MPO sp. z.o.o

Łódź

Opinie o MPO sp. z.o.o

anonim 2008-11-06 14:15:04
wspaniała firma,przesympatyczni ludzie bardzo duża możliwość rozwoju i pogłębiania wiedzy:
anonim 2008-11-06 14:15:07
kierowca 2011-06-14 20:34:22
Niestety to firma polityczna,juz żadnych przywilejów dla zwykłych pracowników,a nowi dyrektorzy traktują ludzi jak tępych roboli, zarobki dla zawodowych kierowców za maj 1450zł bo prezes premie zrobił stałą i nie myślcie o żadnych bokach bo jeżdżą za wami,sondy i gpsy.polecam nienerwowym osobom którym zostało niewiele do emerytury i wyżyją za 1500zł i nie boją się jeździć jako ładowacz i chodzić po placu za papierkami.Brak nadgodzin albo jak masz zostać to do odbioru gdy nie jesteś potrzebny lub urlop.Podsumowując jeszcze rok temu poleciłbym bo poprzednia ekipa liczyła się z pracownikiem i zarobki niewielkie ale minimum te 2000 nawet do 2700 i parę nadgodzin było, dziś niestety nie polecam młodym zdolnym i ambitnym.
jankipanki 2012-10-19 14:38:14
Od bardzo dawna jestem klientem MPO, zawsze segregowałem odpady, a od kiedy MPO wprowadziło worki do segregacji odpadów bardzo chetnie z nich korzystam.Kupowałem też od samego początku worki na liście i trawe.Ale w tym tygodniu kupiłem kilka takich worków i jakież było moje zdziwienie gdy zobaczyłem że są chyba o połowę mniejsze od dotychczasowych i droższe.Od tej pory postanowiłem już tych worków nie kupować, odpady tego typu będą lądowały w puszce na śmieci którą od momentu segregacji wystawiam prawie pustą. Tak MPO postepuje z klientami i tak zależy im na segregacji i kompostowaniu odpadów. Wiem, że inni moi sąsiedzi też postąpią podobnie.
Lysu 2013-04-10 20:10:35
Pomocy co oni z nami wyprawiają- zabierają premie, wynagrodzenia spadają do minimum MPO,MPGO -cuda .Boki ,bokami ,worki ,workami .Pozdrawiam!
fisku 2014-07-09 16:57:07
SZOK!!!! W TAKIM SYFIE ZA 1500zł
pracownik 2015-08-30 10:42:20
MPO ŁODZ chociąz tam robie wiecie nie ma wyjscia czasem chociaz jestem po studniach firma skrajne beznadiejna dośc ze pracy np puszek do załadowania na zmiane jest co nie miara pare stów ze trzaba załadowac i gonić zeby sie wyrobic a jak sie nie zrobi to trzeba zostawac po godzinach a godziny u Pani beatki smiasznej przważnie giną do tego pensja 1500 plus premia czesto urywana bez powód i wyjasnienia wyjdziecie z 1800 szkoldiwego za ten smród pracą 1.20 smieszna co i powiem wam na miecha to kierownik borowski typowy błazen z panią kierownik puliną mówia ci ze jak sie nie podoba to mozesz złozyc wypowiedzenia wogóle nie szanują pracownika co chwila zdarzają sie wypadki ktos sie spieszył palca urwał itp ale kazdy chce zrobic i isc do domu a nie siedziec po godinach których nie będzie do odebrania napwrawde traguczna praca nie polecam nikomu pracownika traktują jak smiecia a oni biorą z biura 2 razy taką pensje i siedzą na necie można? można ! i wszyscy po znajomosci w biurze i pół rodziny kierowniczki
marynarski 2015-10-19 19:39:04
Fajna praca i tyle w temacie...
Dla studenta fajna praca lecz nie dla mnie...
Za mało żeby żyć!
Ale to PRAWDA a nie żadna FATAMORGANA!!
Nie ma miodów ale za to FIOŁKAMI pachnie pięknie.
MPO 2016-05-24 18:15:47
Jest jeszcze ta teczowa smieciarka.
Zostaw swoją opinię o MPO sp. z.o.o - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MPO sp. z.o.o