Opinie o Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. w Szczecin

Agencja zatrudnienia KS Service już od ponad 10 lat pomaga Klientom dynamicznie rozwijać się, zwiększać produkcję i sprzedaż. Czynimy to skutecznie wyszukując na rynku najlepszych i najbardziej wartościowych pracowników. Nasze działania cechuje etyczność, uczciwość i profesjonalizm. Wychodzimy z założenia, że każda kariera, niezależnie od stanowiska i środowiska pracy, jest wartościowa i zasługuje na pełen szacunek. Jesteśmy przekonani, że źródłem sukcesu i siłą napędową każdej firmy są odpowiednio dobrani, wyszkoleni i zmotywowani pracownicy. Wiemy jak ich znaleźć.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. w Szczecin

Fatalna agencja pracy. Spoznili sie z wynagrodzeniem i zwalali wine na firme od której brali zlecienie. Jakby pracownika obchodziło jak oni się rozliczają. Ponadto agencja robi problemy z rozliczeniem rocznym. Wystawili mi Pit 11 i Pit 8c. Ten drugi wystawili bo jak twierdziła Pani z kadr mogą sobie nie odprowadzać podatku za chorobowe i tego nie robią. Zostawiają to na głowie osoby zatrudnionej... też mi pełna obsługa umowy.

Anonim II - ten lepszy
@Anonim

Najpierw należy zapoznać się z przepisami a potem komentować: "od dokonanych zleceniobiorcy wypłat świadczeń chorobowych (także wypadkowych) zleceniodawca nie pobiera zaliczki na podatek dochodowy. W myśl bowiem art. 41 ust. 1 ustawy o pdof płatnik, który dokonuje świadczeń z tytułu działalności, o której mowa w art. 13 pkt 2 i 4-9 oraz art. 18 ustawy o pdof jest obowiązany pobierać zaliczki na podatek dochodowy. Natomiast zasiłki kwalifikowane są do przychodów z innych źródeł (art. 20 ust. 1 i 2 ustawy o pdof). W powołanym przepisie brak jest zatem dyspozycji dla zleceniodawcy do poboru zaliczki od wypłacanego zleceniobiorcy przychodu z innych źródeł (np. zasiłku chorobowego). Kwotę wypłaconych świadczeń chorobowych zleceniodawca wykazuje w informacji PIT-8C, którą przesyła zleceniobiorcy oraz urzędowi skarbowemu właściwemu według miejsca zamieszkania zleceniobiorcy (art. 42a ustawy o pdof). Natomiast zleceniobiorca powinien w zeznaniu rocznym doliczyć kwotę uzyskanych w danym roku świadczeń chorobowych do pozostałych przychodów podlegających opodatkowaniu według skali podatkowej" jednak kadrowa miała rację!!!

Zocha

A dokladniej do Horselgau. Kto sie wybiera?

flo
@Zocha

ja jade w kwietniu z dziewczyna bylismy w zeszlym roku ale musielismy zjechac do polski i chcemy wrocic

Gosia
@flo

Fajnie ze ktos sie odezwal :) ja wlasnie wybieram sie z chlopakiem. Dostalismy oferte ale bylby to nasz pierwszy wyjazd za granice i jak to zawsze bywa sa obawy itp. Moglbys odezwac sie na maila. Chcialabym cos podpytac. Bylabym wdzieczna :) gosiunia5.91@o2.pl

Zocha

Jedzie ktoś pod koniec marca na pakowacza do Niemiec?

Ten sam

Po co zmieniasz nicki. Przeciez po bledach od razu wiadomo ze to jedna i ta samo osoba. Wypowiedziales sie raz i wystarczy.

Źyczliwy piekarz
@Ten sam

Zamknij (usunięte przez administratora) naganiaczu z szczecina zasranego jusz mnie eiencej nieoszukacie wiec rub co umisz robisz najlepiej dalej czyli okradaj swoich rodaków w belgii nicponiu z najgorszej agencji pracy ktura w normalnym kraju jusz dawno była by zamknieta a tacy jak ty zakuci w kajdany w lochach .

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko OPERATOR MASZYN CNC - OD ZARAZ ! SZCZECIN powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
Wqurwiony

Niedobra firma ,bardzo niepolecam bo ucinają wynagrodzenie ,godziny,wogule nieodbierają telefonu,pełne aroganstwo,hamstwo,zawisc i obłuda firma-naganiacz najgorszy z najgorszych bardzo silnie nie polecam tych oszustów , Firma dla najgorszych co niepotrafią liczyc i nieznają angielskiego jenzyka i mają klapy na oczach bo tylko takie matoły wtym bagnie długo pracują i dają sie oszukiwac przez ks service posrany ,niepolecam tych oszustów &bumelantów anty polskich z polskich wsi na wschodzie !!!! pszez tę alafirme straciłem mnustwo zdrowia i pieniedzy pracując u jednego wiesniaka belgjskiego ,ODRADZAM TYM BUMELANTÓW NA MAXA I Z CAŁEGO SERCA poniewasz dotej pory mi zalegają za pszepracowaną prace ponad 3.ooo €uro

Witam czy ktoś może z państwa w pracy w Hórselgau ?? Na czym ta praca polegała ? Jak z płatnościami i zakwaterowaniem?

@1616

praca jest prosta pracujesz ze skanerem i kompletujesz zamowienia do wysylki jakies ksiazki plyty i cos tam dla zwierzat dla chcacego nic trudnego, praca jest zmianowa, placa co miesiac a koszty zakwaterowania odciagaja z pensji

milla221

Prosze o kontakt milla221@wp.pl .Mam pare pytan. Pozdtawiam

Romek

Firma dno.nie polecam bo hamy i (usunięte przez administratora)

Źyczliwy piekarz

Niedobra firma ,bardzo niepolecam bo ucinają wynagrodzenie ,godziny,wogule nieodbierają telefonu,pełne aroganstwo,hamstwo,zawisc i obłuda ,jaknajdalej odtych złodzieji ,pracowałem w belgii w piekarni i mieszkałem w jaskini i asz zabardz tego naganiacza poznałem

DJ

Witam. Mam okazję jechać do pracy do Niemiec na magazyn farmaceutyczny przez agencje KS Service. Wie ktoś jak tam jest?? Jak z mieszkaniem i wypłatami? Jak wygląda tam praca?

ona

Witam czy wyjechał ktoś z firmą KS SERVICE do pracy w Belgi w Gent i czy mogłby do mnie napisac e-majl ona0101@onet.pl mam kilka pytań. ????

Krzysiek

Daria byłem do świąt na tym magazynie. Mogę polecić bez obaw.

Daria
@Krzysiek

Dzięki za informację bo się trochę boję. A jak z wynagrodzeniem?

Daria

Mam okazję wyjechać do Niemiec do pakowania książek i płyt w miejscowości Horselgau przez agencje ks service . Może ktoś był? Jak tam jest?

Bronislaw

Pierwsza pełna wypłata w Gent jako picker bez nadgodzin, dostałem 1180 euro na rękę, gdzie work service, którego zawieszono z rekrutacja do Katoen Natie z przyczyn mi nie znanych za te same godziny zapłacił 1400 euro

praca w Belgi
@Bronislaw

To czemu Bronisław nie przejdziesz do work service? Mam wyjechać do Belgii przez ks service i chciałbym jakichś prwdziwych opinii, bo te wygladaja jak pisene przez konkurencje. czemu ludZie mają pretensję o dojezdzanie do pracy? jade swoim samochodem, wiec dojade zawsze. a co z wypłatą, czemu za malo?

231Start

Jak zwykle, ile ludzi tyle opinii... Ja tam nie narzekam bo to ma byc praca a nie urlop.choc mozna by cos poprawic np brak internetu w mieszkaniach. Praca spoko. Zarobki ok i dojazdy do praca sa ogarniete. Jesli ktos chce zarobic to jest spoko okazja.

jestOK
@231Start

pracuję przy kapsułkach w Belgii i to co czytam wydarzyło się chyba w innej miejsowości?? Ja tych przygód, które tu są opisywane nie przeżyłam i zgadzam się z 231Start to jest praca - luksusu w postaci sauny, spa itp. nie wymagajcie.

blablabla

Hahah, no serio beznadziejna agencja to jedno ale w Pl też nikt mnie do pracy nie wozi;p

zainteresowanypracą

A czy jest ktoś w stanie obiektywnie powiedzieć czy warto zacząć pracę na tych magazynach- bo tekst "zmuszają ludzi do dojeżdżania własnymi autami za grosze" mnie rozwala , bo jadąc na magazyn nie liczę na szofera. Da się tam normalnie pracować i coś zarobić? Serio są aż tak złe mieszkania, a nie można sobie znaleźć czegoś samemu?

Bronislaw

Pracuje w tej firmie w Gent w Katoen Natie praca w porządku ale to co wyprawia Ksservis przechodzi ludzkie pojęcie. Koordynatorki niekompetentne w każdej dziedzinie, na wszystkie pytania odpowiedź nie wiem.Mieszkamy w 6-8 osób bez internetu z grzybem na ścianach , po 2 osoby w pokoju za 350 euro od osoby,dojazd do pracy to jakiś mit zmuszają ludzi do dojeżdżania własnymi autami za grosze i do tego zabierania ze sobą ludzi obowiązkowo. Spotkania z koordynatorem odbywają się na parkingu w deszczu najczęściej, by nie zadawać za dużo pytań. Co chwilę przeprowadzki, traktują człowieka jak szmate a kroją pieniądze na czym się da po odliczeniu ich kosztów i mieszkania zostaje jakieś 8.20 euro/h na rękę. Szczecin w ogóle nie odbiera telefonów, czyli każdy na miejscu pozostawiony jest sam sobie. Odradzam wyjazd z tą firmą... Dziady i (usunięte przez administratora)

Conan
@Bronislaw

Szczera prawda ! Byłem przetrwałem wróciłem . KS Service to SKANDAL !!!

potencjalnt kandydat

Czy ktoś wyjechał z agencja KS ServiceService jako pakowacz pracownik k produkcji do vilkirj uszczelki dzielnica Antwerpii? Dziwna agencja lekarz przez skype haha mieszkania nie wiadomo gdzie się będzie mieszkac...

alena

Witam, czy ktoś pojechał na pakowanie kapsułek do Gent z KS service? jeśli tak, podzielcie się opinią

@alena

Odradzam,praca 2 zmianowa ale warunki mieszkaniowe to jakiś horror, mój opis jest dodany niżej pozdrawiam

magda
@alena

Ja wybieram się z chłopakiem do pracy przy pakowaniu kapsułek kawy, czy masz już może jakieś informacje na temat tej pracy? Udało Ci się dojechać??

Jolka
@magda

I jakie tam sa warunku? Mam dojechac na dniach i troche sie boje

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.