Opinie o RUG Riello Urządzenia Grzewcze w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy RUG Riello Urządzenia Grzewcze. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie RUG Riello Urządzenia Grzewcze o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń techniki grzewczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RUG Riello Urządzenia Grzewcze w Toruń

Edible

W riello wszyscy brzygadziści są po jednych pieniądzach. Tylko żeby była norma,jak nie ma to są mega źli i lepiej nic od nich nie chcieć w tym momencie... Wszysyko przekazują do Sobiesiaka albo do Tomka Rumuńskiego. Taka sytuacja

JoLo

To i tak długo wytrzymała. Ja byłam świadkiem ja.k na linii 3 traktują nowych pracowników. Nsjgorsze trzy ostatnie zdziry pracujące na tej linii. Wredne ścięty i w dodatku brzydkie. Obrzydliwe osoby w dodatku niepotrafiące się wysłowić. No i brygadzistka wielką karierowiczka

Nil

Powiem tak Ania brygadzistą z lini 4 to plociara i wymaga od ludzi by wyrabiali normę a sama nie ubierze rękawic i nie pomorze by ta norma była tylko chodzi na ploty a potem drze się że ja wszędzie słychać i ma pretensje . Niech podniesie (usunięte przez administratora) i pracuje na lini

Vlad

Moi rodacy za bardzo się panoszą, nic nie można im powiedzieć... Bo zaraz wyskoczą że dyskryminacja, trochę pokory. Polacy i tak mam dużo pomogli,więc czas zakasać rękawy i pracować. Pozdro

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie RUG Riello Urządzenia Grzewcze? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?

Li

Gadasz na Artura a jak byś miał anie brygadzistke z lini 4 to byś dopiero narzekał

Galanonim

Praca na lini montażowej nr.1. Praca nie jest ciężka w większości przykręcasz lekkie elementy, osoby które uważają tą prace za ciężką to chyba nie wiele życia spędziły pracując a nie żerując na zasiłkach. Szef Lini 1 - Artur bardzo wporządku można sie z nim na wiele rzeczy dogadać. Problem leży bardziej w ludziach którzy inteligencją nie grzeszą, a wykłucają sie o najmniejsze pierdoły aby tylko nie przyznać racji i własnej pomyłki. Jedynym - jest trenerka Kamila. Ciągle przychodzi i znajduje problem, potrafi 1 dnia przyjść z mordą o jedną rzecz a kolejnego robić problem o coś co poprzedniego dnia kazała robić sama. Mentalnie prawdopodbnie czuje sie dużo wyżej niż sam brygadzista, wìecej myśle że w jej świecie czuje się szefem całego zakładu. Poza odrealnionom Kamilą praca nie jest zła :)

Pinda

Faktycznie praca ciężka,ja na linii 3u Agnieszki wytrzymałam miesiąc,jeżeli tak wygląda piekło to jest jego przedsionek że tam powinna zainteresować sie inspekcja pracy, nieodpowiednie osoby na nieodpowiednich miejscach .

Xxx
@Pinda

Na tak Kasia na pewno ty wytrzymałaś. Szkoda, że ludzie nie potrafią przyznać się do własnych słabości i nie radzeniu sobie. Tylko za własne nie prowadzenia obwiniają innych.

Ziom

Pracowałem w tej firmie i nie mam co narzekać..żałuję tylko że już tam nie pracuje. Wiele bym dał by znów tam pracować. Pozdrawiam ekioe z podgrzewaczy i nie tylko. Również panią brygadzistka Agnieszke z linii nr 3 panią Magdę z linii nr 4. Szefa zmiany pana Piotra . I Kubę. Pozdrawiam wszystkich.

Dudi

Nie odeszĺem . Naucz siè czytaç

B

Nie odszedłem. Naucz się pisać :D

@Ziom

Ale tak właściwe to nie podałeś chyba powodu dlaczego już Cię tu nie ma, to raczej mógł zinterpretować po swojemu? No ale skoro tak to dlaczego już tu nie jesteś skoro tak fajnie było? :/ Chociaż teraz deklarujesz, że pracownikiem jesteś, a pisałeś że żałujesz, że już nie pracujesz... O co chodzi?

Antymiła

Najgorszy jest rudy Artur z linii nr. 1 i Krzychu nie znam nazwiska z paneli,tam na górze,ta hala. Nie polecam. Dwie pierwsze umowy na tygodnie ok,3 na miesiąc i po tym momencie Ci podziękują

SpoconyKidos

Ta praca jest beznadziejna ludzie się zamęczają nockami gdyby nie te nocki ta praca była by wspaniała jeszcze te 2000 tysiące wypłaty rozbój w biały dzień

Mija
@SpoconyKidos

Chwila nocek jeszcze nie ma i są dwie zmiany oraz nadgodziny a jak nie masz informacji potwierdzonych to nie gadaj bo tak się składa że pracuje w tym zakładzie

@Mija

Czyli fejkowa opinia? A co z innymi? Skoro pracujesz w tym zakładzie to czemu nie napiszesz czegoś więcej?

Mija
@Marzena

Inni terz chodzą na 2 zmiany i nadgodziny nocek jeszcze nie wprowadzono

Nielubie

Zdecydowanie NIE POLECAM pracy w tej firmie. Nie daj się nabrać na oferty pracy znalezione w internecie, ponieważ rzeczywistość zaskoczy Cię niczym polska zima drogowców. Jeżeli liczysz na jakikolwiek szacunek ze strony szefostwa- niestety będziesz rozczarowany. Chyba, że pochodzisz zza wschodniej granicy, wtedy będziesz traktowany jak jajko. Pracownicy linii montażowej traktowani są zazwyczaj jako ostatni gatunek. Latem przygotuj się na saunę, ponieważ nie ma klimatyzacji. Temperatura na środku hali, gdzie pracujesz ciężko fizycznie oscyluje w granicach 40 stopni. Masz wiatrak, który prędzej owieje Ci głowę niż schłodzi. Dodatkowo są dystrybutory z wodą, często niezdatną do picia. Zimą zaś przygotuj się na krioterapię, ponieważ brak tu odpowiedniego ogrzewania. Termos z ciepłym napojem stygnie w ciągu godziny, a nawet kilku minut. Przygotuj się na wymuszone na pracownikach nadgodziny, w godzinach popołudniowych oraz w soboty, są one motywowane naszym dobrem, a także możliwością większego zarobku. Bo na premie nie masz co liczyć, na życie prywatne również nie. Podsumowując, nie polecam rozpoczynać tutaj swojej ścieżki zawodowej. Są jednak dwa plusy pracy tutaj. Pierwszy, jeżeli pochodzisz z uprzywilejowanych miejscowości to możesz liczyć na bezpłatny dojazd. Drugi, jeśli już zrezygnujesz z pracy tu, wówczas nie możesz się z powrotem zatrudnić, dla mnie to ogromna motywacja na znalezienie czegoś lepszego.

Hili
@Nielubie

Potwierdzam nadgodziny wymuszone popołudniuwki są do 23 h szefostwo się nie patrzy iż pracownicy są przemęczeni a temperatura na hali to potęguje soboty są po 11h więc brak słów. Szefostwo chce dużo kotłów a nie interesuje ich zdrowie a nawet życie pracowników

@Nielubie

dziękuję za wartościowy wpis niewiele tu takich. Ja również miałbym coś do powiedzenia jeśli chodzi o szacunek o którym piszesz

Ola
@Hili

Prawda

@Michał

No to czemu nie napiszesz?

maryska

witam,szukam pracy i dostałam ofertę pracy do rielo,prosze o info jakie zarobki/

Łukasz

Wojna na Ukrainie a firma produkuje kotły na Rosję

Lik
@Łukasz

Nie tylko bo na inne kraje też

Łukasz
@Lik

Prawda na inne kraje też ale między innym na Rosję. Gdzie większość firm wycofuje się z współpracy z Rosją.

Agnieszka
@Łukasz

Minęło kilka miesięcy, zastanawiam się czy wycofali się w końcu czy nadal są na tym rynku?

Jo
@Agnieszka

Są ja pracuje w riello

@Jo

To dość nieetyczne ale biznes to biznes i dużo firm nie wycofało się z handu z Rosją. Widać kasa jest tu ważniejsza od sentymentów.

Szakal
@Łukasz

Obudź się człowieku z kolejnej propagandy ty nie masz pojęcia chyba co tam się dzieje zalenski psychopata wybija swoich ludzi handel ludzmi organami korupcja,ludzie są zaślepieni.

@Szakal

Może rozmowy o poglądach politycznych to na innym forum toczyć a nie tutaj? Zastanawiam się tylko czy skoro dalej działają na ich rynku to czy sytuacja finansowa dla firmy z tytułu konfliktu się zmieniła? Kondycja pogorszona czy wręcz przeciwnie?

Realistka

Tak wlasnie jest.

@Realistka

Ten temat w firmie ucichł, że ponownie do niego tu powracasz?

Takaaaaprawda

Nie wiem od czego zacząć ,chyba od tego że firma upada na psy, zatrudniają (usunięte przez administratora) ukraińcow którzy myślą że mogą wszystko mało tego są lepiej traktowani niż my długo letni pracownicy .A szefostwo nawet im nie zwróci uwagi że robią coś nie tak tylko jeszcze ich glaskaja po główce a my jesteśmy (usunięte przez administratora) jak psy. Nic dziwnego ze ludzie się zwalniają ,bo to już się robi (usunięte przez administratora) , przyjdzie taka z Ukrainy i dostanie twoje stanowisko a ty lataj jak pies ..bo kogo to obchodzi co ty masz do powiedzenia ....no nikogo jeszcze dostaniesz zjeby że powiesz prawdę . Bo przecież oni muszą być lepiej traktowani niż my a z naszym zdaniem nikt się nie liczy niestety

Agnieszka

Czy ktoś się orientuje, czy już wymienili na kogoś normalnego tą szurniętą kadrową? Socjopaci nie powinni pracować na takich stanowiskach..

Lili
@Agnieszka

Tak wymienili

STOP NOP JUSTYNA SOCHA FB

Witam, jest informacja na temat szczepien pracowników gdzie dyrekcja chce wszystkich wyszczepic eksperymentalna szczepionka która jest w fazie testow do 2022roku , jest dopuszczona warunkowo, jest wiele przypadkow śmiertelnych po niej udowodnionych, myślę że nikt nie chce brać udziału w tym eksperymencie pod pozorem fałszywej pandemii,a dyrekcja czy kto kolwiek nie ma prawa zmuszać pracowników pod groźba zwolnienia z pracy jeśli się ktoś nie zaszczepi, na stronie STOP NOP i na Facebooku Justyna Socha kazdy znajdzie pomoc w tej sprawie zapraszam.

On
@STOP NOP JUSTYNA SOCHA FB

Nie zaszczepisz się odpadasz i szukasz nowej pracy . Niedługo takitak wszystkich zaszczepią .

Lili
@On

Pracuje w tym zakładzie i nie słyszałam by kogoś mieli zwalniać tylko dlatego że się nie zaszczepił więc glupot nie gadaj niepitwierdzonych

Waldi
@On

Jak ludzie sobie pozwola na segregacje to tak będzie, konstytucja nas chroni nikt nie może zmuszac do eksperymentów medycznych w tym wyszczepiania, a jeśli nawet będą chcieli zwolnić kogos za brak szypawy do odrazu do sądu i będą płacić kolosalne odszkodowania.

@Waldi

Dzizys @waldi gdzie Ty tak zgłębiłeś tajniki konstytucji? Przez takich foliarzy jak Ty to potrzebujący innej opieki w szpitalu mają problem, bo oddziały pełne "znawcuf" konstytucji, że o stabilności produkcji takich fabryk jak ta nie wspominając.

Waldi

Oddziały pełne raczej tych wyszczepionych baranów, lepiej być foliarzem niż kretynem i robić co tv ci mówi, posłuchali się ekonomisty i wyszli jak Zabłocki na mydle, propaganda mozgi zjadla.

Junior

Nie polecam pracy w Rug Riello. Wyzysk pracownika na każdym kroku. Niektórzy t pracują bardzo szybko żeby dostać śmieszna premie. Brygadzisci jak to brygadzisci mają swoich ulubieńców więc te osoby pracują na lżejszych stanowiskach. Po tej pracy boli cię dosłownie wszystko.

Lil
@Junior

A ile ty pracujesz że tak mówisz że ciebie wszystko boli innych też bolą plecy , nogi itd. I nikt nie narzeka Ja pracuje 1,5 roku na 4 lini i wyzysku nie widzę wszędzie trzeba pracować i to obojętne w jakim zakładzie

Junior
@Lil

Bolą nie tylko plecy dłonie są siniaki człowiek czasami czucia w dłoniach nie ma.

Lauuna
@Lil

Prawidłowo

Maniek

Mogłem tam kiedyś pracować,ale przegrałem wyścig w kropkowaniu kółeczek w Manpowerze i wysłali mnie do Gametu. ????

Grazyna
@Maniek

A jak jest w Gamecie?

Maniek
@Grazyna

To już było dawno temu. Mogło się coś zmienić do tej pory. Jak pracowałem, to jak to na produkcji ,normy wywalone w kosmos,przynajmniej na polerce, trzy zmiany i marna kasa.

Jeśli już trafisz do pracy w Rug Riello to nie polecam pracy na lini nr.2. Jest to prawdopodobnie najgorsza linia w tym miejscu. Toksyczni ludzie( w szczególnośći ostatnie 3 osoby stojące na tej lini), toksycznma atmosfera, normy wygórowane , brak jakiego kolwiek poszanowania pracownika. Ciągle żle tak niedobrze, wieczne niezadowolenie. Musisz pracować bardzo szybko, po kilku tygodniach znać rozpiskle wszytskich kotłów jakie się tam montuje( oczywiście jest to nierealne bo nawet pracownik, który pracuje tam długo nie jest w stanie zapamietać wszystkiego). O wyjściu do tolaety możesz zapomnieć ,od tego jest przerwa . Brygadzistka ma swoich ulubieńców, dzięki temu za kablowanie, donoszenie, wyśmiewanie nowych pracowników maja najlepsze miejsca gdzie do montażu jest najmniej elementów. Ciągłe hihy ahy ohy . Jedny słowem dramat, nie polecam. Brak szcunku ciągle za mało, za wolno itd i tak wkoło macieju. Najlepszy tekst brygadzistki no jak chcesz tu dalej praciwac to masz wziać się do roboty. Tekst jak by sie cały dzień leżało i nic nie robilo. Najpierw mówią że nadajesz się do pracy a potem Cię okłamują i zatrudniają kogoś na twoje miejsce takich ludzi trzeba ku****

Grazyna
@Marta

Możesz bardziej rozwinąć dlaczego tam jest tak jak jest? Bo jak na razie widzę skopiowany mój tekst który napisałam w styczniu tego roku.

BBB

Najgorzej jak traficie na linię nr.3 gdzie brygadzistką jest AG....A Maskara totalna 3 ostatnie damy chyba mają przykaz do gnębienia nowych pracowników ( szefową tej bandy jest E..A ) ciągłe pośmiewanie się z nowego pracownika i jego niepowodzenia szykanowanie i wprowadzanie nerwowej atmosfery . Wszyscy to widzą nikt nie reaguje ( także brygadzistka ). Normy zawyrzane , tempo jak automat , nie ma czasu na siku czy łyka wody , kotły potrafią w ciągu jednego dnia zmienić się 5 razy i nie nadąrzysz szukać nowych narzędzi . Naprawdę nie polecam . Jak zaproponują wam pracę na tej linni odrazu odmawiajcie lub idźcie do domu . Nak każdej innej linni będzie lepiej ale nie na nr.3 pod wodzą tej brygadzistki

Zostaw merytoryczną opinię o RUG Riello Urządzenia Grzewcze - Toruń

• Jak się pracuje w RUG Riello Urządzenia Grzewcze?

Zobacz opinie na temat firmy RUG Riello Urządzenia Grzewcze tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RUG Riello Urządzenia Grzewcze?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 4 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

RUG Riello Urządzenia Grzewcze
2.3/5 Na podstawie 156 ocen.
  • Ks. Ignacego Skorupki 5
    00-546 Toruń