Opinie o BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o. w Kamyk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o. w Kamyk

?

Ja się cieszę że wróciłam,dobrze mi się pracuje,brygadziści ok,a kierownicy pomijając najstarszego to też ok tylko sporna kwestia to 'wolne' niedziele,no ale pracować trzeba. pozdrowienia dla zm.D i F.

zuza

zdziwiona ciesz się że pracujesz

zdziwiona

no co, cisza bo w koncu panie sa zadowolone, przyjmuja ludzi na gwalt tylko szkoda, ze samych starych bo nikt nowy nie chce pracowac w delicpolu. moze troche przyszanuja pracownikow teraz, ale pewnie do stycznia, pozniej znowu zwolnienia bo zamowien nie bedzie. standard

bezik

temperatura na hali 20 C to się dobrze pracuje gdy inni śpią

Aplikowałeś do firmy DELICPOL? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
kefir

Są przyjęcia tylko dla vipów, reszta zapieprza

sZUKAM PRACY

Są przyjecia do delic polu ??

stasiek

No to tak jak zawsze 2 tygodnie hałasu a później cisza. I tak będą pracować i tak więc po co się szarpać

obserwator

jaki tu spokój na na na nic sie nie dzieje nanana czyli po konfliktach SUPER FIRMA tak trzymać

gil

tak,bardzo adeklwatne

były

były - 2013-05-29 11:17:18 były - 2013-05-21 13:19:14 A nie pomysleliscie, ze specjalnie tak robią zebyscie sie sami pozwalniali? A na Wasze miejsce czeka 10 chetnych którzy na okres próbny albo z urzędu pracy przyjda. To sa oszczednosci o ktorych nikt nie pisze oficjalnie... A do Biedronki nadal robicie czy juz nie? Bo widze co chwila nowe projekty, a tam na cene cisną. To musi sie przekladac na oszczedności w produkcji gdzie się da...u nas w Biedronce były party z delic-polu a teraz są od innego producentaprzepraszam nie party a paryskie

PRACA CZYNI WOLNYM !!!

zuza

akurat kierownicy oni są nietykalni a zresztą jak zwolnili w kwietniu to może w maju dają spokój

chińczyczka z miedzna

skąd wiesz? będziesz zwalniał??

obserwator

z końcem maja następne zwolnienia na produkcji tylko troche wiecej plus brygadzisci plus kierownicy

zuza

to polski rząd wymyślił najniższą krajową i dlatego my musimy pracować za 1300 zł a pracodawcy to wykorzystują i z własnej woli nie podniosą pensji a kierownictwo ma dobrze więc co się ma martwić szarymi pracownikami co do tego że kierownicy mówią o pracownikach to wszystkim wiadomo zwłaszcza kłuje ich w oczy jak nie chodzi się w niedzielę i zaraz straszą zwolnieniem a sami pracują 5 dni w tygodniu szkoda nerwów

zapomniała dodać BRUTTO

onazakrecona

fajnie by było mieć te 1700 ;-)

zara

zuza - 2013-05-14 08:00:56 co prawda to prawda niektórzy dość ostro sobie poczynają z tymi wpisami może by trochę spasować bo w sumie wszędzie dobrze gdzie nas nie ma ja nie jestem po żadnej ze stron a w innych zakładach też nie jest różowo a ela trochę się zagalopowałaWszędzie dobrze gdzie nas nie ma ale jakieś minimum przyzwoitego traktowania przez przełożonych by się przydało a nie tylko od parady jak są wizytacje i wycieczki wtedy piękne uśmiechy po 20 na linii a jak wycieczki koniec to z 20 zostaje 8 może i Ela się zagalopowała w swojej wypowiedzi ale ludzie już mają DOŚĆ tego traktowania szantażowania zwolnieniami wiecznie pracujących weekendów lekceważenia tego co ludzie deklarują sobie w grafiku ludzie mają zobowiązania wobec rodziny mają swoje prywatne życie a nie harować w delicpolu za 1700 jak pracujesz od 1 do 30 to pensja śmiechu warta a straconego zdrowia nic nie wróci a gdybyście wiedzieli co kierownictwo o Was mówi to gorsze rzeczy byście pisali niż Ela no a Anita faktycznie pojechała po bandzie ciekawe czemu paniusia brygadzistka nie pojadła sobie ciasteczek tylko polazła na górę sobie pojeść i wypić kawusię

Zostaw merytoryczną opinię o BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o. - Kamyk

• Jak się pracuje w BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o.