Opinie o BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o. w Kamyk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o. w Kamyk

onaaa

Nie martwcie się, dziennie kilkanaście osób pyta o pracę. W okolicy wszędzie zwalniają ludzi, kryzys dotarł do Polski, ludzie w sklepach nie kupują a co za tym idzie, sprzedaż i zarazem produkcja spadła. Jeśli sytuacja się nie zmieni to zapewne zwolnień będzie ciąg dalszy. Szacunek tutaj nie ma nic do rzeczy, po prostu takie są realia i tyle. A podobno najgorsze przed nami, apogeum ma nastąpić w 2014 roku.Tylko trzeba trochę ruszyć głową a nie narzekać.

stasiek

Nawet nie zdajecie sobie sprawy jak sie ciesze że już tam nie pracuje. Naprawdę żal mi osób tam pracujących bo wiem jak tam jest jak są traktowane. To co tu piszą to wszystko niestety prawda. A pan (usunięte przez administratora) szkoda się denerwować. Ale nie łamcie się każdy kij ma 2 końce, raz go już uderzył, widocznie za lekko.

czytelniczka

no nie wiem czy lepiej!!!! powiem jedno WSZĘDZIE JEST DOBRZE GDZIE NAS NIE MA a za piękną polszczyznę/BARDZO DZIĘKUJE!!!!!!!!

czytelniczka

no nie wiem czy takie lepsze też mam koleżankę która pracuje w Anicie urlopów się nie dostaje soboty się pracuje a potem jest wszystko do od biórki na zwolnienia też nie wolno chodzić to nie wiem czym się różni Delic pol od Anity (usunięte przez administratora)

Aplikowałeś do firmy DELICPOL? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
simon

Widzisz "stasiek" jesteś na tyle bystry że nic sensownego nie napisałeś.A wchodzić i czytać co za bzdety tu piszecie to jak najbardziej każdy ma prawo-jakbyś nie wiedział to wolny kraj(bystrzaku).Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt

stasiek

Widzisz nie pracowałaś a się wypowiadasz. Wogóle na cholere tutaj wchodzisz i zaśmiecasz swoimi głupimi wypowiedziami forum. Ludzie którzy tam coś osiagnęli (jeżeli tam można coś osiągnąć) to rodzina i pocioty a nie z jakiegokolwiek doświadczenia czy wiedzy. Jak można zdobywać doświadczenie pracując w jednym zakładzie? Zresztą każdy wie jak jest a Ty musisz bo jesteś mądra i wykształcona i tam do pracy nie pójdziesz. Żałosne

simon

Kolego ja tam nigdy nie "pracowałam" i nie mam zamiaru.Wychodzę z założenia ze pracuje tam gdzie mi się podoba jeśli mi coś nie pasuje po prostu odchodzę i szukam innej pracy. A wy wszyscy zamiast poszukać sobie nowej pracy to staracie w jakiś sposób użalać się nad sobą i oczerniać osoby którym udało się w tej firmie coś osiągnąć- bo są mądrzejsze od was.Moim zdaniem postępowanie godne krytyki,czytając wasze wypowiedzi śmiem stwierdzić ze dobrze żeście trafili tam do pracy przynajmniej macie za co żyć-bo osoby z waszym tokiem rozumowania,nie wspomnę już o umiejętnościach i wiedzy nie mają w dzisiejszym świecie szans na lepszą pracę niż tak którą macie.Więc cieszcie się i dziękujcie że po prostu dali wam szansę. Pozdrawiam wszystkich

stasiek

Oni sobie poradzą. Mało się obłowili przez tyle czasu. Ludzie którzy naprawdę zasuwają ucierpią. Wychodzą teraz rządy osób nie mających do tego pojęcia. Najlepiej obstawić się swoimi wokoło i wtedy wymyśla się bzdury. Oj panowie panowie WSTYD!!!! Jakbyście mieli trochę honoru sami opuścilibyście stołki skoro Was to przerosło.

czopek

as w rękawie? sami się boją o swoje tyłki, nie ma zamówień, zakład stoi w weekendy, kiedyś ludzie prosili się o wolny weekend, a teraz PROSZĄ SIĘ ŻEBY W WEEKEND PRZYJŚĆ DO PRACY, przymusowe urlopy itp babeczki na liniach się boją więc cisza:-) podnieśli pare groszy, co z tego jak wypłaty są takie same.

stasiek

Burzy żadnej nie będzie. Wszyscy mądrzy tylko w gadce i na forum. Jak przyjdzie co do czego to głowa między nogi i do roboty. Firma ma asa w rękawie - bezrobocie.

o_n_a

Poczekaj jeszcze chwilę a będzie burza, jest to bardziej pewne niż nadchodząca wiosna...

stasiek

A co tu taka cisza? Pozatykali Wam buzie? Troszkę grosza podnieśli to cisza jak makiem zasiał. Jak łatwo można uciszyć ludzi....

maciek

work service

Gosc

GI Worker?

Witam. Chciałbym się dowiedzieć przez jaką Agencje pracy tymczasowej tam zatrudniają?

A ja mam niezły ubaw z ciebie bo jak można być takim egoistą i gburem. Każdy szuka pracy gdzie będzie szanowany i traktowany na równi z innymi.W tym zakładzie tego niema. Najlepiej dla nich to chodzić siedem dni w tygodniu i niemieć życia prywatnego. Skoro jesteś taki mądry to może pójdziesz do tego zakładu i sam się przekonasz czy jest tak fajnie i dowiesz się na co narzekamy!!!!!

czopek

wiadomo jak jest z 'żółtymi' każdy ma swoje humory, nawet my na produkcji. i nie ma to tamto , że każdy jest zły bo tak na prawdę idzie się dogadać z zółtymi . I czy to (usunięte przez administratora) czy któryś z chłopaków , wiadomo , czasami podniosą głos czy każą Ci robić to czego byś nie chciała, ale tak właśnie wygląda praca w delicpolu i to należy do naszych obowiązków. ;-) nie pasuje to zawsze można sie zwolnić. I może są tacy wobec Nas bo po prostu nie chcą się spoufalać z pracownikami ? Ale fakt faktem zarobki to są śmieszne .

obserwatorka

Dobrze się ubawiłam czytając Wasze opinie. Doszłam też do wniosku, że jeszcze taki pracodawca, który miałby zaszczyt Wam dogodzić i spełnić Wasze oczekiwania się nie narodził. Ale warto mieć nadzieję. A poważnie to do kogo macie pretensje i o co? Przecież nikt nikogo nie zmusza do pracy w danej firmie, żyjemy w wolnym kraju i każdy ma i miał wybór. I może najwyższa pora przestać przelewać własne żale i niepowodzenia na "żółtków", kierowników, górę itd. Zawsze można iść na zasiłek, ale wtedy: "jak żyć panie premierze". Sumując, bez pracy źle, a z pracą jeszcze gorzej. Bardzo Wam wszystkim współczuje. Też bym chciała zarabiać 10 tyś miesięcznie, ale widocznie urodziłam się nie tam gdzie trzeba, widocznie nie uczyłam się tyle ile trzeba, widocznie za dużo w życiu narzekałam. AMEN

nie wazne kto

wy [usunięte przez moderatora]jak wam tak bardzo Delicpol nie podoba i macie takie straszne zale do wszystkich ludzi w tej firmie pracujacych to spadajcie z tej firmy i szukajcie sobie lepszej pracy jezeli takowa znajdziecie tylko pozniej nie miejcie pretensji to zoltkow ze was zwolnili jak was beda gnoic jak psow bo najwyrazniej to wy niegdy nie zaznaliscie mobingu

miranda

Chyba najgorszym przypadkiem nie do zniesienia i z absolutnym brakiem tolerancji jest przykry zapach współpracownika Taki stan jest nie do zniesienia jak trzeba stać koło takiej osoby przez 8 godz Wszystko podchodzi do gardła Myślę że przy spożywce takie osoby nie powinny pracować i na nic tu się zdadzą zielone fartuchy na stołówce i tym gorzej bo ten brud przenoszą później inni na nic noszenie bluz Myślę że coś trzeba zrobić z tymi BRUDASAMI bo inaczej ich się nie da nazwać!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o. - Kamyk

• Jak się pracuje w BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o.