Opinie o Unilever w Poznań Al.jerozolimskie 134

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Unilever. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Unilever o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unilever w Poznań Al.jerozolimskie 134

aga

Uwaga na Tomasza z W1 (Pseudo Lider Produkcji) Chodzi i wyzywa pracowników. Jeszcze trochę to będzie posądzony o mobing. Panie Dyrektorze mam nadzieje ze pan to czyta i wkrótce zrobi zebranie na temat opinii Tomasza

mała zosia

Panie Dyrektorze, proszę przyjrzeć się pracy Pana Tomka z W1. Podczasz jego kadencji produkcja spadła a morale zespołu są poniej zeru. Spieniacza nie potrafi wyczyścić tylko wzywa do biurka biednych pracowników i karze im czyścić ekspres. Jest słaby, otoczył się ponad 6 koordynatorami którzy nie potrafił newet zamówić opakowan na produkcje a nie wspomnę o wyczyszczeniu spieniacza

produkcji pracownik

Duzo osób narzeka a dużo osob przyszło od tamtego roku z kimbala i sobie chwala prace i wypłatę u nas itp.

@produkcji pracownik

To chwal sobie dalej, do czasu ciołku ( żydzie ).

aga

A ty czemu jeszcze pracujesz w unilever skoro twierdzisz ze jest tak zle itp ja jakos nie widze masowo odchodzących dziewczyn z produkcji które tu pracują x lat z umowa na stałe.

olka

To jak tak zle to czemu jeszcze ludzie pracują dziewczyny jakos nie widze masowo składających wypowiedzeń które maja umowę na stałe itp i czemu ty pracujesz skoro twiedzisz ze mało płaca.

Zuzanna

@rudy forum to nie miejsce na obgadywanie innych pracowników. Powinniśmy pamiętać, że wiele osób wchodzi tutaj, żeby poznać jak najwięcej rzetelnych informacji na temat Unileveru. Czy ktoś może odnieść się do wyżej wymienionych kwestii i napisać coś więcej, np. aktualnych warunków pracy?

Firma Unilever poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Wacek

Która z koleżanek napisze do mnie .? , tylko SMS +48 795 607 721

rudy

Panie Tomku proszę uważać na Wojciecha M. Tyłek panu wchodzi a za plecami się śmieje ze jest pan nieudacznikiem. Rozpowiada ze pana knajpa niedługo upadnie i ze są tam szczury w sałatkach

lolol

A jak wygląda z ludźmi, którzy tam pracują ? Spoko są czy nie bardzo?

Kapitan Małpa
@lolol

Jak pisałem wyżej , sa w wiekszości zwierzetami nie umiejącymi korzystać z wc , to dla nich poprostu za trodne

@lolol

Wiadomo jednych się lubi innych nie ale trzeba się szanować itp. tak jak w każdym zakładzie się znajda wredne osoby itp. nikt nie jest idealny to jest duzy zakład na dziale tez dużo osob pracuje ja nie narzekam bo niektórzy sa ok.

JJ

13 pensja? Gdzie ty zyjesz czlowieku. nie ma zadnej 13 pensji a premia tak jak opisane max 600zl wiecej nie wyciagniesz

ewa
@JJ

No to oprócz wypłaty co kwartał jakas dodatkowe siano to fajnie macie w innych firmach tego nie ma a tu jeszcze ludzie narzekają widocznie za dobrze macie jeszcze jest wiele zakładów co płaci najniższe wynagrodzenie sama pracuje na produkcji zarobek mam podobny do waszego ale premii kwartalnych u mnie nie ma tylko na koniec roku premia rocznatwana od stażu pracy w zakładzie i bony na swieta na jedne i drugie a multi sport to prawie kazda firma ma a wczasowego nie ma.

izi
@JJ

A na akcjach zakładowych tez można zarobić i o tym nikt nie powie ile kto wpłacał i ile zarobił.

Kapitan Małpa

W unileverze jest jeden problem , ludzie nie umieja korzystać z WC , przyjdzie taki janek do kibelka i wali na małysza wogóle nie przejmując sie czy trafia do klopa czy na deske lub też ściane , niewiem czy oznacza swoje terytorium samiec alfa , czy w domu nie ma toalety tylko dziure ? Takim zwierzętą trzeba wykopać rów za wydziałem , może on nie bedzie za trudny w obsłudze :)

Dobry człowiek
@Kapitan Małpa

Może czuje się jak na Węgrzech albo w Rumunii, a może w Grecji.

Dobry człowiek
@Kapitan Małpa

Może czuje się jak na Węgrzech albo w Rumunii, a może w Grecji dlatego są na Małysza.

Kolo

ile można zarobić jako pracownik produkcyjny Ale zatrudnionym przez Agencje pracy Opiszecie :) :*

Pracownica
@Kolo

Zależy ile dni przepracujesz. Stawka godzinowa 14zl brutto. Jeśli będziesz pracował od pon do pt i pójdziesz w sobotę to masz 28zl za godzinę. Za każdą niedzielę pracującą też 28zl za godzinę. Co miesiąc masz premię -2 zł brutto za każdą godzinę. Ale musisz spełnić pewne warunki: brak L4, urlopu na żądanie, musisz iść do pracy min. dwa dni weekendowe, godzisz się na trzy zmiany. Jeśli jesteś pracowity i bystry to dasz radę. Ale pamiętaj, że jeśli będzie mało pracy to nie będę Cię "zamawiać ". Ważna rzecz, umowy tygodniowe lub miesięczne. Kto się zalapie to kwartalne. Ale max na 75%etatu.

Bubu

Nadgodzinki są dla Multasów i jak rozliczane

bill

Zalezy czy multas I czy II. zapewne teraz oszczesdnosci to dostaniesz multasa I wiec cos kolo 3tys na reke. premia raz jest a raz jej nie ma. a jak jest to jakies 600zl zalezy od wynikow.

Bubu

Ile zarabia multas i co z tą premią co 3 mies . Warto starac sie o te stanowisko ale łobuzy szczerze piszcie

Tiki

1800zl na rękę

nick

2tys

michi

Jakie są stawki na produkcji w UN w poznaniu? Ile sie zarabia jako operator wozkow widlowych??

Zuzanna

@pracownica produkcjirozumiem, że odpowiada Ci praca w Unilever. A co możesz powiedzieć na temat tego jak wygląda praca na produkcji? Jak wygląda typowy dzień, w jakich godzinach odbywa się praca? Czy jest to tryb zmianowy?

@Zuzanna

A jak ma wygladac ta produkcja trzeba swoje zrobić to jest praca fizyczna nikt nikogo nie posadzi wiec co za głupie pytanie obojętnie jaka to będzie produkcja wszędzie trzeba zapiepszac jak komus pasuje to pracuje a jak nie to niech się zwolni .

PIX

TE 2500ZŁ TO CHYBA W 4 BRYGADOWCE BO NIE NAPEWNO NA 3 ZMIANY.

Bill

A gdzie za nic nie robienie dziewczyna dostanie 2500? Tylko narzekacie "to za ciezkie" "tego ja robic nie bede" a chlopow z transportu i ekspedycji zajedziecie na smierc.

pracownica produkcji

Ja jestem pracownica z długoletnim starzem i nie narzekam bo mam 2500zł na reke i jakos nie widze żeby dziewczyny masowo składały wypowiedzenia

Zostaw merytoryczną opinię o Unilever - Poznań

• Jak się pracuje w Unilever?

Zobacz opinie na temat firmy Unilever tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 97.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Unilever?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 14 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Unilever
2.3/5 Na podstawie 434 ocen.

Unilever