pracy. Teraz sprawę będą mieli w sądzie??? Sprzedają stara kiełbasę jeszcze z Woodstock-u.

praca

Ja z tą firmą jestem związany od ponad 2 lat i miło mi się z nimi współpracuję. Nie narzekam na nikogo. Fajni liderzy, pracownicy i koordynator. Fakt pieniądze nie zawsze przychodzą na czas ale to się nie zdarza tylko w tej firmie bo i w innych. No i nie wiem tak jak napisał "pracownik" w gdańsku przychodzi się 4 godziny wcześniej na mecz w W-wie przychodzi się 2-3 godziny wcześniej a wychodzi się około godziny no półtorej po meczu no chyba że jest się na trybunie gości wtedy ten czas się przedłuża o dodatkową godzinę.

Zostaw merytoryczną opinię o Sports Hospitality Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Sports Hospitality Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sports Hospitality Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Sports Hospitality Sp. z o.o.
  • Al. Aleje Jerozolimskie 212A
    02-486 Warszawa
  • NIP: 5252459551 REGON: 141948400 KRS: 0000335614

Sports Hospitality Sp. z o.o.