Opinie o Unilever w Poznań Al.jerozolimskie 134

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Unilever. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Unilever o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unilever w Poznań Al.jerozolimskie 134

Dani alves

Naucz się czytać ze zrozumieniem jeśli to zbyt wiele dla Ciebie to idealnie trafiłeś ????W już tu nie pracuje.

Kuraki

Z Tego co słyszałem nadal pracuje

Kosa
@Kuraki

Pracuje wczoraj był na 2zm widziałem go na mokrych

@Kosa

Od 01.10.2019 rozpoczął pracę w jednej z firm związanych z produkcją przekąsek mieszczącej się w okolicach Tarnowa Podgórnego, widziano go na pierwszej zmianie więc... Może pracuje w dwóch firmach jednocześnie ????????????????

Kosa
@Likwidator

To chyba o kogoś innego chodzi.

@Kosa

"@Karol Na każdej zmianie pracują tacy ludzie ze tragedia. Jak możesz to omijaj szerokim łukiem ten dzial. (usunięte przez administratora) Jeśli chodzi o to nazwisko to osoba o imieniu Grzegorz i tym nazwisku dziś rano była widziana na hali u nas firmie.. Krepej budowy ok 180..184 cm wzrostu w okularach... To on.???

Tragedia

Praca w Unileverze to tragedia i patologia. Radzę kandydatom dobrze się zastanowić i unikać tej firmy jak ognia. Kultura pracy jest bardzo niska. Komunikacja żadna. Zarządzania brak!! Firmą rządzą sfrustrowane kobiety z hiszpanem na czele.... Ludzie z produkcji zostali pozwalniani przez konsulting wynajęty za grubą mamone a kasy na remonty i wyposażenie brak!! Biurowi sami się zwalniają i uciekają gdzie pieprz rośnie. Atmosfera jest beznadziejna.

Dziecioł

Cała prawda 100% realna sytułacja

100% PRAWDY

IGA
@Tragedia

Jakoś ludzie pracują na produkcji u was i zarabiają w granicach 3 ty zł na rękę przy 3 zmianach .Do tego dochodzą premie kwartalne i socjal .

Bolo
@IGA

Ludzie pracują nie dlatego, że im tak dobrze w tej firmie i zarabiają dobrą kasę...

Ele
@Bolo

Szczerze? Pieniądze marne ale jest luz człowiek się nie narobi tylko to trzyma mnie w tej firmie w innym wypadku dawno bym się zwolnił.

Mania
@IGA

A gdzie bo ja też tu pracuję i nie mam tyle to chyba z premierą

Mania
@Ele

A już uciekam bo mnie Michał M z makaronów gno.. ale się nie dawałem. Doszlem do wniosku że nie ma sensu

kicia.
@Mania

A w 4 bryg ma się 3 tys zł na rękę .

Karol

Hejka mam pytanko jak tam wiara i koordynatorzy na majo ?? Dostałem propozycje pracy na majonezach stąd moje pytanko Na którą brygade wart sie wbić nie lubię nadgorliwych ludzi i koordynatorkow wazelinarzy jakas podpowiedź ??

Wsad
@Karol

Jeśli dostałeś propozycje pracy to faktycznie chodzi o majo, jedyny dział na którym się pracuje.

Ramstain

Woliego już nie ma został oddelegowany na wieczny odpoczynek:)

On
@Karol

Nie polecam pracy u Goziunia ten to dopiero jest .... poza tym wszystkie inne brygady były w miarę Ok chyba ze trafisz do jebalskiego ...

Likwidator

Witam. Mógłbyś coś więcej powiedzieć na temat tego "Super" koordynatora. Bo chyba będzie próbował swoich sił w naszej firmie. Pozdrawiam.

Mmm
@Likwidator

Miał swoją wizję zarządzania. Wyniki osiągał za wszelka cenę .... Ja tam się cieszyłem zawsze miałem maksymalna premie u niego no a pracować trzeba przecież wszędzie.

Wsad
@Likwidator

Do jakiej firmy go wywiało?

Miś
@Wsad

FM Logistic w Robakowie

Michal

Cześć idę na rozmowę o prace nastaniwisko multioperatora jakiego wynagrodzenia mogę się spodziewać ? Na zupy mam iść czy to dobry dział ?

Firma Unilever poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Tom

Hej orientuje się ktoś ile zarabia lider produkcji? Czy stawka jest wyższa niż dla kierownika zmiany? Pozdrawiam

Uni
@Tom

Około 5000 na rękę powinieneś dostać bez nadgodzin.

Majo
@Uni

Hehe jasne,,,,, nawet 7000 na rękę

Surdlak

Dlaczego na Mealkicie pracują sami leserzy? Najwięksi leserzy sa na transporcie. Dlaczego Giermach ma caly czas malego ? A Aga wielka (usunięte przez administratora) ?. Świat schodzi na psy. Dyrektor powinien przyjrzeć sie tam pracy wszystkich z załóg. Operatorki caly czas sa glodne, i chodzą co 20 min na przerwe

ona

Ja jestem zadowolona z pracy ja zarabiam 2700zł na 3 zmiany i nie narzekam a 4 bryg ma się 3 tys zł netto,

@ona

Ja też jestem zadowolona,2500 bo mam pożyczkę. Miło,towarzysko, super zakupy w kiosku.Nie wiem na co narzekać. Mam też blisko bardzo.

Babka
@ona

znam kilka osób, mają dużo mniej Te zarobki TO PROWOKACJA ? Poza tym teraz zwalniają i to hurtowo

jak blisko masz

POLKA
@ona

Kłamstwo .ogromna większość ma mniej . Poza tym masowo mają zwalniać. Ile to osób Podobno nawet 200. ? Czyli fatalna kondycja musi być.

kim
@POLKA

To do kimbala mogą się zatrudnić tam sa teraz większe zarobki od unilevera bo na 3 zm zarabiaj a po 3 tys zł netto a nawet na 2 zmiany teraz tak mają.

lenka
@Babka

Dlaczego zwalniają ja mogłam kiedyś podjąć u was prace ale wybrałam inny zakład i nie żałuje bo jak widać praca niestabilna jak co jakiś czas są zwolnienia u mnie w pracy tego nie ma.

vandamianos
@kim

Pracowałem w kimball elektronik 6 lat temu jakies 6 miesiecy jako operator lini smt niezapłacona praca i odpowiedzialnosc do tego dojazdy jak ktoś mieszka na płotem firmy to tak,albo jak do pracy cały rok jezdzi rowerem 3.300 brutto na dzien dobry bez fajerwerków chyba ze pracuje na 4 brygady nie wróciłbym do tej firmy po tym jak robią ludzi w konia z umowami o prace jak ma dostac na stałe 3 umowe to mówią adios i pa pa.... żenułaaa...

Danuta
@ona

Skoro polecasz pracę w Unilever ze względu na zarobki jakie tam można otrzymać to może zechcesz wymienić jeszcze kilka innych plusów związanych z pracą w tej firmie? Interesuje mnie na przykład sposób premiowania i bonusów. Czy takowe przywileje w ogóle istnieją?

kim
@vandamianos

Ale 3300 to podstawa i do tego dochodzą dodatki A TERAZ TAM BYŁY podwyżki więc teraz więcej zarabia się tam niż tutaj.

@kura

Z koziegłów.A dlaczego pytasz?

pytam bo blisko to znaczy 500 metrów tak jak ja

Bartosz
@kura

Z tego co piszą uczestnicy dyskusji wynagrodzenie jest w miarę dobre. A Ty co mogłabyś o tym napisać i czy możesz liczyć na jakieś benefity takie jak premie?

PONO

ZAKAZ PALENIA OBOWIĄZUJE TAKŻE W MĘSKICH TOALETACH NA TERENIE ZAKŁADU

@PONO

ale w damskiej na mealkit można palić

a kto to jest mich sur

@PONO

Również elektrycznych w szatni męskiej na makaronach Panie (usunięte przez administratora)

@kura

a zgaduj zgadula ekspedycja mealkit

Frank
@PONO

Ale w szatni męskiej można na makaronach. Nikomu to nie przeszkadza, koordynator nie reaguje, pan wiemy jaki pali codziennie

Bartosz
@Frank

Poruszyliście temat palenia, dlatego przyłączę się do dyskusji. Mianowicie chciałbym wiedzieć, czy są może wyznaczone przez pracodawcę strefy, w których palenie jest dozwolone? Chodzi mi o to, aby nie narazić się pracodawcy pod tym kątem. Napiszcie, proszę, jak to wygląda.

Asd
@Bartosz

Tak,jest jedno za bramą poza godzinami pracy

Kierowniczka

Dzień dobry. Zwolnienia, krzyki i donosy. To ostatnio można spotkać w Unilever. Dopóki nowy Dyrektor nie zrealizuje swojego planu to dalej tak będzie. Szkoda tylko ludzi, którzy odchodzą.

jarrczek
@Kierowniczka

multioperatorzy, szykujcie sie. waz tez czekaja zwolnienia. na kuchniach szczegolnie

Słomka

A pan (usunięte przez administratora) ma chyba urlop,bo dawno portiernia nie interweniowała o czujki dymu w szatni męskiej.

a kto psuje czujki

Fgh

Zadziwiajacy jest fakt ze ludzie chca być zwolnieni by dostac odprawe :) zaproponowali by to ochotnicy sami się znajdą, a nie wyzwalają tych pracowitych

Kurczak

Mam nadzieje ze ekipaz Porsche weznie sie za leserow z Mealkity. Oni wiecznie chodza na przerwę co 20 minut. Wiecznie uwazaja ze sa zmeczeni i ze muszą jeść bo sa glodni.

@Kurczak

a kto jest tam taki głodny

@Kurczak

Takie lesery co chodzą wiecznie na przerwę to raczej transport z makaronów i operatorzy tłoczni na makaronach. Godzinę na jadalni, pół na hali i ponownie godzina jadalnia pół godziny hala.

Stefan
@Słomka

No musze z toba siemęża nie zgodzic. Transport na Mealkicie to największe lesery w Unileverze. A szczególnie ten Karol ,wiecznie zmęczony bo musi biegac. Operatorki co pół godziny chodza na przerwy na zmiane. Jedna grypa idzir na 30 minut i kolejna, i tak do końca zmiany. Mam nadzieje ze grupa Porsche uszczupli ta mealkite i zaczna wreszcie robic a nie ze musza isc jeść a dupska rosną. Tak jak Giermachowi cycki juz urosly z tego nygustwa.

Joe
@Stefan

(usunięte przez administratora) Panu juz dziekujemy. Prosze wiecej nie pisac takich bzdur. Nie pracujesz- nie wiesz co sie dzieje, wiec nie komentuj.

Stefan
@Joe

Ale ja jestem Stefan,drogi kolego....

Małgorzata
@Kurczak

Twój wpis nie wnosi zbyt wiele do dyskusji na temat pracodawcy. Rozumiem, że są aspekty, które Ci nie odpowiadają, może warto porozmawiać o tym z przełożonymi? Już kilka osób pisało tutaj o przerwach, jak to w praktyce wygląda? Czy są jakieś wyznaczone godziny? Może każdy dział ma przerwę w innym czasie?

@Małgorzata

Tak tak,jedni przerwy godzinne np operatorzy tłoczni,transport.A operatorki 15 min .I pracy za dwie osoby.

kp

witam.prawda to że Unilever Poznan zwolnił 50 pracowniów i będzie zwalniał dalej.

tapicer
@kp

Tak zwolnil, że przyjął co poniektórych z powrotem bo nie m kto robic.

Zły
@kp

Tak i straszyli, że to początek zwolnień A TERAZ PRÓBUJĄ ODWRACAĆ. A szkoda, bo niektórzy chcieliby być zwolnieni.

@kp

Żenada, najpierw zwalniają a potem proszą się o powrót

Alutka

Witam. Czy posiadacie nr kontaktowy do firmy Unilever w Poznaniu ?

porsche
@Alutka

618764500 tel na portiernie tam cię połączą dalej

Dariusz
@Alutka

W jakiej sprawie będziesz kontaktować się z firmą Unilever? Czy ma to związek z Twoim zainteresowaniem pracą w tym miejscu, czy może jest to zupełnie inna sprawa? Przepraszam, że tak dopytuję, ale być może masz jakieś informacje, które mogą być przydane z punktu widzenia zainteresowanego pracownika.

Dlatego ze ludzie sie z Giermach smiali i ze na wonsie mial caly casz śmietankę i dlatego z nim zerwal a Arek po tym incydencie mial depresie

Sławek
@Tomek

Ty sie cofnij do podstawówki lepiej,twoja stylistyka pisania to jeden wielki niezrozumiały bełkot,o interpunkcji nie wspominając.

@Tomek

chciałbym wiedzieć kto podszywa się o kure ja byłem wtedy szpitalu bo to jest mój nick kura tam brak było internetu

ToNieJa

Ktoś celowo albo z głupoty naraża firmę na straty, najpierw zwalniają ludzi bo im Porsche tak podpowiada (sami nie umieją stwierdzić ilu pracowników im trzeba) a potem nie będzie rąk do pracy. Linie będą stały z braku obsady, reakcje na mikro postoje będą dłuższe co generować będzie straty większe niż pensje tych zwolnionych pracowników. Obcinając obsadę do minimum ciekawe co zrobią jak w tym samym czasie jeden weźmie urlop a drogi L4.

Oko DEMONA
@ToNieJa

Jestesmy posmiewiskiem razem z tym Pseudo Dyrektorkiem

Szkodas
@ToNieJa

Na to nikt nie zwraca uwagi bo to nie jest istotne. Istotne jest to żeby zrobić to co sobie Matador wymyślił , czyli zwolnić tyle osób ile Porsche zaproponowało wkońcu nie po to wydali 150 tys za 3 miesiące pracy pseudo firmy . .....1/3 Załogi pracuje już za dwie osoby a co będzie do września , jak do końca Lipca ma wylecieć następne 18 osób.

Bunia

Bartas już nie pracuje w Unilever..zwolnił się

@Bunia

a dlaczego się zwolnił

Zyrandol
@kura

Dlaczego się zwolnił...??nie udawaj debila nowa pracę ma 2 km od domu a nie jak do Uni... 35 km i dużo lepsza kasę Mądra decyzja

Tapicer pierdziel

Czy to prawda ze pana Przemysława B z wydzialu 1 kopna kon w glowe i od tego czasu ma zeza ? Czy nadal multas z mealkity Sebastian szczela slepakami i nie wie jak zrobic dzieciaka ? Moze mu ktoś podpowie...

@Tapicer pierdziel

ja mu w tym pomoge

Frytek

Wkońcu Pato nierobów cwaniaków z Aseptyków poszło z dymem . Brawo Unilever więcej takich zwolnień nieróbstwa. !!!!

znajomy
@Frytek

Brawo wazelina. Twoje zwolnienie w następnej kolejności, już jesteś na liście

Małgorzata
@znajomy

Chciałabym Wam przypomnieć, że na forum GoWork.pl skupiamy się na dyskusji o aktualnych warunkach pracy w danej firmie - w tym przypadku w Unilever. Słyszałam, iż firma jest organizatorem programów stażowych dla studentów - ostatni taki program mieli w zimie. Może wiecie, czy w najbliższym czasie planują go ponownie? Będę wdzięczna za odpowiedź z Waszej strony.

Rozsądny
@Małgorzata

Witam, obecnie jest już prowadzony program stażowy w dziale Logistyki oraz Manex (Focused Improvement). Dodatkowo mają być przyjmowani stażyści do projektów związanych z Digitalizacją Fabryki.

qwerty

Praca przez Jobman w unileverze to totalna porażka, zero wprowadzenia, zero przedstawienia obowiązków na produkcji, zostajesz zostawiony sam na pastwę losu. Kobieta operatorka na omagach nic nie robi tylko wysługuje się nowymi pracownikami obrażając ich i wyzywając, że czegoś nie wiedzą. Tempo pracy bardzo duże, a pieniądze stosunkowo małe. Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Unilever - Poznań

• Jak się pracuje w Unilever?

Zobacz opinie na temat firmy Unilever tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Unilever?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 60, z czego 14 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Unilever
2.3/5 Na podstawie 433 ocen.

Unilever