Opinie o Unilever w Poznań Al.jerozolimskie 134

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Unilever. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Unilever o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unilever w Poznań Al.jerozolimskie 134

Batman

Na majonezach jedno pijanstwo i zlodziejstwo polecam.

MAŁA

Kur*** praca w tej firmie to dno . Pracowałam w tej firmie kilka lat . Ludzie z serwisu są traktowani gorzej niż świnie . Złe traktowanie ludzi przez innych pracowników jest codzienne A liderzy nic z tym nie robią pozdrawiam h*** Kami******K. I Jarcz***** K i Roberta S***** . I (usunięte przez administratora) dwie kur** z foche z wydziału pierwszego Sylwie S i A.P

@MAŁA

Czapla jaka ty słaba jesteś , nawet się dobrze wypowiedzieć nie potrafisz , pracuj sobie w Duni , na twoje miejsce przyjdą nowe lepsze osoby ,które będą chciały pracować a nie narzekać tylko

Czorny
@1234

Ale z tymi dwoma fochatymi to racja.Już pomału brak ludzi do współpracy z nimi.Psychika siada każdej co trochę z nimi popracuje.

Winiary

Najwiekszy (usunięte przez administratora) to tapicer z mealkity !!! Szanowyny związkowiec Solidarności pan S.Szymański... Tylko gadać potrafi i (usunięte przez administratora) średniomądry ,dużo gada a mało robi...tylko obiecywać potrafi a potem nic z tego nie wychodzi znany od lat... Już nie wspomne o tej jego śmiesznej drużynie i branie pieniedzy od dyrektora..Drużyna jest ale nikt niegra z Unilevera oprócz Jego i chyba kogoś z ketchupów bo reszta dawno zrezygnowała i grają jego koledzy z Koziegłów ...szkoda gadać (usunięte przez administratora) , (usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora) !!!!

kupa.pl
@Winiary

Tapicer pierdziel stary.

On

(usunięte przez administratora) w tej firmie na maksa i dyrektorek nie widzi nic ....ślepy jest na maksa ale co tam odbiera co miesiąc grubą kasę to ma wszystko gdzieś!!!!!

Firma Unilever poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Wieloletni pracownik

Takiego zlodziejstwa na masową skale to nigdzie nie widzialem plecaki sie uginają ale hit to towar pokitrany w samochodach ktore parkują na terenie zakladu ( rekordzisci Liderzy zmiany)

lulek

Idealna przechowalnia krętaczy, mataczy i nierobów. Kierownictwo wiecznie zajęte korpo spotkaniami, których jak zwykle nic nie wynika. Ale za niezłą kasę można sobie pochodzić do pracy- jakby wziąć nakład zaangażowania niezbędnego do obowiązków i nakład pracy, to słono za nic płacą. można odleżyn dostać - firma fikcja

Mądre słowa !!!!

Filip

Śmieszny zarząd zwiazków .. Pownien wyśmiać i nie przyjąć tej jałmużny !!! Pracownicy by to zrozumieli !!!! Brakuje ludzi którzy nie ebda sie pierolić i bedzie leżeć dobro pracownika a nie swojej (usunięte przez administratora) Fornal mądry w ryju a nic nie pokazuje dobrego !! czas na zmiany !!

książe
@Filip

Tak samo jak z niego multioperator

Bocian

Wybór należy do Ciebie .

jan z mazur
@Filip

a co to wniesie.. i tak dno... i tak idziemy na dno

Qweb

Ktos może napisać czym zajmował się Tomasz S. W firmie Unilever i na jakim stanowisku pracował? Objal teraz stanowisko szefa pakowni w firmie Pfeifer Langen w Środzie Wlkp. Moze ktos napisac cos o nim?

Wendy
@Qweb

A czym się zajmował w Unileverze że był taki beznadziejny?

jan z mazur
@Qweb

był liderem produkcji

Tomasz S to burak. Uciekajcie.

Współczuje wam. Sam sobie zobacz 3/4 go worka jest o Tomaszu S. Tak naprawdę to najgorszy przełożony w historii Unilevera. Bedzie wymyslal dodatkową prace zeby tylko człowieka zajechac. Fałszywy, chodzi kabluje na pracowników. Przez niego troche ludzi odeszlo z firmy. Zachowuje sie jak burak i z byle z kim sie nie wita. Musial uciekac z Unilevera bo ktoś posadzil go o mobbing.

łukasz
@Tomasz S to burak. Uciekajcie.

posadził go za mobing Michał S nygus śmierdzący sam musiał odejść z firmy

Kotek

Pan Szymański to tapicer który jest nygusem. Bede musial złożyć pismo o mobbing do dyrektora ze Szymański mnie maca na stołówce. Derek pewnie jak zwykle nic niewie.

ZwolnionyPrzezNielepszych

Też chciałbym sie wypowiedzieć jakie to smieszne ekipy sie znajduja na wydziale II (Mroznia i nowym MF). Calonocne spanie po katach i mrozni sprawdzajac aplikacje skype czy wszyscy siedzacy u gory w biurze poszli do domu i sa niedostepni , siedzenie na telefonach i palenie elektrycznych fajeczek Grubaska Remika i innych kompanów ,zbijanie bąków białych czepków to podstawa w tej firmie, a oczywiscie Pan Artur.K ma wszystko w pąpie . Kradzieze alkoholi oraz zywnosci na wielką skale tez jest zamiatane pod dywan . Nie mowiac tu o calym konfidentstwie ktore sie tam wyprawia, wszyscy sa kumplami a jak go nie ma na zmianie to ma ciśniete i go (usunięte przez administratora) . Głowna dyrekcja tylko robi sobie obchod na rannej zmianie przez 30minut i wracaja do swoich fotelikow nie interesujac sie kompletnie niczym :) . Niebieskie parobki za białych wszystko robia a jak sie postawia to zaraz sa zglaszani do kordynatorow zmian lub wyzej zeby tylko go wymienic, a sami sobie spijaja sobie drineczki z weeskey i porto z palet ktore specialnie nie sa stawiane na wiodku kamer zeby bylo latwo je przelac do buteleczek z produkcji MF choc sa tacy co walą weeskey baniakami :O

Jaskolski

Każdy wiesz ze pan Szymański to swinia i pierdzioch. Całe pieniądze które dake dyrek to kupuje sobie sprzed wędkarski. A tak ogólnie żadnej drużyny niema. Nic nie potrafi, nie wiem kto dał mu stanowisko multasa. A teraz soe boi i pisze o skasowanie komentarzy zeby tlko.dyrek sie nie dowiedział.

Więźba

Patryk cwana bestia za miganie sie od pracy .sprzeda sam siebie ..umie sie slizgac. I (usunięte przez administratora) ..

M4rq

Witam. Jaka obecnie panuje sytuacja w tym zakładzie? Jaka jest szansa na zatrudnienie przez Unilever? Jak wyglądają stawki i zmiany? Czy zatrudnienia są prowadzone przez jakąś poboczną agencję? Oraz czy w ogóle są prowadzone. Z góry dziękuję za odpowiedzi, pozdrawiam.

Kura Kura

Tak mieszka. Zadna go nie chce bo jest podobno nieśmiały

Kotek

Czy ten stary kawaler z zasypu na milkicie jeszcze mieszka z mamusiom w domu?

QQ

Jeżeli ktoś jest nierobem to nie ma prawa tu się wypowiadać, 70% pracowników to same nieroby! Kto jest pracowity to coś osiągnie, a nie qurwa siedzieć i nic nie robić. Wszystko na temat pozdro.

W1
@QQ

A Ty w tych 70% jesteś na czele!!!!!!

@W1

Prawda w oczy kole ;)

W1
@QQ

Nic mnie nie kole !!! Ludzie w tej firmie zapiepszaja ale ta denna firma nie daje możliwości osiągnięcia niczego jedynie garba..... Ta firma jedynie umie dokładać obowiązków bo nie ma ludzi do roboty a wypłaty w miejscu !!! Pracownicy tymczasowi zarabiają więcej niż stary pracownik a zresztą po co z Tobą dyskutuje .pozdrawiam

Były Pracownik
@QQ

70% przestań ... 50%chłodni i aseptyki to tylko chleją te wina co mają... szkoda gadać

babajaga
@Były Pracownik

Te 70% to siedzi w biurze WII na piętrze, tam trzeba wejść i zobaczyć tych wszystkich najbardziej zapracowanych.

@W1

W1 nie wiem jak u was , więc bez spiny ;) chodzi mi o W2. Pozdro

Srajtaśma
@QQ

Czy ty nie jesteś przypadkiem kumplem Tapicera Pierdziela?

qq
@Srajtaśma

A Ty czym jesteś ? , kolejnym nierobem ?

Zenada

Powiem tak w tym roku dyrektorek chciał dać 170zl brutto do wypłaty cudowne związki chciały zabłysnąć i powiedziały NIE że to za mało 500zl brutto będzie ok ... 3miesiace gorących rozmów ( śmiech) dostaliśmy 200zl brutto ...więc związki wywalczyły 30zl brutto żenada a potem się dziwią że ludzie się nie zapisują do nich jak oni nie umieją nawet wywalczyć nic dla pracowników hmmm... Dyrektorek powiedział wprost plac jest duży niech sobie idą strajkować to jest jakaś kpina żenada te związki dyrektor ta cała firma !! Zero szacunku dla pracownika i dodam że od co najmniej 15lat nie było podwyżki .....

OoOOOoO
@Zenada

Zwiazki powinny walczyć tylko o członków to kazdy by sie zapisał i wtedy wywalczyły by nie 200 , 500 lecz 1000 brutto gdyby tylko 100% załogi unilevera wstąpiło do zwiazków

Nono
@OoOOOoO

Masz trochę racji .... Ale ludzie nie chcą się zapisać bo te związki nie robią NIC dla ludzi i na dodatek są opłacane przez dyrektora .... I boją się coś zrobić żeby dyrektor ich nie zwolnił z roboty

Filip
@Nono

Jeżeli związki od lat nic nie robią czas na zmiany w zarzadzie...Veto dla Związków i wybrac trzeba ludzi którzy maja jaja i nie pójdą na ugode z pseudo dyrem... w grupie siła !!!

OoOOOoO
@Nono

Rozumiem ze nie każdy ufa związką zawodowym ale niestety tylko poprzez zwiazki da sie wywalczyć cokolwiek od korporacji takich jak unilever , nie ma innej opcji , ludzie albo sie z tym pogodzą albo wstąpia do zwiazków i wtedy faktycznie coś wspólnie wywalczą

K

To juz wiem dlaczego tak tam smierdzi na Mealkicie

madzia

Jak tak się dzieje to ludzie będą odchodzić z tej pracy itp zwłaszcza osoby przed 40 stka no chyba ze się boja zmian ale na pewno niejedna osoba zacznie szukac pracy gdzie indziej tymbardziej ze pracy jest dużo.

Zostaw merytoryczną opinię o Unilever - Poznań

• Jak się pracuje w Unilever?

Zobacz opinie na temat firmy Unilever tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 96.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Unilever?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 61, z czego 14 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Unilever
2.3/5 Na podstawie 434 ocen.

Unilever