Unilever

Poznań

Opinie o Unilever

unilew 2016-08-08 23:02:14
ZWIERZĘTA są mądrzejsze od ciebie szumowino!
MalowanaLala 2016-08-17 01:26:35
Cześć , pracuje w unileverze od niedawna i chwale sobie tą prace , fajne chlopaki tu pracują , jest miła atmosfera , warunki ekstra no i te chlopaki mmmm
Helena 2016-08-21 18:33:35
Bardzo bardzo a bardzo ślicznie dziękuje za dobre rady , ale ja już byłam u psychiatry i u mnie wszystko z głową jest OK , onnn ty poczytaj co piszą na forum i przeanalizuj to wszystko , a potem zastanów się kto tu ma racje .
w2 2016-08-24 06:49:06
Ty tempa dzido Ty napewno nie bylas u psychiatry tylko gdzies indziej i lekarz zdiagnozowal brak mózgu ..... zwierzeta sa bardziej inteligentne niz Ty !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
akuna matata 2016-09-01 20:40:04
pracowałem tak wiele lat nie byłem doceniany przez liderów i kierowników stale praca pod batem bo to koncern jeden pracownik na kilku stanowiskach nawet czasu na sniadanie a sniadanie rotacyjne ze musisz zastepować innyc a sam nie maszczasu zjeść teraz pracuje w innej firmie zarobiek lepszy niz unilever ludzie nie podpierdalaja totalny luz i mam jedna zmianę i nadgodziny płacone i pracuje u głównego mecanika a do pracy jade bez stresowo bo wiem co mam robic a nie tam w unilever raz na ketchupach potem na makaronach i jeszcze na mikicie żenada ludzie szukajcie mnie zwolnili i po miesiącu juzma to co od wielu lat sobie zakładałem a jak faszerujesz się sensacjami w unilever i lubisz dupu lizac i obgadywac i daje to tobie satyswakcje to zatrudnij sie tam ale pamietaj obys nie znalazła i nie znalazł sie i psychiatry bo zapewniwm was noce bedziecie mieli nieprzespane jak najdalej!!!!!!!!!
K.J 2016-09-10 17:00:56
sks się rozpada coraz więcej osób się zwalnia czekają za odpowiedziami a sa juz po badaniach ;) spierdolą szybciutko. Unilever już jest skończony bo nie szanują pracowników.
K.J 2016-09-10 17:01:32
Pracownik 2016-09-12 18:21:31
Jakie szkolenia, jakie kursy językowe?! Nic takiego nie zastaniesz.

Pozdrawiam
Wieloletni pracownik 2016-09-12 18:31:53
To niestety prawda..
Umcia Umcia 2016-09-30 21:57:58
Od wielu, wielu lat jeżdżę na rowerze, turystycznie. Po okolicach Chorzowskiego Parku przejeździłem tysiące kilometrów. Znam tę okolicę na wylot. Są przepiękne. Pływam, też od bardzo dawna. Przez ostatnie parę lat można mnie spotkać prawie w każdą sobotę i niedzielę na basenie w Siemianowicach. Znam wszystkich ratowników i oni mnie znają.
Kocham las. Mogę godzinami chodzić po nim lub jeździć rowerem. Najwspanialsza w lesie jest wiosna, kiedy przyroda budzi się do życia. Ptaki zdzierają gardła, zwierzęta można spotkać na każdym kroku. Nie są jeszcze płoszone. Pisząc o swoich zainteresowaniach widzę las. Świerki, sosny, fotogeniczne brzozy. Wszechobecna zieleń. Bardzo lubię zbierać grzyby. Wiele lat temu zainteresowałem się fotografią.
Z aparatem chodziłem prawie wszędzie. Lubiłem i lubię fotografię reportażową i podglądanie przyrody. Polska lustrzanka Start II towarzyszyła mi przez wiele lat. Później była Practika Super TL, mam ją jeszcze, ma 35 lat. Przestała robić zdjęcia ze starości. Dzisiaj robię zdjęcia Konicą - Minoltą. Mam wiele pudeł i albumów zdjęć. Moim hobby i pracą jest również rozwój miasta i jego okolic. To moja pasja zawodowo - prywatna. Nie będę jednak zanudzać, bo to temat rzeka. Czy część tych pasji zawodowo - prywatnych uda mi się niebawem realizować? Zobaczymy.
Moje zainteresowania przyszły same…. Od najmłodszych lat interesuję się elektroniką i elektryką. Lubię kombinować ze sprzętem RTV i komputerem. W ostatnim konkursie z fizyki ( 2012r.) na ciekawe doświadczenie zdobyłem 5 miejsce … otóż skonstruowałem KLIMATYZATOR. Interesuję się technologią i telefonami komórkowymi. Sprawdzam ich funkcje i płynność działania systemu. W wolnym czasie bardzo lubię jeździć na rowerze. Moim kolejnym zainteresowaniem jest fotografia. Często robię zdjęcia. Chodzę również na kółko fotograficzne w szkole. Bardzo dobrze wychodzą mi zdjęcia natury, jak i widoków : )

xxx 2016-10-04 09:26:36
umica o co Ci chodzi masz z glowa cos nie halo czy cooo bo nie rozumiem po co to na tym portalu piszesz ?!?
Wielbiciel 2016-10-15 23:04:07
( Kasia )
Jesteś jabłuszkiem w mojej kieszeni,
jesteś listeczkiem wśród zieleni.
Jesteś iskierką w popielniku,
chce cię poznać moja dziewczynko.
jesteś słodka jak cukierek,
chce cię zjeść dziś na deserek
moja Kasiu.
Wielbiciel 2016-10-16 21:11:10
Jesteś jabłuszkiem w mojej kieszeni,
jesteś listeczkiem wśród zieleni.
Jesteś iskierką w popielniku,
chce cię poznać moja dziewczynko.
jesteś słodka jak cukierek,
chce cię zjeść dziś na deserek
moja Alu.
Nowa 2016-10-16 22:57:31
Witam, czy ktoś się orientuję czy przyjmują do pracy na produkcji?
Erotoman 2016-10-18 11:11:48
Bestio!!..co kusisz i rozpalasz moje żądze uśpione,przez Ciebie staje się niegrzeczną dziewczynka,moje myśli owładnięte Tobą,moje ciało rozpalone czeka...byś zawładnął nim,ustami,językiem co spragniony w pot i nektar.Niech utonę w Twych silnych ramionach,niech poczuje Twój męski zapach,wilgotna skórę...chce usłyszeć Twój szybki urywany oddech! Chce słyszeć Twój krzyk ekstazy ,wykrzyczane moje imię! Moje ciało nadal rozpalone,czeka...
Bonzo 2016-10-19 18:03:25
Ricz piana przyjmuje na baniaka! dawaj jak masz odwagę!
f-70 2016-11-03 09:30:26
To prawda że sks schodzi na dno.Pracuję w firmie ponad .... lat ,kiedyś było lepiej bardziej dbano o pracownika, za długoletnią pracę było dodatkowe wynagrodzenie.Wszystko zniesiono, kosztem czego ? Dlaczego nie biorą pod uwagę tego, że w Polsce wszystko idzie w górę a płace stoją w miejscu.A komu jest dobrze-oczywiście tym co na stołkach.
On 2016-11-03 17:56:15
Nie tylko na SKS tak jest. Na linii mealkit jest to samo. Wielce koordynatorzy się tylko panoszą i się smieja z nas jak musimy zapierdalac a sami siedza w biurach i obserwują nas tylko na kamerach. Nie przypominam sobie bym podpisywał zgodę na nagrywanie mnie... Na W1 w biurku siedza po 2pseudo koordynatorów a nawet zamówić towaru na czas nie umieją. Chcesz urlop słyszysz tylko wycie że nie mają ludzi. Tak źle to dawno nie było a dyrektor nie robi z tym nic. Nawet nie przyjdzie porozmawiać z pracownikami. W tym zakładzie został tylko jeden przywilej...do jeb*ania ponad siły bez przerwy bo przecież po co mi przerwa...brak słów.
Popuś 2016-11-07 18:53:05
Odnośnie nagrywania:
Przepisy prawa pracy nie regulują tej kwestii. Nie ma jednoznacznych wytycznych, według których pracodawcy mogliby stwierdzić, czy stosują te metody zgodnie z prawem.

Zgodnie z wyrokiem Europejskiego Trybunału Praw Człowieka z dnia 3 kwietnia 2007 roku zastosowanie monitoringu w miejscu pracy powinno być proporcjonalne do celu i w możliwie jak najmniejszym stopniu ingerować w życie pracowników.
Przy instalacji kamer powinno się wziąć pod uwagę kilka reguł:

-kamer nie można instalować w miejscach, gdzie osoba monitorowana może zasadnie oczekiwać zachowania swojej prywatności np. w szatniach, toaletach;

-o prowadzeniu monitoringu należy uprzedzić osoby, które mogą znaleźć się w jego zasięgu np. umieszczając w widocznym miejscu tabliczkę “obiekt/teren monitorowany” oraz piktogram;

-zapisy powinny być przechowywane jedynie przez czas niezbędny dla celów zapewnienia bezpieczeństwa i w warunkach zabezpieczających je przed dostępem osób niepowołanych.
Ktos 2016-11-10 02:43:44
praca idealna ale przez posrednika: zero obowiazkow a wyplata dwa razy wieksza niz pracownik z kilkunastoletnim doswiadczeniem.
onnn 2016-11-10 16:27:23
pracownicy !!!!!! zamiast tak narzekac i tu na forum pisac(i tak to nic nie zmieni) wezmy sprawy w swoje rece .... POWIEDZMY DOSC TEMU WSZYSTKIEMU trzeba zwiazki zakladowe wy.... na zbity pysk(bo nic nie robia ,pozadne zwiazki sa w vwa walcza o pracownika)) i poprosic dyrektorka na rozmowe i mu powiedziec jak sie nic nie zmieni wychodzimy przed firme jak w Grecji , bo jak to moze byc, ze ludzie pracujacy przez posrednika maja wieksze wynagrodzenia niz ludzie zatrudnieni na stale... jakas odpowiedzialnos grupowa co to ma byc ktos sobie cis zrobi a ja mam odpowiadac za to smiech ... pikniku nie bylo hmmm... bo po co jak co roku to byka wielka zenada , a gdzie sa pieniadze za to nooo.... biurowiec poleci see na integracje zagranice a robol [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dostanie .... nie mowie juz o bonach zamiast paczek dla dzieci bkahaha ... dam dziecku bon sodexo niech se idzie cos kupic bo leniwe swinie nie umieja paczek zrobic !!!! pracuje tu troche lat nawet starzowe zabrali i mlody pracownik zarabia tyle samo co staly pracownik po np.15latach pracy ....smiech!!!! dajcie dodatek za nie cjorowanie jak w wiekszosci firm to zobaczycie ile ludzi wyzdrowieje ;) ale po co lepuej stekac i narzekac ze ludzi tule choruje .
.. na swieta borzego narodzenia bon 250zl w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] niech se to wsadzi dyrektorek bo ciekawe czy mu by to wystarczylo a zreszta LUDZIE JAK NIE WEZMIEMY SIE WSZYSCY W GARSC I SAMI Z TYM NIC NIE ZROBIMY TO TEN DYREKTOREK BEDZIE MIAL NAS W DUPIE!!!!!!
On 2016-11-10 19:09:40
No związki nasze to dno, racja. Co do spotkania to oczywiście jakby do niego doszło to pewnie w towarzystwie całego nieudolnego kierownictwa. Część ludzi przy nich się nie wypowie (chodzi mi o W1). Poza tym dyrektor nas zignorował bo chcieliśmy się z nim spotkać, ale on nie widział takiej potrzeby. Powoli pora zatrzymać wszystkie linieni wyjść przed bramę i palić opony, bo innego wyjścia nie widzę. Na W1 jest już spora grupa ludzi gotowa pojsc przed biurowiec. A ta ankieta dotycząca opinii zakładu....dno. nic z tym nie zrobią. PORA NA BUNT!!!
Karmazynowy odplyw sedesu 2016-11-11 20:02:20
Cześć malutki ale farmazony klepiesz tu , tego czytac sie nieda o nie , za 60 złociszy nie umiesz zakupić dziecku słodyczy ? Chyba rodzic wie najlepiej jakie lubi jego pociecha konsumowac zeby brzuszek rósł jak najwieksiejszy , prawda ? Teraz dzieciaszki nie jedza wszystkiego , jedne wola weganskie , drogie bez glutenu , trzecie koszerne a jeszcze inne lubia parowki z biedronki prawda ? No jak nie prawda , jak prawda no ej no
onnn 2016-11-14 10:44:21
dyrektor nie widzi potrzeby spotkac sie z pracownikami hmmm... bo to nie jest dyrektor tylko zwykly pajac .... dla ktorego licza sie tylko slupki a nie ludzie!!!! slupki te sa i tak przeklamane zeby pieniądze z premi zabrac jaknajwiecej !!!!!! LUDZIE WEZMY SIE W GARSC I IDZIEMY PRZED BIUROWIEC NIECH DYREKTOREK WIDZI ZE COS NIE TAK W TEJ FIRMIE!!!!!!!
onnn 2016-11-14 10:56:21
nooo to wez te 60zl i idz swojemu dziecku kup nawet kawioru .... !!!! firma ta jak i jej polityja to jedno wiekie dno i tacy ludzie jak Ty co im sie wydaje ,ze wszystko jej ok .... dyrektor dal by miche ryżu by Ci pasowalo ..... !!!!
Karmazynowy odplyw sedesu 2016-11-14 16:03:52
Chlopaczku a gdzie ja napisałem ze jest ok ? Naumiej sie czytać literki , wypluwasz te swoje frustracje spowodowane niepowodzeniami w zyciu i probojesz w innych tez wywołać te negatywne emocje , wez swoje zycie w swoje rece i zrob coś z sobą , czas ucieka , lata lecą a brzuszek od piwa rośnie , z dnia na dzień bedzie ci coraz cieżej , znajdz choć troszke szcześcia w życiu i nie smęć tyle
onn 2016-11-15 07:06:16
o jednym wielkim nie powodzeniu moga mowic Twoi rodzice:)wydajac Cie na swiat to po pierwsze po drugie co trzeci pracownik w tej firmie narzeka i nawet nie umie napisac co go boli , a nie mowie juz o zrobieniu czegos w tym kierunku( bo sie boja )nie znasz mnie , a wypisujesz glupoty o brzyszku o piwie o uciekajacym czasie spojrz moze w lustro , bo ja nie musze ...piwka nie pije brzuszka nie mam !! szczescia w zyciu mam wystarczajaco jedynym nieszczesiem to jest ta praca i dla Twojej wiadomosci juz nie dlugo :)a Ty siedzisz chyba gdzies w biurku kolo kierownika i jestes szczesliwy bo za robienie loda placa Ci wiecej !!
onn 2016-11-15 12:25:26
nie pisze farmazonow gamoniu tylko pisze jak jest w tym zakladzie niech kazdy wie zanim zrobi ten sam blad co ja(zatrudniajac sie tu) , a podoba sie tylko tym co umieja bez mydla wchodzic w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kierownictwu itp. Inne duze zaklady umieja docenic pracownika np. premia swiateczna a tu co 250zl my a na dziecko 60zl zenada !!!!! Z tego co wiem np. opony daja pracownikowi 1400brutto a na dzieci 450brutto na start 4100brutto pensji nie mowie juz o vw 40% wyplaty wiec tak jest super w unilever ze nie ma ludzi do pracy nawet przez posrednika ogloszenie caly czas wisi przyjmiemy od razu blahaha .... a tu mozna pracować 20lat i pensja taka sama 3600brutto ..... nooo bo w unilever jest cudownie hahaha;) aaa i uważam pisze sie przez ż a nie rz gamoniu!!!! milego dnia
onn 2016-11-15 12:57:00
aaaa jeszcze jedno mam znajomego ktory pracuje przez randstad dostał propozycje przejscia do unilever i coooo :) ODMOWIL dlaczego , bo w randstad nie jest odpowiedzialny za nic premia i nadgodziny wyplacane co miesiac a my coooo !?! wypadek zabrane bo odpowiedzialność zbiorowa za jakość za terminowosc za wszystko nam zabieraja a im nie.... on wychodzi lepiej niz pracownik zatrudniony na stale a nie dosyc tego firma ubilever doplaca 200zl premi pracownikowi randstad za to ze przepracuje miesiac smiech co miesiac maja stalej premi 350zl plus wyplata nadgodziny .... bo nadgodzin moga robic na maksa a zreszta Twoje kochane unilever jest cudowne ;)
cikita 2016-11-16 08:33:22
...... w amazon wiecej placa na start niz w Unilever , bo 3800brutto za 4dni po 10godz w reszte dni mozna przychodzic na nadgodziny bez zmuszania jak tuuu i nadgodziny sa wyplacane a nie wzamian dostaje sie dzien wolny !!!! ja pracuje zeby zyc .... nie zyje zeby pracowac !!!!!!
Karmazynowy odplyw sedesu 2016-11-16 08:45:29
No to nic tylko zwolnic sie z unilevera i isc do amazona :) skoro jest tam tak lepiej :) brawo
onn 2016-11-16 12:38:21
eeee karmazynowy gamoniu pod jakim biurkiem kleczysz przez 8h ;) blahahaha obronca unilevera ktory tu zgnije !!!!! ludzie pisza ze sa firmy ktore lepiej placa na start niz tu sie zarabia po 20latach pracy , ale Tobie micha ryżu wystarczy i miłe slowo dyrektora !!!! BRAWO
On 2016-11-16 14:06:21
Karmazynowy, jak jesteś pseudo koordynatorem co ch.uja robi to się nie dziwię że jesteś zadowolony. Jeden z nielicznych ;) a tak nawiasem, są blokowane niektóre posty...dyrektorem działa ;)
onn 2016-11-16 21:25:05
racja BRAWO :) niech kazdy pracownik wejdzie tu i sie wypowie na temat unilever !!! ludzie przekazujcie sobie info, ze jast taka strona .... wezmy sie w garsc i przed zaklad niech widzi ze jest cos nie takkkk.... w oponach ludzie wyszli rok temu i dostali 400brutto dopieli swego bo w grupie sila !!!!!!
Karmazynowy odplyw sedesu 2016-11-17 11:31:15
A gdzie napisalem ze tu jest dobrze ? Napisalem tylko ze jak tam lepiej to idzcie :) brawo
basia 2016-11-22 11:03:31
To jak tak narzekacie to się zwolnijcie zatrudnij się w takim kimbalu stamtąd się zatrudnili u was pare osób albo idzcie do amazonu ciekawe ile popracujecie i na dojazd stracicie czasu .
xxx 2016-11-22 17:40:21
tobie widze wystarczy micha ryzu i jazda do roboty !!!!
PracownikWII 2016-11-23 22:52:38
Male podsumowanie warunkow pracy w "naszej" firmie:
Pozytywy:
Wyplata na czas
Wi-Fi
Darmowa kawa (jak ktos lubi)

Minusy:
Brak szacunku dla ludzi
Kierownictwo "głuche i ślepe"
Brak poważnych podwyżek od wielu lat
Zła organizacja pracy
Nierówne traktowanie załogi
Wprowadzanie nerwowej atmosfery
Tolerowanie donosicielstwa
Służby techniczne niedouczone (te z kierownictwa)
Oszczedzanie na bierzacych naprawach przez to liczne awarie i brak premi dla załogi za niewykonanie planu
Brak dialogu załoga-dyrekcja
Brak motywacji finansowej (brak uczciwej premi,bonusów itp)
Ogoniasta ropucha 2016-11-24 19:23:53
Unilever to jeden z najlepszych firm w wielkopolsce , nie ma co wiele marudzić tylko brać sie do roboty
Nikt 2016-11-24 20:30:33
Brak slów
tnk 2016-11-27 14:13:02
A ja uważam ze jeśli pracuje i stwierdzam ze za mało zarabiam to zmieniam prace na lepsza płatna jeśli jest tak zle jak to opisuje ktoś bo jakos nie widze żeby dziewczyny masowo składały wypowiedzenia i odchodziły stamtąd te które maja umowy na stałe bo pracują .
onn 2016-12-02 12:31:18
brawo w 100% racja!!!!! widze , ze ktos nareszcie sie odważył napisać cos madrego i tej firmie BRAWO!!!!!
onn 2016-12-02 12:35:01
moze po prostu im ta praca i zarobki odpowoadaja dlatego siedza w tej firmie( micha ryzu i jazda)!!!! wiadomo ze ciężko zmienić prace jak np. sie pracuje 15lat w tej firmie albo juz sie ma z 45lat na karku!!!!
xxx 2016-12-02 12:36:43
idz do lekarza bo chyba za mocno sie uderzylas w glowe i sie tobie cos przestawilo ropucho!!!!!!
ja 2016-12-05 04:35:39
Witam, od dłuższego czasu obserwuję Waszą gorącą wymianę zdań i mam pytanie;
Dlaczego się poprostu stamtąd nie zwolnicie??? bo nic nie umiecie - tylko siedzieć i narzekać??? bo w każdej innej pracy padniecie na twarz po 12 godzinach zap...???bo się boicie??? czy poprostu nie jest tak źle???
Kiedyś złożyłem tam papiery i teraz się odzywają, ale jaka jest prawda o tym miejscu??? ciągle czytam jak macie źle i mało zarabiacie, ile się napracujecie, ale wszyscy tam nadal siedzicie na d... Niech w końcu się wypowie ktoś normalny a nie same niedojdy które mają dwie lewe do roboty.
Karmazynowy odplyw sedesu 2016-12-05 12:41:14
Popieram , same lewusy tylko marudzą i nic ze swoim zyciem nie robią bo sie boją zmian i tak cale zycie az bedzie za puzno
W2 2016-12-07 22:41:33
nikt nikomu nie kaze pracowac nie pasuje zwolnji sie wiekszosc pracuje bo nigdzie wczesniej nie pracowało tylko słyszało jak tam gdzies tam jest social dobry zarobki nie najgorsze zawsze mozna isc na kase do marketu ale po co jak marudzic mozna wiekszosc skonczyło ZSZ tam tez miało praktyki I tak zostali innych pracodawcóc nie widzieli a oczekuja wrecz hołdu ze zostali WIEM zaraz bedzie wrzawa nie jestem lizusem poprostu pracuje i jestem zadowolona jak bedzie mi zle sie zwolnie i nie mam ZSZ TYLKO licencjat
on 2016-12-07 23:14:04
noo w tej firmie pracuja takie lewusy jak Ty co nie umieja pisac!!!!! puzno pisze sie tak PÒZNO :) blahaha gamon i wlasnie takim gamoniom sie tu podoba w tej firmie bo nigdzie indziej pracy nie znajda!!!!!! zenada
On 2016-12-08 10:49:03
Ludzie chca odejsc i odchodza, ale dyrektorek robi problemy bo nie chce isc na reke i dac miesiecznego wypowiedzenia tylko 3mc. A kto bedzie czekal za kims 3miechy? Tak to juz dawno pol zalogi by nie bylo i oni o tym dobrze wiedza. Ciekawe ile dal na swieta czy moze te zeszloroczne pierniki...
Karmazynowy odplyw sedesu 2016-12-08 13:21:02
Hehe tylko ze nie ja tu marudze jak mi zle i nie dobrze , jestescie wolnymi ludzmi , ogarnijcie te swoje frustracje i niepowodzenia życiowe i do dzieła a nie tylko dyrektor zly , firma nie dobra i tak w kołko , mi jest gdzieś zle to tam nie chodze prosta sprawa . no i na koniec powiem ci ze mozesz teraz ubrac gacie (byle nie osrane) na spodnie i poczuć sie jak supermen , jestes wielki ze wytknołeś mi błąd , jestes super super
Zostaw swoją opinię o Unilever - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Unilever