logo KS SERVICE

KS SERVICE

Szczecin

Opinie o KS SERVICE

anonim 2016-01-14 17:50:48
PO dwóch tygodniach pracy od razu dostaliśmy tydzień wolnego. Karty ubezpieczeniowej nie otrzymaliśmy przez prawie 2 miesiące
anonimmmm 2016-01-28 15:56:50
sory ale jak ktoś jest nierobem i chce wyjechać do pracy odpoczywać to zawsze coś nie pasuje. Jak dla mnie nie jest źle. w klosterparku mieszkałem i szczurów nie widziałem, więc to jakaś ściema. Warunki nie były nawet takie złe.
Jak komuś się nie chce pracować to niech nie wyjeżdża i tyle. Ja już trochę pracuję i jakos nie mam problemu.
Lizus 2016-01-28 15:59:37
kurde, da radę przeżyć, styczeń może ciulowy, ale ja w grudniu wyszedłem na czysto dostając 1150 euro.
Mloda 2016-01-28 17:23:43
Witam. Interesuje mnie oferta pracy w tej firmie przy logistyce pakowanie książek płyt i karmy w Niemczech. Czy ktoś może napisać jakie warunki mieszkaniowe i zarobek?
jaaaa 2016-01-28 20:57:34
Karta ubezpieczeniowa to chyba z nfz a nie z agencji, wiec to raczej nie ich wina
mlody 2016-01-29 09:09:03
@Młoda, w porównaniu z innymi firmami, które wysyłają cie do rhenusa to warunki są najlepsze. Płacisz 120 euro i mieszkasz w mieszkaniu 6 osobowym,da radę sie dogadac z ludzmi, wkoncu male towarzystwo. w pokoju jestes tylko ze swoją kobitą, wiec prywatnosc jest. Byłem na kawie u ludzi wysyłanych przez LPS i oni maja dwa łóżka piętrowe w pokoju i płacą więcej to jest porażka. Lozka pietrowe to sa dla dzieci dziesiecioletnich. A zarobek to zalezy od miesiaca, jak chcesz pojechac na miesiac to niezarobisz, wiecej stracisz, ale ja pracuje ponad pól roku i calkiem dobrze mi sie powodzi. Oczywiscie nie zarobisz tutaj 2000 euro, no ale czego wymagac, skoro jezyka znac nie musisz, doswiadczenia szczerze tez nie musisz miec, tylko checi do roboty. przyjedz i ocen sama prace
QW 2016-01-29 11:54:00
hahah nie rozsmieszaj mnie. Szczury byly sa i beda! Spytaj sie ludzi jak nie widziales na wlasne oczy, No chyba, ze wogole nie wychodzisz z pokoju to rozumiem.
A praca raz jest raz nie ma, ogolnie czlowiek nie dorobi sie przez KS. Wyzysk i slabe zarobki, to juz wole w Polsce pracowac za 3000 zl
Oferty Pracy
2016-01-21
Żródło: Gowork.pl
Berlin
( )
KS Personal Service – jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych (wpis do rejestru Agencji Zatrudnienia nr 6621). Współpracujemy ściśle z rzetelnymi i sprawdzonymi niemieckimi, holenderskimi i austriackimi partnerami, poszukującymi wykwalifikowanego personelu technicznego. Nasz profesjonalizm potwierdzają setki osób, które z naszą pomocą zna
Młoda 2016-01-29 18:38:34
Mechanik samochodowy – Niemcy – praca od zaraz KS Personal Service 2016-01-21 Żródło: Gowork.pl Berlin ( ) KS Personal Service – jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów[...]">@Oferty Pracy - 2016-01-29 18:38:34
Dzięki za info. A jeszcze chciałam zapytać o pracę czy jest tam ciepło i wogole
Alan 2016-01-29 22:54:52
Witam mlody dobra praca na rehause jest? Bo mysle nad wyjazdem przez ks servis gdzie to dokladnie jest jakie miejscowosc. Pozdrawiam.
mirek 2016-01-29 22:55:30
zawsze mozna robic to samo pod poznaniem z godzinnym dojazdem do pracy za 2tysie, oczywiscie jak wyrobisz premie, a i za pokoik ze studentem tez trzeba odliczyc 500zl minimum. A zreszta jak niektorych po tygodniu wywalaja to chyba warto sie zastanowic nad swoimi kwalifikacjami do jezdzenia wozkiem a nie uczciwoscia lub nie samej firmy, skoro niektorzy juz pol roku siedza. W niemczech magazynow duzo wiec moze wearto wziasc sie do roboty a nie narzekac.
Alan 2016-02-01 13:45:37
Fun a przy czym byles bo mysle nad wyjazdem na magazyny rehaus.
Ala 2016-02-03 12:34:18
A wiesz może jak jest na pakowaniu książek i płyt?
Ali 2016-02-03 13:04:17
Ala a masz oferte na pakowanie ksiarzek plyt? Komisioner? Tez mysle nad ta oferta mysle ze chyba niejest tam zle zakwaterowanie niejest drogie.
koko 2016-03-08 12:40:12
za współprace z KS ja bardzo dziękuję i nikomu zdrowemu na umysle nie polecam
kicia 2016-03-11 10:19:31
Rhenus zly, rhenus beee, to ciekawe dlaczego teraz 7 osob przchodzi bezposrednio do nich i sa zadowoleni
pl 2016-03-18 14:59:13
hahahha zadowoleni, bo ciesza sie, ze nie beda pod skrzydlami zlodziejskej agencji.
Ludzie podlegajacy bezposrednio pod Rhenusa maja bardzo zblizone zarobki do agencyjnych i pomimo nibystalej umowy sa zwalniani z dnia na dzien.
KANDYDAT NA STANOWISKO PRACOWNIK MAGAZYNOWY 2016-04-09 20:16:27
Po ostatniej rekrutacji na jaką się tam udał jeden z kandydatów na stanowisko pracownik magazynowy do duńskiej firmy otwierającej się w Panttoni Park Przemysłowy, stwierdzam że ta agencja złamała nie tylko Ustawę o ochronie danych osobowy, wyrażanych przez kandydatów ale także naraziła ich osoby na przykrości w pracy dzwoniąc do obecnego pracodawcy, i dopytując się o ich osoby, bez uzyskania pisemnej zgody kandydatów na dokonanie takiej procedury, WIĘC SZCZERZE ODRADZAM NA PRZYSZŁOŚĆ BY NIE KORZYSTAĆ Z USŁUG TEJ AGENCJI.
Anty KS service 2016-05-05 17:06:22
ta firma bardzo mocno wyzykuje Polaków ,potrafi wywalić z domu na ulicę byłem świadkiem nie ras jak tak zrobiła pingwin koordynatorka Barbara oczywiscie polka tel do niej +32 476 522 850 i pieniędzy nie wypłacić i gość z tobołami poszedł na stacje benzynową aby złapać okazję do Polski 1300km miał do domu i do tej pory niedojechał ,rodzina jego szuka do tej pory , ,uwaźajcie na tych półgłówków,ta firma jak się pomyli to wtedy nie oszuka
Mario 80 2016-05-06 20:41:28
Witam wszystkich pracujących pod firmą ks service poszukuję opini na temat pracy w Belgii przy prefabrykacji w firmie Tripan z góry dziękuje.
joannaj 2016-05-07 11:24:52
Proszę o wyjaśnienie czemu ludzie wrócili z długami? za co tam trzeba było płacić?
Joa
Piekarz belgia 2016-05-10 16:28:10
Hej ,odradzam mocno prace w pierni w Belgi w okolicach antwerpi ,od ponad roku KS szuka piekarzy i po jednej zmianie ludzie uciekają ,ta piekarnia to rodzina firma bardzo Horych wieśniaków ,zakwaterowanie to jaskinia , robota jest 364 dni w roku po 12-15 godzin pod okiem rodziNki ktura co chwile niespuszcza Ciebie Ciebie oka .hora piekarnia bardzo niepolecam robiłem tam 6 dni
kwasniewski 2016-06-07 08:15:29
te łajzy myślą, ze polszaki to naprawde muły od cięzkiej roboty za miche ryżu, kazdy jeden. Ok, wiesnioki oderwane od pługa mają pare i za psi ch_j beda orać tylko dym bedzie szedł, ale są tez ludzie ucywilizowani i ci nie wiedzą, ze te byźmesmeny traktują ich tak samo. Przydałoby sie informowac gdzie (miasto, nazwa firmy) jakie są warunki. Pozwoli to uniknąć zbędnej wycieczki
Ulm 2016-06-09 11:31:03
Ta ala firma z belgi po miesiącu pracy w piekarni niewypłacając mi zadnych pieniedzy wyźuciła mnie z zakwaterowania i kazała niewracac ,,musiałem dzwonic do rodziny aby ta kupiła mi bilet do polski a pieniedzy do tejpory za pszepracowany miesiąc niema ,najgorsza moja firma
Frank 2016-07-19 13:13:40
Bardzo kiepska firma ,oszusci na kazdym kroku ,bardzo odradzam prace dla nich bo zarobicie mniej nisz w Polsce do tego na koniec ostatniej sypłaty wam niedadzą jak jusz was na hotelu niebedzie,smiecie ta firma i zlodzieje
Majka 2016-08-29 14:07:34
Witam,czy ktos z Was pracował w Belgii wyslany przez firme ksservice Szczecin jako pracownik produkcji prefabrykatow betonowych. Jakie warunki pracy i mieszkaniowe?
Alex frankaowski 2016-08-31 10:31:29
Ta firma to oszusci .okradają ,wyłudzają,niepłacą,miezzkania dla pracowników to rudery z alkoh8likami .odradzam .
joa 2016-08-31 13:24:14
Witam,
Proszę o bliższe informacje nt. zaginięć Polaków w z wizą w KS Service , piszę artykuł do gazety ogólnopolskiej będzie to przestroga dla innych , bo gazeta jest w całej Polsce i w całych Niemczech, anonimowość i nagrody gwarantowane
joanna.jaczek@gmail.com
Aneta 2016-09-23 11:44:07
Witam zastanawiam się nad podjęciem pracy w Rhenus SE & Co.KG, Marktal 3, 99880 Hörselgau, Niemcy koło Erfurtu. Czy mógłby mi ktoś opisać na czym polega ta praca, czy jest ciężko, czy są do wyrobienia jakieś normy. Jak wygląda zakwaterowanie czy jest internet ? Czy polecacie to miejsce ? Prosze o odpowiedź może być na maila cuxy@tlen.pl Aneta chodzi o pracę przy kompletowaniu płyt i książęk.
Ona 24 2016-09-29 21:59:53
i jak jest tam w tym rhenus ???????????
Mariola 2016-09-30 09:53:23
Jestem zawdowolona z pracy w Rhenus, nie ma tragedii i ważne że pieniądze są przeważnie na czas.
Iksińska 2016-10-03 12:34:08
Witam, mamy wyjechać do pracy do pakowania kapsułek do kawy. Ktoś wie coś więcej na ten temat? Jaka robota, jak z mieszkaniem, czy wypłata na czas. Opłaca się?
xxx 2016-10-04 07:51:03
Hej czy ktos wyjeżdża w czwartek rano do Belgii do gent jako pracownik magazynowy i zaczyna prace w piatek rano??
Nowa 2016-10-04 09:35:19
a jak długo tam pracujesz?
Olka 2016-10-04 10:54:57
Hej czy ktoś może napisać jak jest w magazynie Rhenus przez tą agencje i jak mieszkania??
Ela 2016-10-13 17:49:06
Hej, czy ktoś zna szczegóły pracy przy pakowaniu kapsułek w Belgii? Napiszcie jak tam jest
zzzz 2016-10-19 13:37:36
Witam
Chciałam zapytać o warunki pracy na magazynie Rhenus i jakie są warunki mieszkalne
heart 2016-10-19 20:48:13
W końcu taki pracownik produkcyjny oprócz niezłej podstawy zarobków może liczyć na jakieś stabilne zatrudnienie, ale czy wypłata jest adekwatna do powierzanych zadań? Z góry dziękuję za szybką odpowiedź.
alena 2016-10-30 12:03:22
Witam,
czy ktoś pojechał na pakowanie kapsułek do Gent z KS service? jeśli tak, podzielcie się opinią
potencjalnt kandydat 2016-11-07 10:42:08
Czy ktoś wyjechał z agencja KS ServiceService jako pakowacz pracownik k produkcji do vilkirj uszczelki dzielnica Antwerpii? Dziwna agencja lekarz przez skype haha mieszkania nie wiadomo gdzie się będzie mieszkac...
Bronislaw 2016-11-19 11:22:45
Pracuje w tej firmie w Gent w Katoen Natie praca w porządku ale to co wyprawia Ksservis przechodzi ludzkie pojęcie. Koordynatorki niekompetentne w każdej dziedzinie, na wszystkie pytania odpowiedź nie wiem.Mieszkamy w 6-8 osób bez internetu z grzybem na ścianach , po 2 osoby w pokoju za 350 euro od osoby,dojazd do pracy to jakiś mit
zmuszają ludzi do dojeżdżania własnymi autami za grosze i do tego zabierania ze sobą ludzi obowiązkowo. Spotkania z koordynatorem odbywają się na parkingu w deszczu najczęściej, by nie zadawać za dużo pytań. Co chwilę przeprowadzki, traktują człowieka jak szmate a kroją pieniądze na czym się da po odliczeniu ich kosztów i mieszkania zostaje jakieś 8.20 euro/h na rękę. Szczecin w ogóle nie odbiera telefonów, czyli każdy na miejscu pozostawiony jest sam sobie. Odradzam wyjazd z tą firmą... Dziady i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
Bronislaw 2016-11-19 11:28:50
Odradzam,praca 2 zmianowa ale warunki mieszkaniowe to jakiś horror, mój opis jest dodany niżej pozdrawiam
zainteresowanypracą 2016-11-26 16:17:50
A czy jest ktoś w stanie obiektywnie powiedzieć czy warto zacząć pracę na tych magazynach- bo tekst "zmuszają ludzi do dojeżdżania własnymi autami za grosze" mnie rozwala , bo jadąc na magazyn nie liczę na szofera. Da się tam normalnie pracować i coś zarobić? Serio są aż tak złe mieszkania, a nie można sobie znaleźć czegoś samemu?
blablabla 2016-11-27 14:35:34
Hahah, no serio beznadziejna agencja to jedno ale w Pl też nikt mnie do pracy nie wozi;p
Joanna 2016-11-29 20:17:40
Jestem zatrudniona przez te firmę pracuje w Gadawie.panie koordynatorki tj pani Jagoda i Pani Agata to szczyt chamstwa i kłamstwa. Mieszkania zagrzybione obskurne średnio za 2500 euro gdzie mieszkanie tj kosztuje z opłatami około 1000 euro (przeludnione po dwie osoby na pokój za 340 euro od osoby,) czyli kolejka przed pracą do toalety to jakies 2 godziny brak internetu i podstawowych urządzeń rtv i agd tj pralki telewizora itp.Nie polecam wyjazdu z tą firmą tragedia, stracony czas i pieniądze
magda 2016-11-30 00:58:23
Ja wybieram się z chłopakiem do pracy przy pakowaniu kapsułek kawy, czy masz już może jakieś informacje na temat tej pracy? Udało Ci się dojechać??
231Start 2016-11-30 21:55:17 [użytkownik zarejestrowany]
Jak zwykle, ile ludzi tyle opinii... Ja tam nie narzekam bo to ma byc praca a nie urlop.choc mozna by cos poprawic np brak internetu w mieszkaniach. Praca spoko. Zarobki ok i dojazdy do praca sa ogarniete. Jesli ktos chce zarobic to jest spoko okazja.
Jolka 2016-12-03 15:31:02
I jakie tam sa warunku? Mam dojechac na dniach i troche sie boje
jestOK 2016-12-07 14:42:23
pracuję przy kapsułkach w Belgii i to co czytam wydarzyło się chyba w innej miejsowości?? Ja tych przygód, które tu są opisywane nie przeżyłam i zgadzam się z 231Start to jest praca - luksusu w postaci sauny, spa itp. nie wymagajcie.
Bronislaw 2016-12-10 09:02:58
Pierwsza pełna wypłata w Gent jako picker bez nadgodzin, dostałem 1180 euro na rękę, gdzie work service, którego zawieszono z rekrutacja do Katoen Natie z przyczyn mi nie znanych za te same godziny zapłacił 1400 euro
Zostaw swoją opinię o KS SERVICE - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KS SERVICE