Opinie o Unilever w Poznań Al.jerozolimskie 134

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Unilever. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Unilever o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unilever w Poznań Al.jerozolimskie 134

nowiko

jestem nowy podobno wiara u was na brygadach robi na okrągło sobote niedziele zero szacunku do świat? wkońcu to zachodnia firma zero świętości to ile macie dodatku za te brygady ok1500 netto dodatkowo? choć to i tak chodzić w soboty i niedziele nie na miejscu

aaa
@ulcia

No to nie zazdroszczę jechać w sobotę lub w niedzielę do pracy no ale jak się szanujesz tak ciebie traktują miałem tu pracować ale nie za tą śmieszną kasę. Pracuję na jedną zmianę 7-15 też produkcja za 4100 a jak jesteś chętny na sobotę dodatkowo do wypłaty 200zł za jedną sobotę.

kilkunastoletni pracownik

Nie polecam isc na makarony brygade B.. koordynatorka Iza wyżywa sie emocjonalnie na ludziach. Najpierw krzyczy, a później na stolowce przy kierowniku mowi o szacunku. To się dzieje od wielu lat i nikt z tym nic nie robi..

@...

Do zgłoszenia odzywa się wielu poszkodowanych ale jak przychodzi co do czego to okazuje się że tylko jedna osoba zgłosiła która potem jest przeniesiona na cięższe stanowisko albo jest zwolniona pod byle pretekstem …i tak załatwiają sprawę. Dlatego nikt się nie odzywa bo kto chce być zwolniony po np 10 -20 latach pracy.. Wolą odbić sobie na nowym pracowniku albo agencyjnym , który sam odejdzie i tak w kółko się to kręci . Nic się nie zmieni dopóki nie zmienią koordynatorów.. Człowiek ma łzy w oczach na to co się stało z tą firmą..

Joker89

Pracowałem w przez agencję pracy w Randstad na stanowisku pracownik transportowy,najpierw chwilę na makaronach tragedia same baby które cię obgadują,stanowisko widelec nie polecam z jednej strony gorąco z drugiej zimne powietrze z nawiewów,dział melakit robota zła nie była tylko taśma szybko jechała i w oczach aż się roił,potem byłem na dziale MF robota do kitu,na logistyce obieranie palet gotowych ,wsadzanie palet do maszyny ,branie palet z dworu,(usunięte przez administratora) straszny nawet nie można było zjeść ze spokojem,a na ekspedycji na brygadzie B jest jeden dziadek który jest(usunięte przez administratora),najlepiej żeby jeszcze im zawozić palety obraża innych pracowników powinno się go zwolnić.Nie polecam pracy w uniliverze najgorszemu wrogowi nie życzę pujscia do tej firmy,na plus to tylko,że była Szawka z ubraniami roboczymi kgdzie co codziennie wyprane ubrania w szafce swojej

Były
@Logistyk

Koordynatorzy nie szkolą tylko każą podpisywać, że odbyło się przeszkolenie!

Kuchnia

Jak ktoś chce pracować w Unilever w Poznaniu na Bałtyckiej to lepiej żeby nie pił alkoholu w pracy i potrafił donosić na kolegów, którzy piją,.bo zwalniają i za alkohol i za brak odnoszenia

Kucharka
@Kuchnia

Czy na kuchni pracują kucharki, czy jest tam ciężko?

Ty Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.

Witam czy coś wiadomo odnośnie podwyżek pensji ?

kilkunastoletni pracownik Nowy wpis

... Nowy wpis
@kilkunastoletni pracownik

Dlaczego nie zgłosicie tego??? To podlega pod (usunięte przez administratora) ... Sami sobie robicie szkodę takim zachowaniem ...

Były pracownik Nowy wpis
@...

Multas

Nie polecam Unilever -Poznań. Kierownictwo nad niczym nie panuje.Ludzie na liniach są zostawieni sami sobie.Szczególnie na ketchupach.Wszystko wszystkim przeszkadza.Park maszynowy z epoki kamienia łupanego.Nie szanują ludzkiej pracy,no chyba że doniesiesz na kogoś to jesteś super.To tak pokrótce choć jest o wiele więcej...

@Multas

Ale jak ktos jest multasem to dobrze zarabia z 6 tys zl netto przy 3 zm

Kiro

To zależy, na jakim dziale robisz;) jeśli pracujesz na maszynie, na której nikt nie chce być to uwierz mi żadne BHP do ciebie nie podjedzie nawet dyrektor, kierownik nie pochodzi, żeby nie drażnić ludzi, bo wiedzą, że będą mieli problem z obsadą:D.

Ty

A oprocz paczek na swieta to co macie daja jakas kase np kolo 4 tys zl np premi rocznej albo co

Ty

To z wyplata z 5 kola netto lub 6 netto wychodzi wychodzi.To pomysle o przejsciu do was Na produkcje.

Praca unilever

To wynagrodzenie jakie z 4500 netto bez nadgodz plus powiedzmy premia tys zl to z 5500 netto .Chyba bajki piszesz.

Praca unilever

Ok ale to ma operator a nie kobieta pakowaczka co jest zwyklym pracownikiem produkcji

Firma Unilever poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Mmm

Czy słychać coś o jakiś podwyżkach pensji ?

Jp
@Mmm

Co roku jest jakas podwyzka pensja nie stoi w miejscu.

Co wchodzi w socjal Unilever?

Chętny do pracy

Jeśli to nie jest tajemnicą czy pracownik podukcyjny zarobi 5500 netto miesięcznie ?

@Chętny do pracy

Napewno nie ma to zwylly pracownik pakowacz .Jak juz to pracownik dlugoletni i multi operator lub mechanik na warsztacie ktory umie naprawiac itp.

Chetny do pracy

Pracuję,tylko chciałem się dowiedzieć czy warto zrezygnować z wolnych weekend-ów i już wiem że nie warto wspóczuję tym wszystkim którzy tam pracują no może mniej tym ze wschodu.

praca uni

Ale jak w miare placa kobietom z ,4500 i wiecej netto to zle ie jest plus socjal fajny.

Mg
@praca uni

Co dostajecie na swieta od firmy .Bo ja dostalam 500 zl w bonach i 3tys zl 200 zl netto premi rocznej stazowej ale pracuje w innej firmie.

nowiko

Ufo

350 zł max 500 w zależności ile nocek w miesiącu . Dodatek śmiech na sali

Buba
@nowiko

Swieta są zawsze wolne nie zdążyło się jeszcze nigdy żeby w święta trzeba było pracować. Natomiast dodatek w brygadach wypadają one dwa razy dłuższe niż normalnie

Operator

Dodatek ok 500 brutto

Abc
@nowiko

Netto to z 300zl :D przeceniasz firmę. Zachodnia firma to i traktowanie Polaka zachodzie.

zycie prywatne
@nowiko

To prawda pracując w Unilever w Poznaniu możesz pożegnać się ze swoim życiem prywatnym i zapomnieć o znajomych i wypoczynku zwłaszcza latem. Pracując w systemie niby4 brygad tak naprawdę pracujesz we wszystkie soboty i niedziele raz na prawie półtora miesiąca wypada ci przejście z pierwszej zmiany na nocną zmianę w weekend co i tak nie daje pełnego weekendu wolnego bo na przykład w niedzielę już musisz iść na nockę. System tych niby brygad jest taki że 3 dni pracujesz i masz jeden dzień wolnego po nocnej zmianie zaledwie pół dnia chodzi się tak rano-nocka-popołudniu-rano-nocka i tak dalej… Niby brygady a urlop wciąż według przepracowanych lat to jest 20 albo 26 nic więcej za tak idiotyczny system pracy.Akurat w święta nie pracujemy ale tylko święta te duże jak Wielkanoc i Boże Narodzenie i może kilka dni w maju.Pozostałe święta państwowe są już nie dla pracowników unilevera, tak samo jak te niby długie weekendy o których ciągle mowią w telewizji pracowników unilevera pracujących na brygadach to nie obowiązuje. Dodatek brygadowy jak ktoś wspomniał kolo 500 brutto śmiech na sali dobrze, że już tam nie pracuję lepiej nawet trochę mniej zarabiać ale nie pracować świątki piątki i niedziele na 3 zmiany w brygadach i tracić życie i znajomych, a w tym czasie ci z biur sobie słupki liczą i podejmują kolejne głupie decyzje i dają sobie większe podwyżki i nagrody miesięczne i kwartalne przy zerowej wiedzy co jak wygląda na produkcji. PS: te dodatkowe kamery w firmie co wieszacie je już w każdym kącie mają podnieść poziom tych słupków? Będziecie teraz karać jak ktoś sobie usiądzie na chwilę? Bo kierownik już pyta: dlaczego pan, pani siedzi a nie pracuje.

ulcia
@zycie prywatne

Ja pracuje w systemie 4 bryg za 4200zł netto .tylko w innej firmie i nie narzekam.

Stary
@nowiko

Jak bym dostał tyle na rękę netto za te brygady,to bym do domu nie wracał.W weekend się na pieprza bardziej niż w tygodniu????

Praca2
@zycie prywatne

Ale duzo ludzi jednak pracuje w tej firmie i maja ludzi bo niektore dziewczyny pracuja po 20 lat i nie odeszly z tej firmy.

Ona
@zycie prywatne

Ale sa dni ponad norme i ludzie sani sie zgodzili na 4 bryg prawda nikt nikogo nie ,musza mozna odejsc a nie tu wypisywac zale jakies kazdy wiedzial na co sie pisal 4 bryg

Chetny do pracy
@zycie prywatne

Byłem na rozmowę i jak usłyszałem jaki system obowiązuję w Unilever to zapytałem czy są trzy zmiany ? Pani z oburzeniem poinformowała że są ale w weekendy też pracują.Kase jaką oferują w moim mniemaniu zbyt mała no chyba że dla Ukraińców chć z tego co czytam polaczki też tam pracują więc pretensje chyba tylko do siebie.

aaa
@ulcia

Trans
@Joker89

Rozumiem , że pracowałeś na centralnej paletyzacji kolego . Jednym z twoich obowiązków jest zawożenie palet z WG na rampę 23/24 oraz kontrolowanie prawidłowego oklejenia palet razem z stanem faktycznym WG uszkodzenia mechaniczne itp . Widzę , że Koordynator zmiany nie poinformował cię o tym to raz . Dwa praca na tym stanowisku jest jedną z lepszych w logistyce nie narobisz sie za dużo robota siedząca i przyjemna . W pracy się niestety pracuje jeżeli oczekujesz , że na stanowisku Operatora Wózka widłowego będziesz siedział całymi dniami i patrzył w telefon a swoja drogą większość czasu tak właśnie robicie to się niestety grubo mylisz . Praca wymaga przynajmniej minimalnego ruchu Operatora. Jeżeli chcesz sobie posiedzieć polecam zrobić kursy SAP i złożyć podanie o prace w dziale Administrator SAP tam posiedzisz sobie cały dzień i po klikasz klawisze . Swoją drogą i tak na marginesie najstarsze osoby na brygadzie B o której wspomniałeś są przed 50 także do dziadków im jeszcze dużo brakuje . A wymagają od nowych pracowników absolutne minimum . Poprostu wasza Generacja ludzi pracujących jest lekko upośledzona . Najlepiej to wam podstawić pod buźkę podać na talerzu i zrobić za was , wtedy będzie wszystko git . Takie moje małe spostrzeżenie na wasz temat . Trzymaj się młody i obyś znalazł pracę która spełni twoje jakże duże wymagania . Pozdro

Trans

Brak zapoznania z obowiązkami pracownika na danym stanowisku brak przeszkolenia przez Koordynatorów zmian . Nie ma co się dziwić , że nikt nie chce w tej firmie pracować . Facet nawet nie wiedział za co jest odpowiedzialny na swoim stanowisku . A potem jeszcze pretensje do firmy . Nie ma się w sumie co dziwić jak przeszkolony to tak pracuje . Tutaj niestety to wyszło marnie . ????

Robot
@Trans

Wiemy co to za osobnik i możemy z czystym sumieniem powiedzieć , że robotny to Joker89 nie był non stop Telefon i wielki problem ze wszystkim . Brak przeszkolenia może nie do końca . Poprostu brak zaangażowania w prace i wszystko w nosie to wszystko . Ps. Rozwożenie palet faktycznie należy do obowiązków osoby która odbiera WG ( sprawdzone info ) . Ekspedycja jest a załadunków / rozładunku aut oraz zwrotów komponentów produkcyjnych panie Joker . Czytanie obowiązków pracownika nie boli!

Joker89

Odszedłem stamtąd i się ogromnie cieszę,że nie pracuje z fałszywymi i dwulicowym i ludźmi i nie muszę pracowac tak jak wy jelenie non stop 7 dni w tygodniu w weekendy,święta

Jeleń
@Joker89

Niby pracowałeś a nie wiesz że nikt nie pracuje tutaj non stop.A czy w nowej firmie też masz SZAWKE z czystymi ubraniami bo widze że to dla Ciebie jest najważniejsze.

Logistyk
@Trans

Koordynatorzy przeszkolenie nowego pracownika zrzucają na operatorów albo co gorsza pracownika randstad zwłaszcza na Wydz1 bez znaczenia na jakie stanowisko ma być przeszkolony nowy. Operatorzy i agencyjni nie mają płacone za dodatkowe obowiązki typu szkolenie nowych ludzi więc potem są cyrki

Były
@Logistyk

Koordynatorzy nie szkolą tylko każą podpisywać, że odbyło się przeszkolenie!

Paula

Pokazało się ogłoszenie na pomoc operatora jak wygląda to finansowo może ktoś coś napisać i ogólnie jak wygląda praca z ludźmi w unilever dziękuję z góry????

@Paula

Czy Randstad zwtrudnia pakowaczy? Jaka umowa i na jaki okres?

Inny kandydat
@Kandydat

Jak wygląda praca przez agencje? Czy w soboty i niedziele pracuje się? Jaką pracę wykonują agencyjni? Czy praca jest ciężka?

@Inny kandydat

Praca w weekendy/pracę fizyczną/tak jest bardzo ciężka.

Szukająca pracy
@:)

Czy zatrudniają kobiety i ile godzin dziennie?

@Szukająca pracy

Tak zatrudniają z tym że likwidują stanowiska pracy i co raz mniej jest pracy dla ludzi.

Doris
@:)

A jaka jest atmosfera między kobietami?

Patryk

Widziałem ostatnio ogłoszenie na Operatora maszyn produkcyjnych i tak ciekawi mnie ile na start podstawy proponuje Unilever ? Czy pracujecie w 4 brygadach czy tylko od poniedziałku do piątku ? Jakie warunki pracy,czy warto?

Kuchnia

Zdrowy
@Kuchnia

Jak pracowałem na kuchni to proponowali mi picie, bo sami to robią... Dlatego nie chcieli mnie i pozbawili pracy.

Kucharka
@Kuchnia

Czy na kuchni pracują kucharki, czy jest tam ciężko?

@nikt ważny

Jakie są temperatury na halach produkcyjnych ?

xxxxx
@@nikt ważny

Jest bardzo gorąco na hali czasami ciężko wytrzymać.

@@nikt ważny

A ile. Zarabiaja kobiety zatrudnione na stale powiedzmy co pracuja dlugo lat czy 4500 zl netto w 4 bryg realne

Ananas
@Praca unilever

Jasne realne jak będziesz robiła nadgodziny:)

@Ananas

Aha tak tylko pytam bo ja pracuje w 4 bryg i bez nadgodz mam 4500 zl netto

Bucha ch
@Praca unilever

To zależy od stanowiska pakowacz. Operator pomocnik. Każdy ma inną stawkę nie. Od stażu płacą

Czy jest możliwość pracy w Unilever na część etatu?

Rozżalona 36

Długo zastanawiałam się czy napisać ale coś we mnie pękło. Kilkadziesiąt lat pracy w firmie i dowiaduję się, że jest ona prosta. Za to trudną pracę wykonują królowe z milkity. Wiecznie na przerwie, wiele nie ma pojęcia o pracy a robotę spychają na mechanika, elektryka, transport lub ransztad. Nikt nie weryfikował co która umie a większość umie niewiele. ZENADA!!!

Marzenie
@Rozżalona 36

Miały ,po prostu szczęście ????Albo ,są w dobrych układach z szefunciem????Umiały się sprzedać na wycenie stanowisk.Ale kiedyś ,być może zweryfikują swoje umiejętności na innych obszarach ????

@Marzenie

Ale Unilever w miare placi bp w granocy 4500 zl netto dziewczyny zarabiaja.

Koks

Czy przy czterobrygadach jest więcej przerw i ile trwają?

NIE nie nie
@Koks

Nie ma więcej przerw bo dlaczego ?? W kodeksie pracy masz napisane na 8 godzin pracy 15 min przerwy . I tyle ta firma ci daje nic więcej .

abc
@NIE nie nie

Gdybyś był pracownikiem tej firmy wiedziałbyś że w Nivea jest system czterobrygadowy 12-godzinny

@NIE nie nie

Ale to pracownicy nie moga wyjsc np na ,10 minut przed przerwa i po przerwie na kawe itp nie zastapia sie zeby po kolei ktos mogl wyjsc

Ile zarabia na rękę lider produkcji? Są jakieś stałe kwoty plus premię?

Grzegorz
@Marek

To zależy jak liże się (usunięte przez administratora) od pracownika po lidera to każdy sobie. Każdy dział ma swoje prawa i każdy pracownik i lider jest tak wredny bo nie ma tam ludzi dobrych i co dobre słowo powiedzą każdy ma swoje podejście do pracy

zorro
@Marek

5-6k, premii brak, obszary od 70 do 170 osób.

Plk
@zorro

To dobre zarobki jak 5 6 tys zl netto ale wiadomo wszyscy tak nie maja bo ja 3 zm i mam 4500 zl netto

Czy firma Unilever kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Druch

To co teraz się dzieje to jest jakaś kpina … Przez przeszło miesiąc jest w sumie „ przestój „ , nie idzie tak jak być powinno , cały czas coś dokładają , zatrudniają „ potrzebnych „ pracowników , zakupują jakieś nowe rzeczy a Ci teraz mają problem i szukają oszczędności chcąc zwolnić jakieś etaty … A może zamiast wyrzucać masło za 100 koła czy inne produkty zaoszczędzicie ! W sumie obecnie mało co się dzieje , najbardziej irytującą rzeczą w tej firmie są te potrzebne tłumy szm#t z „ bhp „ . Przypierd#lają się dosłownie do wszystkiego , chcąc zaistnieć robią wszystkiemu zdjęcia ( dobre z nich paparazi ) albo by zaspokoić swojego ego … takich (usunięte przez administratora) ludzkich jak oni to jeszcze nie spotkałem . Nie wiem po cholerę zatrudniają tyle tych hien , które tylko w kółko chodzą . Najgorsze scierwo w tej firmie .

Zostaw merytoryczną opinię o Unilever - Poznań

• Jak się pracuje w Unilever?

Zobacz opinie na temat firmy Unilever tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Unilever?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 60, z czego 14 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Unilever
2.3/5 Na podstawie 433 ocen.

Unilever