Opinie o Zeitkraft Sp z o.o. (działalność zakończona) w Frankfurt nad Menem

Działalność firmy zakończona.

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Zeitkraft Sp z o.o. (działalność zakończona). Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zeitkraft Sp z o.o. (działalność zakończona) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zeitkraft Sp z o.o. (działalność zakończona) w Frankfurt nad Menem

masta blasta

no tak ale ja pytam tych co tam robili/robia za ile i jak robota wyglada?

Bolo

chlopie wysylasz papiery i nie wiesz jaka stawka ? pytaj w biurze a lepiej jak bedziesz mial to na papierze i uwazaj co mowia brutto czy netto

masta blasta

witam wyslalem swoje papiery do tej firmy i mam okazje tam isc jako spawacz a kumpel jako slusarz,pytanie do was :jakie stawki maja spaacze i slusarze,i jak wyglada praca po ile godzin,czy jakas straszn jebcka? dz i pzdr

normalny pracownik

...po przeczytaniu postu pana oli i pana wodzu, chciałbym zadać im pytanie. Czy wy nadal pracujecie w tej firmie? Sadząc po waszych opiniach na temat firmy to nie ma sensu w niej pracować bo nie dają zarobić tylko \\\(usunięte przez admininistratora)\\\" (jeśli to przeczyta ktoś z biura to nie nie mam na celu nikogo obrazić, tylko cytuję). Panowie jeśli jesteście tak krzywdzeni i nie polecacie tej firmy innym to powiedzcie mi dlaczego sami pracujecie w tej firmie? Z tego wynika, że nie jest wcale tak źle jak pisaliście.

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Zeitkraft Sp z o.o. (działalność zakończona)? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Elektryk Niemcy wyjazd od zaraz? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Serwisant rowerowy
wodzu

Własnie otrzymałem pocztę za miesiąc Lipiec z firmy Zeitkraft i co się z tym wiąże. Po otwarci spotkała mnie bardzo nie mila informacja cytuje \" Ze względu is jest duże zuzycie mediow przez pracownikow firma jest zmuszona do pobrania dodatkowych 20 euro od kazdego pracownika co miesiąc\" Ludzie dajcie spokój jeszcze wam mało?. Może mamy wogole nie kozystac z mieszkań namioty nam dajcie bo cieplo przy budowie sobie rozłożymy brak mi slow.(usunięte przez admininistratora). Taka tutaj jest polityka wiec nie polecam nikomu tej firmy!!!. W gowno sie w (usunięte przez administratora) *ic latwo gorzej pozniej z niego wyjsc. Piona Chcesz pogadac na temat firmy pisz ----- cogdziejakkiedy@o2.pl

m.b

Po przeczytaniu tego wszystkiego należało by podsumować , takie a nie inne zachowanie się pracowników i głupawe wpisy nie wnoszące nic do tematu forum to zwykłe działanie na szkodę firmy Zeitkraft . Więc dopiszę swoja opinie , zarówno pracownicy biura jak i ci na budowach powinni zdać sobie sprawę z tego ze są w jednej firmie i ci pracujący w biurze sa tak samo ważni jak ci na budowach a wynika to z tego że, bez pracowników biura niema zleceń dla pracowników na budowach , a bez pracowników fizycznych niema zysków zarówno dla pracowników biurowych jak i tych na budowach , wiec czas chyba się zastanowić i zauważyć że tylko współpraca w zgodzie jest priorytetem dla wszystkich. Należało by tu dodać ze polityka kadrowa dotycząca typowań majstrów jest nie dopracowana , w tym przypadku w/w nie przekłada się ich praca na korzyść firmy , eskalowanie konfliktów bezpodstawne pomówienia o jakieś wpisy tu na forum kto zrobił ten wpis jest łatwo sprawdzić ja wiem - i konsekwencje z pomówień zostaną wyciągnięte na drodze prywatnej bo firma tu nic nie zawiniła , i nie jest to jakaś groźba tylko obietnica. Reasumując postawę pełniącego obowiązki majstra pana (usunięte przez admininistratora) należy zauważyć że nie działa on w interesie wspólnym wszystkich pracowników choćby tym sztucznym wszczynaniem konfliktów i wywlekaniem ich poza środowisko firmy -( właściciel mieszkania )- wprowadzaniem jakichś nieistniejących konfliktów MY i ONI . Pracuje tu od roku na budowach w Mainz , Wiesbaden typowanie biura na majstrów było trafne , zawsze sprawy firmy t/j cetle godziny były korygowane i dopilnowane przez majstrów i tu wymienię bo warto panowie (usunięte przez admininistratora) potrafili pilnować spraw pracowniczych i firmowych w sposób wzorowy , natomiast tu w Gunzburg od poczatku są problemy z godzinami na czym tracą nie tylko pracownicy ale i Zaitkraft bo jeśli ja nie mam godzin wykazanych to i firmie nikt nie zapłaci - to chyba jasne , w/w zamiast to dopilnować - bo właśnie za to bierze dodatek - ma to gdzieś , w wyniku czego pracownicy nie znajacy jezyka w sposób wystarczający sami muszą do biura chodzić i drukować godziny . myślę że warto zweryfikować kto za co bierze pensje i jak sie wywiązuje z tych obowiązków . (usunięte przez admininistratora) ps . i jeśli za ten wpis ktoś sie przyczepi - to trudno ... A JESLI CHODZI O WARUNKI W FIRMIE DLA NOWYCH PRACOWNIKÓW POLECAM . pracowałem w wielu krajach i mogę uczciwie napisać że jest O.K

m.a

miałem w przyszłym tygodniu podpisać z nimi umowe ale po tym co tu przeczytałem to dzięki za taką prace.

AK

Witam Te dwie ostatnie opinie to sterta kłamstw. Nie piszą nic jakie trudności i problemy stworzyli firmie. Ja pracuję już jakiś czas w firmie i nie mam zastrzezen co do ludzi pracujących w biurze.Jestem bardzo zaskoczony jak można tak oczerniać ludzi którzy często muszą stawać na głowie żeby wszyscy byli zadowoleni (zwłaszcza klienci).Znam prawie wszystkich pracowników biura i nie mogę sobie wyobrazić jak można tak źle o nich pisać . Najbardziej denerwuje mnie to że oczerniacie pracowników którzy cieżko pracują aby utrzymać rodziny-(nie zależnie czy ktoś pracuje w biurze czy na budowie).Prawda jest taka że jak ktoś chce pracować to pracuje mam dobre relacje z biurem i wszystko się zgadza, Natomiast jak ktoś tylko jedzie za granice zeby pić alkohol bez opamiętania bo żona nie widzi i jest daleko to ma ciągle jakieś problemy. Zapewniam kazdego że jeśli bedzie pracował dobrze i sumiennie to zawsze wszystko bedzie ok .pozdrawiam

nowy

poczytałem troche o tej firmie, bo dostałem propozycje i chciałem się troche dowiedzieć jak tam jest. Nie wiem czy dobrze robie ale za tydzień jade do pracy na ocieplenia do zeitkraftu, majom mi w czwartek zadzwonić. Teraz nie moge jeszcze nic powiedzieć ale napewno napisze jak jest.

AK

Witam wszystkich odwiedzających to forum. Jak już pisałem na tym forum Pracuje w Zeitkrafcie jakiś czas i jestem bardzo zadowolony z firmy a Firma zemnie (mam taką nadzieje).Firmie panuje naprawde dobra atmosfera. Za każdym razem kiedy potrzebowałem rady lub pomocy ze strony biura zawsze ja odtrzymałem. Dlatego zabardzo nie wiem o czym ten ELEKTRYK pisze.{ Chyba za długo na słońcu siedział.} Jeśli mu tak źle w firmie Zeitkraft to dlaczego dalej pracuje?? Na forum łatwo się ludzi oczernia. Znam wszystkie osoby pracujące w biurze i nie mogę potwierdzić tego co ELEKTRYK pisze. Proszę mi wskazać firmę w ktorej szefostwo potrafi zadzwonić w swoim czasie wolnym i załatwiać sprawy swoich pracowników a w tej firmie nie jest to żadkością..A jeśli chodzi o płacenie mieszkań. Wszystkie mieszkania wynajmowane przez firme płaci Firma a nie pracownicy. Jeszcze nie zdażyło mi sie zebym musiał płacić za mieszkanie firmowe z własnej kieszeni. Elektryk jesli już wypisujesz coś na forum to pisz prawde. Przez swoje kłamstwa cierpi nie tylko firma ale i wszyscy pracownicy, którzy ciężko pracują na swoja wypłate. Teraz pare słów dla osob które myślą o współpracą z firma Zeitkraft. Panowie jeśli szukacie uczciwej firmy która działa legalnej i w której każdy pracownik jest ceniony i jego praca jest nagradzana (wypłaty reguralne BEZ OPÓŹNIEŃ) to nie musicie więcej szukać.Ja osobićie Nie żałuję że pracuję w tej firmie, co wiecej nie mam zamiaru zmieniać tej firmy na inna. Pozdrawiam Wszystkich i życzę miłego dnia

zadowolony

Masz racje Henryk, jak chcesz robić to będziesz miał robotę i godzin idzie nazbierać. nasza kolona była w robocie do czwartku i dzisiaj jedziemy do niemiec. I jeszcze jedzie z nami dwóch nowych to znaczy że robota musi być. Ja tam nie narzekam, zarobić idzie, mieszkanie opłacają i nie jest źle. W innych firmach jest gorzej.

pracownik Henryk

Poczytałem trochę, to co tu jest napisane. Tylu, ilu pracowników w firmie tyle będzie też opini. Ale problemy o których tu piszecie spotkacie też w innych firmach. Dla mnie najważniejszą sprawą jest regularna wypłata, w Zeitkrafcie jeszcze nigdy nie czekałem na swoje pieniądze. Inni, którzy poszli do firm gdzie im wiecej obiecali musieli czekać po dwa trzy miesiące na kasę a i niezawsze dostali. Ja przyjechałem do Zeitkraftu zaraz po otwarciu rynku pracy i cały czas pracuję. Więc nie mogę potwierdzić, że nie ma pracy i trzeba siedzieć w domu. Fakt, w grudniu przed Wigilią pojechałem do Polski i siedziałem prawie do lutego ale miałem dużo godzin na końcie i miałem ciągłą wypłatę. W sezonie idzie zrobic wiele godzin, nie rozumiem tylko tych co mówią, że nie ma godzin a co dwa tygodnie biorą wolne i jadą do Polski. Ludzie to kosztuje a później wam godzin brakuje. A co do szefów, to powiem że zawsze idzie pogadać i co najważniejsze dogadać się. Ktoś na tym forum pisał o odciągnięciach, od siebie mogę powiedzieć,że moja wypłata była zawsze w porządku. I piszę to nie po to by teraz słodzić u szefostwa ale żeby poinformować innych, którzy dostali ofertę Zeitkraft, że warto. A moi dwai koledzy, którzy w zeszłym roku poszli do innych firm, w kwietniu rozpoczynają w Zeitkrafcie na ociepleniach. To taka jest prawda!

Dobry Eelektryk

Mylisz się ale nie będę się wywodził bo szkoda słów. Szefostwo zajmuje się sobą a nie pracownikami. Taka prawda niestety

Ty dobry elektryk znam twojego przełożoneg z biura i trudno mi uwierzyć że nie słuchał twoich wyjaśnien dlaczego tak mało godzin masz ???czy się mylę???

Dobry Eelektryk

To się zgadza z tą firmą. Jak jest robota to jest robota a jak nie mam to człowiek siedzi w domu a potem pretensje od szefów, że godzin nie ma. A jak robota jest to Ci powiedzą, że leżałeś w pracy, że nie pracujesz itd A w rzeczywistości jest inaczej i ciebie oczerniają i wyzywają. Panowie szefowie a może wypadałoby od czasu do czasu jeździć po budowach i zobaczyć jak faktycznie jest a nie tylko siedzieć na stołkach w biurze i byle co robić a nie ludzi oczerniać i gadać im, że nic nie robią a jednak pracują. Także firma jak firma ale nie którzy z szefami widzę tzrymają.

AK

Witam Na bieżąco śledzę to forum] i cieszę się ,że nareszcie pracownicy stają w obronie firmy. Wszyscy pracownicy zwłaszcza starzy wiedzą jak jest naprawde. Szkoda tylko jednak ze tych co piszą kłamstwa i oczerniaja firme jest wiecej. Ale to tylko kwestia czasu. Pracuje w tej firmie już dłuższy czas i mogę powiedzieć że wszystko jest tak jak należy. Jeśli ktoś ma jakąś sprawe do wyjaśnienia i potrzebuje jakieś rady to zawsze może się zwrócić do biura.Wiadomo że każdy chce więcej zarabiać i to nie problem tylko naszej firmy.Czy nie prawda?? Proszę mi pokazać firmę w której sa wszyscy zadowoleni i zarabiają ile chcą. Pozdrawiam życzę miłego dnia

paul

firma jest oki, osoby ktore narzekaja na odciagniecia, co prawda nie mozna generalizowac bo i zdarzaja sie pomylki ktore mozna z biurem wyjasnic, ciezko pracuja na nie swoim postepowaniem na budowach i hotelach jak ktos mysli ze pojedzie i bedzie wodeczke na baustelle popijal to niech nie przyjezdza jak rowniez osoby ktore awantury i burdy na mieszkaniach robia. co do mieszkan jest roznie albo wypas, albo niebardzo ale zawsze jest woda, mozna sie umyc, wyspac, zrobic jesc. jesli ktos wybiera sie na wczasy to polecam california

Witam A do jakiej branży cie przyjeli??? Jak od listopada siedzisz w domu??? Takich fachowców jak ty szukają w całych niemcech. Na co ty jeszcze czekasz.A co do wypłaty i rzekomych odtrąceń. Jeśli siedzisz w domu to z czego mieli ci odtrącić??? A pozatym piszesz głupoty. Są osoby które ciągle mają prace. Poprostu jak ktoś pracuje a nie czeka tylko na wocheende i na picie to i wypłata się zgadza i praca jest. Znam dużo osób co podobnie jak ty piszą. Proponuję małżonką aby zrobiły odwiedziny w niemczech w wocheende (NAJLEPIEJ NIE ZAPOWIEDZIANE) a wtedy dowiedzą się gdzie jest reszta wypłaty. Żeby było jasne jest duża grupa dobrych pracowników. Nie możemy wszystkich do siebie porównywać.I po trzecie. Tak narzekasz na nasze biuro. To zamiast siedzieć w domu to może sam sobie zlecenie, ubezpieczenie, kindergeld itp załatwisz no i miedzy czasie lohny powysyłasz do pracowników. Ludzie zanim piszecie głupoty zastanówcie się jak naprawde jest i co jest prawdą a co nie.

A co uwazasz za duperele??? Możesz to wyjaśnić

896523,0

Wiecie zawsze może być gorzej. Zobaczymy co przyniesie nam ten rok żeby tylko nie okazało się ....... A Kto został nowym Dysponentem wiadomo już coś wkoncu szukali pracownika do biura (powiadomienie przyszło w kopercie z lonem

Zeitkraft Sp z o.o. (działalność zakończona)
2.6/5 Na podstawie 236 ocen.
  • Frankfurt nad Menem

Zeitkraft Sp z o.o. (działalność zakończona)