Opinie o Unilever w Poznań Al.jerozolimskie 134

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Unilever. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Unilever o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unilever w Poznań Al.jerozolimskie 134

Unilever

Witam! Jak są rozliczane nadgodziny 100% w Unilever? W jakich miesiącach są one wypłacane? Ile można ich zrobić?

Kierownik

I znowu powtarza się problem z korzystaniem z toalety, pracownicy unilevera mają z tym problem, przydało by się jakieś szkolenie lub osobna kabina z otworem w podłodze dla wyróżniających się na Małysza, stanie taki pół metra od kibla i sra na wszystko, muszle, deskę , ścianę, a nawet podłogę i jak tu po takim skorzystać bo oczywiście nie posprząta po sobie. Nie wstyd wam przed sprzątaczkami które muszą to po was posprzątać? Chcieli byście żeby wasze matki, żony, córki musiały sprzątać po osobach korzystających z toalety jak wy?

G
@Kierownik

Na maturze też ci słownik z telefonu pomagał? Czy tylko ustną zaliczyłeś? Bo tylu błędów ortograficznych w kilku zdaniach dawno nie widziałem. "Kierownik" xD Pracowników masz za jednolite bydło że wszystkich o osranie jakiegoś kibla posądzasz? Wiadomo że to jakaś bliżej niesprecyzowana jednostka jest sprawcą, więc z tym generalizowaniem bym nie przesadzał. Tak samo jak nie wszyscy kierownicy w tej firmie są analfabetami. Tylko ty.

AS
@G

A ty masz maturę .Jestem ciekawa czy w domu u siebie tez tak korzystają z wc .Wstyd po sobie wystawiają sobie swiadectwo.

G
@AS

Czytania ze zrozumieniem to chyba w podstawówce już uczą. Trzeba było kamieniami w szkołę nie rzucać to może zrozumiałabyś o co chodziło. Tobie nie przeszkadza, że ciebie też wrzuca do jednego worka z patusem który osrał kibel i pisze o tym na forum jako "opinia o pracodawcy"? Następnym razem jak się gdzieś pochwalisz że pracujesz w Unileverze to powinnaś usłyszeć że obsrałaś wc, bo tak w internecie pisało. Brawo. To nie jest miejsce do wyjaśniania takich spraw. Są sposoby jak znaleźć tą czarną owcę bez piętnowania całego stada przed całym światem.

lp
@G

Tak się składa ze większość ludzi ma szkołę średnią a ty jak się uważasz za lepszego to co tu robisz. Zastanów się co piszesz bo to firma gdzie różni ludzie pracują w tym zakładzie. Ja tu pracuje x lat w tej firmie na produkcji ja nie narzekam.

toilet overwatch
@Kierownik

teraz czysto bardzo. jednak też wyjątkowo mało pracowników w biurze. pojedyncze osoby.

On

Co się dziwić zatrudnili nowego dyrektora z nivea gość ma zero pojęcia o wszystkim a chce zabłysnąć.... Hmm... Myśli że jest kimś a nie umie załatwić prostych spraw. Unilever spada na psy ma każdym kroku pracownicy robieni w ciula z premiami itp. Wszystko wyrobione na czas a premii połowa..... Żenada

@On

lol, to chyba u nich typowe. sprzątaczce nie chcieli zapłacić 50 dodatkowych złotych za zrobienie pracy swojej i koleżanki.

NIE POLECAM

nieuczciwa, skąpa kierowniczka. ta niska w okularkach z napojem w butelce, lol. ogłoszenie znalezione w Internecie. sprzątanie biura, wieczorem, 4 godziny. w ogłoszeniu inormacja, że zatrudnienie na umowę o pracę i pakiet prywatnych uslug medycznych. na spotkaniu próby namawiania do sfotografowania dowodu tożsamości. zamiast umowy o pracę, zaproponowane zlecenie, do czasu odbycia obowiązkowego szkolenia bhp i badań pracowniczych. następnie, dziwne próby przymuszenia do podania różnych danych osobowych oraz numeru konta bankowego na głos przy włączonych telefonach i laptopie. m.in. kierowniczka udawała, że litery są zbyt małe. dziwne bagatelizowanie zagrożeń związnych z bezpieczeństwem danych. osoba powiedziała, że nie chce podawać swoich danych na głos, pani kierowniczka z uśmieszkiem, bezczelnie przeczytała adres tej osoby ileś razy na głos, siedząc przy włączonym laptopie. pracownik nie otrzymał żadnego formularza do wypełnienia. dane były wpisywane na laptop kierowniczki. wysokość pensji podana przez telefon -- 1500 zł. na spotkaniu, okazało się, że nie netto, tylko brutto. nikt o tym wcześnie nie wspomniał. kierowniczka twierdziła, że o tym niby powiedziała. pierwszego dnia pracy bez excesów. kolejnego dnia, towarzysząca pani poszła niespodziewanie na urlop powodu jakiejś niedyspozycji. nowozatrudniony pracownik musiał zrobić 200% tego, co miał zgodnie z umową robić. trzeciego dnia nagle telefon, że koniec współpracy. bo szefowa znalazła "kogoś bardziej doświadczonego" i chce go "zatrudnić na cały etat". pracownik, którego zwolniła ma 7 lat doświadczenia w pracy w kraju i za granicą. szefowa wypytywała o zatrudnienie w innych firmach pierwszego dnia. pracownik powiedział jej, że szuka czegoś na cały etat. na zapytanie o to, czy szefowa zapłaci za 200% zrobionej pracy (całe biuro, a nie część), szefowa odpowiedziała, że nie, że rozliczy pracownika z przerpracowanych godziń, bo jest zatrudniony na umowę zlecenie. dniówka za4 goziny wieczorem to ok. 50 zł. unilever to bogata, duża firma. babsko poskąpiło sprzątaczce 50-ciu złotych. biuro ładne, jednak szefowa nieuczciwa, skąpa, lekceważy postanowienia RODO/GIODO, beztrosko naraża pracowików na różne nieprzyjemności związane z wyciekiem danych osobowych, nie polecam.

@NIE POLECAM

nieuczciwa, skąpa, nie chce zapłacić sprzątaczce za 200% zrobionej pracy (odcinek oleżanki, ktora nagle zaniemogła) czyta różne cudze dane osobowe celowo na głos, mimo tego, że poproszono ją, żeby nie. patrz poprzedni wpis. chodzi o.... JUSTYNA BURKIEWICZ, general services manager.

@NIE POLECAM

parę dodatkowych szczegółów -- zarzuty wobec wyrzuconej nagle sprzątającej pani: mokre, umyte kubki w szafkach (przecież szafki mogą spuchnąć!) oraz "nie słucha instrukcji ochrony", tzn. założyła mniejsze worki w koszach. lol, z kubami chodziło o to, że w aneksach kuchennych nie ma osuszaczy. z workami chodziło o to, że do biura przychodzi teraz bardzo mało osób z powodu zarazy i skutkiem tego śmieci jest niewiele. wieczorem w niektórych koszach śmieci typu torebki po zaparzaniu herbaty w liczbie mniejszej niż 5, jakieś pojedyncze opakowania po zamawianych posiłkach, szklana butelka po napoju.... tyle, co nic. mimo to pretensje i próby wmawiania, że niesubordynacja i że musi koniecznie być wszędzie duży worek. nota bene, w tym budynku segregacja tylko na poziomie biura. w śmietniku tylko odpady zmieszane.

Firma Unilever poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
zażenowany

kierownik PAWEŁ, chyba z 4 piętra, w siedzibie firmy przy Alejach Jerozolimskich, jest jakiś dziwy. ma taką dziwną, nieruchomą twarz, jakby nałożyło mu zdjęcie z animacją ust. podobnie jak wspomniana już tu w pozostałych komentarzach kierowniczka JUSTYNA, zapytany o pieniądze należne pracownikowi za dodatkową pracę, recytuje w kółko jakieś tendencyjne formułki, jakby się zaciął i nie był w stanie nic sensownego powiedzieć. zapytany o zapłatę za wykonanie przez jedną osobę obowiązków swoich i jeszcze jednej, nieobecnej osoby, stwierdził, że nie będzie żadnych dodatkowych pieniędzy, gdyż obywatel jest zatrudniony na umowę zlecenie, a nie o dzieło. że wysokość pensji wynika z ilości przepracowanych godzin, a nie z ilości wykonanej faktycznie pracy. wykonanie 200% obowiazków nie oznacza wcale, że obywatel ma dostać wyższą wypłatę. za 4 godziny przysługują pieniądze za 4 x stawka godzinowa. zapytany, czy w takim razie należało w przypadku nieobecności jednej z pań zostać w biurze na dodatkowe 4 godziny, nie odpowiedział. zapytany, czy w takim razie należało odmówić sprzątania dodatkowej powierzchni, także nie odpowiedział. straszna nieuczciwość i skąpstwo w tym UNILEVER. co za wstyd!

overwatch

propaganda i lojalność firmowa -- do sprzątania wolno używać tylko produktów firmowych! : ) wszystkie preparaty produkowane przez unilever. inspekcja wykazała niefirmowe ścierki i zestaw wiadro + mop konkurencyjnej firmy VILEDA ; )

Xx

Najwięcej Oczywiście narzekają Ci, którzy w życiu nigdy nie pracowali w innej firmie, proponuje się zwolnić i iść gdzie indziej, gdzie jest lepiej, a nie stękać. Paru takich bohaterów już było i koniec końców wrócili na,, stare śmieci,,

idv
@Xx

Masz racje ja jestem zadowolona z pracy bo mam 3 tys zł netto na produkcji.

Cebulandia
@idv

Hahaha 3 tyś , założę się że 3 tyś to twój kieras na kolację wywala

@Xx

ja sądzę, że narzekają ci, którzy dostrzegli coś, co im się nie bez powodu nie podoba. w Europie obowiazują pewne konwencje społeczno-kulturowe, że tak powiem. większość obywateli jest dość wyczulona na to.

Kubuś puchatek

Pisze ponieważ Unilever Poznań zszedł na psy jak tam ludzi pracowników traktują jak śmieći (usunięte przez administratora) i złe traktowanie jest wyrzywanie się na nowych pracownikach na dodatek dają umowy o prace co 8 godzin to jakaś kpina co wyprawiają w Unilever Poznań dziwię się nowym pracownikom że tam się zgłaszają to czyste samobujstwo jak Polacy nie podejmują się pracy w tym zakładzie to Unilever Poznań zatrudnia siłę roboczą czyli Ukrainców a dawniej nie wpuszczali na teren Unilever Poznań mieli zakazane wpuszczanie ich nie polecam pracy w Unilever Poznań.

Hah
@Kubuś puchatek

Jak jesteś ogarnięty to się nie narobisz a zarobisz tylko ściemniać trzeba umieć.

Prosiaczek
@Kubuś puchatek

Z ilorazem twojej inteligencji dziwię się że w ogóle Unilever zatrudnił takiego pracownika ???? chyba że już dawno Cię zwolnili! Czas wziąść słownik do ręki i trochę z nim się zaprzyjaźnić

@Kubuś puchatek

Czy ta negatywna opinia dotyczy również pracowników z agencji?

kosmo
@Prosiaczek

Tobie też polecam się z nim zaprzyjaźnić, panie "wziąść".

Onnn

Szczera prawda brawooooo

kandydat operator wózka widłow

UNILEVER TO JAKIŚ SKANDAL UMOWY TYGODNIOW(usunięte przez administratora) ICH Z RYNKU TO TAKI DOBRY PRACODAWCA.ŚMIECH PIER.... WYZYSKA LUDZI.AGENCJA AGENCJA POŚREDNICTWA JEST NIEWINNA TYLKO TE ŚMIERDZIELE BO NIE ZALEŻY IM NA PRACOWNIKACH STAŁYCH.CO ROBI RZĄD ŻE POZWALA NA TAKI (usunięte przez administratora) PRACUJ ŚWIĄTKI PIĄTKI CO NIEDZIELA BĄDZ DYSPOZYCYJNY ALE UMOWA NA TYDZIEŃ. POWODZENIA TYM CO GODZĄ SIĘ NA TAKIE WARUNKI NAPRAWDĘ PRACODAWCA SZANUJE WAS IWASZ WYSIŁEK.

Randstad
@kandydat operator wózka widłow

W unilever nie ma umòw na tydzień miesiąc czy dwa . Pretensje tylko i wyłącznie do pośrednika .(usunięte przez administratora)

@kandydat operator wózka widłow

Prawie w całej firmie wchodzą roboty więc do końca roku pewnie zostanie niewielu ludzi z "agencji".

Czy ludzie z agencji mają szansę na przejście do Unilevera? Co trzeba zrobić i ile pracować w agencji?

Patyk

Nie wiem co się dzieje, że zwolnili ostatniego człowieka, który miał pojęcie o produkcji, który potrafił ująć się za pracownikami, któremu nie wyprali mózgu, który walczył o premię. Widać, że jest tutaj wiele "pomocnych osób".

Brygadier
@Patyk

To zwolnienie to skandal !!! Jak można tak potraktować człowieka który pracował dla firmy 30 lat?? Byle tylko wyzyskać i wywalić przed okresem ochronnym! Tak działa ta chora korporacja !!! Liderów brak więc zwolnili jeszcze ostatniego żeby poprawić sytuację? I co? lepiej??

@Brygadier

Cześć - na miano Lidera Produkcji trzeba sobie zasłużyć...i była to jedyna osoba w tej śmiesznej firmie "z papieru", która na to miano zasługiwała. Człowiek miał większe pojęcie o produkcji niż cała ta banda siedząca na stołkach razem wzięta i właśnie przez to stał się dla nich niewygodny... wiedział więcej, stawał za pracownikami, miał jaja i umiał się postawić tym bezsensownym działaniom, które mają tylko za zadanie zeszmacić do końca tych, którzy ostatkiem sił fizycznych i psychicznych przychodzą do tego kombinatu. Ta firma stała się miejscem dla korpo szczurków, którzy na polecenie pseudo kierownictwa dziś zrobią loda koledze, a jutro zwolnią go z roboty.... Wyścig szczurów trwa, a drink zapowiada dalsze czystki.....

@Patyk

Unilever nie zwalnia w taki sposób takich ludzi. Myślę, że musiały zaistnieć ku temu wyraźne i ważne powody leżące raczej po stronie tej osoby.

Patyk

Pracowałem z nim bardzo długo. Człowiek kulturalny, nigdy nie odmawiał pomocy. Aby tak postąpić z pracownikiem z takim stażem pracy, brak słów. Jak dla mnie, jeżeli nie ukradł albo nie zamordował nie powinni tak postąpić. Takie postępowanie świadczy tylko o firmie i jej stosunku do pracowników. To nie pierwsze zwolnienie w taki sposób. Pozbywają się niewygodnych ludzi.

???

Z jakiego działu?!

Nowy "ala lider" na doy i aseptyk to porażka ???????????? Chłop myśli że świat zwojuje???? normalnie Waszkiewicz nr2

Panie Krzysztofie spokojnie:)

???

Słyszałem, że agencja zatrudnia też na rok i dlużej.

Ciekawski

Zatrudniają u was Ukrów ??

Ciekawy
@Ciekawski

W końcu tak czy nie?

jojo
@Ciekawy

Mie i całe szczęście im za to

Oo
@Ciekawy

Nie

KudlatyLubiShmaty

Dobra firma, darmowe keczupy i sosy, więc jest git. BHP dba o bezpieczeństwo. Na mroźni zimno, więc tam pracują tylko najlepsi. Nie wiem o co chodzi z tym tapicerem, ale ponoc tam taki grasuje. Pozdrawiam, polecam.

inka

Ja jestem zatrudniona od niedawna i jestem zadowolona bo na 3 zm dostałam 3300zł netto niecałe przez 3 miesiące potem więcej dostane .Jestem mega zadowolona.

Cda

Duża rotacja na operatora maszyn? Ile weekend wolnych w miesiącu?

xyz

W tej firmie żeby dostać się wyżej trzeba mieć plecy. Tak jak była pani asystenta teraz została specjalistka od BHP i ochrony środowiska, to już 2 raz tak panie asystentki dostają awans do BHP

Natka

Dzień dobry :) mam pytanie dotyczącą wynagrodzenia w firmie Unilever, jak wychodzicie pod koniec miesiąca bo słyszałam różne opinie ale nie jestem do końca pewna czy aplikować :D z góry dziękuję za szczegółowe info :)

ata
@Natka

3 tys zł netto mam na 3 zmiany bez nadgodzin.

Ada
@ata

Witam. Rozumiem ze netto. Jak można spytać na jakim dziale. Pytam ponieważne chce aplikować i mam pytanie czy warto ?

Alicja
@Natka

Pytasz o wynagrodzenie w Unilever ale nie wiadomo za bardzo, o jakie stanowisko chodzi. Jaka praca w firmie Cię interesuje?

Anet
@Alicja

Witam czy Unilewer przyjmuje pracowników czy tylko jest praca przez pośrednika Randstad dziękuję

Bob
@Anet

Dziwi mnie tylko to że w dzisiejszych czasach zatrudnia się jeszcze przez agencję (usunięte przez administratora)

Wojtas

Witam mam pytania jeśli ktoś będzie chciał odpowiedzieć z góry dziękuję więc tak ile można zarobić netto na rękę na produkcji pomocnik operatora podjaze drugie pytanie czy to prawda że cześć ludzi robi na 3 zmiany A druga cześć na 3 zmiany 4 brygady ?

grażnya
@Wojtas

Pracowałam 33 lata na 3 zmiany było dobrze dopóki firmy nie sprzedali.Zmiane dyrekcji Młodzib nieduczeni po studiach majstrowie (usunięte przez administratora)

Witam mam pytanie czy ktoś może robi U was w firmie z Kościana bo mam pracę dostałam ale słabo z dojazdem u mnie z góry dziękuję pozdrawiam

Kogel mogel
@Anna

Autobus pracowniczy dojeżdża z Kościana

Zostaw merytoryczną opinię o Unilever - Poznań

• Jak się pracuje w Unilever?

Zobacz opinie na temat firmy Unilever tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Unilever?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 60, z czego 14 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Unilever
2.3/5 Na podstawie 433 ocen.