Garmond Press

Kraków

Opinie o Garmond Press

anonim 2010-05-21 09:23:25
Firma ok, można normalnie i długo popracować. Atmosfera w porządku.
cccc 2010-11-15 13:58:52
To jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] , a nie firma.
Nie mozna sie doprosic umowy o prace, nie mozna miec dziecka/ bo nie ma zwolnien ani opieki/ wtedy nie placa premii, ktora jest
"uznaniowa",nie mozna isc na urlop, bo nie ma kto zastapic ???
Zastanawiam sie dlaczego tam jeszcze nie ma PIP-u ??? Jakies uklady??
Ktorys z pracownikow sie poskarzyl do PIP, to go zwolnili z odpowiednim komentarzem, wiec chyba jednak????
anonim 2011-04-10 00:03:35
Niech Pan nie przesadza Panie dyrektorze.
bpfgp 2013-09-20 01:26:54
Atmosfera w pracy jest ok. Sam sobie wyznaczasz trasy jako przedstawiciel i odwiedzasz punkty. Od czasu do czasu kierownik podpowie Ci gdzie jakies punkty sa warte odwiedzenia. Co do wynagrodzenia to szalu nie ma 1800zł netto na poczatek przy wlasnej dzialalnosci gospodarczej. Plus taki, ze samochod masz do domu i odstawiasz go tylko na weekendy pod firma. Kontakt z biurem obslugi OK. Wszystko da sie z nimi zalatwic. Co do prowizji do podstawy to jest obliczana na zasadzie przejecia punktu i jest jednorazowa około 5%. Szału nie ma ale przy dobrym punkcie można strzelić 500zł.
Były pracownik 2014-06-12 12:39:07
najgorsza patologia z możliwych. dwutygodniowe opóźnienia z marną wypłatą. jeździsz swoim samochodem, który nie wytrzymuje przeładowania gazetami, więc ciągle w niego inwestujesz, a co za tym idzie, lepiej dostawać zasiłek niż tam pracować.
Przykład: na konto dostajesz 2500 zł, czyli - 1000 zł ZUS, od 500-1000 zł na paliwo, licząc że samochód będzie sprawny i nie dostaniesz mandatu za łamanie przepisów (by szybko rozwieść gazety) zostaje na rękę od 500-1000 zł za ciężką pracę za którą tylko karają jak pomylisz się w rozkładaniu.
Żadnych premii, żadnych uczciwych warunków pracy, wynagrodzenie nigdy na czas, ryzykujesz jeżdżąc z przeładowanym samochodem (mandatem lub życiem).
lepiej iść do pracy w lidlu, przynajmniej masz pełen pakiet socjalny, uczciwą pracę na umowę i wynagrodzenie zawsze na czas.
iks 2015-01-15 19:16:48
a jeszcze ważnym ewementem jest to na jaki za jaki etat dostajecie te 1000zł ? Nie doczytałem :-( Bo jak pół to nieźle wychodzi (choć wątpię, że tak jest).Wogle zastanawia mnie fakt jakie kompetencje u kandydata są dla nich najważniejsze, jakie są wartości i cele firmy, jak jest pod względem rozmów kwalifikacyjnych w Garmond Press
n.s 2015-01-19 11:10:02
Dopiero pod koniec stycznia dostanę wypłatę za grudzień jak sie nie przeciągnie na luty ... Mam własną działalność ... Wszystko z własnej kieszeni muszę płacić ;/ A jeszcze wypłaty pourywali 200 - 300 zł ,bo tanie paliwo ...Szukam nowej pracy !!
zaznajomiony 2016-01-29 10:26:31
Przede wszystkim praca jest dobra jako dodatkowa. Ale faktycznie wszystko kreci sie wokoł własnego samochodu, a to niestety czasem kosztuje. Ja mam na czysto ok 1300 zł (po odjęciu paliwa). Ale za 3 godziny pracy dziennie!
stonoga 2016-03-03 17:09:59
Nie wiem jak dobrym ph trzeba by było być, żeby wypracować takie wynagrodzenie, jakiś chyba wyjątkowy talent i cudotwórstwo!! Dużo zależy też oczywiście od rejonu, w którym przyszło nam pracować... Najnowsze wieści z linii frontu są natomiast takie, że nie dostałem drugiej części wynagrodzenia za miesiąc styczeń, w którym dane mi było przepracować tylko dwa tygodnie zanim zostałem zwolniony. Nie otrzymałem także, i tu uwaga! - prowizji od sprzedaży za trzy miesiące pracy!!! W moim przypadku ta prowizja miała być co prawda niewielka, ale łącznie Garmond Press wisi mi jakąś przeciętną, miesięczną cieciową wypłatę, więc mniej więcej wiecie o jakich pieniądzach mówię :) Tych pieniędzy do dzisiaj, czyli do dnia 03.03.16 nie ma na koncie, czy może być poważniejszy zarzut w stosunku do pracodawcy niż niewywiązanie się z umowy odnośnie tak ważnej kwestii jak wynagrodzenie??
pracownik 2016-04-15 08:39:33
To co czytam o tej firmie to wszystko prawda jeśli ktoś chce zarabiać 1200 zł za 24 nocki to polecam jest taki oddział w Sosnowcu oprócz pracy na swoich 80 punktach to jeszcze zamiatanie hali segregacja śmieci i mycie WC a panowie zwozenie palet przed po i w trakcie pracy
anonim 2016-04-18 16:53:17
No współczuję, kierowcy i ogólnie pracownicy hali mają chyba najgorzej. Oczywiście, jeżeli ktoś ma wysokie predyspozycje do wykonywania danej pracy, to będzie jakoś ciągnął ten wózek z emblematem Garmond Press. Tam w biurze w Sosnowcu np. są ludzie, często pracujący bardzo długo dla tej firmy i specjalnie nie narzekają, ale atmosfera udziela się wszystkim po równo, bez wyjątku! Jeżeli polityka firmy polega na wymienianiu pracowników bez skrupułów, którzy sobie trochę gorzej zaczynają radzić, mają trochę gorszy miesiąc, bądź od samego początku nie radzą sobie tak, jak życzy sobie tego zarząd, to nikt nie może czuć się bezpiecznie! Najlepszy w Sosnowcu jest pan "kierownik naczelny", tzw. dajrektor, wysoki, chudy buc, wieśniak do n - tej potęgi:) Życie, współżycie z innymi ludźmi w społeczeństwie polega na wzajemnej akceptacji, szacunku i czegoś, co się nazywa savoir vivre, kulturze nawet jeśli wydaje się to powierzchowne, płytkie i zakłamane. Ale dla tego pana jest juz za późno, żeby to zrozumieć :)
miro 2016-05-04 14:19:53
Od wielu lat ludzie nie dostają pełnego urlopu mówimy tu o magazynie nieuzasadnione potrącenia przy stawce niższej niż najniższa krajowa ilość np.nocek to od 23 do 25 i tak przy tej ilości masz problem dostać 1350 netto to szok tak jest w oddziale w Sosnowcu jeśli ci to odpowiada to składaj CV powodzenia.
gruby 2016-05-10 11:06:21
Mój drogi @through - odpowiadam na Twoje pytanie: pieniądze NIE są na czas. Nigdy. Zazwyczaj kilka dni - do tygodnia opóźnione. Wystawiam firmie jedynkę.
miro 2016-05-19 11:15:31
Osoby na samozatrudnienia i na zleceniu nie mają urlopu natomiast te na umowę o pracę dostają polowe jak ci nie pasuje to wypad ocena chyba jedynka
pracownik 2016-07-03 09:09:30
Na prawdę omijajcie ta firma jak dobrze poszukacie to znajdziecie wiele lepszych oddział w Sosnowcu należy chyba do najgorszych chodź mówią że są gorsze kasa po dwóch m-c i jeszcze nie taka jaką miałeś dostać w umowie masz 35 zł za noc ha, ha, zarobisz 1050 - 1200 to twój przedział jak ci się to podoba to skorzystaj z super oferty Garmond Press w Sosnowcu. Praca w skandalicznych warunkach hala zapylona kurzem i pyłem latem nie ma czym oddychać szatnia wspólna dla ha, ha WC brudne no chyba że sobie je umyjesz ha, ha, wiele jeszcze innych niespodzianek Sosnowcu na ciebie czeka a więc nie zwlekaj tylko składając CV możesz to wszystko zobaczyć na własne oczy ha, ha,
Jowitka 2016-07-21 19:53:55
Jak komuś nie pasuje pracować, nie musi pracować więc niech zwolni się a znajdą się na jego miejsce wielu chętnych. Polecam bardzo tę firmę, od samego początku będzie okradany z wypłaty, nie będzie miał nigdy urlopu a L4 ? HMMM zastępstwo lub najlepiej zwolnić się bo po powrocie jest nie za fajnie.

POLECAM
zażenowana_postawą_garmond_press 2016-09-23 15:22:26
Jeden jedyny zarzut. NIE PŁACI NA CZAS. Pracodawca w wielkim poważaniu ma terminowość płatności za faktury. Uważa że on nic nie musi...
Dramat.
figa 2016-10-02 11:16:13
Jeżeli chcesz być ajentem w saloniku prasowym to się bardzo głęboko nad tym zastanów bo będziesz po 2 inwentaryzacjach gorzko tego żałował . PRZESTARZAŁY SYSTEM , NIBY MASZ FAKTURY NA WSZYSTKO TO I TAK PŁACISZ BO CIĄGLE MASZ MANKO .
ala 2016-10-02 15:49:29
jak jestes dobrze zorganizowany i masz wszystko pod kontrola to nie masz manka, nie mierz wszystkich swoją miarą figa', poza tym druga rzecz, pracownikow zaufanych tez da sie zatrudnic nawet,jezeli ejstes ajentem i ktos ze znajmomych szuka pracy,mas juz swojego sprawdoznego czlowieka
K 2016-10-25 18:33:13
Dramat. Wyplaty nigdy na czas, trzeba prosic sie i jeszcze jedno mowia ile na reke a drugie wyplacaja. Nie polecam tej firmy!
BDG 2016-11-29 12:44:11
Jak dla mnie to firma ok
Nigdy nie spotkałem się z JAKIMŚ DZIWNYM TRAKTOWANIEM !!!
Atmosfera w moim magazynie jest super, dobra stała ekipa niezmienna od kilku lat.
Jeżeli jest jakiś problem zostaje zaraz rozwiązywany przez biuro.
Zostaw swoją opinię o Garmond Press - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Garmond Press