Delic-Pol

Operator Maszyn i Urządzeń
. 2016-02-13 18:14:07
Tym razem bez premii. :-(
Olxc 2016-02-15 12:39:33
Laleczka to żaden operator maszyn to jedna z czerwonych beretów,a jak się było czerwonym beretem to wszystko było OK brygadziści kierownicy bo pstrykali na nich jak na kelnerów a kiedy kelner się zjawił to było składane zamówienie typu bolą mnie plecy na zbieraniu Stare babka może się i ociągają ale takie laleczki podobne do ciebie wcale do pracy się nie rwały zawsze mówiąc źe wy tu 12 h odkąd was nie ma to wszystko jest w jak najlepszym porządku
Czerwone 2016-02-23 00:12:02
Spokojnie, wrócimy. haha.
x 2016-02-23 23:52:02
CZEKAMY!!!
laleczka 2016-02-25 16:00:42
A kto powiedział ,że ja pracowałam po 12 h hm>>?? Masz złe info bo pracowałam do końca stycznia przedłużyli mi umowę ale musiałam zrezygnować z powodów osobistych. Pracowałam na brygadzie K moim Kierownikiem był Pan Marek więc wiem co mówię :> i zdegradowali kilku brygadzistów jeszcze jak byłam więc nie mów jak nie wiesz:> A do tych z Kielc czy Kluczborka nie miejcie pretensji to też są ludzie i też mają potrzeby chcą zarobić. Przynajmniej jeden drugiemu potrafił pomóc , a nie kłody pod nogi. Odkąd nas nie ma co Ty piszesz za brednie? Laleczka ? jak Ja , może się podpiszesz co? To wtedy porozmawiamy.
laleczka 2016-02-25 16:06:39
Pan Marek zawsze pomógł, wytłumaczył , doradził nabiegał się po tej hali...był w porządku myślę , że był bardzo dobrym kierownikiem. Pozdrawiam Pana Panie Marku ! Marta Trojak
Cuprodka 2016-03-01 11:19:29
Hej laski mam takie małe pytanko bezpośrednio do pakowaczek. Macie jakiś dodatek do swojego stanowiska??
pakowacz 2016-03-02 23:41:47
Tak.
Cuprodka 2016-03-03 09:30:15
A jeśli można wiedzieć to ile macie tego dodatku? Bo my nie mamy w ogóle samą gołą wypłatę najniższą krajową masakra.
years 2016-03-05 10:13:45
Hej, a wiecie czy wciąż można się załapać na specjalistę ds. rozwoju hr i komunikacji? Oczekują doświadczenia w pracy hr miękkiego i umiejętności negocjacyjnych. Ciekawe tylko jakie są zarobki.
Cuprodka 2016-03-05 18:17:28
Hej pakowaczki napiszcie ile macie dodatku bo chcemy coś wywalczyć żebyśmy my też miały.
frick 2016-03-05 22:09:49
Może nie porównujmy naszej pracy...Jak narazie to nam głównie roboty dokładają
ypo 2016-03-07 11:29:17
wydaje mi się, że każdy dział jest tak samo wazny i nie ma co się o to kłócic tak naparwde. A szukaja faktycznie osób jako Specjalista ds. rozwoju HR i komunikacji tylko na start umowa zlecenie.
misia 2016-03-09 08:18:13
Pakowaczki czyli kto ?Jeśli chodzi o panie które stoją na kole to nie mają nic.Operatorki min paczkarek mają 2040 brutto.Oblewarki po 150 premiera. I oczywiście zasłużone chodzą na tzw rozruch w niedziele i maja setki ale to tylko zaufane .Reszta najniższą krajowa
molit 2016-03-09 11:38:21
oferta dla specjalisty ds. rozwoju HR i komunikacji, jest ciekawa @ypo ale wymaga doświadczenia w pracy w dziale HR, doświadczenia w zakresie komunikacji wewnętrzneji języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
X 2016-03-10 18:46:15
I jak po wyplatach
xosy 2016-03-11 18:52:41
Wiadomo, że doświadczenie trzeba mieć @molit. No ale myślę, że jak ktoś już ma to warto, bo można liczyć na prywatną opiekę medyczną oraz kartę multisport.
wiajdjkp 2016-03-13 19:02:32
na pewno teraz rekrutuja jako Specjalista ds. rozwoju HR i komunikacji i można na pewno u nich popracować dłóuzej, bo chcą kogoś na minium 2 lata z tego co wiem.
loka 2016-03-15 19:30:04
Nie widziałam oferty na Specjalistę, natomiast na chwilę obecną wydaje mi się, że szukają tylko pracownika produkcyjnego - to typowa praca fizyczna, ale fajnie że oferują umowę o pracę.
ozik 2016-03-20 21:51:04
loka, co ciekawe dwa dni po Twoim komentarzu pojawiła się oferta na specjaliste ds. rozwoju HR i komunikacji. Wymagają doświadczenie w pracy w dziale HR miękkiego oraz doświadczenie w zakresie komunikacji wewnętrznej.
gość 2016-04-30 12:55:14
I stało się firma zwolniła wszystkich PH nie ma już, a tak fajnie było....
jjj 2016-04-30 15:17:45
@gość jak to firma zwolniła wszystkich przedstawicieli? To jak zamierza bez nich funkcjonować? To chyba przekłamana informacja, przecież bez PH firma by nie funcjonowała. I nie wierze ze z dnia na dzien
gość 2016-04-30 22:08:15
Jestem byłym pracownikiem i wiem co piszę pozdrawiam ja też dostałem wypowiedzenie liczą się tabelki i czysta ekonomia nie człowiek pozdrawiam.
burito 2016-05-01 01:06:00
a jednak to prawda, wszyscy przedstawiciele zwolnieni zostali, chyba ze ktoś zwiał na l4.
gość 2016-05-01 15:50:15
Jestem byłym pracownikiem i wiem co piszę, kto i dlaczego usunął mój poprzedni post świństwo,
zainteresowany 2016-05-06 15:02:26
To tyle osób zwolnili @gość coś mi tutaj jednak nie pasuje bo skoro tyle osób straciło posadę to czemu firma nikogo nie szuka na ich miejsce? Ostatnie ogłoszenia były chyba z rok temu (wiem bo śledzę je na bieżąco) ale teraz nie ma nic no chyba, że szukają wewnętrznie
gość 2016-05-06 17:23:38
Po co mają szukać skoro będą tylko hurtowi, a w terenie PH nie będzie, bo z ekonomicznego punktu to są tylko straty żadnych zysków dla firmy ot i cała filozofia,inne firmy też tną etaty, ale głośno się nie mówi. Handel detaliczny się kończy to jest fakt, zostaną tylko sieci pozdrawiam wszystkich byłych PH a tym co zostali powodzenia.
gość 2016-05-06 18:53:40
Ciekawe kto i dlaczego usuwa posty pojawiają się tylko te które są ocenzurowane niech żyje wolność słowa i prawda pozdrawiam czyścicieli !!!
gosciowa 2016-05-06 23:30:00
zgadzam sie, a moje wcale nie weszly nawet na forum.
onaaaa - pracownik 2016-05-07 12:36:59
Niestety to prawda, zostało tylko kilku PH i z tego co słychać to nie koniec redukcji. To już nie jest ta firma, która była kiedyś. Liczą się tylko liczby a ludzie to śmieci. Ja osobiście też już szukam pracy i jak tylko pojawi się okazja będę uciekała. A dyrekcja zadowolona jakby nigdy nic, przykro na to wszystko patrzeć i w sumie to mi ich żal bo doprowadzą firmę do upadku.
. 2016-05-13 16:32:02
Kiedy rusza nowa maszyna?
@@@@@@@@@@@ 2016-05-15 18:53:08
Goście
Napisano
Witam! Zakład pracy działa od poniedziałku do piątku i pracodawca chce, żeby pracownicy mieli wolne 2 maja, ale odrabiają to w sobotę. Czy pracownik może odmówić pracy w sobotę? A jeżeli nie chce wziąć urlopu wypoczynkowego na 2 maja, to co z nim zrobić? Zakład pracy będzie nieczynny, a pracownik stwierdził, że on w sobotę nie musi pracować i nikt go nie zmusi do wzięcia wolnego.

Goście
Napisano
skoro to pracodawca chce zamknąć zakład pracy ,to musi pracownikowi udzielić dnia wolnego płatnego ,tak jak za przestój.

Fiat_Stilo 2016-05-18 22:40:04
Kradniesz ciastka jeszcze ci źle,zmieniłaś żółtego fiacika na dużego,za co?
shift 2016-05-19 18:30:12
a przepraszam bardzo do kogo odnosi się twoja wypowiedź????
. 2016-06-02 23:00:50
Zwolnienia? Poco? Pracownicy sami odchodzą. :(
wiktor 2016-06-15 19:02:59
.' a dlaczego? co jest tego powodem? poki co nie szukają nowych ludzi
Xxx 2016-06-16 09:55:55
Nie szukają bo w okolicy nie ma ludzi którzy chcieliby tu pracować
wiktor 2016-06-17 08:50:20
Xxx' moze wytlumacz dlaczego nikt nie chce pracowac pisalem o tym w poprzednim poscie jednka nikt nie odpowiedzial, ja sam jestem zainteresowany praca u nich tym bardziej ze w okolicy nie ma zadnej pracy a zyc trzeba z czegos
ADELAJDA 2016-06-17 11:55:32
Szukać to szukają do pracy tylko głupich znaleźć nie mogą za te pieniądze.Ludzią już się znudziło poniżanie,wyśmiewanie,ubliżanie.Pracując tam 15-20 lat nie masz umowy na stałe to chyba normalne nie jest?!! Jaką masz perspektywę na przyszłość umowę śmieciową?!i wieczną niepewność przedłużą umowę nie przedłużą? Nawet jak się starasz i nie chorujesz za bardzo to i tak wręczą wymówienie tak dla przykładu żeby inni za bardzo na chorobowe nie chodzili Szantaż i mobbing to w tym zakładzie chleb powszedni a już szczyty w tej dziedzinie zdobywa żółta DREMORDE! Widząc odpływ pracowników dali umowy na rok ale tylko dlatego że ci biedacy ze śmieciówek nie pójdą na urlop bo go nie mają dostając nową umowę na delicpol tak sobie wymyślili żeby ludzie na urlopy 2 tygodniowe nie szli. A z tego co pamiętam,atrykuły 161-163KP regulują udzielania urlopu ;Pracodawca ma obowiązek udzielić pracownikowi urlopu w roku w którym ma do niego prawo można go podzielić na części przy czym jedna z tych części musi trwać minimum 14 dni co w tym zakładzie w chwili obecnej chyba jest nie realne CHORY ZAKŁAD Więc nie wiem Wiktor gdzie ty się tam chcesz pchać poczytaj sobie wszystkie strony tego forum. Wszystko co złe jest napisane o tym zakładzie to prawda KONIEC TEGO ZAKŁADU JEST BLISKI
. 2016-06-17 12:49:06
Idealnie ujęłaś tą całą sytuację.
lala 2016-06-18 11:03:11
@adelajda nie wierze w złe wynagrodzenie niskie u nich, chociaż wiadomo jak wiele zalezy od stanowiska pracy które wybierzesz - jak pójdziesz na elektryka automatyka to kilka tysięcy netto powinni raczej być
ADELAJDA 2016-06-21 11:39:18
LALA ale my tu mówimy o produkcji nie o elektryku-automatyku.Widać nie masz pojęcia o produkcji w tym zakładzie.Za 1350zł ludzie tam harują tak,tak nie pracują tylko harują i za te pieniądze muszą jeszcze znosić upokorzenia ze strony żółtych- brygadzistów choć większość z nich powinna mieć zielone wdzianko bo takie mają pojęcie o swojej funkcji którą pełnią.Wiktor przeczytałeś lekturę pt"delicpol" to zaledwie 13 stron nadal masz ochotę tam pracować?
minko 2016-06-21 11:44:00
Detaliczny Przedstawiciel Handlowy jest teraz do nich potrzebny.
ADELAJDA 2016-06-21 13:12:43
Wszystkich zwalniają na oślep a później łaski potrzebują!!!!! bo nie ma komu pracować a zakasać rękawy i samemu teraz tą prace wykonywać skoro praca innych ludzi się nie podoba!Tak jak pisałam wcześniej NIKT ZA TE PIENIĄDZE nie chce tam pracować przynajmniej na produkcji a w innych działach hmmmmm ci na górze zapominają że reklama i renoma pocztą pantoflową z ust do ust działa najlepiej a ten zakład nie ma dobrej opinii!i poczty pantoflowej z ust do ust nie da się wykasować jak nie wygodne posty które znikają z forum Kto chce pracować w zakładzie gdzie nie ma stabilizacji jakiejkolwiek gdzie najpierw zwolniono przedstawicieli handlowych bo nie byli potrzebni przynajmniej wynika tak z postów powyżej a teraz się szuka takie postępowanie jest delikatnie mówiąc niepoprawne i na pewno nie zachęca do podjęcia pracy u takiego pracodawcy
marcinek 2016-06-21 15:23:42
hej! no u nich to jest teraz taka oferta jako Detaliczny Przedstawiciel Handlowy widziałem i wydaje mi się, ze to jest już na plus, bo płaca tutaj bardzo dobrze, no a też są premie.
Siuba 2016-07-01 22:03:56
Czy za urodzenie dziecka PH tez cos dostaja?
Siuba 2016-07-01 22:04:42
Czy za urodzenie dziecka PH tez cos dostaja?
ilona 2016-07-01 22:57:01
no tym mnie zaskoczyłaś, nie słyszałam o tym. a poza samym porodem jakie trzeba spełnić warunki na jakiś dodatek?
ja 2016-07-25 20:54:25
Czy Edzia D. nadal u Was pracuje? Czy ktoś coś wie co się z nią stało... Jak ostatnie wrażenia sprzed jej odejścia. Sorry za opóźnione pytania ale dawno nie pracuję i tak mnie naszło...
Zostaw swoją opinię o Delic-Pol - Kamyk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Delic-Pol