Opinie o Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. w Szczecin

Agencja zatrudnienia KS Service już od ponad 10 lat pomaga Klientom dynamicznie rozwijać się, zwiększać produkcję i sprzedaż. Czynimy to skutecznie wyszukując na rynku najlepszych i najbardziej wartościowych pracowników. Nasze działania cechuje etyczność, uczciwość i profesjonalizm. Wychodzimy z założenia, że każda kariera, niezależnie od stanowiska i środowiska pracy, jest wartościowa i zasługuje na pełen szacunek. Jesteśmy przekonani, że źródłem sukcesu i siłą napędową każdej firmy są odpowiednio dobrani, wyszkoleni i zmotywowani pracownicy. Wiemy jak ich znaleźć.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. w Szczecin

Leo

Jak wygląda praca na stanowisku spawacz ?

Kamil

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie ludzi? Jakieś podpowiedzi przed rozmową napiszecie?

arenka569

polecam pracowalam przy pakowaniu wszystko ok!

erwin

pracuje z dziewczynom przy filetach. warunki dobre pokoj mamy wspolny na mieszkaniu 4 osoby.praca dosc ciezka ale wyplata na czas na koncie. pojechalismy bez doswiadczenia i znajomosci angielskiego ale pracuje sie dobrze. polecam wyjazd do tej firmy.

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko OPERATOR MASZYN CNC - OD ZARAZ ! SZCZECIN powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
krzywy58

Ja mam dobre doświadczenia i polecam.Pakowałem wafelki w Belgi ale musialem zjechać bo żona urodziła.Powiem tak wypłata na czas, zakwaterowanie o dobrych warunkach (jedyny minus to ze byl tylko jeden garnek i jedna patelnia ale pozniej koordynatorka dokupila garnki) .Bylismy we dwoch w pokoju wiec nie bylo ciasne.Kasa tez dobra jak za taka prace tylko tempo duze.Ale ogolnie jestem bardzo zadowolony i warto z KS SERWIS wyjechac.

Hanna

@milka, Twoja pozytywna opinia na pewno przekona nie jedną osobę do aplikacji. Czy możesz jednak napisać coś więcej na temat Twojej współpracy z firmą KS Service? Na jakie stanowisko ubiegałaś się o pracę? Czy firma oferuje kontrakty czasowe? Czy można liczyć na dodatki pozapłacowe?

milka

ja polecam bardzo ta agencje,wszystkim sie zajmuja i dobrze placa!

Hanna

@Operator, czy jesteś zainteresowany współpracą z KS Service? Może warto sprecyzować swoje pytania, wtedy inni użytkownicy łatwiej na nie odpowiedzą. Zawsze też warto wysłać CV i skorzystać z zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną. Dla pracownika to doskonała okazja to lepszego poznania swojego przyszłego miejsca pracy. Czy posiadasz już jakieś doświadczenie?

Operator

Jakies opinie na temat pracy jakos operator cnc ?

betonirz

pracowałem pare lat lata w tripanie na prefabrykatach teraz odpoczywam bo tyle lat za granica jest meczace byly wzloty i upadki. pare razy zpossnili sie z wyplata ale zawsze ja dostalem. koordynatorka przyjemna stara sie, w biurze tez wyjasniaja problemy jak cos jest nie tak, nie ma firm idealnych, duzo nadgodzin kasa spoko, praca ciezka, mysle ze za jakis czas do niej wroce

Gosia Krzyżanowska

to dobra agencja jeździłam z nimi kilka razy teraz pracuje na produkcji i warunki są dobre.zakwaterowanie jest dobre blisko sklepy.wyplata najwazniejsze ze na czas dostaje i moge zarobic godnie zyc a nie to co tu w polsce.ja polecam!

Hanna

@anonymous Bardzo dobrze, to przecież podstawa. Chcesz coś jeszcze dodać o pracodawcy, jakim jest firma KS Service? @Krystyna Zajmołowicz @Alicja Komodzińska Bardzo Wam dziękuję za to, że zechciałyście wypowiedzieć się o firmie KS Service. Dlaczego polecacie tego pracodawcę? Jeśli rozwinęłybyście swoje myśli, to pomogłybyście w ten sposób osobom, które planują wziąć udział w rekrutacji w tej firmie.

Wlodek

Ja pracuje od ponad miesiaca i jestem zadowolony wyplata na czas, zakwaterowanie jak zakwaterowanie na wyjezdzie da sie zyc.

@Wlodek

Gdzie pracujesz?

Alicja Komodzińska

Ja polecam ta agencje!!!

Krystyna Zajmołowicz

Dzień dobry.Ja polecam firme , pracuje na produkcji i jestem bardzo zadowolona moge polecic!!!

Magda

Ja jestem zadowolona pracuje przy pakowaniu drobiu w willebroek w belgii.Wynagrodzenie na czas i sa sie zarobic zakwaterowanie mam i jest ok.Polecam dla tych ktorzy chca pracowac i zarobic a nie tylko biadolic.

niebo1
@Magda

Tez z kobieta mamy tam jechac, ogolnie warunki pracy i zakwaterowania sa dobre? Jest bardzo szybkie tempo? Jest mozliwosc wyrobienia nadgodzin tez? Prosze o opinie :)

Hanna

@Magda Podoba mi się Twój punkt widzenia i serdecznie Ci dziękuję za Twoją opinię. Na pewno pomogłaś nią osobom, które mają dylemat, czy aplikować do KS SERVICE. Nadmieniasz, że z wynagrodzeniem i zakwaterowaniem wszystko jest w porządku - a czy pracodawca zapewnia również pełne ubezpieczenie?

@Hanna

tak ubezpieczenie zdrowotne jest

Hanna

@Piret Rozumiem, dziękuję za odpowiedź. Może orientujesz się jeszcze, czy w KS SERVICE prowadzona jest obecnie rekrutacja? @piotr23 Widzę, że jesteś bardzo zainteresowany pracą w wyżej wymienionej firmie. Czy zatem zdecydowałeś się już aplikować? Informuj nas na bieżąco. @anty... Dlaczego konkretnie odradzasz pracę tam? Proszę, żebyś w sposób merytoryczny uargumentował swoje stanowisko.

anty złodziej

Asolutnie odradzam wyjazdu do tego kołchozu przez tę nieżetelną agencie . Bardzo odradzam

piotr23

A jak wygląda praca na prefabrykacji w belgi, betonowanie ? potracaja za mieszkania?

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.