Opinie o RUG Riello Urządzenia Grzewcze w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy RUG Riello Urządzenia Grzewcze. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie RUG Riello Urządzenia Grzewcze o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń techniki grzewczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RUG Riello Urządzenia Grzewcze w Toruń

Czy RUG Riello Urządzenia Grzewcze oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Ki

O prace

Lulo

Praca jest długo czy krótko terminowa?

@Lulo

Od ciebie zależy

Viola
@Lulo

Dzwoniłam dziś w sprawie pracy(przez agencje).Praca od poniedziałku do soboty za najniższą krajową+ płacone nadgodziny.Czytając wasze opinie to sobie odpuszczę...

XYZ
@Viola

Płaca jest dużo wyższa przez zatrudnienie przez firmę warto przynieść cv do biura

Mark

Praca sama w sobie dość spoko. Ale jest tam taki jeden który mianował się samozwańczym kierownikiem,trzeba mu palec w d.pie trzymać i mówić ładne słówka jak nie to nawet cię nie puści do WC. Pamiętam raz że laska jakaś zemdlała a oni nawet nie wezwali do niej pogotowia,potem się okazało że laska zemdlała to poroniła. Tragedia. Nie polecam

Czy pracodawca RUG Riello Urządzenia Grzewcze motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

SikuMiSieChceAleKiedyJakGdzieD

Owszem, szybką weryfikacja czy masz 10 palców u dłoni i już jesteś zatrudniony. 1900zl/2 zmiany. Kto zobaczyl-spada po kilku dniach, kto nie ma wyksztalcenia, lecz duże doświadczenie w tej pracy, robi kilka lat to samo, nie mam na myśli tych samych produkowanych urządzeń, lecz tych samych kilku czynności ( tam śrubka, tam kabelek, tam rurka, tam naciśnij) powtarzanych co 4min (montaż 1 urządzenia na twoim stanowisku) i tańczysz w miejscu ( dosłownie. SZACUNEK DO TEJ FABRYKI, PONIEWAŻ MASZ SZANSE SZYBKO ZAROBIĆ I POZNAĆ FAJNYCH LUDZI KTÓRZY JUZ NIC WIECEJ NIE OCZEKUJĄ W KWESTII ZAWODOWEJ. MYŚLĄV O SOBIE JAKO O INZYNIERACH NOWOCZESNYCH URZADZEŃ I SKOMPLIKOWANEJ PRACY NA PRODUKCJ, WKRĘCAJĄC ŚRUBKĘ KRZYŻOWYM CZY PŁASKIM JEST TROCHE SMUTNE, PRZYNAJMNIEJ DLA MNIE. PNIJMY SIE W GÓRE I MIEJMY SWOJA WARTOŚĆ I AMBICJE. POLECAM :)

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie RUG Riello Urządzenia Grzewcze? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?

Jak trafiłem na 4 linie to onieśmieliła mnie szefowa bardzo sympatyczna, uśmiechnięta i kompetentna. Od razu skradła moje serce ale nie wiązałem dużych nadzieji. Fajnie było pracować i patrzeć na nią ale szkoda że ta przygoda trwała tak krótko.

Stary
@Zainteresowany

Co??? Chyba linię pomyliłeś. Ani jedna ani druga nie pasuje do tego opisu co tu nagryzdałeś.

Iza
@Stary

@Stary, chyba sam pracujesz w Riello? Oprócz szefowych są inne ważne rzeczy: pensje, dodatki, czas pracy. Może napisałbyś więcej na ten temat? Czekam na odp.

Jaki dress code obowiązuje w RUG Riello Urządzenia Grzewcze?

Ona

A co to? :) Tu w hrze nie wiedzą co to.

Bby

Trafiłam na dwójkę ludzie spoko tylko wózkowy z defektem aspoleczny i antypatyczny praca jak praca trzeba zapier...ć ale nie ma nic za darmo pozdrawiam

Leszek

Witam. Ile można zarobić na produkcji? Na czym polega tam praca na produkcji może ktoś napisze?

Ktos

Witam, złożyłam cv do pracy przez agencje i mam niedługo spotkania. Czy jakaś obecną osoba która tam pracuje może powiedzieć jak wygląda ta praca?

Pracownica
@Ktos

Jest ok, poza panią dyrektor hr.

@Pracownica

Czyli praca nie jest ciężka? A jak z normami do wyrobienie?

@Pracownica

A co z tą panią dyrektor? A długo już tam pracujesz?

szukam pracy

Jakie są zarobki na produkcji?

@szukam pracy

Jesteś zainteresowany zatrudnieniem? Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/rug-riello-urzadzenia-grzewcze-s-a,10341 są aktualne oferty pracy niestety nie znalazłem żadnych ogłoszeń rekrutacyjnych jeśli chodzi o pracę na produkcji. Może zgłoś się bezpośrednio to kadr z zapytaniem o wolne wakaty i wtedy dowiesz się także jaka jest stawka godzinowa. Napisz proszę jeśli się czegoś dowiesz.

KG.

Mogę prosić o informacje dotycząca zarobków w firmie RUG?? (Proszę napisać ile brutto, gdyż przy pisowni zł zostaje kwota zablokowana). Oraz jak wyglądają premie? Słyszałam od jednej Pani, że jest zadowolona z pracy. Podobno pracuje już kilka lat i zarabia ponad 2000 na rękę plus premie ( w tym roku na święta dawali 1100-1350 na rękę). Jestem ciekawa ile w tym prawdy. Z góry dziękuje za odpowiedz

Rafał

Niestety mam niedobre doświadczenia z firmą RUG. (usunięte przez administratora) Zapewniali, że będą pamiętali o okresowym przeglądzie mojego kotła a teraz twierdzą, że czas przeglądu minął i nie chcą przedłużyć gwarancji. Twierdzą, że powiadomienie wysyłali mailem- a nic takiego nie doszło. Ogólnie nie polecam nikomu serwisu z ich strony. (usunięte przez administratora) !!!!

Wymiatacz

Bylo spoko bywaly dobre i złe chwile ale to jak wszędzie

biuro - nie polecam

Nie polecam pracy w biurze! Na pierwszy rzut oka wydaje się naprawdę dobrze, ale już PO KILKU DNIACH otwierają się oczy. Firma oszczędza na pracownikach. Wcześniej, gdy pracowałem w różnych przedsiębiorstwach nie było TO AŻ TAK ODCZUWALNE. (usunięte przez administratora) Jeszcze nigdy nie spotkałem się z tak niską premią - 50zł do max. 300zł na rękę... Osoby, które chcą się rozwijać i zarabiać tyle ile powinno się zarabiać niech tam nie idą. Zmarnują tylko swój czas i nerwy. Jest duża rotacja personelu. Gdy przychodziłem to odeszło w ciągu miesiąca 3 pracowników ..... w sumie im się nie dziwię. W Torunu można naprawdę znaleźć dobrą pracę z proporcjonalnymi zarobkami i dobrą atmosferą.

zdziwiony
@biuro - nie polecam

Gdzie Ty pracowałeś w biurze w Riello, że dostałeś jakąkolwiek premię? O ile mi wiadomo, nikt z pracowników biurowych premii nie dostaje.

@biuro - nie polecam

Tobie Bartuś to akurat jeszcze za dużo płacili za brak znajomości dodawania do 10. :P

Zagapiona
@:)

O jakiego (usunięte przez administratora) chodzi? podaj inicjały

tozo

Prawda jest taka, że tylko dwa tygodnie tam robiłem na magazynie jako wózkowy na produkcji, ale nie polecam. Osoba, która ma przyuczać wózkowych wgl nie nadaje się do tego(usunięte przez administratora) bardzo fajny facet. Praca pod presją czasu albo to polubisz albo nie. Jedna osoba na magazynie też się nadaję na drzwi do lasu... Myśli że pozjadał wszystkie rozumy i wygląda jak po tygodniowym balecie ... Natomiast brygadzista jednej zmiany do rany przyłóż człowiek. Pozdrawiam wytrwałych.

Bandziorek

8zł na godzinę ,z Z karnych za tyle to nie wstają z koja nawet.....

tozo
@Bandziorek

Prawda jest taka, że tylko dwa tygodnie tam robiłem na magazynie jako wózkowy na produkcji, ale nie polecam osoba która ma przyuczać wózkowych wgl nie nadaje się do tego (usunięte przez administratora)bardzo fajny facet. Praca pod presją czasu albo to polubisz albo nie. Jedna osoba na magazynie też się nadaję na drzwi do lasu... Myśli że pozjadał wszystkie rozumy... Natomiast brygadzista jednej zmiany do rany przyłóż człowiek. Pozdrawiam wytrwałych.

Pedro

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy, warto aplikować?

do Pedro
@Pedro

A gdzie to słyszałes ? xp

Maja

@Szczera jeżeli takie sytuacje mają miejsce może rzeczywiście warto poruszyć ten problem z przełożonymi. Być może uda się znaleźć jakieś rozwiązanie tej kłopotliwej sytuacji. @Przez te kotły oszalałem Forum publiczne nie jest miejscem do szkalowania innych osób. Jeżeli jednak chcesz podzielić się informacjami dotyczącymi pracy w firmie RUG Riello Urządzenia Grzewcze, które mogłyby być przydatne dla innych osób zainteresowanych pracą w tym miejscu, zachęcam do pozostawienia opinii.

Maja

@Uczciwa możesz przytoczyć jakąś sytuację na forum? To ważne, aby na wątku pojawiały się wyłącznie rzetelne i prawdziwe informacje. Czy próbowałaś tę sprawę jakoś rozwiązać lub zgłosić przełożonym? Podziel się opinią jak oceniasz tego pracodawcę. Czy proponuje pakiet benefitów, szkolenia i zatrudnia na umowę o pracę? Czy jest coś jeszcze, o czym warto byłoby wspomnieć tu na forum?

Zgadzam się to prawda

Zostaw merytoryczną opinię o RUG Riello Urządzenia Grzewcze - Toruń

• Jak się pracuje w RUG Riello Urządzenia Grzewcze?

Zobacz opinie na temat firmy RUG Riello Urządzenia Grzewcze tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RUG Riello Urządzenia Grzewcze?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 4 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

RUG Riello Urządzenia Grzewcze
2.3/5 Na podstawie 156 ocen.
  • Ks. Ignacego Skorupki 5
    00-546 Toruń