Opinie o RUG Riello Urządzenia Grzewcze w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy RUG Riello Urządzenia Grzewcze. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie RUG Riello Urządzenia Grzewcze o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń techniki grzewczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RUG Riello Urządzenia Grzewcze w Toruń

Maja

@Ja85 a jakim stanowiskiem jesteś zainteresowany? Pamiętaj, że firmy mają zawsze widełki płacowe, także na temat wynagrodzenia najlepiej rozmawiać już na rozmowie rekrutacyjnej z przyszłym przełożonym. @Pedro na jakiej podstawie tak uważasz? Mógłbyś szerzej opisać czego oczekujesz jako pracownik od RUG Riello Urządzenia Grzewcze? Zdecydowałeś się aplikować, czy na razie jesteś na etapie zbierania informacji o firmie?

Ja85

Chciałabym złożyć aplikacje do tej firmy ale czy to prawda że dostaje się (usunięte przez administratora)zl plus premia (usunięte przez administratora)zl .obawiam się że będą zabiera premie o byle co byle nie zapłacić:/

Tymoteusz

Mam nadzieję , że dobrze się tu pracuje. Tak rzadko zaglądacie.

Maja

@kertenberg, mógłbyś wyjaśnić co masz na myśli? Twój komentarz niewiele wnosi do dyskusji i nie przekazuje żadnych merytorycznych informacji o firmie osobom szukającym na tym wątku opinii. @Zakochana, brzmi jak świetny początek pracy! Udało Ci się zatrudnić? No i jak potoczyła się dalej historia?

Zakochana
@Maja

No niestety nie dostałam się dostałam prace we Wrocławiu, więc niestety lipa. A po drugie i tak pewnie ma dziewczynę, taki przystojniak

Kirgistan
@Maja

i po takim wpisie widać gdzie ta firma jest i czy warto tam w ogóle przyjść na jakąkolwiek rozmowę.

E zakochana
@Zakochana

On ma chlopaka i sie walą w kakao

Irek
@Maja

opierdzieliła druta gościowi z recepcji we Wrocławiu i zajrzała na stronę o opiniach tej firmy, jasne.

Czarna
@E zakochana

@E zakochana ja też widziałam tego przystojniaka z recepcji i na pewno nie wygląda na geja a ty pewnie jestes mega obleśny na ktorego żadnaz nas nie spojrzy i dlatego mu zazdrościsz????

Czarna
@E zakochana

Wiec wspólczuje . A tak powiem Ci jeszcze w tajemnicy dziewczyny wiedzą czy koleś jest gejem czy nie . A jego spojrzenie działa tak że nogi się uginają

Ej czarna
@Czarna

Uważaj żebyś się nie obaliła:-)

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie RUG Riello Urządzenia Grzewcze? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
kertenberg

pani kadrowa, no cóż, czuć co jest grane

She

Jaka jest atmosfera pracy w biurze?Ile placa za prace w biurze? Dziekuje za odpowiedz

Do she
@She

W biurze placa od (usunięte przez administratora) netto. Atmosfera? Nie ma tragedii ale trzeba uwazac z kim sie rozmawia.

Adams

A jak jest z przerwami, do WC można iść, palić, o której się zaczyna i kończy zmianę? Kiedyś trzy lata robiłem w Nomecie, tragedia i próbowałem w Sharpie, jeszcze gorzej. Czy ma ktoś porównanie?,Co do zarobków chyba nie ma nikt pytań, wiadomo.

Co wy się czepiacie (usunięte przez administratora)dla mnie on był bardzo w porządku tylko trzeba umieć się dogadać on ma swoje obowiązki jak każdy. Trzeba zrozumieć że on sobie nie wymyśla tego wszystkiego tylko ma narzucone z góry żeby wszystkiego dopilnował. (usunięte przez administratora)

Ocochodzi

Na magazynie mobbing? Ciekawe z czyjej strony.. Szczup@k spoko gość w miare, czasami ma jakieś odchyły i źle się zachowa...jak kazdy... A co do przeszkolenia, praca ze skanerem i jazda wózkiem też mi filozofia, jeśli masz jakiekolwiek pojęcie o tym a przede wszystkim chęci same z siebie, to super przeszkolenia nie trzeba. Są chłopaki co pracują kilka miesięcy a ogarnąć nawet 3 i 4 linie sami, oczywiście gdy jest to możliwe, bo zdarza się, że we dwójkę jest ciężko

Zakochana

Ja byłam na rozmowie o prace na stanowisko biurowe i rozmowa była jak każda inna, ale koleś który tam pracuje na portierni jest po prostu (usunięte przez administratora) ma super uśmiech , spojrzenie i TO COŚ. Mam nadzieje, że znowu go zobaczę i że będziemy razem pracować . Miałam motyle w brzuchu pierwszy raz w życiu. Pozdrawiam przystojnego portiera;)

Tomasz

Podpowiedzcie jaka jest aktualnie sytuacja w firmie? Warto starać się o pracę?

Mela

Pracuje w Riello od 6 mies. Praca jak praca, trzeba wykonywac swoje obowiazki na lini, to nikt sie do ciebie nie przyczepi. Kierownik jest wymagajacy ale na tym polega jego praca, podoba mi sie to ze nie stoi nade mna i nie pogania mnie, jak to bylo gdy pracowalam w sklepach spozywczych. Na lini robisz w kolko jedna i ta sama rzecz, jak sie wprawisz to robisz to bez zastanowienia. Poczatki moga byc trudne dla osob ktore sie stresuja, jesli przyjmiesz wszystko na chlodno, bedzie ci latwiej. Ludzie sa moim zdaniem zyczliwi , przynajmniej na mojej linii. Te prace moge porownujac z moimi poprzednimi (praca w dyskontach) stawiam na 1 miejscu. Podoba mi sie wlasnie dlatego ze nie ma krzykow, poganiania, robisz co do ciebie nalezy i masz spokoj. Pracowac trzeba wszedzie, jak ktos mysli ze beda mu placic za obijanie sie to wybaczcie, ale tak konczy ze wylatuje. Ludzi faktycznie przewija sie ogrom, ale odchodza wlasnie ci ktorzy maja 2 lewe rece, kazdy inny da sobie rade. Ja tam na chwile obecna polecam firme, warto chociaz sprobowac.

kulfon
@Mela

oczywiście że żółty nie będzie nad tobą stał bo ma kamery w swoim biurze i nie musi chodzić po lini, a od poganiania parobasów ma swoich 2 (usunięte przez administratora).

on
@Mela

Hej.a ile tam zarabiasz?

drugi
@on

2300 złotych brutto + premie kwartalne - 680 złotych brutto.

oni ona

Maskara z tymi zarobkami w Toruniu wszędzie tylko najniższa krajowa...a ciągle brak firmom pracowników .. Zamiast dać te min. 3000 brutto i wtedy na pewno znajdą się chętni do pracy to wolą ciągle szukać i szukać (usunięte przez administratora)

Tajemnicza

Byłam dziś na rozmowie..(usunięte przez administratora),praca stojąca,i niektóre soboty(usunięte przez administratora)..niestety...nic ciekawego.

Maja

@Ewka czy udało Ci się udać na rozmowę w sprawie pracy w firmie RUG Riello Urządzenia Grzewcze? Co powiesz o przebiegu rekrutacji? Na jakie pytania można liczyć podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Takie informacje przydadzą się osobom, które również wybierają się na rozmowę o pracę do firmy RUG Riello Urządzenia Grzewcze.

Ewka

Cześć ;) mam pytanie odnośnie pracy jako OBSŁUGA KLIENTA, zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną i nie wiem czy iść? co prawda przez telefon obiecywali 2800 brutto + premie ale czy ktoś może potwierdzić? no i jaka jest atmosfera, kierownictwo?

Maja

Czy ktoś jest w stanie odpowiedzieć na pytania użytkowników forum? @Drugi czy powiesz coś o warunkach pracy w firmie RUG Riello Urządzenia Grzewcze? Takie informacje są ważne dla osób, które zamierzają aplikować do firmy.

ola

Witam! Ja tez jestem ciekawa jak wygląda rozwój w tej firmie czy pierw trzeba przejść produkcje i pnie się dalej na wyższe stanowisko czy zostaje sie cały czas na produkcji.

Biurowa

Witam, Szukam jakichkolwiek informacji jak przedstawia się atmosfera w dziale biura obsługi klienta? Czy w biurach atmosfera podobna jak na produkcji?... Proszę o opinie.

dd

Witam może ktoś rozjaśni jak wygląda rozwój zawodowy oraz ścieżka karier w firmie Riello. Może ktoś życzliwy wyjaśni w kilku zdaniach czy to coś konkretnego, czy tylko pusty slogan jakich używa większość firm w swoich ogłoszeniach?

Martyn
@dd

Pusty slogan, idziesz na produkcje i tam zostajesz, nie ma żadnych stanowisk na jakie by można się wspiąć(usunięte przez administratora) Nie polecam firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o RUG Riello Urządzenia Grzewcze - Toruń

• Jak się pracuje w RUG Riello Urządzenia Grzewcze?

Zobacz opinie na temat firmy RUG Riello Urządzenia Grzewcze tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RUG Riello Urządzenia Grzewcze?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 4 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

RUG Riello Urządzenia Grzewcze
2.3/5 Na podstawie 156 ocen.
  • Ks. Ignacego Skorupki 5
    00-546 Toruń