Opinie o RUG Riello Urządzenia Grzewcze w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy RUG Riello Urządzenia Grzewcze. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie RUG Riello Urządzenia Grzewcze o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń techniki grzewczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RUG Riello Urządzenia Grzewcze w Toruń

O samej atmosferze w pracy juz lepiej nie wspominac... Zarobki 2700 brutto...

Majsterek

Piotrze jak się nie chciało pracować to teraz nie wymyślaj. Bo ciągle ci chłopie cos nie pasowało. Rzeczy z szafki zostały wyrzucone bo szafka była nie podpisana. A w momencie kiedy przychodzi nowy pracownik i nie ma szafki osoba zajmująca się rozdaniem odzieży ma obowiązek otworzyć nie podpisana szafke. Szafke miałeś nie podpisana przez prawie 3 tygodnie pracy wiec o czym ty tu piszesz. Co do pracy są spokojniejsze dni i tez sa gorsze dni gdzie trzeba naprawdę popracować wiec nie wymyślaj sobie jakiś niestworzonych historii, bo jeśli ktoś chce pracować to będzie pracował i dowodem sa właśnie na to pracownicy z tak długim stażem. Aaa i skoro jest tak źle to dlaczego nie wspomniales nic o tym jak miałeś luzniejsze dni i potrafiłes przesiedzieć na wózku 2-3 godziny nic nie robiąc. Śmiać mi się chce z takich ludzi którzy nie mają zielonego pojęcia o pracy i chęci do pracy a później piszą jakieś farmazony jaki to ja nie jestem pokrzywdzony jak jest tam źle ????????????żal.pl to tyle w temacie

Praca na magazynie - operator wozka widlowego ! Widzisz Piotrek jak łatwo się pisze gdy wydaje się, że jesteś anonimowy. Otóż nie jesteś i zapomniałeś wspomnieć o kilku faktach, o których już wspomniał "Majsterek". Ciężko było Ci podpisać szafkę i zrozumieć tak prostą rzecz a próbujesz się wymądrzać. Lepiej opowiedz o swojej "wielkiej chęci" do pracy, nieprzychodzeniu bez uprzedzenia do pracy itd.

Drugi
@pracownik

Drogi "pracowniku" tobie też łatwo pisze się o byłym pracowniku. Fakt jest jednak taki że nikt nie podpisuje sobie sam szafki. Otrzymuje naklejkę ze swoim nazwiskiem i nakleja. (usunięte przez administratora) Wracając do oznaczenia szafki to nie jest wina byłego pracownika tylko kierownika zmiany który nie wie kto pracuje a kto odszedł. Jeśli chodzi o chęci do pracy to może opowiesz o swoich.

Joey

Witam mam pytanie jak wygląda praca na magazynie w Riello pod względem płatności, atmosfery i podejścia do pracownika?

AntyRiellowiec

Jest dokladnie tak jak napisala Szelma...

kolega

Twierdzisz, że praca w markecie jest łatwiejsza niż na linii? To chyba nigdy nie pracowałeś w markecie. Polecam zobaczyć sobie np. przed świętami. Poza tym praca w niedzielę itp.

@kolega

Pracowałem dwa lata w biedronce wysokoobrotowej więc mam porównanie!

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie RUG Riello Urządzenia Grzewcze? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Maja

@Szelma nie jestem związana z RUG Riello Urządzenia Grzewcze. Jestem pracownikiem serwisu gowork.pl i zależy mi na poznaniu tego jak wygląda praca w firmie między innymi dzięki właśnie Waszym opiniom. Chętnie też dowiem się jakie są Twoje doświadczenia z pracy w RUG.

@Maja

Acha ok. To przepraszam :)

kolega

" Placa 2100 brutto co jest w ogole porazka bo prace wykonujesz taka ze powinni placic z 4 razy tyle albo i wiecej." Albo z 10 razy tyle, albo jeszcze więcej. Tyle się płaci chyba, że aspiracje dyrektorskie masz. :D żal.pl

szukam pracy

Obecnie znowu poszukują pracowników . Ale na takie warunki płacy jakie oferują to nikt nie będzie sobie zawracał głowy Riello jak ja . (usunięte przez administratora)

Maja

Chętnie dowiemy się więcej na temat Waszej pracy w firmie. Jednak jest to miejsce do oceny Riello jako pracodawcy, a nie jej poszczególnych pracowników.

Iza

Juz są zatrudnienia, ostatnio byla prowadzona rekrutacja.Zatrudnienie przez firmę, chyba w urzędzie pracy nawet byla oferta, że przyjmą ludzi

Justyna

Pracujecie teraz od pn-czw?

Bolek
@Justyna

Witam słyszałem że mają być przyjęcia do pracy w Riello w kwietniu .I mam pytanie czy zatudnienie jest przez firme czy przez agencję pracy

Maja

@pakmistrz jeśli twierdzisz, że odradzasz pracę w firmie to bardzo chętnie usłyszymy właśnie dlaczego. Jakie są plusy pracy w firmie? Co jest warte przyjrzenia się bliżej i poprawy? Czy te opinie dotyczą pracy na określonym stanowisku w firmie?

@Maja

Ewidentnie pisane przrz kogos z biurowych, bo pisane w pierwszej osobie liczby mnogiej.

Maja

@Drugi chętnie przeczytamy również Twoją opinię. Jak sam zauważasz nie wszystkie opinie są w Twoim odczuciu prawdziwe.

pakmistrz
@Maja

Maju większości byłych i obecnych pracowników zdecydowanie negatywnie wypowiada się na temat tego zakładu. Ja równiez zdecydowanie odradzam, jeśli jednak chcesz to możesz przekonać się na własnej skórze, tydzień to nie jest długi czas, jak przetrwasz na lini to będziesz mogła opisać tu swoje wrażenia. Na pewno je przeczytamy, jeśli będziesz chciała się nimi z nami podzielic.

Maja

@od matkico wpływa na Twoją negatywną opinię na temat pracy w tej firmie?

Maja

@od matkiczy myślisz, że praca w RUG Riello Urządzenia Grzewcze jest dobra na początek drogi zawodowej? Tak by zdobyć doświadczenie w zawodzie. Jak długo pracujesz w firmie? Możesz powiedzieć coś więcej o warunkach pracy?

od matki
@Maja

To ostateczność... jak już nigdzie nie znajdziesz lepszej pracy wtedy w OSTATECZNOŚCI do Riello. Jak masz jakiekolwiek ambicje i wykształcenie dobre to zapieraj się rękami i nogami. (usunięte przez administratora)

nick

To ta firma ktora szuka pracowników z Aleksandrowa Kuj i okolic? 40h tydzień, do 2100brutto. Netto ok. 1 500zł. W urzędach pisze tylko że Manpower. Zastanawiałem się dlaczego szukają pracowników z innych miast i organizują darmowy dojazd do pracy i z pracy.

on

Jakie zarobki na produkcji?

Drugi
@on

Obecnie podstawowe wynagrodzenie wynosi 2100 złotych brutto. Dodatkowo są premie kwartalne 670 złotych brutto. Czasami są też premie uznaniowe. Praca jest na dwie zmiany. Osoby które chcą pracować w RR muszą pamiętać że od lipca do lutego są również pracujące soboty. Co do reszty poczytajcie sobie inne opinie które są w większości prawdziwe.

od matki

praca dla małolatów bez zobowiązań i większych ambicji .rotacja i płaca mówią same za siebie .ten zakład to jeden wielki wymiennik zasobów ludzkich

esmeralda

Jakieś opinie na temat szefów zmian ? Na tzw dole i na tzw górze ? słyszałam plotki że "u góry" na dziale u szefa Radka jest fajnie i że to najlepszy szef z całego zakłdu ?? zastanawiam sie czy jak zoze cv to mnie tam przyjmną

Natalia

Hahaha bardzo zabawne. Widze jaka kultura u "wózkowych" chyba sam plebs... Nie można odpowiedzieć normalnie na pytanie komus??? Esmeraldo na górę jest ciężko się dostać, także nie sądzę.

mala

Jakaś masakra ciężka praca fizyczna i ciężko psychicznie wytrzymac

Sylwia

2 zmiany?

Zostaw merytoryczną opinię o RUG Riello Urządzenia Grzewcze - Toruń

• Jak się pracuje w RUG Riello Urządzenia Grzewcze?

Zobacz opinie na temat firmy RUG Riello Urządzenia Grzewcze tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RUG Riello Urządzenia Grzewcze?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 4 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

RUG Riello Urządzenia Grzewcze
2.3/5 Na podstawie 156 ocen.
  • Ks. Ignacego Skorupki 5
    00-546 Toruń