Opinie o Troy dystrybucja w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Troy dystrybucja. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Troy dystrybucja o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Troy dystrybucja w Katowice

Aneta Nowy wpis

Hej, czy wciąż jest tak duża rotacja w firmie, o jakiej piszecie? Ktoś aktualnie pracuje i mógłby coś powiedzieć o zarobkach? Najniższa krajowa czy proponują więcej?

Pracownik Nowy wpis
@Aneta

Rotacja nadal jest duża. Proponują 3 tys. Na rękę, najlepiej na umowę zlecenie. Zero poszanowania dla pracownika, prezes nie wie jak zarządzać firmą, nie potrafi komunikować się z pracownikami, niemiła atmosfera przez prywatną sytuacje państwa prezes. A co najgorsze brak możliwości rozwoju. Nie polecam, chyba że na krótko

Ciekawa Nowy wpis

Niestety firma ledwo ledwo dycha, ale to jak wspomniał ktoś wyżej to wynika z braku kompetencji w zarządzaniu i pracą z ludźmi prezesa, a że prezes nie potrafi oddać sterów władzy nad firmą, to już długo nie pociągnie.

tołdi Nowy wpis

Prezes się nie zmieni, więc nie może być lepiej... Odkąd przeprowadził firmę do Warszawy duża rotacja, płaci w Warszawie jak płacił na Śląsku ;-)

...

Nic się nie zmieniło

Nitro

Niestety z panem prezesem nie da się pracować, co dobitnie pokazuje sytuacja, gdzie właściwie został sam. Jednych usunął, drudzy sami odeszli. Szczerze odradzam tą firmę.

@Nitro

Jakie proponują zarobki w biurze? Zastanawiam się czy wysłać CV?

Abcd
@anonymous

Zarobki w biurze to najniższa krajowa na umowę o pracę i ewentualnie dodatkowo jakieś grosze na umowę zlecenie, brak dodatkowych świadczeń socjalnych.

Gundzia
@Abcd

A kogoś szukają? jestem z Ożarowa i szukam roboty.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Troy dystrybucja spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
ciekawy

A no słyszałem że kiepska tam sytuacja i ponoć ludzie odchodzą z tej firmy.

Całkiem niezła firma; atmosfera na czwórkę, brak mobbingu, no zarobki takie się, ale nie ma tragedii. w sumie to całkiem przyjemnie się pracowało. Niestety problem tkwi w "Prezesie" jednoosobowego zarządu. Mowa tu oczywiście o szefie. Na zarządzaniu nie zna się wcale, nie potrafi samodzielnie podejmować decyzji, a jak już jakąś podejmie to z opłakaną w skutkach. Liczy każdy grosz, na wszystkim chce oszczędzać.Troy go mało interesował- woli swoje wydawnictwa. Nie ufa ludziom. Wprowadza niezdrową atmosferę. Gdyby miał inne nastawienie do pracy,bardziej się interesował, INWESTOWAŁ- odniósł by sukces. Tymczasem po kilkunastu latach prowadzenia biznesu ucieka do W-wy, łączy się z inną firmą księgarską by nie ponosić kosztów i nie zaprzątać sobie głowy pracownikami i innymi takimi sprawami. Ale życzę powodzenia w biznesie.

uczciwy

A może nie radziłeś sobie... Ja pracowałem tam ponad rok i miło wspominam ten czas. Fakt kasa może nie za duża ale atmosfera super i wyniki były jak się pracowało...

pracowałem, nie polecam, [usunięte przez moderatora] atmosfera - tragedia, zarobki dramat, teren do obsługi ogromny NIGDY WIĘCEJ takiego pracodawcy!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Troy dystrybucja - Katowice

• Jak się pracuje w Troy dystrybucja?

Zobacz opinie na temat firmy Troy dystrybucja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Troy dystrybucja