Opinie o MPO sp. z.o.o w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MPO sp. z.o.o. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MPO sp. z.o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MPO sp. z.o.o w Łódź

Arex S

Ogólnie praca słaba układy układziki (usunięte przez administratora) ploty

@Arex S

Oo, teraz to mnie zaciekawiłeś, bo tak się składa, że firma jest na mojej liście do wysłania CV. Napiszesz coś więcej? O co chodzi z układami? Przekłada się to jakoś na dostanie np. awansu czy coś w tym stylu? Plotki są wszędzie, no chyba że to bardzo już utrudnia pracę?

Arex S Nowy wpis

Ogólnie praca słaba układy układziki (usunięte przez administratora) ploty

@Arex S

Angela Nowy wpis

Na stronie nie ma żadnych ofert pracy... drodzy pracownicy, może wy wiecie więcej na temat przyjęć? Jest co wypatrywać rekrutacji w najbliższym czasie? Jeśli wyślę CV przez ich formularz, to faktycznie się odezwą w razie zapotrzebowania, tak jak deklarują? Chodzi mi o stanowisko w biurze (administracja, hr) Jak w ogóle wam się pracuje, co myślicie o firmie? Jakieś plusy czy minusy? :) Chętnie poczytam każdą opinię!

Arex S Nowy wpis

Praca w Mpo będziesz donosił na kolegów dostaniesz premie od 300do 600 ogólnie praca rządzi Po stare zasady (usunięte przez administratora) do roboty woły.

Czy istnieje możliwość rozwoju w MPO sp. z.o.o?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MPO sp. z.o.o? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
Świeżak

Cześć :) ile zarabia kierowca/ładowacz w mpo łódź? jaką umowę o pracę dają? pełen etat 160h? ile brutto podstawy na umowie? jakie dodatki? jaki socjal? fajne warunki? spółka miejska w końcu :) nadgodziny płatne czy dają wolne? dzięki za odpowiedź.

Romek
@Świeżak

Z tego co pisali to praca na dwie zmiany. Niestety nic nie wiem o nadgodzinach. Ty w końcu aplikowałeś czy tylko rozbiłeś rozeznanie. Jak zacząłeś pracować to chętnie się dowiem jakie ci dali warunki.

Aneta

Można znaleźć na stronie firmy ofertę pracy na stanowisko Elektromontera/Elektryka. Oczekują od przyszłego pracownika gotowości do pracy w systemie dwuzmianowym. Czy standardowo są to godziny 6-14 i 14-22? Czy jakieś inne? I tylko od poniedziałku do piątku, czy weekend też wchodzi w grę? :-)

Kieras

Czy ciężko się dostać na kierowcę? Jakiej można spodziewać się pensji?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w MPO sp. z.o.o?

Miron

Bardzo przyjazna atmosfera

Izabela
@Miron

Piszesz ogólnie czy o jakimś swoim dziale? W sumie to nawet nie mam się skąd dowiedzieć, jak tam ta struktura wygląda. Jak jest podzielona firma, duże zespoły?

porada

@ciekawy Firma z opinią dobrego pracodawcy więc na pewno warto tu się dostać do pracy!

Darnowski
@porada

W tej firmie pracuje się jak w (usunięte przez administratora) zarobki jak jałmużna każą pracować na 2 zmiany bez wcześniejszej informacji a dyrekcja i całe kierownictwo to szkoda gadać zabierają premie bezpodstawnie NO chyba ze ktoś donosi na kolegów wtedy dostaje jeszcze nagrody od 300-600 zł

Stefan

A czy firma potrzebuje teraz nowych ludzi? Jak z zarobkami?

@Stefan

Daj sobie spokój będziesz żałował

@Stefan

Daj sobie spokój chłopaku tu się więcej jak 2.800 zł nie zarabia a i premie zabierają bezpodstawnie

Jack
@Stefan

Jeśli masz układy, to masz szansę na zatrudnienie.

Mpo

Jeden wielki (usunięte przez administratora) rządzi PO i nikt nic nie ma do gadania

Jack
@Mpo

Zwolnili super dyrektora, gdyż miał inne poglądy polityczne niż PO

ładowacz koło 3200 plus 170 na ręke nie wiem skąd kolega wzioł pensje 2800-300 ładowacz

Dziku

Slaba płacą wręcz zenujaca,obowiązków mnóstwo a przelew ...smiech. nie polecam nikomu bo szkoda nerw i czasu chyba ze jakiś narwaniec i desperat

Czy MPO sp. z.o.o ma ściśle ustalone godziny pracy?

Odpowiedź

Tokarzewskiego - ładowacze,kierowcy - 5 - 13 , 6 - 14 Sortownia - ul Zamiejska - 2 zmiany 6 - 14 - 13 : 30 - 21 :30

Nie

Szukam pracy

Witam! Czy w firmie MPO Łódź "śmieciarki" mają jakąś łączność radiową i czy są one kontrolowane przez GPS ?

Katarzyna
@Szukam pracy

Też się chętnie dowiem jak to wygląda. Czy masz w planach aplikowanie do pracy w MPO czy chciałbyś się tego dowiedzieć czysto informacyjnie? A może już złożyłeś swoje CV do firmy?

Szukam pracy
@Katarzyna

Chciałbym się dowiedzieć jak bardzo firma nadzoruje swoich pracowników.

@Szukam pracy

Są kontrolowane włącznie z pracownikami

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w MPO sp. z.o.o?

J23

Daj sobie spokój (usunięte przez administratora)pieniądze monitoring pracowników zwalnianie z pracy pod byle jakim pretekstem ladowacz 2800-3000 kierowca 3500-4000 (usunięte przez administratora)

ciekawy

to co tam dzieje się w tych biurach ? takie zarobki za neta jak tam się dostać

Stefan

@Ciekawy, rozważasz kandydowanie do pracy w firmie MPO? Widzę, że zadajesz pytanie odnośnie pracy na stanowisku "ładowacza" posiadasz może doświadczenie na podobnym stanowisku? Przedstaw, proszę, swoje doświadczenia związane z pracą w tym kierunku.

Ciekawy

jak wyglada praca Ladowacza? zarobki,ile godzin sie pracuje, czy soboty wolne

Stefan

@Mpo widzę że masz/miałeś styczność w firmą MPO, może mógłbyś napisać coś więcej na temat pracy tutaj? Panuje tam dobra atmosfera, szefostwo traktuje pracowników z szacunkiem? Byłeś zadowolony z warunków płacy w firmie? Każda szczera opinia bardzo pomaga kandydatom do pracy w tym miejscu, warto dzielić się swoimi spostrzeżeniami.

Zostaw merytoryczną opinię o MPO sp. z.o.o - Łódź

• Jak się pracuje w MPO sp. z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy MPO sp. z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MPO sp. z.o.o?

MPO sp. z.o.o