Unilever

Poznań

Opinie o Unilever

w1 2017-02-02 18:00
widze kolega bobo bardzo kocha ta firme blahahaha zycie by za nia oddal!!!!!
bobo 2017-02-02 18:38

Operator 2300 zł
multioperator 2600 zł
Dodatek za 4 brygady ok 300 zł

w1 2017-02-03 17:25
bobo mysli ale komu pod biurkiem zrobic loda :)
bobo 2017-02-05 20:54
Dlaczego W1 obraża Bobo?
Bobo nie kocha firmy!

Mango 2017-02-09 16:49
Masakra te kwoty.....Boże
janek 2017-02-09 18:24
Ale premia była...ja nie mogę! chyba 100zł dostałem za kwartał!
dzik 2017-02-12 11:37
No premia była rewelacyjna.... Fabryka produkująca miliony euro dziennie - 7 dni w tygodniu, płaci pracownikom premie w wysokości 100 zł - 200 zł na rękę za kwartał - po prostu jakiś żart. Oczywiście premia wypłacona po cichu bez ujawnienia jakichkolwiek wyników, wskaźników - nikt nic nie wie.... Dyrektor od roku (od czasu spotkania kiedy jeden z pracowników W II odważył się powiedzieć mu w oczy smutną prawdę) nie pojawia się już w ogóle na fabryce i omija wszystkich którzy mają coś mądrego do powiedzenia.

Podzielam zdanie kolegi piszącego wcześniej - nie pozwólmy na to... zbierzmy podpisy, złóżmy pisma związkom i dyrektorowi i jeżeli będzie trzeba wyjdźmy strajkować . Zarabiamy i wytwarzamy dla tej fabryki miliony dziennie - za co??? za marne 100 zł premi ??? za pierogi pod namiotem??? czy może za te baty i codzienne poganianie na granicy mobbingu???
Boski 2017-02-12 20:42
Premia najmniejsza jaką miałem przez 7 lat pracy! Dzik jakie podpisy i pisma chcesz składać i gdzie? Już wyżej ktoś opisywał co trzeba aby strajk robić inaczej strajk jest nielegalny i nic nie ugrasz.
on 2017-02-15 19:00
nareszcie ludzie Wam sie oczy otwieraja ...trzeba by bylo znalesc kilku madrych napisac pismo (co nam na sercu lezy) zebrac podpisy pracownikow i zlozyc je smiesznym zwiazkom oplacanym przez dyrektorka oni maja 14dni na odp a jak nie to na ulice wyjdziemy jak dwa tygodnie temu w bridgeston tam ludzie walcza o swoje a nie jak tuuu tylko nazekamy i nic ... dyrektor nas robi w ciula jak tylko umie sprawdza nas na ile sobie pozwolimy to jest zenada od tylu lat zeby nie bylo podwyzek bo firma sie rozbudowuje smiech .... kosztem nas !!! ja sie tu wogole ostatnio nie przykladam do pracy mam to w d..... JAKA PLACA TAKA PRACA zobaczycie bedzie jeszcze gorzej jak nic nie zrobimy premie kwartalna wogole zabiora no takie sluchy mnie doszly WIEC BAGNET NA BRON PRACOWNICY I DZIALAJMY !!!! Przekazujcie jeden drugiemu ze jest taka strona i do dziela chetnie sie przyłącze !!!!!!
w2 2017-02-15 19:28
`jest ogłoszony przez związek zawodowy. Żadna inna organizacja, ani grupa pracownicza nie może proklamować strajku
-żądania pozostających w sporze pracowników dotyczą wyłącznie warunków pracy, płac, spraw socjalnych albo praw i wolności związkowych
-ogłoszenie strajku uzyskało akceptację większości załogi, pod warunkiem że w głosowaniu wzięło udział 50 proc. pracowników
-strajk został ogłoszony co najmniej 5 dni przed jego rozpoczęciem
Boski 2017-02-17 01:57
"a jak nie to na ulice wyjdziemy jak dwa tygodnie temu w bridgeston tam ludzie walcza o swoje a nie jak tuuu tylko nazekamy i nic ... "

Tylko że tam w związkach jest ponad 60% załogi a u nas ile?
Jak robić strajk gdy tak mało osób jest w związkach?
on 2017-02-17 11:44
trzeba by sie dowiedziec co i jak ..... gdzies u madrej glowy !! tam 60%zalogi nalezy bo zwiazki cos robia dla pracownikow a tu tylko kase biora i nic nie robia bo o swoje [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] sie boja co powie dyrektorek to oni przytakna smiecie je........ !!! moze czas wielki stworzyć swoje zwiazki jest taka mozliwisc hmmm.... jak nie zaczniemy dzialac tylko gadac to nic nie zrobimy :(
Boski 2017-02-17 16:19
Związki mają ochronkę i Dyrektorek nic nie może im zrobić, więc raczej niczego się nie boją.
Analogicznie związek mało liczny osobowo nic nie może wywalczyć, koło się zamyka.

A widzisz kogoś kto pomoże nam? Kto założy nowy związek? I kto się zapisze do niego?

LIPA
on 2017-02-17 18:59
trzeba by popytac poza zakladem co mozemy zrobic z ta sprawa u kogos kto sie na tym zna lepiej niz my..... i wtedy działać! a zreszta w tej firmie pracuje wiekszosc [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ktore sie boja i moze byc problem :( z zapisaniem sie do niwych zwuazkow wola cale zycie byc robionym.w ciula i za grosze pracowac :(
kura 2017-02-20 12:27
starych dobrych pracowników się zwalnia na 1 a leserów się trzyma
kura 2017-02-20 12:50
na w1 pracuje michał s nygus straszny mieszanek nie podaje na zasyp gra z wojciechem m i takich trzymają w fabryce brak pożałowania do tego pracownika jeszcze go wyleją za nygusowanie
robol 2017-02-20 19:30
Na w1 jest nawet majster który zaprowadzi cię do lekarza żeby sprawdzić czy nie udajesz. Zastraszanie pelna para. Tomasz.S
max 2017-02-21 09:14
Praca w Unileverze nie jest zła.Natomiast bije po oczach nieróbstwo starych pracowników,którzy najchętniej siedzieli by na tyłku i spijali kawkę,a na nockach spali gdzie się da,wliczając w to liderów zmian.Szkoda też że ''dowództwo'' przy decydowaniu o zwolnieniach zrównuje ludzi którzy mieli serdecznie( usunięte przez administratora ) pracę z tymi którym zależało,ale widać tak musi być. ( usunięte przez administratora ) mi osobiście nic nie zrobił więc myślę że może jest zbyt nadgorliwy w wyszukiwaniu błędów,ale poza tym jest normalny.
w2 2017-02-21 15:24
witam was moi drodzy postanowilem dolaczyc sie do waszej dyskuci na goworku na temat unilever poznan a dzialu w2 zupy mokre wiec widze ze wiecej opini jest na nierobstwo i na leserow powiem jak jest wam sam wiec powiem szczerze to co piszecie to prawda na temat w2 robilem obok na dziale czyli na aseptykach na maszynie zwana siekiera zupy w kartonach wiec na retortach na transporcie pracuja same nieroby na kazdej zmianie jak ja pracowalem to na kazdej zmianie bulo po 4 wozkowych na w2 3 transportowych plus 1 ekspedycyjny ekspedycyjni na tym dziale wogle nic nie robia tylko siedza na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ie i nic nie robia siedzi na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ie ekspedycyjny i sciemnia i 3 godziny robi papiery na auto a linii nikt tam nie ogarnia udaje ze pracuje takie sciemniacze i slucha sobie muzyki na internecie na nocnych zmianach nic na tym dziale nie robia transportowi a lider udaje ze nie ma sprawy tak tam sie pracuje ale kase biora co miesiac po 2 kola plus premie [usunięte przez modeartora] do zwolnienia caly transport na w2 a nie uklady ze pozwalniali tych co robili a nierobow pozostawiali na transporcie na w2 retorty ci co robili to zostali powyrzucani a tych co nie robia to zostali uklady ze [usunięte przez modeartora] gdzie jest dyrekcja unilevera kierownik
UNILEVER 2017-02-22 11:19
Unilever odrzucił ofertę wartą miliardy. Kraft Heinz nie przejmie koncernu!

Słynący z produkcji ketchupu gigant spożywczy poinformował, że nie nabędzie akcji swojego rywala, firmy Unilever, do której należą takie marki, jak Dove, Hellmann's, Knorr czy Lipton. Negocjacje co do ceny kupna zakończyły się fiaskiem. Oferta Unilever była warta 143 mld dolarów.

info:
Zup-men 2017-02-24 04:27
No to do dzieła zakładaj związki skoro myslisz ze to tak łatwo , krytykować umiecie ale sami nic nie robicie , jak zwiazki maja cos robic wiecej skoro tak mało ludzi do nich należy ? Myślcie ludzie , to nie boli.
majo 2017-02-28 17:21
po co ma ktos do tych związków należeć jak one nic nie robia tylko skacza jak im dyrektor zagra hmmm..... boja sie o swoje tylki bo pracuja w tej firmie i wielce prowadza zwiazki smiech na sali !!!!!!!!wycieczki umieja irganizowac nic wiecej oczywiscie dla siebie a Ty chyba jestes zwiazkowcem ze tak sie martwisz ......
Chickita 2017-03-01 08:09
majo a co Twoim zdaniem związek zawodowy powinien zrobić?
masz jakieś pomysły czy tak tylko gadasz?
V 2017-03-04 11:08
Jestes niczym grubasek z big makiem w lewej ręce i kubkiem koli w prawej marudzącym ze nie moze schudnąc , jestes jak facet nie grajacy w lotka który jest zły ze nie może nic wygrać . jesteś smutnym człowiekiem , ludzie ktorzy nie zadali sobie nawet minimalnego wysiłku nie mogą liczyć na efekty , na jaką kolwiek poprawe. Tyczy sie to każdego ktory tylko marudzi a nic nie robi zeby było lepiej , pozdrawiam
Chakazullu 2017-03-06 06:05
To gdzie tu isc do tej pracy kolego najlepiej
majo 2017-03-16 09:20
V malo o mnie wiesz ( NIC)i co próbuje robic zeby cos osiągnąć jak walcze z kierownikami itp. Zeby cos zmienic wiec przestan glupio pisac ..... samemu nie zrobie NIC bo wiekszosc ludzi w tej firmie umie tylko podwijac ogon pod tylek tak jak zwiazki zawodowe w tej firmie i wkasnie nie robic NIC bo np. sie boja .... ale jak stoja przed zakladem na fajce to kazdy narzeka jaki syf jest w tej firmie ..... jestem czesto w kadrach widze ile wypowiedzen lezy na biurku a chetnych hmmm.... zero swiadczy o tym bilbord szukamy chetnych do pracy od zaraz ... przez posrednika a ludzie przez posrednika zarabiaja wiecej niz ludzie zatrudnieni na stale wiec pisz sibie co chcesz nam to gleboko gdzies bo Ty zaliczasz sie do ludzi którzy by pracowali za miske ryzu .... pozdrawiam
w2 2017-03-16 09:22
V napewno jest zwiazkowcem dlatego tak pisze nastepny mądry!!!!!
V 2017-03-17 17:18
Nawet niewiesz z ilu rzeczy korzystasz na codzień które są w tej firmie tylko i wyłącznie dzieki związką zawodowym , zorientuj sie w temacie to szybko zmienisz zdanie , ludzie oczekują cudów ale sami nic nie chcą dać od siebie .
ketch 2017-03-23 08:40
z automatów z ochydna herbata i kawa haha.... najwiecej zwiazki robia pod biurkiem dyrektora a tak pozatym NIC !!!!!!!! gdyby ludzie ze zwiazkow byli oplacani przez pracownikow tak jak w VW to by robili owiele wiecej dawali by od siebie wiecej a tak boja sie o swoje tylki bo pracuja w tej firmie jakby nie grali jak im dyrektorek zagra kop w tylek i za brame !!!!!! cudowne zwiazki bo walne ty napewno jestes jednym z nich gamoniem !!!!!!!
Barton 2017-03-23 11:20
Wypowiedzi Pańskie są doprawdy dojrzałe, to daje doskonały obraz tego, jakich pracowników nasza firma zatrudnia na stanowiskach produkcyjnych.
Gdyby ludzie ze związków byli opłacani przez pracowników to składka musiałaby wynosić przynajmniej raz więcej, a ludzie mówiliby wtedy dlaczego za nasze pieniądze utrzymują się związki.

Przewodniczący związków są chronieni przez całą kadencję aż do następnych wyborów, więc nielogiczny jest Twój tok rozumowania.

Związki są słabe dlatego że coraz mniej uświadomieni są pracownicy jaką rolę odgrywa liczebność związków zawodowych w zakładzie.
SIŁA ZWIĄZKU TKWI W LICZEBNOŚCI.

V 2017-03-23 12:43
Mało wiesz kolego
ketch 2017-03-23 18:19
zeby byla wieksza liczebność ludzi nalezacych do związków..... zwiaki powinny cos robic w tym kierunku a nie tylko ludzi od siebie odpychac ..... powtorze sa firmy w Poznani takie jak Np.VW w ktorej prawie wszyscy pracownicy naleza i maja odciagane 3razy wiecej niz tuuu ..... i tam cos te zwiazki robia a nie jak tuuu od 10lat podwyżki nie bylo itp.itp my ludzie sami nie zrobimy nic a zwiazki sie niczym nie interesuja a zreszta po co ta dyskusja jak za kilka tygodni juz mnie w tej dennej firmie nie bedzie po tylu latach pracy .....
ketch 2017-03-23 18:26
no coz moze i malo ..... ale wiem.jedno ze zwiazki w tej firmie to istne dnooooo raczej ludzie siedzacy tam .... znam takiego jednego siedzacego w komisji ledwo co umie sie wyslowic i on ma cos zrobic dla ludzi jak on ledwo co umie sie podpisac .... a zreszta Ty napewno tez zwiazkowiec
V 2017-03-23 21:41
A ty napewno nie związkowiec , miło ze wypowiadasz sie na temat o którym nic a nic nie wiesz . Dobrze ze odchodzisz , im mniej takich ludzi jak ty w firmie tym lepiej . Jak w VW tak fajnie to idz , powodzenia . Pozdrawiam
Dzik 2017-03-24 00:31
Idealny obraz naszych związków i zarządu - "Dobrze ze odchodzisz , im mniej takich ludzi jak ty w firmie tym lepiej" .....

Dziwicie się że ogarnięci ludzie odchodzą.... Dyrektor na produkcji nie pojawia się i nie odezwie się słowem do pracowników, Kierownictwo w ogóle, a związki które powinny głosem pracowników podejście mają jak na załączonym obrazku... Boicie się o swoje tyłki, nie robicie kompletnie nic, jesteście na stołkach dyrektorka, który opłaca wasze "sekcje" itd. - same fakty - więc nie burz się "kolego"....

PS - automaty do kawy to nie żadna zasługa związków - zostały założone za deputat kawy, herbaty i mydła i za imprezę karnawałową, którą zabrano tak sprawnie i cicho jak piknik letni.....
Barton 2017-03-24 08:49
Koledzy nie wyzywajcie się wzajemnie tylko stańcie, podajcie sobie dłonie i zacznijcie walczyć w słusznej sprawie.

Zadam teraz parę pytań, proszę o odpowiedź wszystkich zainteresowanych tematem.

1. Jakim innym sposobem można walczyć z pracodawcą o wyższe płace jeżeli nie po przez organizacje związkowe?

2. Skąd teoria że "związki się boją" (wiemy przecież o tym że mają zapewnianą prawną ochronę własnie po to aby nie można było ich "straszyć" )?

V 2017-03-24 13:35
Ogarnieci ludzie łączą sie w grupy (zwiazki zawodowe) zeby cos poprawić w firmie której pracuja , wiedzą ze w pojedynke nic nie zdziałaja bo tylko tak można "walczyć" z pracodawcą . Wyzywanie tutaj dyrektora czy zwiazków nic tu nie da . pozdrawiam
Adam 2017-03-27 21:47
A na którym stanowisku praca jest spokojniejsza pracownik transportowy czy operator? I czy multioperatorem można zostać od razu czy najpierw trzeba być operatorem?
colders 2017-03-28 14:12
czy Uniliver zatrudnia bezpośrednio swoich pracowników czy korzysta z agencji pracy tymczasowej ? Chciałabym tam podjąc pracę np na produkcji.
Proszę o informację .
Tarira 2017-03-30 01:07
Obecnie trwa rekrutacja na pracownika transportowego na W1 . Tu nie ma spokojnej pracy :) ale korzystaja tez z agencji randstadt
Stefan 2017-03-30 16:51
Pojawiło się ogłoszenie na operatora, operatora linii pakujących, technicznego. Powie mi ktoś czy każdy z nich ma takie same zarobki a jeśli nie to który z nich ma największe wynagrodzenie?
Paweł 2017-04-06 20:06
Chciałbym się dowiedzieć czy będąc pracownikiem transportowym można później spróbować szkolić się na operatora?
Twarogowy gość 2017-04-08 07:15
Oczywiście
Zuzanna 2017-04-10 11:59
@Twarogowy gość rozumiem, że pracujesz w firmie. Co więcej możesz powiedzieć na temat swojej codziennej pracy?
tarira 2017-04-11 16:22
Awanse z wózkowego na operatora sa bardzo rzadko a nawet juz nie spotykane .
w2 2017-04-13 13:48
ludzie dajcie seeee spokój z ta firma !!!!! tyle mam do powiedzenia .......
iza 2017-04-22 17:42
Jeśli jest tak zle jak tutaj opisują ludzie to dlaczego jeszcze tam pracują ludzie mam tam koleżanki i nie słyszałam żeby az tak narzekały powiedzmy nie ma już idealnego zakładu produkcyjnego bo sama pracuje tylko ze w nivei iles lat i tez nie jest super ok na socjal mogę nie narzekac ale zarobki tez nie sa niewiadomo jakie bo ja mam koło 3 tys na reke tak mniej więcej ale tez jest zapiepsz i czasem nie wyjde sobie na kawe itp.
Rudy lis 2017-04-25 04:53
Ojojoj nie wyjdziesz na kawe ? Masakra jak mozna pracować w takich zakladach pracy , wole isc na bezrobocie niz robić za marne 3000 na reke , tragedia
ala 2017-04-25 15:24
A sa zakłady pracy produkcyjne gdzie się zarabia 5 tys zł na reke jako normalny pracownik ja o takich nie słyszałam w większości zarabia się 2 tys wyżej lub poniżej nawet bo płace minimalne tez sa ze ktoś na 3 zm ma 1500zł na reke.
Zostaw swoją opinię o Unilever - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Unilever