Opinie o Zeitkraft Sp z o.o. (działalność zakończona) w Frankfurt nad Menem

Działalność firmy zakończona.

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Zeitkraft Sp z o.o. (działalność zakończona). Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zeitkraft Sp z o.o. (działalność zakończona) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zeitkraft Sp z o.o. (działalność zakończona) w Frankfurt nad Menem

Antek

Jest całkiem ok :)Wypłaty zawsze na czas to akurat mogę potwierdzić w 100% .Do pracy zawsze dojedziesz samochodem firmowym . Są też częste zjazdy do Polski co 8 - 10 dni . Zaliczki dają bezproblemowo . Ogólnie jest naprawdę pozytywnie sa dodatki urlopowe i świąteczne .

luk

Chciałem się dowiedzieć czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje na stanowisko elektryka może cos wiecie ?? . Chciałbym też potwierdzić opinie na temat tej firmy – Spotkałem tej firmy na budowie i w sumie mówili w samych pozytywach . Chodzi mi o to czy jest tak jak mówili – wyłata zawsze na czas , nie potrzeba mieć własnego samochodów , stałe zatrudnienie ??? . Wiecie czy można otrzymać zaliczkę ????

elektryk

Ja pracuję cztery miesiące zarobki na poziomie 1100-1350 euro miesięcznie(w zależności od tego czy jesteś na 1 czy 3 klasie podatkowej). Od tego odejmują za każdy przejazd 25 euro. Co daje 100 euro miesięcznie potrącone z wypłaty + kolejna 100 euro na paliwo. Więc De facto zarobisz 900 euro miesięcznie. Dochodzą do tego opłata raz na rok 50 euro za zameldowanie plus notoryczne kary za zjazdówki i inne bzdury które w dziwnych okolicznościach giną w biurze.

adam

ja pracuje teraz w innej firmie i zarabiam 2200€ . i to pod dachem i tylko 7,5godz. dziennie. leje na ta firme Kraft

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Zeitkraft Sp z o.o. (działalność zakończona)? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Elektryk Niemcy wyjazd od zaraz? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

witam to fakt poprawilo sie ...poprostu stary dobry zwyczaj popracuj troche a docenia twoj wklad...pozdrawiam

ciekawy

Słyszałem że ostatnio na Hamburgu się uspokoiło??a pozatym w firmie są też zmiany czy coś wam o tym wiadomo co i jak??

grzes

nie wiem czy to fajne ale kierownictwo w Hamburgu to totalna porazka , NP Śpiewak upierdala godz inki jak malo kto , a i nie lepszy nasz Sobota , ludzie sa fajni , pogadzc mozna ekipa jest tam fajna tylko zeby nie upierdylali tych godzin to bylo by jeszcze lepiej, ogulnie na 10pkt daje 4

olek 21

Jeśli ktoś chciałby jechać do pracy przez firme EMVISO GMBH to bardzo odradzam

ania

Witam! Aktualnie staram się o pracę na produkcji w tej firmie. Czy może mi ktoś powiedzieć jakie zarobki są ,i czy jest szansa na długoletnia pracę

Kris111114

Hej plenery jak jeszcze raz wymazecie muj wpis to was opisze na wszystkich forach

ZK

OD 2014 nowe, wyższe płace minimalne w Niemczech! Minimalne stawki godzinowe brutto: od 01.01.2014 8,50 Euro landy zachodnie 7,86 Euro landy wschodnie od 01.01.2015 8,80 Euro landy zachodnie 8,20 Euro landy wschodnie od 01.06.2016 9,00 Euro landy zachodnie 8,50 Euro landy wschodnie

ciekawy

Gabryś mam do Ciebie prośbę, mógłbyś mi powiedzieć jaka jest minimalna krajowa w Niemczech. Fajnie jakbyś nam wyjaśnił jak to wygląda, bo widzę, że chyba się orientujesz w tym temacie.

elekTRYK

Pracuje ktoś z przeglądających dane forum jako elektryk za posrednictwem tej firmy w okolicach frankfurtu nad Menem ? Elektryk takze zarabia tam 1100 euro na miesiąc ?

rozczarowany

Przepracowałem w tej firmie ładnych parę lat i pracuję nadal. Super ludzie, fantastyczna atmosfera i jedyne na czym się zawiodłem to zarobki. Powiedzcie czy to nie dziwne pracujesz, starasz się , jesteś lojalny a zarobki z roku na rok i z miesiąca na miesiąc coraz mniejsze.Dziwne jak się zatrudniłem w pierwszym roku zarobki około 1.500-1.600 a dziś zaledwie 1.100. Może należałoby zrobić jakąś analizę bo za chwile może się okazać że fachowcy uciekną a zostaną uczniowie z łapanki i prestiż firmy spadnie.Pozdrawiam

nikt

Sam widzisz -ile osob,tyle zdan.Firma placi wszystkie skladki,wiedzac o tym kiedy konczy sie Twoj okres zatrudnienia musisz 3 miesiace predzej zameldowac sie w urzedzie pracy.I tu niestety zaczynaja sie problemy:pracownicy Arbeitsamtu nie mowia po polsku,poza tym musisz podac miejsca i okres w jakim byles zatrudniny w poprzednich zakladach pracy(usunięte przez administratora)

berni

mam pytanie do kogos z dluzej pracujacych w zeitkrafcie.przerobilem 8miesiecy w zeszlym roku w tym pewno tez tyle przerobie,czy bede mial prawo do arbeitslose(usunięte przez administratora)

Zeitkraft GmbH

Praca tymczasowa charakteryzuje się niestety sezonowością zatrudnienia. Zapewniamy, iż dokładamy starań, aby wszyscy nasi pracownicy byli zatrudnieni w systemie ciągłym. Dziękujemy Wam za wszystkie opinie, są one dla nas impulsem do zmian na lepsze. Pozdrawiam, Zespół Zeitkraft

karlos

Firma nie najgorsza tylko zeby praca byla cały rok bo ja jako malarz czekam jusz czwarty mjeśonc na jakąś prace i nic..A w bjuźe pełna obstawa przez caly rok ciekawe poco jak na budowah pracuje połowa ludzi.Nieh kturyś z bjura pośedźi z cztery mjeśące w domu bez wypłaty to zobaczy jak to jest!

klklklkkl

nie ma co narzekac jak sie popatrzy na inne takie firmy to tu wcale nie ma na co narzekac. zawsze idzie sie po polsku dogadac. a zarobic tez sie da

nnnnnnnnnn

To chce zarobic 1100 euro miesiecznie .z tego trzeba wydac na koszty dojazdy do pracy i na jedzenie plus wyjazd do polski zostaje jekies 600 euro

Zeitkraft Sp z o.o. (działalność zakończona)
2.6/5 Na podstawie 236 ocen.
  • Frankfurt nad Menem

Zeitkraft Sp z o.o. (działalność zakończona)