Opinie o RUG Riello Urządzenia Grzewcze w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy RUG Riello Urządzenia Grzewcze. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie RUG Riello Urządzenia Grzewcze o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń techniki grzewczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RUG Riello Urządzenia Grzewcze w Toruń

Karolek

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmniejszyć pracownikom normy ilościowe. Pilnować też aby szefowie zmian nie zawyżali norm ilościowych. Nikt w tej firmie nie rozumie że jesteśmy tylko ludźmi i jeżeli mamy wykonywać swoją pracę bezbłędnie to nie można nas ciagle poganiać jak (usunięte przez administratora), że za wolno coś robimy bo musi być tyle i tyle sztuk zrobionych w ciągu 8h. Bardzo często jest tak że nie da się tego fizycznie wykonać, ale przyjdzie szef/szefowa i zacznie poganiać, a my jesteśmy tylko ludźmi, też musimy skorzystać z toalety, napić się czy zwyczajnie minute odetchnąć bo to jest ciężka praca fizyczna.(usunięte przez administratora) Które równo przez 8h będą robiły jednym równym tempem. Wymagane jest od nas dokładność i sumienność ponieważ kotły grzewcze to nie produkcja np guzików, ale zwiększanę są normy, albo dokładne czynności, a czas jakoś w miejscu nie stoi i nie da się nie popełniać błędów. A potem krzyk i lament bo ktoś został o lany wodą testując kocioł- a gdzie zabezpieczenia stanowiskowe przed takimi wypadkami? Skoro jesteśmy tylko ludźmi i możne nam się zdażyć błąd to chyba logiczne, że stanowiska powinny być odpowiednio zabezpieczone, aby w razie co nie stała się nikomu krzywda- a takich zabezpieczeń nie ma i nie będzie...

@Karolek

Czy próbowaliście jakoś rozwiązać problemu, które opisujesz? Może warto zacząć po prostu od rozmowy z przełożonymi? Być może nie zdają sobie sprawy z istniejących problemów w firmie RUG Riello Urządzenia Grzewcze i przydałoby się ich uświadomić.

X
@Maja

Ten wpis jest aż śmieszny, nie zdaja sobie sprawy?robiłem tam 2 lata (usunięte przez administratora)dyrektorka doskonale zdają sobie sprawę jak jest i tylko liczy się norma, jeśli się postawisz że się nie da tyle zrobić to lecisz na linie taka zemsta dlaczego jest tam taki przemial? Bo ludzie nie chcą orac za te grosze, zresztą nie tylko tam tak jest większość (usunięte przez administratora)w Toruniu tak ma, więc nie pisz takich bzdur.

@X

Nie znam sytuacji panującej w firmie RUG Riello Urządzenia Grzewcze, dlatego też o nią dopytuję. Przecież właśnie o to chodzi na forum, prawda? Aby pytać o różne rzeczy związane z firmą/pracodawcą i uzyskiwać odpowiedzi od osób pracujących w danym miejscu.

EwaTorun
@Karolek

Chcialam zlozyc tam CV ale widze ze nic sie nie zmienilo po latach nadal popedzaja i tylko wymagaja i ppieprzaja:(pozdrawiam

Iza
@EwaTorun

Może warto byłoby spróbować przekonać się samemu, jak wygląda praca w RUG Riello. Opinie mogą się różnić i czasem są bardzo subiektywne. A jakie stanowisko Cię interesuje?

joanna

zgadzam sie w 100%

Dudi

Praca w Riello podsumujmy Są nadgodziny więc będziesz bogaty Jest latem gorąco na hali więc będziesz się czuł jak w saunie Masz kłopoty z wagą więc schudniesz Są częste rotacje pracowników więc poznasz dużo ciekawych osób Niektórzy pierdzą więc będziesz miał niezkaźtelbie czyste powietrze Od plocuaży dowierz się co w trawie piszczy lepiej niż od szefostwa Jednym słowem zakład marzeń

@Dudi

Jak wygląda kwestia tych nadgodzin w RUG Riello? Są płatne, tak? Jaka obowiązuje za nie stawka i jak często się zdarzają? Czy one są obowiązkowe i wypadają jak jest więcej pracy czy pracownik sam może je wyrabiać dobrowolnie?

@Joanna

Nadgodziny wypadają w soboty i są obowiązkowe ale z niestety pracujesz za dzień wolny

Rafał
@Dudi

A jak płatne są nadgodziny w RUG Riello? Ile można zarobić w tej firmie razem z nadgodzinami? I co to znaczy że są obowiązkowe? Co się stanie gdy pracownik nie przyjdzie w sobotę?

joanna
@Rafał

w zamian za nadgodziny dostejesz dzien wolny. Nie ma zamoliwosci sobie dorobienia itd.

xyz

Jak ja byłam na rozmowie o pracę , to na samym wejściu zahipnotyzował mnie koleś taki łysy z zarostem i tym czymś w oczach. Jak spojrzał na mnie to aż zaniemówiłam i poczułam że nagle mi gorąco a jetem wygadaną dziewczyną i był grudzień. Zrobił na mnie takie wrażenie, że nawet nie pamiętam do końca samej rozmowy kwalifikacyjnej. Oczywiście nie dostałam tej pracy ,bo pewnie wyszłam na kretynkę, ale z drugiej strony jak bym dostała to mój narzeczony był by zagrożony ;) Ale dziewczyny zachęcam was żeby iść na rozmowę do tej pracy choćby dla tego ciacha z recepcji. I powodzenia ;)

Kuna
@xyz

Po twojej wypowiedzi można bez problemu stwierdzić że jesteś kretynka nic dziwnego że cię nawet tam nie przyjęli

Lookouts
@xyz

No cóż twoja wypowiedź była fajna do momentu w którym przeczytałem, że masz narzeczonego. Panowie takich naszych karynek w Polsce nie brakuje. Płacisz pańci za randki i obiadziki, naprawiasz i pomagasz jak coś idzie źle, a ona i tak na boku będzie szukać bolca i bezczelnie pisać, że jesteś zagrożony. Raczej sytuacja jest odwrotna bo facet po zdradzie spokojnie pozna sobie następną bo ma czas. Ty niestety tego czasu nie masz bo zegar biologiczny tyka i każda zmiana partnera jest tylko stratą czasu z niekorzyścią dla ciebie.

Pracujesz w firmie RUG Riello Urządzenia Grzewcze na B2B? Czy Twoim zdaniem to się opłaca?

Gigi

Tak opłaca się

Rafał
@Gigi

To ile płacą? ;) Kawa na ławę, bez owijania w bawełnę, chciałbym poznać konkretne kwoty, bo nie wiem czego się spodziewać.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie RUG Riello Urządzenia Grzewcze? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?

Niedawno pojawiła się oferta pracy firmy RUG Riello Urządzenia Grzewcze. Wiecie może, czy firma wznowi rekrutację na stanowisko Operator?

Lidi

Napewno w nowym roku

Nie polecam pracy w tej firmie. Ludzi mają za nic. Nowi pracownicy bardzo szybko odchodzą, rotacja jest ogromna i to powinno im dac do myślenia.

@pracownik

Skoro jak wspominasz rotacja jest ogromna to faktycznie coś na rzeczy musi być.. Ale może jest szansa, że szefostwo zauważy, że coś jest nie tak.. Ja generalnie w sumie sama bym poszła i zgłosiła jaki problem występuje. Może wtedy by zostały podjęte jakieś kroki ;p

Balbina
@pracownik

Rotacja nowych pracowników wynika nie z tego ,że ludzi maja za nic . Tylko z tego ,że młodzi nowi pracownicy nie są nauczeni pracowitości , dwa nie zależy im na pracy na dłuższy okres bo mieszkając z rodzicami mogą sobie skakać z zakładu do zakładu. Jeśli po 3 tygodniach ktoś nie ogarnia stanowiska czyli robi buble ,ma za wolne ruchy to szefowa zmiany daje ostateczną szanse i potem dziękuję i się rozstajemy. Uważam, że osoby ,które są na własnym rozrachunku to znaczy mieszkają sami wynajmują mieszkanie, płacą rachunki. To starają się przez pierwsze pół roku aby nadarzyć za najszybszymi dorównać do reszty. Przede wszystkim chodzić solidnie w każdy dzien do pracy , a nie ze po tyg pracy na l4 . Nowi nie są zapchajdziurą tylko wskakują na miesce kogoś kogo nie ma bo zrezygnował, poszedl na macierzyńskie czy chorobowe dłuższe. Praca na produkcji mowi sama przez się , że robisz na czas i są wymagane normy . Rotacja jest tylko i wyłącznie z powodu tego ,że nowi młodzi ludzie nie są pracowici nie nadarzają i nie zależy im na pracy długo falowej bo mogą sobie przebierać w zakładach. Dzisiaj tu jutro tam. Oczywiście nie wszyscy są tacy bo znajdzie się osoba z nowych co chce pracować i stara się, ale to jest rzadki okaz :):)

Pompa

Jak na razie to ludzi przed świętami zwalniają bo części nie ma.

Tijo
@Pompa

Co ty za bzdury opowiadasz nikogo nie zwalniają ludzie są na l4 bo kowida mają .

@Tijo

To zobaczysz w poniedziałek.

Tijo
@Pompa

Poniedziałek jest wolne dla jednej zmiany .

@Pompa

Radziłbym pierw co to się prawdy dowiedzieć a potem pisać a nie słuchać plotów a prawda jest taka że ludzie się sami zwalniają z własnej woli a tak na marginesie to za każdym zwolnieniem pracownika jeśli robi to szefostwo to stoi zmianowy bo to on decyduje czy dana osoba pracuje dalej czy nie

@Dudi

22 osoby jutro zwolnią się na twoje życzenie.To napewno jest plota.Z choinki się urwałeś??

Lui
@Pompa

Wiesz co nie wiem skąd masz te info o zwolnieniach ale z tego co wiem to zakład przyjmuje do pracy

Klient.

Uwaga na ten zakład sporo osób poszło na l4 jak co roku w tym okresie, bo chcą odpocząć poprostu ale sie okazuje ze te osoby maja jedyna chorobę jaka istnieje zwana (usunięte przez administratora) jest okazja żeby posiedzieć w domu to szybki test który jest fałszywy i wychodzi pozytywny, z tego powodu osoby które nie są wyszczepione maja być poddawane tym fałszywym testom, gdzie pani dyrektor nie ma prawa tego zrobić bo jest to bez prawne nie legalne poprostu, pracownicy nie maja obowiązku robienia testu na żadanie czy to sanepidu czy pracodawcy, wystarczy zgłosić do pip ta sprawę jeśli to zrobi wtedy beda wyciąganiete konsekwencje,nikt nie ma prawa do niczego zmuszać ludzi czy to pod grozba zwolnienia czy inna.

Mija
@Klient.

Co ty gadasz nikt do testu na (usunięte przez administratora) 19 nikogo nie zmusza jedynie co to wprowadzili maseczki i wyjścia o innych porach jak się kończy pracę i tyle bo dużo ludzi jest na l 4

Helenka

Odeszłam po ponad 5 latach pracy tam i nie żałuję, najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć !!

Nie polecam zakładu pracy.Pracowałam tam pare lat.Zwalniają starych pracowników a przyjmują nowych,brak szacunku do pracownika,problemy z urlopem,płaca średnia.Strasznie przewrażliwione bhp.Trenerzy mało kulturalni oraz nie umieją pomoc innym.Ciągła nagonka na normy-brak norm brak premii.Nie polecam.

Nini

Co ty gadasz ja pracuje tam byłam na chorobowym i nikt mnie nie zwolnił a pracownicy co mają większy starz pracy pracują a ci co wrucili z macieżyńskiego tak samo robią i nikt ich nie zwalnia to już niewiadomo co trzeba by było odwalić by zwolnili , premie są normalnie a za normy nie gonią

Mikuś

Czy to prawda że jak się raz było na chorobowym tydzień czasu to zwalniają z pracy ?

Julka
@Mikuś

Tak jak również za macierzyńskie

Lubi

A co ty się czyimś życiem zajmujesz jeśli nawet to tego kogoś sprawa a już napewno nie powód by pisać o tym publicznie. Weź ty sam się zajmij swoim życiem a nie cudzym

ZZZ

Czy ktoś może coś napisać na temat pracy w administracji- logistyce- czyli w biurach?

B
@ZZZ

Poza kierownikiem logistyki (totalny ignorant i nieogarnięty człowiek) zespół spoko był. Ludzie się starają.

kostka

No cóż, nie mogę napisać pozytywnej opinii na temat pracy w Rug Riello. Zacznijmy od tego, że w obietnicach agencji zatrudniającej jest mowa o pierwszych 2 tygodniach pracy z trenerem, który uczy wszystkiego co i jak. W praktyce wygląda to tak, że byłam rzucana codziennie do innej osoby na inne linie, każdy miał w głębokim poważaniu to, że czegokolwiek mam się nauczyć bo dla zwykłego pracownika nowy to zapychacz jego roboty (stąd też ciągłe prośby do kierownika o przeniesienie do kogoś innego). Ja rozumiem, że nie każdy może mieć chęć żeby komuś wytłumaczyć co i jak ale serio w takich momentach czlowiek się czuł jak taki pies odsyłany ciągle do kogoś innego. Skoro firma chce szkolić pracowników to nie postara się o ludzi, którzy będą za to odpowiedzialni. Po drugie atmosfera wśród ludzi troche słaba, mlodzi ludzie tylko by na siebie donosil i spinali tyłki a normalnie można porozmawiać z ludźmi tylko z dłuższym stażem.

Mija
@kostka

Nie podzielam twojej opini pracuje ba 4 linii i trener szkoli ludzi nowych a nikt na nikogo nie donoś

kostka
@Mija

Przez dwa tygodnie rzucali mnie między pierwszą a drugą linia. Zaden kierownik nawet 5 sekund nie stał ze mną przy montażu a jedynie przychodził, żeby pogonić osobę stojąca ze mną bo niby opóźniamy linie. Może na czwartej linii jest inaczej, wypowiadam się tylko na ten temat gdzie go doświadczyłam.

5 miesięcy

Praca w Riello . Na rozmowie mówią że po max 3 miesiącach pracy przez pośrednika przejmują nas firma . Hmmm totalna bzdura od szefa zmiany dowiedziałem się że to on ustala kiedy przejdę na umowę przez firmę ( czyli dalej niższa pensja bo pośrednik swoje musi zarobić ) . Praca spoko jak się pozna co i jak to można se tam robić . Ludzie w 25% bardzo wporzadku reszta pracuje jakby za karę lub ma nie pokoleji w głowie czyli robią sztuczne afery , obgadują , wytykają palcami , śmieją się z Twojego nie powodzenia no i rzecz jasna szefowi zmiany donoszą , trzymają palec w du...ie i mają za to najłatwiejsze stanowiska . Jak w pierwszych 3 miesiącach próbnych się pomyślisz lub czegoś nie zrobisz to usłyszysz kilka niemiłych słów ( bez obelg i przekleństw ) . Że twoje stanowisko nie popełnosprawny by mógł obskoczyć lub że firma nie podpisze z tobą zbyt szybko umowy lub że z dnia na dzień możemy się pożegnać . Różne to były teksty nie tylko do mnie lecz i do innych pracowników . Aż czasami chce się poprostu wyjść i już nigdy tam nie wracać . Człowiek tam pracuje 8 godzin i wychodzi bez żadnej satysfakcji z tego co zrobił . Ogólnie praca spoko lecz atmosfera , ludzie i szefowie totalne (usunięte przez administratora) . Brak szacunku dla starego doświadczonego pracownika . I jeszcze mniej poszanowania dla młodego który się szkoli i wszedł w rój starych znerwicowanych pracowników . Ogólnie rotacja nowych ludzi jest bardzo bardzo duża . Już nawet nie dają nowym ciuchów bo całe szatnie zawalone starymi szmatami . Nie polecam tej firmy , lepiej ją omijać szerokim łukiem .

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w RUG Riello Urządzenia Grzewcze?

Twój stary

2950 brutto plus premie przy dobrych wiatrach 2400 na rękę

@Twój stary

Jak dokładnie wyglądają te premie w RUG Riello? Za co są przyznawane i ile wynoszą? Czy ich wysokość jest stała czy może zależna od osiągniętych przez pracownika wyników? Co miesiąc bez problemu można się na nie załapać?

Aleksandra

@xyz hmm a może opowiesz o co w ogole na tej rozmowie pytali?

batman

na ile zmian praca jakie wynagrodzenie umowa o prace

Bu

Na jakim osiedlu mieści się ta firma?

batman
@Bu

na kociewskiej

Maja

Czy ktoś z Was widział gdzieś w Internecie lub na miejscu w firmie ciekawe ogłoszenia o pracę w RUG Riello Urządzenia Grzewcze? Szukałam, ale nic nie wpadło mi w oko. Może pracownicy firmy mają jakieś info o wolnych wakatach w RUG Riello Urządzenia Grzewcze? Jeśli tak, to dajcie koniecznie znać na forum! Polecacie aplikować do pracy w tym miejscu?

M

Szukaj gdzie indziej lepiej

drugi
@Maja

Myślę, że w styczniu możesz spróbować.

Szabro
@Maja

W Riello stale są zatrudnienia. A najlepiej dać CV jakiemuś obecnemu pracownikowi, jako z polecenia.

@Szabro

To ciekawa informacja, może zainteresuje jakieś osoby, które aktualnie szukają pracy. A czy Ty także pracujesz w RUG Riello Urządzenia Grzewcze? Może opiszesz nam, jak wyglądała Twoja rekrutacja do pracy w tym miejscu i czy miałeś podczas niej do wykonania jakieś zadania? To na pewno pomoże osobom szukającym pracy.

Viola

Podejrzewam,że tylko przez agencję

Matka
@Maja

Ja tam pracowałam 8 lat. Jeśli pracy się nie boisz, to jak najbardziej idź. Weź papiery i na recepcji zostaw, tak to się odbywa. Zawsze mają wolne wakaty. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o RUG Riello Urządzenia Grzewcze - Toruń

• Jak się pracuje w RUG Riello Urządzenia Grzewcze?

Zobacz opinie na temat firmy RUG Riello Urządzenia Grzewcze tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RUG Riello Urządzenia Grzewcze?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 4 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

RUG Riello Urządzenia Grzewcze
2.3/5 Na podstawie 156 ocen.
  • Ks. Ignacego Skorupki 5
    00-546 Toruń