Opinie o Kora w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kora. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Kora o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kora w Katowice

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Kora?

rudy Nowy wpis

Niestety, nie. Firma jest rządzona przestarzałymi metodami, myślę że nad wpływem atmosfery na wydajność nikt się w Korze nie zastanawia. Atmosfera jest "nowotworowa".

Chętny do pracy Nowy wpis

Czy firma działa normalnie?

halka Nowy wpis

potwierdza, nieaktualne. ale za to jest oferta pracy na dziewiarza teraz. możecie napisać jakie dają stawki?

fryc

Witam Czy ta firma jeszcze istnieje ?? tzn czy można starać się o stanowisko telemarketera w tej firmie :) ??

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Kora? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
romuald

no wygasła ta domena jednak, może nie byłą po prostu używana za bardzo i to dlatego, tak tz moz e być albo nie zapłacili za adres, nie wiem na czym to dokładnie polega, ale na pewno takie opcje też są możliwe.. a ja mam pytanie takie jeszcze odnośnie pracy u nich, czy mozna szybko coś zarobić stosunkowo?

ktos

Witam pracowalam tam pol roku i nie narzekalam w porownaniu do innych firm gdzie pracowalam na takich samych stanowiskach mialam gorsza place i atmosfere za czasow gdy tam pracowalam ludzie byli wporzo nie zauwazylam zeby byl jakis podzial pomiedzy pracownikami fakt ze z czasem odeszlam aktualnie jestem w Nl :) Wtedy zarabiajac 5zl na reke moge sie posmiac wsumie gdyby za gadanie placili wiecej zostalabym w Pl jednak to nie realne ludzie jak nie podoba wam sie praca zatrudnijcie sie gdzie indziej :) pzdr

Nie nie

: Uważnie czytaj,bo: 1.Podporządkowanie pracownika poleceniom pracodawcy. 2.Obowiązek osobistego świadczenia pracy. 3.Wykonywanie pracy za wynagrodzeniem. 4.Wykonywanie pracy w miejscu i czasie wyznaczonym przez pracodawcę. 5.Powtarzalność wykonywania pracy(według ustalonego harmonogramu) Jeśli zaistniały te powyżej punkty...mowa jest o stosunku pracy,więc powinno się mieć umowę o pracę,a nie umowę zlecenie,lub o dzieło.Obowiązuje Nas w tym przypadku Prawo Pracy ,a niie prawo cywilne.Co za tym idzie...wiele przywilejów.Pracodawcy z zimną krwią,wolą oszukiwać:(Pracodawca zawierający umowę cywilnoprawną w warunkach,w których powinna być zawarta umowa o pracę,nie potwierdzający jej na piśmie,lub dopuszczający do pracy bez wymaganych badań lekarskich,lub szkoleń bhp,popełnia wykroczenie-zagrożone karą grzywny od 1000 do 30000zł.Mam nadzieję,że komuś przyda się moja sugestia.Pozdrawiam.

zawiedziona

Praca byle jaka, płaca byle jaka. (usunięte przez administratora) , zmierzła i wiecznie niezadowolona. Takie skwaszone grube babsko.Karze wszystkich i za wszystko, oczywiście obcinaniem należnego wynagrodzenia. Nie polecam. Atmosfera zła i (usunięte przez administratora) Uciekajcie ludziska, chyba ze lubicie (usunięte przez administratora) bo to tam lubia najbardfziej

antykora

Każdy dostaje 5 zł do ręki za godzine pracy. Na premie itp. nawet nie licz. Mało osób przychodzi na ich prezentacje, dlatego sprzedaż spada. Nie polecam tam pracy nawet wrogowi. Szefostwo ma nas za nic i wprost o tym mówi. Jak już kilka osób pisało nie dają całej wypłaty, bo zawsze znajda jakiś powód by nas okraść.

?

Ja w kraju gdzie predzej mozna dostac rente zamiast uczciwej pracy zdecydowalem sie nic nie narzekac ale popatrzcie ludzie przeciez to nasza RP a mowia juz o 5 rozbiorze lepiej sie TRZYMAJMY RAZEM I TO MOCNO bo zlo i tak zwyciezy ...

Rafal

A umrzesz a tam dalej tak samo bedzie .. olej te wypisawanie zmartwien bo jeszcze znajda powod zeby udzielic sie przed wykonywaniem swoich obowiazkow jak to w RP.

Lepiej nie zaczynaj tam pracy:) Za taka kasę i takie traktowanie to lepiej robić w ochronie w jakimś sklepie nawet bez licencji

była

anonim - 2013-07-17 13:47:04 lol czy nawet po dłuższej współpracy z firmą KORA nie można liczyć na żadną podwyżkę ani umowę o pracę?po dłuższej współpracy z tą "firmą" co najwyżej możesz dostać kopa w [usunięte przez moderatora] drogi anonimie [usunięte przez moderatora]

zdziwiannnnnnna

Hm,zastanawia mnie jedno-niby cały czas nas straszą ze firma pada,ale bez przerwy sie ogłaszają ze szukaja nowych ludzi do pracy...wiec jak to jest?Dużo fajnych osob i dobrych telemarketerów odeszło...ale np[usunięte przez moderatora] wrócił pewnie ładnie sie przymilał do szefowej...Ciekawe czy inni też mogliby wrócić?,pewnie nie bo nie każdy ma ochotę na ciagłe niezadowolenie i marudzenie"góry",a także wszech obecne lizusostwo.Mnie zastanawia jedno-skoro macie tyle kasy czemu nie zatrudnicie sprzątaczki-tylko nam każecie myć kible nie należy to do naszych obowiązków!!!Czemu sie nie zbuntujemy!!!Czemu sie dajemy tak wykorzystywać za marne pieniadze!!!!.Kto zarabia 2000tysiące na rękę w tej firmie??? [usunięte przez moderatora] Jakbym miała inna prace to bym sie nawet nie zastanawiała tylko wiała stąd!

lol

Tam nie ma umowy o prace tylko zlecenie. I te 5 zl netto ma każdy, nie licz na wiecej:-) a i tak ci calej wypłaty nie dają, bo firma upada i z kasą jest źle

Klllaud

Mi ukradły pod przykrywką tego, że nie miałam tej ich śmiesznej "normy"

50 zł

Płacą 5 zł netto za godzinę przy czym jak odchodzisz to ukradną ci 50 zł na podobno opłacenie księgowej

Marecki

ogloszenie z początku czerwca na infopraca i przedzial wynagrodzenia miedzy 5-15 zl bruttno /h :D

Rafal

To nie pracuj bedziesz wiedzial kiedy sie odezwac byc moze nie uzylem emotkinow ale co cie w niej drazni badz w ogole jezeli sie nie zastanawiajac napisales jestes wedlug mnie [usunięte przez moderatora] . nara

do Rafała

Nie wiem czy tylko ja tak mam czy wszyscy, ale kompletnie nic nie kumam z twojej wypowiedzi :D

Zostaw merytoryczną opinię o Kora - Katowice

Kora