Opinie o NOBILE w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy NOBILE. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w NOBILE o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NOBILE w Bielsko-Biała

d.

Ja też tam pracuję i...o dziwo lubię swoją pracę:) I jak poprzednik napisal jak sie nie chce to się robić nie będzie i się będzie narzekać. Umowa?? owszem. na początek i zlecenie ale o pracę można dostać JAK SIĘ PRACUJE a nie bąki zbija a potem obraża. Ludzie?? Mają niektórzy między sobą zatargi:) ale ja się w to nie mieszam.Robię swoje i jestem zadowolona. Jak się chce pracować to się będzie pracować:) i umowa o pracę też będzie. Jakość?? Jak najbardziej się o nią dba! O !

anonim hehe

hehe...wiecie co... śmieszni jesteście z tymi opiniami :) jakoś tam pracuje i nikt pode mną dołków nie kopał :) a jestem szarym, zwykłym pracownikiem. co do syfu itd to normalne ze akurat na dziale produkcyjnym ma się styczność z żywicą ale kto jest dokładny to się nią potrafi nie pochlapać tylko normalnie pracować, a co do sitodruku to przecież czymś trzeba malować czyli ma się styczność z farbami... poza tym przecież są inne działy jak pakowalnia, magazyn, przygotowalnia, cnc i nie wiem za bardzo co syfem tam nazywaie... co do umowy zlecenie... a gdzie ci dadzą od razu zwykłą umowę człowieku? to oczywiste że najpierw muszą cie sprawdzić czy jesteś rzetelnym pracownikiem cz(usunięte przez administratora)i się snuje zamiast robić. rzetelne osoby nadzwyczajnie długo nie muszą czekać na zwykłą umowę. i nie bądźcie śmieszni z tym brakiem profesjonalizmu... wiadomo że jakiś (usunięte przez administratora)co mu się nie chce to się nie nauczy, ale normalny człowiek jest w stanie w nie długim czasie posiąść podstawowe umiejętności co do swojego stanowisk pracy... a przecież sam się nie uczy tylko uczą go osoby które po kilka lat w tym siedzą i znają się na rzeczy. także jeżeli ktoś chce normalnie i rzetelnie pracować to robota jest fajna, ale jak ktoś ma zamiar łazić, narzekać itp. to wiadomo że nie będzie zadowolony :)

przykre miejsce!!!

anonim3 :))

do anonim2... co do profesjonalizmy to kolego-koleżanko, pewne osoby w tej firmie go posiadają, bo gdyby nie one to uwierz mi ze ta firma by juz nie istniala... zarobki moze nie sa za wysokie w porównaniu jakie były rok temu ale niestety tzw. kryzys nie oszczedzil nikogo no moze poza wlascicielami firm w naszy kraju... bo zawsze cierpi w pierwszej kolejnosci zwykly Kowalski!! ludzie - hmmm pracuje tam juz kilka lat i wiele osob sie przewinelo i zostalo. sa ludzie i ludziska i Ty powinienes wiedziec kto jest kto, a co do pracowitosci wroc do pkt. profesjonalizm pozdrawiam mysle ze masz juz lepsza prace i dajesz w niej z siebie wszystko. bez odbioru

Firma NOBILE poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla malarzy na Bawarii. Umowa niemiecka.
Bawaria
Injobs.Pl Sp. z o.o.
kusza

mysle że Cię poniosło zapewne taka ocena wynika z autopsji wiec tez zaliczasz się do tych których oceniłeś

anonim2

Co za bzdura!!! Profesjonalizm??? Zerowy!!! Zarobki??? Śmieszne!!! Ludzie??? Fałszywi i leniwi!!! Oto całe NOBILE, istniejące obecnie pod kilkoma innymi nazwami, np.:NBL Sport o ile dobrze pamiętam.

Słowa kojarzące się z NOBILE (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobrą... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są .ok... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w NOBILE :profesjonalizm Najbardziej nie podobało mi się w NOBILE :

Zostaw merytoryczną opinię o NOBILE - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w NOBILE?

Zobacz opinie na temat firmy NOBILE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

NOBILE