Opinie o Unilever w Poznań Al.jerozolimskie 134

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Unilever. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Unilever o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unilever w Poznań Al.jerozolimskie 134

Słyszeliście że do unilever od stycznia będą zatrudniani Ukraińcy ???!!! Teraz już Jest (usunięte przez administratora) w tym zakładzie a jak oni zaczną zatrudniać tych cwe.....low to ku..... Będzie dopiero gn......j !!!! Nie dadzą podwyżek Polakowi lepiej zatrudnić brudasów ŻENADA!!!!!!

John

Skąd takie informacje

Blyat

Bzdura jakich mało nie siej fermentu .

@John

Z dobrego źródła !!!!! Zobaczycie i się zdziwicie ......!!!!!

Nie ma opcji żeby przyjęli do branży spożywczej Ukraińców Oni wogule nie są szczepieni na podstawowe choroby zakaźne

Oni

Co ty gadasz za brednie ....wystarczy wyrobią sobie książeczkę sanepidu i jazda do roboty..... A Ukrainki pracujące w sklepach spożywczych np. na mięsnym w Piotr i Paweł hmm.... To nie branża spożywcza....więc nie gadaj głupot

Tadziu

Hindusów podobno też

mam dosyć

są dwa wyjścia albo się zwolnić albo strajkować zwolnić się jest łatwiej do strajkowania potrzebne jest więcej osób niż jedna

Jestem z Tobą bo ja też mam tej firmy dość po 15layach pracy

Zenada
@mam dosyć

Większości leserom się podoba w tym (usunięte przez administratora) bo nie robią nic a siano na konto wpływa .....unilever to żenada całe kierownictwo nie umiejące nic tylko się wymarrzajace i nie słuchające pracowników taka pani malczewska żenada nie słucha nic co się do niej mówi!!!!!

@mam dosyć

Aaaaa wypłaty dostajemy gorsze niż w Biedronce !!!!! Taka jest prawda ale górze się to podoba że bydło tu robi

@Zenada

I Sławek Tapicer co pierdzi przy śniadaniu i dotyka za du...e facetów.

Hol
@On

To idź pracować do biedronki jak Ci nie pasuje

Onnnn
@Hol

Tobie pasuje ??!!hmm.... To napewno siedzisz któremuś pod biurkiem!!!!!

Xrx
@mam dosyć

Tylko w tej firmie są same cykory i nikt nie pójdzie strajkować .... LUDZIE CHODZCIE WSZYSCY ZAPUSZEMY SIE TO TYCH ZALOSNYCH ZWIAZKOW NAPISZEMY JESZCZE RAZ POSTULATY JAK NIE WYWIĄŻĄ SIE Z NICH TO POJDZIEMY STRAJKOWAC NO WKONCU COS MUSI PEKNAC W TEJ FIRMIE!!!!!CO Wy na to????????

@Xrx

jestem za kto jeszcze

Oniwiedza
@Xrx

No wrescie ktoś to napisał , musimy spróbować , co wam szkodzi zapisac sie na miesiąc czy tam dwa , a może sie uda

Odbyciak

świnie z unilevera nikt was nie uczył jak sie sra ? Jak juz musisz (usunięte przez administratora) na małysza to chociaz wyczyść po sobie kibel a nie zostawiasz obsraną deske , muszle a czasem i ściane lub podłoge , ogarnijcie sie

@Odbyciak

To pewnie tapicer pierdziel nawalił na klape,zwieracze już nie trzymają ciśnienia.

BrygadaC

Najgorsza Brygada na w2 to brygada D z logistyki...sami podpier..rdalacze . Współczuję pracować z takimi pustostanami. Nikt im niepomaga bo oni przecież robią 150%normy i podpier... jak zostawisz na MF troche zabitego szkła i niezalwazyles kawałka...odrazu piz...gaja zdjecia i leca na skarge ,że nie posprzatane...Patrza na innych a sami sa nie lepsi i chleja wina o kradną wino w butelkach wynoszą...Rusek wiecznie najeba...ny w robocie jeździ wozkiem przy chłodni ..pojeba...na brygada D.

Bambozoled

Bardzo dobrze , że czytają mi to nie przeszkadza wręcz przeciwnie....... A prawda zawsze w oczy kole

Pracownik już nie dlugo
@Bambozoled

Tak jest niech czytają buraki ...pierdzące w te krzesełka i nie robią nic tylko się dziwią dlaczego ludzie się zwalniają hmmm.... Co tu się dziwić za te pieniądze to tu nikt nie będzie robił!!!!!!

@Bambozoled

Prawda zawsze jest po środku ????A po za tym przyjmowali ostatnio takich gamoni ,że skutki są widoczne gołym okiem.????

Xxxx
@anonymous

No właśnie ludzie z długim stażem pracy się zwalniają booo wypłaty żałosne ....firma zatrudnia byle kogo samych gamoni a później się dziwi że same wtopy są hmm...wystarczy podniesc pensje zacząć szanować pracownika a on nie odejdzie i będzie szanował was bo zaraz to nie będzie miał kto pracować w tej firmie bo starzy odejdą a młodzi nie umieją nic.....!!!!!

Firma Unilever poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Uwaga

Alkomaty w Robocie !!! UWAGA !!!!

@Uwaga

Jestem za ! Codziennie wyrywkowo

Annydominus

Kolego drogi co już nie pracujesz w U... Przestań wypisywać bzdury bo mogę pojechać z imienia i nazwiska ... W nowej firmie też się mogą dowiedzieć jaki jesteś kozaczek

Wladek
@Annydominus

Gość nie pisze bzdur tylko całą prawdę !!!!

Pokak
@Annydominus

To pojedź i nie strasz,pamiętaj tylko,że każdy kij ma dwa końce.

@Pokak

Chętnie to zrobie jak Kij się złamie drogi Panie .....

Xxx
@anonymous

No to dawaj jak jesteś taki cwaniak!!ciekawe czy trafisz blahaha

@anonymous

Kija to ty stale masz w d.u.p.i.e od Tapicera Pierdziela pajacu.

mam dosyć

związki w tej firmie nie istnieją to ich rola jeśli nie idzie dogadać się z zarządem nie dali podwyżki tyle ile się należało żeby podjąć następne kroki A nie podwinac ogon teraz powinni walczyć jak tyle ludzi odchodzi PANOWIE I PANIE ZWIĄZKOWCY BRAĆ SIĘ DO ROBOTY

Ma

Chodzą słuchy że będą zwolnienia na majonezach

Ket

PLACA NEDZA LUDZIE OMIJAJCIE TA FIRME

Żenada

Unilever otwórz oczy bo zaraz nikt tu nie będzie robił a Wy związkowcy jesteście żałośni gorzej niż gówn........ O jesteście!!!!!!!chcecie ludzi do siebie to cos zróbcie bo robię tu 15lat a żadnego z was nie widziałem!!!!!

MAMY DOŚĆ

MAMY DOŚĆ TEJ FIRMY !!! KPINA !!! KONFIDENCI !!! BARANY !!! BRAK ZAROBKÓW A LUDZIE JESZCZE (usunięte przez administratora) INNYCH TO SĄ DOPIERO DEBILE !!! DWULICOWE (usunięte przez administratora) NA ASEPTYKACH !!! 4 BRYGADA NA WII Z LOGISTYKI TO SAMI KONFIDENCI KTÓRZY SĄ NAJLEPSI W FIRMIE !!!

@MAMY DOŚĆ

=] hihihhhiii

LubiePorto
@MAMY DOŚĆ

Logistyka wstyd za 4 Brygade. Czekam z utęsknieniem kiedy dowim się,że Waldemar K.oraz oraz jego kuzynalek z przydupasem są na l4 bo mają pysk obity.

Ketchupy

Sławek z Mealkity to pikuś przy Ekspedycyjnych z 4 Brydady na WII.Szymon z tym swoim przydupasem Boberem to chodzące konfitury.Napisali Meila podpieprzajac swoich kolegów z innych brygad ,że oni tylko pracuja w tej firmie bo inni nic nie robią i siedzą w biurach.Podobno 110%normy robią w firmie.Meil nawet byl wysłany do najwspanialszego byłego dyrektora.To trzeba być łbem,żeby podpier......olic cała logistyke z kierownictwem włącznie że nic nie robią z tym i wysłać jeszcze go do dyra...

Hahaha
@Ketchupy

To podobno rodzinne i podpierd....alanie ma we krwi ten Szymon bo to rodzina Waldemara K.

@Ketchupy

Jak można zrobić 110%% skoro czasem jest 5aut do rozładunku +z dwa trzy auta na załadunek a czasem jest z dwa trzy na rozładunek i zero na załadunek bo auta są przesunięte na później bo nie ma towaru. Bober i zyzol wytłumaczcie nam jak robicie 110%% normy jaka jest definicja na takie zajebiszcze osiągi. Rozumiem że jedzenie w biegu i stanie w wózku to najpewniej według was.:-)

Hahaha
@Ketchupy

Kowal to leser i podpier***dalacz do potęgi.. myśli ,że jest kimś a to zwykły dzbanek... Nie pozdrawiam go :P

olo

Dlaczego tyle ludzi zwalnia sie z Unilever Poznan?

@olo

Bo tu jest straszny (usunięte przez administratora) ....ludzie się skarżą a kierownictwo nie widzi nic bo dla nich tylko słupki się liczą .....przekłamane zresztą .przykład w oponach ludzie na start mają 4500brutto a tu po 15latach pracy 4020brutto bo w tej firmie pracownik nie jest doceniany i ludzie mają już tego dość i odchodzą !!!!

@olo

Firma dala by większe wypłaty premie to skończyło by się złodziejstwo i leserstwo a tak każdy ma w nosie ta firmę !!!! Za nie chorowanie dali 100zl miesięcznie śmiech wolę chorować blahaha???? kiedyś kierownictwo dawało dodatkową premie jak ktoś dał z siebie więcej niż inni hmmm.... To też zabrali no to mam w du..... Czy jakaś linii stanie czy też nie ....brak słów zreszta

Majoneziak

Parówa najwięcej notatek służbowych pisze po to aby zataić swoje złodziejstwo.

Sraka

Czy to prawda ze pan Slawek z mealkity zwany pierdzielem tapicerem maca chłopców ?

@Sraka

Maca i to ostro.Pierdzi jeszcze ludziom przy śniadaniu,obrzydliwiec pfffuuj.

kasia

Jakos ludzie niektórzy tutaj przyszli z kimbala i sobie chwala bo mieli porównanie jak mieli a jak maja i przyszli tu za więcej .

Xxxxxx
@kasia

Co ty porównujesz to tak jakby ktoś z zabki przeszedł do tego syfu i sobie chwalił bo więcej zarobi ..... Ale w unilever nie ma żadnych perspektyw rozwoju ludzie nie są doceniani za swoją pracę można pracować np.10lat i tyle samo się będzie zarabiać a w innych korporacjach doceniają ludzi tak jak napisałem w oponach na start dostaje się więcej niż tu operator pracujący z 15lat ....bo tam doceniają pracownika mają startowe i wiele innych a tu jedno wielkie g....... Za nie chorowanie dostajesz 100zl miesięcznie śmiech to wolę chorować w wakacje bo jak firma mnie nie docenia to ja jej też nie i mógłbym tak o tym (usunięte przez administratora) Pisać i pisać bo trochę tu robię ....raczej już nie długo jak wielu moich znajomych odeszło po długim okresie pracy tu .... A zresztą po co z Taba dyskutuje gnij tam !!!!!

@kasia

Na 25lecie dostaliśmy 25cukierkow krówka ???? na święta w grudniu barszcz w plastikowym kubeczku przed firma na dworze żenada nie wspomnę już o zabranym pikniku i nic w zamian wakacyjne 600zl netto smiech....nie będę pisał co firmy dają ludziom ....albo wiesz co napisze ....VW 25lecie dostali po 6tys zł wakacyjne równowartość jednej pescji więc proszę cię skończ pisać te brednie o tej cudownej firmie unilever bo to jest żałosne!!!!!!!

ola

To możesz isc do tej firmy volswagen pracować to co tu jeszcze robisz wy na wakacje 600zł i wszyscy a u mnie dostawaja ci którzy maja dzieci bo od dochodu jak ktoś jest singlem lub dzieci pracujące nie dostaje nic tylko jeśli chodzi o swieta to dostajemy bo premia roczna od stazu pracy ale maja wszyscy i bony ostatnio było za 500zł na Wielkanoc jest po 200zł i wigilia pracownicza kto chce to idzie.

OLA
@ola

TYLKO ZE JA PRACUJE W INNEJ FIRMIE WASZA FIRMA JEST KLIENTEM I U MNIE JEST 4 BRYG INNEGO SYSTEMU NIE MA I PO TYM CO LUDZIE TU PISZA TO U MNIE TROCHE WYZSZE SA ZAROBKI BO KOBIETY MAJA NA PRODUKCJI NA REKE 3 PRZED WYPŁATA A OPERATOR MECHANIK DUZO WIECEJ.

KASIA
@Xxxxxx

TO WEZ SWOJA KARTKE OD WYPŁATY Z 15 LAT TEMU I CZY MASZ NAPEWNO TYLE SAMO CO ROKU JEST INFLACYJNA O PARES ZŁ I W TYM ROKU BYŁA PODWYZKA OK NIEDUZO ALE BYŁA WIEC NIE MOW ZE TYLE SAMO ZARABIASZ SA TEZ GORSZE FIRMY OD UNILEVERA IDZ DO TERAWITY TAKIEJ DOSTANIESZ ZA PAKOWANIE CZEKOLADY 1800ZŁ NA 3 ZM TO DOPIERO JEST DRAMAT ALBO DO MILANO NO WIESZ SA LEPSZE FIRMY I GORSZE WOLSWAGENIE ZAWSZE TAM BYŁY DOBRE ZAROBKI TAK SAMO W SPIRYTUSOWYCH CZY W TYCH GUMACH WRIGLEY A NIEKTORZY ODESZLI I CO WROCILI SPOWROTEM DO UNILEVERA .

@KASIA

Ta firma to jedno wielkie dno a ty ja tak chwalisz jak większość nierobów w tej firmie pracują 4h a resztę sciemniaja takim się tylko w unilever podoba i ty do nich należysz bo ktoś z perspektywami chęcią rozwijania się awansu itp. ucieka jak najdalej od tej firmy !!! Ta firma nie umie docenić pracownika tylko umie zabierać ja odeszedlem 2 lata temu i pracuje w firmie po dwóch latach zarabiam więcej niż w tej żałosnej firmie po 8latach ....

VW

OWSZEM DOSTALI 6 TYS ZŁ NA 3 RATY I ODLICZ PODATEK TO DOSTALI MNIEJ MOJ FACET TAM PRACUJE NA SPAWALNI I MA PONAD 4 TYS ZŁ WIEC NIE WIEM SKAD TE 6 TYS ZŁ OWSZEM ZARABIAJA TAM NIEKTORZY ZALERZY JAKIE KTO MA STANOWISKO PRZYJMIJ SIE TAM POPRACUJ A POTEM MOW JAK TAM JEST UWIERZ MI NIGDZIE NIE JEST SUPER OK ZAROBI SA WYZSZE ALE CZY ATMOSFERA JEST TAK SUPER TAM TEZ NIEKTORZY ODCHODZA POCZYTAJ OPINIE.

Pracownij
@VW

Mówię bo mam tam kilku znajomych co pracują.... No i nawet by dostali w 6ratach ale dostali a my 25krowek porównanie coo.....w tej firmie myślisz że jest atmosfera super proszę cię zygac się chce i nic więcej...a wakacyjnego ile mąż dostaje no właśnie równowartość jednej pensji a tu 600zl ....twój mąż zarabia ponad 4tys a tu ludzie po 15latach mają 2700zl jako operator więc o czym ty do mnie piszesz?!?!?

vw
@Pracownij

A mnie ktoś powiedział ze u was multas zarabia koło 5 tys zł stary pracownik a tak operatorzy maja ponad 3 tys zł na reke a kobiety troszkę mniej i ze premie kwartalne macie po 800zł .

@vw

No to Ci niezłych bredni ktos nagadał !!! Operator ma 2700zl netto czy to pracujący 5lat czy 15lat mają tyle samo bo u nas nie ma czegoś takiego jak starzowe....a multas ma 400zl więcej od operatora .....a co do premi kwartalnej to jest od widzimisię góry zawsze coś wymyślą żeby ją zabrać.....więc nie porównuj VW do unilever bo unilever to jeden wielki (usunięte przez administratora) !!!!!!

biurowy

zarobki na III Zm pomocnik-2100 netto , operator 2600 netto, multioperator-3000 netto elektryk -3200 netto , automatyk-3500 netto jak pracujesz w 4 zmianach dostajesz dodatkowe 300zł. Praca jest cięzka trzeba się napracować , żeby zarobić nic za darmo. Co do patologi w każdej firmie zdarzają się takie incydenty... wpisz sobie jaką chcesz firmę wszędzie jest , że labo to dziw.... , że palą , piją , kradną, mobinguja itd..... także nic tu nadzwyczajnego najcześciej osoby które nic nie robią wymyslają bzdury żeby oczernić zakład.

PGB
@biurowy

TO JA PRACUJE W INNEJ FIRMIE NA 4 BRYG I JESTEM KOBIETA NA PRODUKCJI Z UMOWA NA STAŁE I MAM 3 PRZED WYPŁATA NA REKE BEZ ZADNYCH NADGODZIN A OPERATOR U NAS TO MA 4 PRZED WYPŁATA WIEC U WAS JAK MULTIOPERATOR MA 3 TO U NAS MA TO DZIEWCZYNA .

QQQQ
@biurowy

Nie Pier... biurowcu co ty gadasz.. ludzie premie Q2 dostają w postaci niecałego 300brutto i ty gadasz o dobrych zarobkach ?? śmiech na sali .. ludzie agencyjni zarabiaja wiecej niz pomocnik i maja wiecej premi od normalnego pracownika.. ta firma to kpina...

ewa
@QQQQ

No jakos ludzie w tym unilever pracują i to x lat wiec zarobki musza odpowiadać.

@biurowy

Oczernić zakład blahaha ten zakład sam się oczernia raczej ludzie pracujący na wysokich stołkach .... Większość korporacji dba o swoich pracowników robią coś w kierunku tym żeby ich zatrzymać bo teraz jest czas pracownika nie pracodawcy a tu co .... Pytam się co ?!jeden wielki (usunięte przez administratora) i tyle !!! Żeby zatrzymać pracownika trzeba go docenić każdy wie jak(finansowo) a tu nic w tym kierunku nie robią... Pracuje tu 15lat i zarabiam jako operator i zarabiam 2700zl netto żenada ..teraz większość firm daje na start 3000zl netto jak w oponach hmmm.... A dyrektorek się dziwi dlaczego tak ludzie chorują sciemniaja zwalniają się itp.jaka płacą taka praca .... Więc niech wkoncu się wam oczy otworzą tak wy kierownicy liderzy dyrektorku że my robimy na tą firmę nie ona na nas i jak tak dalej pójdzie to ta firma pójdzie na dno albo będą w niej robić ludzie 55plus bo im ciężko będzie w tym wieku znaleźć pracę ..... Ludzie chcący tu się zatrudnić mówię Wam uciekajcie z tad jak najdalej są lepsze firmy niż te dni..... Ja robię to samo !!!

unia
@Xxxxx

To idz do tych opon i zobaczymy ile wytrzymiesz wdychając gume itp. i w tym systemie 4 bryg co 7 dni się pracuje w tym wszystkie zmiany zarobki w unilever podobne do innych firm nie ma tragedii ludzie z kimbala tu przyszli i sobie w miare chwala w porównaniu do tego co mieli

@unia

Co ty odpowiadasz za brednie zarobki te same hmmm.... Na start w oponach dostajesz 3000zl netto a tu w tym kołchozie po 15latach pracy 2700zl żenada .... Mam znajomego co pracuje tam 2lata przez pośrednika i zarabia 3600zl netto więc o czym ty piszesz ....aaa kimbal to jeszcze większe dno niż unilever więc ludzie odchodzący z tamtad nie narzekają że robią w unilever ..ile ludzi odchodzi z tego syfu masakra jakaś i to starzy pracownicy bo tu jest dno otwórz wkoncu oczy!!!!!!

UNIA
@Xxxxx

Nawet 5 tys zł zarabiają bo mój maz tam pracuje jako mechanik i tyle ma ale tam jest 4 bryg no chyba wiem bo ja w takim samym systemie pracuje tylko ze w innej firmie ja pracuje i ja mam 3 przed wypłata jako kobieta pracujaca na produkcji.

Fajfuśnica
@UNIA

Twój mąż to pewnie robi na dziale z Tapicerem Pierdzielem skoro ma aż tyle.

unia
@Fajfuśnica

NIE wiem z kim pracuje mój maz w tych oponach ważne ze ta kase przynosi bo mam na ciuchy kosmetyki ja tez pracuje na produkcji tylko ze w innej firmie na produkcji w 4 bryg i mam 3 przed wypłata wiec ja nie narzekam w komentarzach widziałam ze podwyżki dostaliście 200zł a ja w mojej dostałam 450 zł bez zadnej walki .

Kołchoźnica
@UNIA

3 przed wypłatą a po wypłacie to ile???

@ewa

Pracują ściemniacze i ludzie których nigdzie więcej nie zatrudnia 50plus

ewa
@Xxxxx

JA mam kolezanke i ma 38 lat i tam u was pracuje po prostu sa osoby które pracują x lat i się zasiedziały i znaja ta prace bądź boja się zmian w innej firmie zaczyna się od początku.

Firma dno

.....a co powiecie o tych dziadowskich związkach w naszej firmie ???? tyle postulatów było i co !!! Żadnego nie wywalczyli 500zl brutto a dostaliśmy 200brutto żenada a co z resztą brak słów a oni się dziwią dlaczego ludzie się nie zapisują do nich bo nic nie umieją osiągnąć bo o własne tylko się boją ..... Żałosne na taczkę z nimi i za brame

Breja Z słoika
@Firma dno

Pierdziel Tapicer dostał 1000 brutto

Czorny
@Firma dno

Racja.Zwiazki to żenada totalne dno.Pani Hania jak była robolem to tyle obiecywała a teraz wielka dama z manicure tandetnym.Punk widzenia zależy od punktu siedzenia się to potwierdza

....

(usunięte przez administratora) i dno nie polecam.

Cyrk

Ten oddział został po cichu sprzedany nie wiecie jeszcze o tym dlatego dyrektorek pan p.m od 1sierpnia już nie jest dyrektorkiem .... Jest nowy teraz zacznie się cyrk w tym (usunięte przez administratora) jeszcze wieksze !!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Unilever - Poznań

• Jak się pracuje w Unilever?

Zobacz opinie na temat firmy Unilever tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Unilever?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 60, z czego 14 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Unilever
2.3/5 Na podstawie 434 ocen.

Unilever