Opinie o Unilever w Poznań Al.jerozolimskie 134

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Unilever. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Unilever o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unilever w Poznań Al.jerozolimskie 134

Robert

(usunięte przez administratora) Dzień Dobry, Pojawiło się nowe ogłoszenie na pomocnika operatora maszyn. Na jaki wydział jest ta rekrutacja?

Oburzona

Niestety ta druga kierowniczka-liderka z meat fisha, co też beształa wszystkich jakimś cudem się ostała. Najpierw poszła na zwolnienie i schowała głowe w piasek, a teraz cichaczem przenieśli ją na keczupy i mamy besztania ciąg dalszy. Pan Andrzej to chyba ślepy albo odwrócił wzrok, bo nie widzi ilu ludzi się w zeszłym roku zwolniło przez tą osobę? I to z różnych działów? Nikt nie potrafi tego zliczyć. Takie standardy mamy w Unileverze. jak widać podwójne, a gnębienie pracowników jak było - tak będzie dalej.

Ukasz
@Oburzona

Ona nie nadaje się nawet do obory żeby z zwierzętami pracować a co dopiero z ludźmi. Zresztą co tu pisać to widać słychać i czuć.

pracownica x lat
@Ukasz

Ja pracuje x lat na 3 zm i co miesiąc odbieram wypłatę 3500 zł netto.Ja nie narzekam mam stabilne zatrudnienie .

Ull

Mam pytanko czy czerwony kliber Miras jeszcze łyka czy jest juz na odwyku?

Zła

A Ty jesteś istotą z zerowym rozumkiem Za to 100 % podłości. Taki wpisy należy usuwać

Firma Unilever poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
B

(usunięte przez administratora) i tyle. Pracując na niektórych stanowiskach można się czasem wyspać, ale to by było na tyle jeśli chodzi o zalety. Jak źle trafisz, to będziesz na czworakach wychodził. Dotyczy nie tylko Randstad - oddelegowania i kaprysy "życzliwych" koordynatorów też się zdarzają. Nie znasz dnia ani godziny. Brak ogarniętej kadry kierowniczej, organizacji pracy, pełnej obsady stanowisk, sensownego wykorzystania zasad BHP, rozsądnych i możliwych w realizacji na co dzień procedur, socjalu, godziwych zarobków, rozwoju osobistego, szacunku do pracowników. Żywych robotów się nie szanuje - naprawiać nie trzeba, można zwolnić wedle uznania. Ale taka polityka - zero wypadków, zero awarii, zero absencji, zero premii. Ogólnie szkoda życia, depresja gwarantowana. Jak nie wpadniesz w nią przez monotonną robotę to pomogą wiecznie marudzący i narzekający współpracownicy. Nie polecam, 1/10.

bitka

Bhp ogarnietych śmiech na sali onaczej kaza robić inaczej jest tylko polują kazdy wie co pracuje o co chodzi

@bitka

Możesz napisać to jeszcze raz, ale po polsku, i używając polskich znaków??? Dzięki...

Ada

Mówcie co chcecie firma spoko. Pracowałam. Odeszłam. Bo lepsze pieniądze dawali. I żałuję. Bo pieniądze do niewszystki. A unilever ma chociaż ogarniętych żarzących. I przestrzegają. BHP. Oraz jakości. I to się chwali. Odeszłam. Bo miałam zarobić więcej. Mam więcej. Ale atmosfera fatalna nikt niczego nie przestrzega tak że proponuję odejść sprawdzić. I wrócić i narzekać. Pozdrawiam

Ukasz
@Ada

A widzisz jednak kaska to nie wszystko . Przynajmniej jednego nieroba z biura mniej

@Ada

bhp w tej firmie? Gdzie? Kwestia czasu kiedy będzie KOLEJNY wypadek.

Bbb

Co to za jaja z tym zakazem korzystania z komunikacji publicznej

@Bbb

Jest zakaz wejścia do zakładu pracy jeśli do niego dotarłeś komunikacją zbiorową. Tak samo z powrotem. Nawet trzeba wypełnić ankietę przed wejściem na zakład w której potwierdzasz, że nie jechałeś takim środkiem transportu. Dlatego też przed 6 wychodzi z autobusów komunikacji miejskiej TŁUM ludzi idzie do fabryki. Generalnie wszyscy mają to w (usunięte przez administratora)

Co wchodzi w socjal Unilever?

alf

kawa na jadalni ...:-)))

@alf

I herbata.

Ala

Mam pytanie czy dojeżdża ktoś z Wrześni?

Ola
@Ala

Od przyszłego tygodnia będę dojeżdżać z Wrześni.

pracuś

Czy związki maja coś do powiedzenia w kwesti podwyżek np za system 4 brygadowyj- jakieś postulaty będa rozmowy na ten temat? za chodzenie na okrągło w soboty niedziele 300 zł dodatku to hyba nie halo

Surdyk

Uważajcie na Giermacha. Chodzi i maca chłopców w galerii malta.

koniko

jaka bedzie premia czy ktoś wie? chodzimy w maseczkach okularach zaparowanych, narażamy życie w okresie pandemi czy jakiś dodatek?

pracuś
@koniko

u gòry dali sobie premie dodatkowe po 5tys ( tak po cichu cichaczem) spowodu koronawirusa my nic nie dostaliśmy my tylko do roboty bez zadnej pochwały

@koniko

Praca w maseczkach staje się standardem na całym świecie i trudno musimy się do tego przyzwyczaić, bo nikt nie wie jak długo to jeszcze potrwa....narażać życie to będziemy jak pracodawca nam nie zapewni środków ochrony... no ale podziwiam Twój heroizm...

DzinTwo

Idź wyliż do końca , bo jeszcze pomiędzy zębami resztki ci zostały . Za każdym razem kiedy wychodzisz z domu i masz kontakt z innymi osobami narażasz siebie i swoją rodzinę. Ale co ja będę tłumaczyć pelikanowi.

...

Cześć.Pracuje już 2 lata w tej firmie i już miesiąc nie pracuje ktoś wie ile to potrwa?

@...

ja tez nie pracuje juz 3 tygodnie ranstad nie kontaktuje sie ze mna

kura
@Paweł

jeszcze 1 rok

@kura

Z tego co piszesz wynika, że jesteś pracownikiem biura pośrednictwa - Randstad..... więc nie pisz, że pracujesz w tej firmie i nie wprowadzaj zamieszania. Agencje pracy tymczasowej rządzą się swoimi prawami. Ja jestem pracownikiem Unilever i pracę mamy stabilną

nokito

co " rolu" podwyżka inflacyjna ile a ile wsztstko drożeje

Nowa

Hej a jak jest z praca na.dzialach dla kobiet na produkcji? Ogolnie ,praca,zarobki ,mysle o zlozeniu cv :)

nika
@Nowa

Ja pracuje x lat i mam 3 tys zł netto ja nie narzekam.

@nika

Hej jak można tam się dostać i złożyć cv bo może była bym tam zainteresowana praca

kura
@nika

chyba jako operator bo pakowacz tyle niema

nika
@kura

Operator ma więcej niż 3 tys zł netto ja jestem maszyniarka i tyle mam 3 tyś zł netto.

kp

Witam.Mam pytanie co dzieje się w firmie Unilever?

....

Możesz rozwinąć pytanie?

@kp

Nic się nie dzieje . To samo co zawsze . Nie ma na co narzekać .

uv
@6969

No pewnie ze nie bo co rolu mamy inflacyjną podwyżkę i nasze zarobki nie stoją w miejscu. Ja jestem zadowolona.

unia od lat x
@uv

No bo jest ok to prawda ze co roku jest podwyżka inflacyjna jak w każdym dużym zakładzie pracy produkcyjnym .No nie stoi wypłata w miejscu bo teraz mam 3300zł netto bez nadgodzin.

kp

witam.na W 2 mają zlikwidować następną linie,a co za tym idzie następne zwolnienia stałych pracowników.Pracownikom z rs juz podziękowali w kwietniu i maju..

Stary pracownik
@kp

A jakie to linie mają zlikwidować nie pracuje tam od kilku lat a staż miałem dość długi i jak pamiętam były 4 linie na mokrych później aseptyk sosy i ochmic no i cały MF na Lini szklanej i plastikowej co teraz z tego zostało?

Miki
@kp

Potwierdzam co prawda jestem nadal pracownikiem rs (nie zwolniłem się jeszcze) a nie pracuje już od początku Maja wydaje mi się że chodzi o "aseptyki".

una
@kp

A tych stałych pracowników może przeniosą na inne linie działy a ile osób może stracić pracę.

....
@una

Do mnie dzwonili w piątek czy chce przyjść po 2 miesiącach do pracy????

Nowa

Domyslam sie.ze.teraz.nie przyjmuja do pracy, ale moze mi ktos powiedziec zeby tam sie.dostac to gdzie wyslac eventualnie cv ?? Czy przez agencje trzeba ?

a 13 nie dają? emeryci dostają kiedyś dawali w zakładach

Zostaw merytoryczną opinię o Unilever - Poznań

• Jak się pracuje w Unilever?

Zobacz opinie na temat firmy Unilever tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Unilever?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 60, z czego 14 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Unilever
2.3/5 Na podstawie 433 ocen.

Unilever