Opinie o Zeitkraft Sp z o.o. (działalność zakończona) w Frankfurt nad Menem

Działalność firmy zakończona.

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Zeitkraft Sp z o.o. (działalność zakończona). Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zeitkraft Sp z o.o. (działalność zakończona) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zeitkraft Sp z o.o. (działalność zakończona) w Frankfurt nad Menem

Aktualność

W Zeitkraft do emerytury a nawet dłużej…

W branży, w której działa nasza firma niemal nieustannie zatrudniamy nowych pracowników powiększając zespół fachowców Zeitkraft.

Przychodzą jednak również momenty pożegnania naszych wielkoletnich pracowników odchodzących na zasłużoną emeryturę.

W styczniu żegnaliśmy Pana Eugeniusza S., który po 13 latach w naszej firmie i blisko 20 latach pracy w Niemczech kończy swój etap pracy zawodowej.

Pan Schmalz jako najwyższej klasy fachowiec, będąc brygadzistą zrealizował ze swoim zespołem niezliczoną ilość projektów budowlanych.

Jego sumienność, pracowitość i dążenie do jak najlepszego efektu pracy przez lata budziły podziw i szacunek współpracowników oraz klientów na rzecz których pracował.

Drogi Eugeniuszu dziękując za Twoje wieloletnie zaangażowanie na rzecz firmy Zeitkraft Zarząd oraz wszyscy pracownicy składają Ci serdeczne życzenia realizacji dalszych planów i zamierzeń, wspieranych dobrym zdrowiem i zasłużoną satysfakcją z zawodowych dokonań.

Cieszy nas niezmiernie Twoje zapewnienie, iż nawet na emeryturze zamierzasz jeszcze sezonowo u nas pracować.

Zarząd

Greg

Gienek czemuś nie zabroł z soba Wernera

Aktualność
Podsumowanie akcji "Zeitkraft Pomaga 2017"
Zeitkraft GmbH&Co KG

Corocznie odpowiadając na apel naszych pracowników staramy się wesprzeć rodziny w trudnej sytuacji oraz bliskie im instytucje.
Dzięki zaangażowaniu wielu pracowników i ich wrażliwości na los kolegów w roku 2017 objęliśmy wsparciem finansowym kilkoro niepełnosprawnych dzieci oraz instytucji:
Ania (11 lat), u której stwierdzono epilepsję, zanik nerwu wzrokowego i uszkodzenie Ośrodkowego Układu Nerwowego w postaci postępującego zaniku móżdżku. Pomogliśmy finansowo w zakupie podnośnika rehabilitacyjnego przeznaczonego do przemieszczania się i transportu osób niepełnosprawnych.
Pani Magdalena- mama Ani: Bardzo dziękujemy za pomoc i wsparcie. Te pieniążki będą przekazane na turnus i dalszą rehabilitację Ani.
Alan, który po urodzeniu miał krwotok do komorowy obustronny II stopnia. Na chwilę obecną posiada diagnozy: epilepsji, encefalopatii, autyzmu, opóźnienia rozwoju psychoruchowego i emocjonalno-społecznego. Wszystkie zajęcia oraz wizyty u specjalistów są bardzo kosztowne. W grudniu Alan rozpoczyna nową terapię, dzięki której ma szanse na rozwój oraz wyjście z epilepsji. Cześć tej terapii udało nam się wesprzeć.
Rodzice Alana:  Jesteśmy ogromnie wdzięczni za okazanie pomocy w  kontynuacji  terapii, która pomoże w dalszym rozwoju naszego synka Alana. Dziękujemy.
15-sto letnia Monika cierpi na mózgowe porażenie dziecięce. Na obecnym etapie jej leczenia potrzebna jest dodatkowa rehabilitacja na turnusie w profesjonalnym ośrodku. Z radością przyczyniliśmy się do tego.
Mama Moniki - Pani Krystyna:   Jestem bardzo wdzięczna i milo zaskoczona bo pierwszy raz ktoś pomyślał o mojej córeczce. Serdeczne podziękowania.
 Tymon - synek naszego pracownika urodził się z wadą rozszczepu wargi i podniebienia pierwotnego lewostronnego. Potrzebna jest operacja 2 etapowa, której koszty są bardzo duże. Tę operację chętnie wesprzemy finansowo.
Rodzice Tymona:   Dziękujemy i cieszymy się, że wsparliście nas finansowo. Część pieniążków na operacje mieliśmy już, a dzięki Państwa wsparciu, udało się pokryć koszt całej operacji. Dziękujemy.
 Jeden z członków rodziny naszego pracownika, Pani Jolanta, choruje na stwardnienie zaciskowe boczne. Potrzeby są bardzo duże: wózek elektryczny, podnośnik i aparat do oddychania.
Pani Jolanta:  Wasza pomoc wiele dla mnie znaczy. Podziękowania i życzenia wszystkiego co najlepsze dla całej firmy Zeitkraft.
5 letnia Karolina urodziła się z zespołem downa.
Pani Izabela - mama Karolinki. Bardzo dziękuję w imieniu naszej córeczki Karolinki. Dzięki tym pieniążkom będziemy mogli realizować jej dalsze leczenie i rehabilitację. Dziękujemy.
Pan Bartłomiej w wieku 13 lat został przygnieciony drzewem. Spowodowało to całkowite uszkodzenie kręgosłupa i w niewielkim stopniu czaszki. Nieodwracalnie stracił całkowite czucie w nogach a wraz z tym wszystkie marzenia. Dodatkowo pogarsza się stan zdrowia, przez co długie chwile spędza w szpitalu. Odległość do ośrodka rehabilitacyjnego to ponad 100 km. Udało nam się częściowo dofinansować zakup lekarstw i trwającą od 4 lat rehabilitację.
Pan Bartłomiej. Dziękuje serdecznie za okazane wsparcie finansowe. Wszystko przeznaczone będzie na zakup lekarstw oraz dalszą rehabilitację.
Przedszkole w Popielowie organizuje Kiermasz Świąteczny połączony z jasełkami, na którym będą występowały dzieci z przedszkola. Dochód z tego kiermaszu będzie przeznaczony na doposażenie placu zabaw na podwórku w przedszkolu oraz zakup potrzebnego sprzętu. Przedszkole potrzebowało dofinansowania do wynajmu namiotu z ławkami oraz ogrzewaniem. Cieszymy się, że udało nam się pomóc.
Pomaganie to zwykła, ludzka rzecz lecz niezwykła i budująca jest dla nas reakcja osób obdarowanych. Serdecznie dziękujemy za wszelkie słowa podziękowania kierowane pod adresem Zeitkraft GmbH&Co KG. Zapewniamy,iż w dalszym ciągu pozostaniemy otwarci na potrzeby naszych pracowników i ich rodzin.
"Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada lecz przez to, kim jest,
nie przez to, co ma, lecz przez to czym dzieli się z innymi "
     Jan Paweł II

Aktualność
Niezapomniane chwile, kreatywne zadania i wyjątkowe jubileusze na szkoleniu firmy ZEITKRAFT!
Nasze coroczne wyjazdowe szkolenia dla brygadzistów to już tradycja. Także w tym roku 30 września i 1 października spotkaliśmy się w niezwykle malowniczej scenerii Karpacza - w hotelu „Sandra SPA”. Spotkanie było okazją do podsumowania naszych całorocznych działań, uhonorowania naszych długoletnich pracowników, wręczenia nagród w systemie premiowym i zrealizowania modułu szkoleniowego dla naszych brygadzistów.
Tym razem spotkanie miało wyjątkowo uroczystą oprawę z racji obchodzenia jubileuszu 20- i 10- lecia pracy w firmie ZEITKRAFT przez wielu z naszych zasłużonych pracowników.
Kolejnym kulminacyjnym punktem programu było wręczenie nagród w tegorocznej edycji naszego konkursu „Poleć nas znajomy”, w ramach którego pracownicy angażują się w rekrutację nowych fachowców do pracy w firmie.
Szkoleniu stało się również okazja do podziękowania i pożegnają naszego długoletniego pracownika odchodzącego na zasłużoną emeryturę.
Wszystkim wyróżnionym pracownikom raz jeszcze serdecznie gratulujemy czekając na kolejne jubileusze.
Było nam niezmiernie miło gościć przedstawicieli znamienitych niemieckich firm na zlecenia których, zrealizujemy projekty budowlane. Ich obecność na naszej uroczystości również była wyrazem uznania i zaufania dla firmy ZEITKRAFT i wszystkich jej pracowników.
Każda nasza uroczystość firmowa jest jednocześnie okazją i impulsem do dalszego rozwoju naszych brygadzistów. Tak też było w tym roku za sprawą zorganizowanego przez firmę ILLUSTRO szkolenia w zakresie efektywnej komunikacji i reprezentowania firmy.
Serdecznie dziękujemy naszym Pracownikom za udział w spotkaniu i efektywną pracę szkoleniową. Mamy nadzieję, że dla każdego był to atrakcyjnie i pożytecznie spędzony czas.
Iza

W zakładce "Twój Rozwój" ( https://www.gowork.pl/zeitkraft-praca-w-niemczech,26447/twoj_rozwoj ) można znaleźć informacje o warsztatach rozwojowych dla brygadzistów jakie organizuje pracodawca, a także pakiecie rozwoju i awansu zawodowego pracowników. Możecie powiedzieć coś o swoich własnych doświadczeniach związanych z tymi możliwościami? W jaki sposób praca w Zeitkraft umożliwiła Wam rozwój?

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Zeitkraft Sp z o.o. (działalność zakończona)? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Elektryk Niemcy wyjazd od zaraz? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Bzyk

Panowie taki los sami sobie wybraliscie a narzekac to potrafia wszyscy komu sie nie podoba to Jarek zaprasza praca jest leiffyrmy totak jak arbeizamt przewaznie brac a dac malo po katolicku..A te ajwenholy co krytykuja to jest tak nasluchl sie pierdol jak to zarabia sie in doutschland apuzniej krytyka i nienawisc po prostu cienkie bolki panowie pracuje bardzo dlugo ale to jest osobisty wybor czy zeitfyrma czy na festt a kto co umie to widac lata po niemczech czy pracuje w jednej fyrmie tak jest wszedzie iw Polsce tesz hej !!!

Damiano

Czy na miesie da się normalnie pracowac?

Iza

@chetny elektrykwidzę, że nikt jeszcze Ci nie odpowiedział. Może spróbuj zapoznać się z poprzednimi opiniami. Tuż nad Twoim komentarzem jest wpis @mlody 21, który jest zadowolony i z tego co pisze wynagrodzenia uzyskuje regularnie i na czas. Zdecydowałeś się na współpracę Zeitkraft?

chetny elektryk

Witam poszukuje pracy jako elektryk. potrzebuje pilnie stalej pracy,regularnych i pewnych wyplat dotrzymuja tego??

mlody 21

Firma jak Firma wszystko ok. Wiadomo sa plusy i minusy. Ja jestem na tak wyplte mam na czas i w koncu mam paski tak ze wiem ze jestem ubezpieczony a w ostatniej firmie tego szczescia nie mialem mimo zapewnien pracodawcy pozdro

Nowy 24 lat

Czesc Pracuje w tej Firmie kilka miesiacy i dla mnie jest ok. Wiadomo pracowac Trzeba wszedzie i ta firma nie jst wyjatkiem. Duze zmiany w ostatnich miesiacach sa to musze powiedziec ale naszczescie na plus. Wszystko o czym rozmawialem przy zatrudnieniu zostalo dotrzymane, nie zauwazylem jakis ukrytych kosztow. Trafilem na fajna budowe i robie z fajnymi ludzmi. Zaskoczenie Wyplata. Pierwsza Firma co zrobila wyplate wczesniej niz musiala przed terminem o ktorem mowila przy podpisywaniu umowy. JA jestem na tak

Lolek
@Nowy 24 lat

Jak tam w zeitkrafcie teraz jest?

asdf

oczywiście że nie wszyscy dlatego uważam ze od razu przy ogłoszeniu z ofertą pracy powinno być napisane na jakie zarobki będzie można liczyć na danym stanowisku ale może chociaż przedział taki wiecie o co mi chodzi? no ale niestety nie wszędzie tak jest

Krzysiek

Witaj Edziu, to wypłata w sezonie? Za jaki miesiąc? Bo mi powiedzieli, że wypłacają 173 godziny a reszta idzie na konto godzinowe. Więc albo mnie nabijają w butelkę albo ty kłamiesz z tymi 162 godzinami i wypłatą. Powiedzieli też, że jeśli przepracuję cały miesiąc to na początek dopóki nie zmienię klasy podatkowej i będę miał jedynkę, wyjdzie mi jakieś 1300 na miesiąc a jak będę miał trzecią klasę to 1400-1450 netto. Do tego na koniec roku rozliczenie podatkowe i kilka setek wróci. Za mieszkanie oni płacą. Więc teraz nie wiem w co mam wierzyć. Napisz mi proszę bo nie chce podjąć złej decyzji. Pozdrawiam Krzysiek

Bolo

Firma porażka

www

Odradzam nigdy w zyciu

yogi

szkoda czasu na prawde :/

on

Najlepsi to są "fahofcy" - doświadczeni elektrycy.40 lat żyją a 50 lat doświadczenia hahaha.A podstawowych pojęć nie znają

Pyskacz

Pracuje w tej firmie już 3 miesiące i mogę krótko napisać i uczciwie szału nie ma ale wypłata na czas warunki mieszkaniowe oceniam na dobra 4 a niektóre nawet na 6 w skali od 1-10 po za tym bardzo współpraca z panem Henrykiem smykala i panem Andzejem Kurkom. Chcesz wyjechać to mysle za to dobry wybór. A co do warunków pracy to tak jak w Polsce raz dobrze a raz gorzej zależy na jakiego trafisz majstra a o ludziach to tak samo jak z majstrami raz lepiej raz gorzej. Tyle mojej wypowiedzi.

piterwronski@interja.pl

Bardzo dziękuję mojemu personalnemu Andrzej Kurka i panu Benedykt Fridenberger oraz pan Piotr Gruszka za umożliwienie korzystania z auta służbowego podczas pobytu w Polsce.moja córka Aleksandra ma zdiagnozowaną chorobę nowotworową i jest zakazane podróżowanie masowymi środkami komunikacji aby uniknąć przypadkowego zakażenia jakąkolwiek infekcją.gdyż jest w trakcie chemioterapii jej organizm jest osłabiony a nawet bezbronny na wszelkiego rodzaju infekcje.

jo

wszyscy godocie gupoty jo robia i nie narzekom a takich co było u nas i psy wieszali a tam kaj szli to mieli zarabiać wiencyj dziwnym sziksalem wracajom czyli u nos wcale nimna tak zle

jumbo

do tej pory czekam na robote.od polowy grudnia.niewiem co jest grane w tym roku....

Zeitkraft Sp z o.o. (działalność zakończona)
2.6/5 Na podstawie 236 ocen.
  • Frankfurt nad Menem

Zeitkraft Sp z o.o. (działalność zakończona)