Opinie o Unilever w Poznań Al.jerozolimskie 134

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Unilever. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Unilever o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unilever w Poznań Al.jerozolimskie 134

pracownica produkcji

Ja jestem pracownica z długoletnim starzem i nie narzekam bo mam 2500zł na reke i jakos nie widze żeby dziewczyny masowo składały wypowiedzenia

JC

ma

Grzegorz G. pseudo ^ Burak^ Śmieje się z ludzi a sam jest do niczego.

Zbychu

Napiszę w końcu ktos normalny ile się zarabia jako sezon przez agencję ?

ja++
@Zbychu

również przez agencje progres?

@ja++

Nie, jestem po prostu ciekawy na ile można liczyć... może niedługo podejmę pracę w Unilever ! A ty wiesz ile randstad daje na początek ?

Jestem pracownikiem i nie mam czasu na gdybanie co
@Zbychu

Tak wiem ile ranstad daje 2000 brutto , ponieważ jestem Liderem.

Zbychu
@Jestem pracownikiem i nie mam czasu na gdybanie co

Żartujesz ? Za pracę na 4 brygadach 2tys. Brutto !? A może netto ?

Jestem pracownikiem i nie mam czasu na gdybanie .
@Zbychu

Ja nie żartuję poważnie to co piszę jest na czasie, 2000 złotych brutto , a na rękę otrzymasz 1600 złotych netto po otrąceniach składek.

Zbychu
@Jestem pracownikiem i nie mam czasu na gdybanie .

O (usunięte przez administratora) dzieki za info ! Chciałem się nie długo u Was zatrudnić przez agencję ale za tak glodowe pieniądze zostanę gdzie jestem...... pozdrooo

Firma Unilever poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Ryszard K

Masz racje

aga

Czy jest jakaś odpowiedz po I etapie rekrutacji?

@aga

za RP na W1 nie było można siedzeć w internecie a zaTS można ekspedycja zamiast pracować to tyiko internet im w głowie siedzi można to sprawdzić w histori przeglądania filmy też ściągają

Policja
@JĆ

Drogi Panie czy wiesz co to wogóle jest numer IP ? (Każdy komputer posiada swój numer tak zwany IP. Po tym numerze można dojść kto wysyła obraźliwe wiadomości i kto jest właśćicielem komputera. Jeszcze trochę to drogi Panie a jednostka GROM zapuka do pana do drzwi.

Bocian
@Policja

Cóż to za zastraszanie. ? Prawda boli? JĆ stwierdza fakty.

Bocian

Czytając te komentarze doszłam do wniosku że W1 schodzi na psy.Totalny chaos.Kiedyś pracowali tam ludzie którym zależało.Jeden przełożony RP potrafił ogarnąć wszystko i wszystkich .A teraz ???? Co się tam dzieje?Szok Brak słów.

@Bocian

masz racje RP ogarnął wszystko

gg

Slepy?

@gg

nie J Ć

ewa

A ja się spytam czy pracownicy unilevera posiadaja akcje zakładowe bo sobie wykupili przez zakład bo niektóre zakłady pracy maja ze pracownicy mogą sobie wykupić i zarabiać na akcjach jak dobrze stoja ,

Kogut

Do Kura. Pracuje w Unilever ze 20 lat i większych ściem nie widzialem...Wojciech nie pali, a Grzegorz pracował na Mieszarni nie na zasypie...beka z ciebie psycholu wogóle wiesz co to "ip"???

kura

UWAGA Na psełdo koordynatora zmiany Grzegorza G pseudo "burak" Śmieje się z ludzi a sam ma dwie lewe. Na zasypie wymięka

Kondrad

Hej, chciałbym podjąć pracę w unileverze przez randstad jakie są stanowiska system(wiem że 4 brygady ale jak chodzi się do pracy) i wynagrodzenie netto za miesiąc pracy ? Może ktos rzetelnie napisać ?

kura

Na W 1 będą zwolnienia 1 poleci przydupas Sroki Wojciech M a następnie Michał S i tak trzymać za kablowanie

ala

A sa zakłady pracy produkcyjne gdzie się zarabia 5 tys zł na reke jako normalny pracownik ja o takich nie słyszałam w większości zarabia się 2 tys wyżej lub poniżej nawet bo płace minimalne tez sa ze ktoś na 3 zm ma 1500zł na reke.

iza

Jeśli jest tak zle jak tutaj opisują ludzie to dlaczego jeszcze tam pracują ludzie mam tam koleżanki i nie słyszałam żeby az tak narzekały powiedzmy nie ma już idealnego zakładu produkcyjnego bo sama pracuje tylko ze w nivei iles lat i tez nie jest super ok na socjal mogę nie narzekac ale zarobki tez nie sa niewiadomo jakie bo ja mam koło 3 tys na reke tak mniej więcej ale tez jest zapiepsz i czasem nie wyjde sobie na kawe itp.

Rudy lis
@iza

Ojojoj nie wyjdziesz na kawe ? Masakra jak mozna pracować w takich zakladach pracy , wole isc na bezrobocie niz robić za marne 3000 na reke , tragedia

tarira

Awanse z wózkowego na operatora sa bardzo rzadko a nawet juz nie spotykane .

Zuzanna

@Twarogowy gość rozumiem, że pracujesz w firmie. Co więcej możesz powiedzieć na temat swojej codziennej pracy?

Chciałbym się dowiedzieć czy będąc pracownikiem transportowym można później spróbować szkolić się na operatora?

Twarogowy gość
@Paweł

Oczywiście

w2
@Paweł

ludzie dajcie seeee spokój z ta firma !!!!! tyle mam do powiedzenia .......

Stefan

Pojawiło się ogłoszenie na operatora, operatora linii pakujących, technicznego. Powie mi ktoś czy każdy z nich ma takie same zarobki a jeśli nie to który z nich ma największe wynagrodzenie?

colders

czy Uniliver zatrudnia bezpośrednio swoich pracowników czy korzysta z agencji pracy tymczasowej ? Chciałabym tam podjąc pracę np na produkcji. Proszę o informację .

Tarira
@colders

Obecnie trwa rekrutacja na pracownika transportowego na W1 . Tu nie ma spokojnej pracy :) ale korzystaja tez z agencji randstadt

Zostaw merytoryczną opinię o Unilever - Poznań

• Jak się pracuje w Unilever?

Zobacz opinie na temat firmy Unilever tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 97.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Unilever?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 61, z czego 14 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Unilever
2.3/5 Na podstawie 434 ocen.

Unilever