Opinie o Zeitkraft Sp z o.o. (działalność zakończona) w Frankfurt nad Menem

Działalność firmy zakończona.

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Zeitkraft Sp z o.o. (działalność zakończona). Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zeitkraft Sp z o.o. (działalność zakończona) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zeitkraft Sp z o.o. (działalność zakończona) w Frankfurt nad Menem

koloooo

firma jest ok polecam wyplata zawsze na czas co trzeba zawsze pomogom mozna smialo jechac

okoo

w sumie jak sie przejdziesz po sklpach to wsedzie widac ozdoby na swita ale mikolaj w niemczech to nie to samo co u nas tu nie ma tej beki.w polsce zawsze 6 grudnia byla zawsze zabaw na calego byly diably anioly mikolaje.a tu masz tylko makulaturowane mikolaje gdzies w witrynach.tego tu nie ma oni to maja tu jakies swoje halowen zamiast swieta zmarlych.ale za to sa teraz jakrmarki swiateczne nawet fajnie na nich jest mozna se zajesc kasztana gotowanego i poobcinac fajne laski albo jaki podryw zmalowac na takich jarmarkach sie duzo polek czasem kreci.nawet na opczyznie cza se radzic. pozdr wszyskim!!!

mikolaj

Hallo Zeitkrafcie pogoda dzis nie dopisuje ale nie ma zle, jest w koncu czas zeby zrobic przedswiateczne zakupy i kupic prezenty, teraz ceny sa jeszcze w miare przystepne bo za 3 tyg. to juz w niemczech nie zrobi sie tanich zakupow. pozdrawiam wszystkich

kkk
@mikolaj

jak sie wie w jakie sklepy zaglondnoc to sie kupi nawet zaraz przed samymi swietami albo nawet w wigilia. trzeba tylko wczesnie rano wstac w sobota i isc do sklepu ale ogolnie racja jak sie kupuje wczesniej to niby sie tanij wyjdzie niektore to nawet juz w sierpniu kupujom pozddowienia wszyskim

Byly pracownik Adam

Witam z firma byłem zwiazany prawie dwa lata, czytajac te opinie moge powiedziec z wlasnego doswiadczenia ze na warunki jakie sie zdecydowalem to tez co do wynagrodzenia nie moge powiedziec bo bylo wyplacane zawsze na czas, nie zostalo mi zabrana cos co mis sie nalezalo, ogulnie praca w milej atmosferze czyli jak chcialo ci sie pracowaci miales o tym pojecie to byles doceniony i godziny lecialy. Waidomo ze tak jak kazda firma ma swoje zalety i wady ale mozna liczyc na pomoc z biura i na zyczliwosc. Ale oszukany nigdy nie bylem. Pozdrawiam i zycze powodzenia nowym pracownikom, ale nie zalamujcie sie trzeba samemu to sprawdzic. Adam Krk

marek

Masz racje ja też tam robiłem i potwierdzam całkowicie Twoje słowa.Robiłem po 10 godzin + wszystkie soboty i jak wyżej wymieniony pan kierownik odpisał mi ponad 20 godzin z miesiąca z cetli to chciałem go zabic bo zdałem sobie sprawę z tego że wszystkie te godziny pracowałem za darmo i za darmo robiłem wszystkie soboty.Zrobiłem wszystko żeby mnie oddelegował i teraz siedze na innej budowie w innym miescie i nie martwię sie tym czy ktoś odpisze mi jakies godziny czy nie.Robić trzeba wszedzie ale juz nigdy nie pojade do Hamburga na budowy którymi rządzi ten marny człowieczek!Chetnie się dopiszę do waszej skargi do urzędu w Niemczech może to czegos go nauczy.

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Zeitkraft Sp z o.o. (działalność zakończona)? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Elektryk Niemcy wyjazd od zaraz? Podziel się swoimi doświadczeniami.

a ja odradzam czytac tych bredni jake sa tutaj powypisywane, bo glowa puchnie !!!!!

?

nie ma co narzekac, nie jest wcale zle, a 200 euro na paliwo to sie placi chyba jak ktos jezdzi (usunięte przez admininistratora) TIR-em do PL... hehehe.

?

mozna zarobic 1100 euro za 160 godz z tego 200 euro na paliwo i przejazd do polski.

wojtas

az mi sie slabo robi jak czytam tepierdoly, wstyd mi, pomyslcie zanim cos glupiego popiszecie. pracuje w tej firmie 4 lata i nigdy nie mialem powodu do narekan, wiadomo czasem w pracy trzeba pociagnac robote ale suma sumarum zawsze bylo ok. pozdrawiam wszystkich narzekajacych

fhjkl

A Jeśli mogę o coś zapytać to kto komu Zabiera godziny przelozeni firmy czy co??

otto

niema co sie ludzic 1060..na miesiac owszem co miesiac kasa jest ale zdarza sie rozne zeczy niewarto pisac zero szacunku dla pracownikow chyba ze cos potrzeboja szkoda zachodu....n(usunięte przez admininistratora)

RALF

chciał bym tam pracować..ale nie wiem czy warto..

zibi
@RALF

warto

Pracujący w firmie

Witam Jeszcze raz przeczytałem to forum od początku i jestem zaskoczony takimi opiniami. Pracuje w tej firmie już dłuższy czas i jak dla mnie jest ok. Poruszę kwestię zabierania dokumentów. Kto ci chce zabrać twoje dokumenty... Dokumenty sa zabiarane do meldunku.bez twojego dowodu możesz iść do urzędu co najwyżej kawe wypić- jak ją dostaniesz hehe. Jeśli zostaniesz zameldowany to dokumenty wracają z powrotem do właściciela. Jeśli nie jesteś zameldowany w DE to automatycznie nie przysługują ci żadne przywileje np Kindergeld itp. Bez zameldowania w niemczech z automatu jestes na klasie podatkowej 6. Będąc na tej klasie policz sobie ile zarobisz.A dowód osobisty dostaniesz tak szybko jak się da.Jesli bedziesz potrzebował dowód osobist szybko -zawsze możesz pojechać do biura- adres znasz.... więc za bardzo nie widzę problemu. Druga kwestia to finansowa W tej firmie panuje zasada ile sobie godzin zapracujesz tyle dostaniesz. Faktycznie część godzin idzie na AZK ale to dla ciebie lepiej.Masz zawsze jakies godziny na wypadek kiedy musisz zostać w domu i nie możesz pracować w tym czasie zostaja wypłacane ci godziny wlaśnie te z AZK .Nie twierdzę ze zarabiamy za duzo-to jasne-zawsze jest za mało hehe Tak jak już wspominałem pracuje w firmie juz dłuższy czas i jest ok. Jasne ze nie jest wszystko cudownie i wspaniale ale gdzie jest??? Mam nadzieje ze moją opinią rozwiałem pare watpliwości. Mimi wszystko pozdrawiam wszystkich

R.H

witam ja pracuje w ZK juz ponad 2 lata i moge powiedziec ze takie bzdury co sa tu pisane to pisza ci ludzie co pracuja 1-3 miesiecy. Nikt nie obiecywyl ze bedzie kolorowo ale niemozna marudzic i krytykowac jest jak jest ja jestem zadowolony z wyplaty a co do odciagniec to powiem wam ze ostatnio mialem tylko minus 1E wiec cza niebrac zaliczek i z glowa czytac abrechnung,wtedy nie bedzie brakowalo 150euro.pozdrawiam

Simon

panowie spawacze po ile godz. dziennie robia i iak swieta i wogole ziady do polski iakie stawki piszcie pozdro dla was

wek

co 4 tygodnie i jestem na 3 stwace płatniczej

Robert

witam.co ile masz zjazd do Polandii?po ile godzin i jaka stawka?

wek

Witam wszystkich! Pracuje w tej firmie dopiero kilka miesiecy i generalnie nie narzekam chociaż uważam że kasa mogłaby być większa.Umowe mam do grudnia i nie wiem jak bedzie pozniej bo zależy mi żeby dalej tu pracowac.Możecie mi napisać jak to wygląda potem jak skończy się umowa?

KURWIARZ

płacą spawaczom 7.20 euo na godzine?smiech na sali myslalem ze z 10 euro zaroni sie tam,a po ile godzin dziennie i co ile zjazdy do polszy?

wąs

zarobisz 1200 euro i nic poza tym - choćbyś miał nawet 300 godzin w miesiącu - płatne tylko 170 h reszta na ceit konto 7.20 e na godzine NA RĘKĘ - płatne każde wyjazdy - 25 euro tam i z powrotem i paliwo w całości i do roboty

zadowolony

masta blasta ja pracuję w tej firmie od ponad trzech lat i nie mam źle. Znam inne firmy i też się na niektórych przejechałem. Tu mam co miesiąc swoje pieniądze, może nie największe ale pewne. A jak inni narzekają to chyba innych firm nie znają i tylko dużo gadają. Możesz szukać lepszej firmy ale czy znajdziesz to nie wiem. Zawsze gdzieś komuś coś nie pasuje. Z tego co wiem to w zeitkrafcie pracuje ponad 300 ludzi (słyszałem pogłoski, że prawie 400) więc to chyba dobra firma, skoro daje pracę i pieniądze tylu rodzinom. Ja jestem zadowolony.

Zeitkraft Sp z o.o. (działalność zakończona)
2.6/5 Na podstawie 236 ocen.
  • Frankfurt nad Menem

Zeitkraft Sp z o.o. (działalność zakończona)