RUG Riello Urządzenia Grzewcze

Toruń

Opinie o RUG Riello Urządzenia Grzewcze

Anonim 2015-01-18 23:04:44
Pracowałam tam dwa lata, o dwa za długo. Płaca zbyt niska jak za taką pracę,(usunięte przez administratora). Nie polecam!!
jajko 2015-02-25 00:24:13
Ja jak myslę o palnikach to od razu jako skojarzenie przychodzi mi na myśl rug riello - urzadzenia grzewcze, to bardzo znana firma z branży. Zastanawia mnie gdzie własciwie mogę zapoznać się z ich ofertami pracy, takimi gdzie przeczytam wymagania, opis stanowiska, jak i ofertę w zamian. Jak to było w waszym przypadku, w ogóle polecacie firmę?
stary 2015-03-08 16:17:56
Ja tam robie 7 lat i nie narzekam jak te osoby na forum .robic sie niechce.
blackhead 2015-03-13 09:14:14
wiadomo kiedy ruszy produkcja dalej? no i kiedy kasę wypłacą? ile jeszcze czekac?
stary 2015-03-29 16:31:29
A robiles tam deklu ze sie tak wymadrzasz.tak narobilem rodzine pilkarska i musze w riello robic.taki cwaniku z pks-u jested madry w ryju to znajdz mi prace na stale i z 2050zl podstawy.
xxxmmmxxx:) 2015-06-16 12:56:15
o jej znowu szukaja do magazynu pracowników wózkowych,ciagla rekrutacja jak nie przez agencje pracy to przez urzad pracy(2100brutto). Czyżby nikt nie chciał robic w super firmie??za super wypłate??całe 2100brutto smieszni jestescie w tym riello,tyle to moze zarabiac 19latek na swoje głupoty(drobne wydatki)aby odciażyc rodziców.
Normalny 2015-06-26 21:06:47
Jako stary pracownikami inne warunki pracy. Masz o wiele lżej i wyższa pensje. Poza tym pracuje tam tylko ten, kto musi. Ja po 2 miesiącach mam normalna pracę. Nikt nie miesza,mnie z błotem. Nikt nie zabrania należnego urlopu, nikt nie traktuje jak śmiecia a tak jest w riello
Ex pracownik 2015-06-26 21:08:02
Wolisz pracować wszędzie indziej
maćko 2015-09-23 20:10:33
CO do wstrzymywania urolopów to prawda masz umówiony urlop a z dnia na dzień dowiadujesz się że został cofnięty i na początku to 1950zł plus premia a premie za drobiazgi zabierają. Soboty pracujące a wolne za soboty do oddania w niewiadomo jakim czasie tzn bliżej nie określony. Wcale nie jest tak lekko pracować zależy rzecz jasna od stanowiska i duża odpowiedzialność nie polecam lecz pracuję tam bo muszę
stefan 2015-09-30 22:37:13
nie właściciel tylko kierownik, gdybyś wiedział jaką zgarnie premię jeśli fabryka wyrobi zakładany plan to byś nie pisał takich głupot. Po trupach do celu,Skończy się rok wejdą nowe zaostrzone przepisy dot produkcji urządzeń grzewczych i 1/3 pracowników w nagrodę za całoroczne zapidalanie zostanie skierowana do pośredniaka, hehe
były pracownik 2015-11-01 21:02:58
Dobra praca, dla kogoś kto nie ma od życia żadnych wymagań i wegetacja egzystencjalna w pełni zaspokaja jego potrzeby
Adaś 2015-11-04 21:03:39
Czyli dla nowych 1950zł brutto + premie co 3 msc ? Pozdrawiam
czarna2010 2015-11-14 14:38:23
Hej, jak długo trzeba pracować (zatrudnienie przez firmę) aby dostać jakiś bon na święta czy paczkę dla dziecka? Jeśli tak to jaka wysokość bonów? pozdrawiam
czarna2010 2015-11-14 14:52:29
A jak długo trzeba być zatrudnionym żeby dostać taki bon?
Byly 2015-11-18 13:02:21
Pozdrawiam z zachodu Europy magazynierów którzy szmaca się w tej firmie nadal. pracuje jako operator reach trucka double deep.W magazynie o powierzchni 2km kwadratowch, czas pracy 8h od poniedzialku do piątku mój tygodniowy(podkreslam tygodniowy) zarobek 430euro na konto.To mówi chyba samo za siebie...w jakie czarnej D jesteśmy w tej Polsce.
były pracownik 2015-11-18 20:51:22
Jak tam w kociołkach beduiny? ,coś się zmieniło na lepsze, czy dalej patologia i dyscyplina rodem z Auschwitz?x
Damianos 2015-11-20 01:07:41
Ja tam pracowałe. Zwolnili mi. Ale z tymi urlopami to przesada, wiadomo to produkcja jak ktoś się rozchoruje różnie to bywa, ale wszystko zależy od brygadzisty są brygadziści którzy zawsze dają urop a inni robią problemy ale trzeba poprostu czasem postawić na swoim i tyle.
Damianos 2015-11-20 01:14:11
Nie rozśmieszaj mnie z tą swoją anglią. To mają być duże pieniądze. Jesteś tam tylko magazynierem. Dla Anglików biedakiem. Anglik za takie grosze by nierobił. Ja mieszkam i pracuje w polsce i zarabiam więcej niż ty zagranicą. I co teraz powiesz Lamusie, czym ty się chwalisz, że robisz za ciecia za granicą gdzie cie mają za nic. Rzygam na takich jak ty którzy okazują zero szaczunku krajowi i rodakom. Chwalisz się że pracujesz jako Magazynier WOW chyba nie zasnę tyle w życiu osiągnołeś.
Damianos 2015-11-20 01:21:29
Co masz do lini nr 1. Linia nr 1 jest najlepsza. Pozdrawiam wszystkich z lini numer 1 Damian (komory)
PIOTR 2015-11-21 21:03:29
Te Damian ty nie siedź na necie w godzinach pracy tylko nurtuj w kocioł i (usunięte przez administratora)53 norma sama się nie zrobi. Jak cie zobaczę odbijającego się przez kamerę to dostaniesz takie stanowisko ze nie będziesz miał czasu wyjść do kibla. A jak chcesz się przyblizac szefowej to po pracy, a nie publicznie na forum i to jeszcze w czasie pracy.
byly 2015-11-27 12:18:16
Do damianos,niedouczony parobku Euro nie ma w Anglii i nie o tym kraju pisalem.
Jak jestes zadwolony z pensji w swojej firmie,oraz z wegetacji za ta kase to ok.
Widze ze duzo nie potrzebujesz-komunalne m3 na rubinkowie w zasyfiaym bloku w najwiekszej sypialni torunia i 15letnie auto pod bloczkiem z instalacja gazowa....albo tdi(biedoklep tzw)Powdzenie, a za nic to ciebie dopiero maja w Riello,pokazuja to co miesiac przy twojej wyplacie.
W kraju w ktorym jestem relacja pracownik pracodawca(firma) jest diametralnie inna niż w Pl(jestemy 100lat przed murzynami)Zycze ci tego abys za okolo 32h/tygodniowo zarabial w granicach 420euro tyg(1600pln)
Anonim 2016-01-11 19:02:44
Nie polecam tego zakładu
lmao 2016-01-14 08:47:55
to rób i zamknij żuwaczkę,następny zakładowy lizus zapewne,wielki pracuś.
opar 2016-01-18 18:24:14
jeśli nie wiesz na który komentarz jest odpowiedź,najedź kursorem na daną opinię a ta wcześniejsza sama się pojawi :)
beduin 2016-03-13 23:25:57
Do montażu potrzebne są obie ręce co byś dał radę śrubkę wkręcić, albo nita przyczepić oczywiście ze stoperem w ręku bo jak się nie wyrabiasz to nara, polecam tę pracę dla tych którzy potrzebują trochę wysiłku fizycznego, albo chcieli by schudnąć.
hahaha 2016-03-17 18:10:03
Chyba kpisz. Najlepsza jest linia nr 1.
beduin 2016-03-26 10:42:29
bo tam pracowałem, bywałem na hali i widziałem ten wyzysk i faszystowską dyscyplinę. Kiedyś były afery że pracownicy podbierali cukierki krówki przechowywane na zakładzie do celów promocyjnych, a magazynierzy podbierali jedzenie kierownikowi - taka tam bieda i nędza. W obsłudze klienta nie wiem jak jest ale sądząc bo ilości bubli jakie szły z fabryki pewnie mają dużo roboty na karku.
obecny pracownik 2016-05-28 08:22:16
Czy Ty pracujesz oby na pewno w tej samej firmie, o której tutaj mowa? Plus największy, to wypłaty na czas, ale jest to średnio ok 1700 netto i to pod warunkiem, że chodzisz cały czas do pracy i nie zabiorą Ci premii kwartalnej.
Nowy 2016-06-05 17:30:52
Rug Riello to bardzo fajny zakład pod względem pracy i atmosfery pracy.
Gorzej już jest z płacą gdyż o kilku lat nie dostaliśmy już żadnej podwyżki, a wymaga się od nas coraz więcej i tylko zwiększa normy.
Płaca powinna być adekwatna do wykonywanej pracy i powinni płacić pracownikom minimum 2100 zł
Nowy 2016-06-05 17:35:56
Firma powinna spojrzeć że nie dając podwyżki traci pracowników.
Coraz więcej zwalnia się starych i doświadczonych pracowników z długoletnim stażem gdyż znajdują lepiej płatne prace.
Firma (dyrekcja) powinna wziąć to pod uwagę i zrobić coś by nie tracić doświadczonych ludzi i dać wszystkim pracownikom solidne podwyżki
Nowy 2016-06-14 11:47:21
Mamy 1950 zł brutto i na początku lutego złożyliśmy do niej pismo o podwyżkę, w połowie kwietnia złożyliśmy ponaglenie pisma o podwyżkę i do tej pory nie dostaliśmy żadnej odpowiedzi.
Firma nie traktuje poważnie swoich pracowników
W innych firmach produkujących kotły w Polsce z tego co słychać ludzie mają na konto wypłaty nawet 2100 zł netto
U nas już dobrze by było ja by było 2100 zł lub 2200 zł brutto
Nowy 2016-06-14 11:51:29
Praca w firmie jest fajna i jest miła atmosfera pracy> Tylko te zarobi mogliby poprawić i będzie super
Drugi 2016-06-27 11:45:55
A gdzie ta miła atmosfera????
Drugi 2016-06-29 11:00:19
I pewnie dlatego trwa ciągłe poszukiwanie chętnych do pracy.
pedro1987 2016-07-05 15:52:03
Czy w tej firmie da radę coś więcej zarobić? Mam chęci do pracy i maturę.
tomek 2016-08-09 11:32:45
Jak masz wykształcenie techniczne to sobie daruj idź do jakiejkolwiek innej firmy, elektrycznej, monterskiej, instalacyjnej, byle nie na linię. Tu potrzebują tylko bezmózgów którzy przez 8 godzin będą pracować jak automaty wykonując 200-300 tych samych czynność. Strata czasu gdzie indziej się czegoś nauczysz tu będziesz wykonywał te same proste czynności - tracił czas i pieniądze.
Prezes Jarek 2016-08-11 13:41:19
Na start dają 2100zł brutto, a jak wygląda sprawa później? Dają podwyżki?
uchol 2016-08-16 15:55:17
nie polecam, jak ktoś widzi że pracodawca wciąż daje ogłoszenia to chyba powinna mu sie jakaś ostrzegawcza lampka zapalić - jest źle, a nawet tragicznie. Nikt nie chce tam pracować, każdy rezygnuje dlatego jest taka duża rotacja. Z resztą co ja będę dużo pisał wyślijcie cv przyjmą was z otwartymi rękoma, zobaczycie jak jest - pewnie po tygodniu zrezygnujecie - doskonała szkoła życia.
uchol 2016-08-18 17:18:56
MInimum średnie, brak włoskiego, widzę że ostro obniżyli wymagania, pamiętaj że drugie tyle ogłoszeń wisi jako ukryta rekrutacja. Jak ci zależy to spróbuj popracujesz ile wytrzymasz, a potem możesz spróbować w viessmanie to już jest półka wyżej którą riello od lat goni, ale za często potyka się o swoje nogi w tym pościgu i w zasadzie zostaje coraz bardziej w tyle pdk
Prezes Jarek 2016-08-18 21:07:09
Jakiej wielkości są te śmieszne premie kwartalne ?
Drugi 2016-08-21 19:39:15
O ile dobrze pamiętam są trzy premie po 300 złotych. Są to premie od jakości, wykonania normy oraz frekwencji. A ile w rzeczywistości montaż dostaje to nie wiem.
Ela 2016-09-01 16:08:11
Buahahaha pracownik montażowy ma 2100 brutto
Monika 2016-09-01 16:21:33
Codziennie.do.firmy przychodzą nowi i odchodzą. Starzy pracownicy sie.zwalniają bo mają dość, a co dopiero o nowych mówić, po dwóch trzech dniach - do tygodnia i odpadają. Taki jest zapierdol na liniach. Trzeba mieć dobrą kondycje i dobrą psychikę bo szef potrafi stać za Tobą 3h i gapić ci sie na ręce i poganiać. Niskim osobom odrazu odradzam, za wysokim też bo 8h w zgieciu w pół. Aha i jeszcze jedno cale wakavje oprócz ulopu i aaaz do liatopada grudnia , pracujące wszystkie soboty w zamian za wolne do którego zmuszają w marcu kwietniu i maju. A potem tyrka pół roku po 6dni w tygodniu.
stefan 2016-09-13 20:06:01
Jaki controlling trollu, jakie stabilne warunki i niezłe relacje, tu się zapieprza w pocie czoła 6 dni w tygodniu. Liniowy kapo stoi nad tobą i mierzy czas czy się nadajesz czy nie. Pani dyrektor karze kontrolować forum i łagodzić takimi głupkowatymi wpisami ogólną opinię o tym [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo ludzie czytają i przechodzi im ochota do pracy??? Nie ma mowy o tym żeby pójść wyżej niż pracownik montażowy bo za tą pensję to nawet się w odpowiednią ilość wazeliny i wacików nie zaopatrzysz żeby sobie wypucować drogę do awansu, hehe
Kwiatek 2016-09-19 21:14:33
Idź na rozmowę, a się przekonasz...
Sympatyczna Pani przywita ciebie i opowie tobie wszytko o firmie, o zarobkach, systemie socjalnym, urlopach oraz odpowie na twoje pytania.
Co do zarobków na montażu to 2050/2100 brutto+ premie kwartalne, całkiem pokaźnie (jak na montaż)
Trzeba mieć dobre tempo, przez pierwsze 2 tygodnie, będziesz jedynie pomocnikiem, aby wprawić się przy pracownikach- weteranach.
Firma ma postój dwu lub trzytygodniowy w sierpniu.
Praca jest ciężką pracą, ponieważ trzeba wyrobić sobie swój styl pracy, koordynacja ruchów itd, ale jak dłużej porobisz to, będzie dobrze.
Jeśli chodzi o atmosferę pracy to jest sympatycznie, a przynajmniej tak wyglądało na mojej linii u "Matki"
Jest czas na wyjście do toalety, jeżeli pracownicy zrobią sobie na linii "przerwę", można nalać sobie również wody zimnej, bądź gorącej z dystrybutora.
Przepracowałem w Riello, kilka tygodniu z powodu znalezienia innej pracy.
Nie jest to żaden kołchoz jak niektórzy piszą... Chodź syrena, wskazująca o rozpoczęciu się kolejnej zmiany przypomina trochę czasy Stutthof :D
Generalnie polecam zakład, tym bardziej, że przyjmują młodą kadrę na umowę o pracę.
były pracownik 2016-09-21 19:04:03
Widzę że praca w riello ma same plusy podsumujmy:
- dużo nadgodzin - będziesz bogaty
- praca na hali przynajmniej nie pada na głowę
- na pewno poprawisz swoją kondycję fizyczną i wytrzymałość organizmu
- na 100% zaczniesz chudnąć jeśli masz nadwagę
- wzmocnisz swoją psychikę kiedy nonstop będziesz poganiany i poniżany
- można nalać sobie wody - nie zemdlejesz z pragnienia
- można wyjść do toalety - nie trzeba nosić pieluch
- sygnał na rozpoczęcie pracy dla rozkojarzonych
- duża rotacja - poznasz bardzo dużo nowych ludzi
- będziesz się czuł jak u matki
Tygrysiczka1987 2016-10-04 20:52:52
Niestety tez nie mam dobrego zdania o tej firmę,nie dość że wciąż obrywasz za innych ,to jeszcze ludzie są tacy chamscy ze robisz za wolno niestety nie mam takiej wprawy jak ci co pracują tam 5 lub więcej lat wyzyskują cie psychicznie i fizycznie.Stoper też był stosowany a ich wymogi na kocioł 1:45 żenada nie polecam tej firmy nikomu.
ada 2016-10-18 15:58:14
Udała się rozmowa? Jak warunki? Ogłoszenie nadal jest na stronie i nie wiem czy warto. Proszę o opinię odnośnie stanowiska pracownika controllingu
ada 2016-10-19 09:43:10
mnie zastanawia, że "wisi" ono tak długo.. coś mi tu nie gra..
pakowacz 2016-11-03 00:09:20
nie warto, piszą tak tylko dla zachęty i tak trafisz na linię bo tam potrzebują ludzi
Zostaw swoją opinię o RUG Riello Urządzenia Grzewcze - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RUG Riello Urządzenia Grzewcze