Opinie o Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. w Szczecin

Agencja zatrudnienia KS Service już od ponad 10 lat pomaga Klientom dynamicznie rozwijać się, zwiększać produkcję i sprzedaż. Czynimy to skutecznie wyszukując na rynku najlepszych i najbardziej wartościowych pracowników. Nasze działania cechuje etyczność, uczciwość i profesjonalizm. Wychodzimy z założenia, że każda kariera, niezależnie od stanowiska i środowiska pracy, jest wartościowa i zasługuje na pełen szacunek. Jesteśmy przekonani, że źródłem sukcesu i siłą napędową każdej firmy są odpowiednio dobrani, wyszkoleni i zmotywowani pracownicy. Wiemy jak ich znaleźć.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. w Szczecin

Tomasz

Nie mniej a bo wszystko jest negatywna opinia i to usuwają

Katarzyna
@Tomasz

Tomasz, pisałeś w swojej wcześniejszej opinii, że w KS zaczynają kręcić, jak pracownik zachoruje lub zrezygnuje. Jak to dokładnie u Ciebie było? Nie otrzymałeś całości wynagrodzenia?

Ciekawski

Witam Przeglądam oferty KS Service i widzę ,że stawki są do zaakceptowania. Napisze ktoś ile można zarobić tam przy tych 160 h? - przykładowo pracując za 13,5 e brutto. Do tego wiadomo 350 na mieszkanie ale pytanie ile z tych brutto na polskiej umowie zostaje tobie. Z góry dzięki za odpowiedź.

Ona 123

Witam czy może ktoś wypowiedzieć sie na temat pracy w Belgii GENT przy PAKOWANIU KAPSULEK Z KAWA, jakie zarobki, czy pieniadze wyplacane w terminie, czy cięzka praca i jak z zakwaterowaniem?? Myśle nad wyjazdem z chłopakiem wlasnym autem, dlatego bardzo zalezy mi na opinii

Mała
@Ona 123

Hej. I co wyjechalas moze do tej pracy? Bo jestem ciekawa jak tam jest

@Mała

Odpowiedziałaś na post z 2016 r. Być może ten użytkownik już nie zagląda do tego wątku, a co więcej, warunki pracy mogły się zmienić. Jeżeli planujesz wyjazd na ten kontrakt, to może warto zadzwonić do firmy KS Service i zapytać o warunki?

Camuss
@Ona 123

Jestem zainteresowany ta oferta, czy ktos obecnie pracuje przy pakowaniu kapsułek z kawa?

@Ona 123

Nikt nie pracuje tam? Po wstępnym kontakcie przez olx, „konsultantka” mimo przeczytania pytania po prostu ignoruje wiec jeśli już tak wyglada na początku relacja z agencja to boje się co będzie po wyjeździe. Jakieś aktualne komentarze, czy warto zawracać sobie nimi głowę bo opinie i ilość gwiazdek mówią co innego. Odnoszę wrażenie ze celowo puszczają ogłoszenia z wysoka stawka i po prostu zbierają dane osobowe bo zgoda na ich przetwarzanie jest obowiązkowa

szukajacy
@Adam

witam no własnie chodzi o prace przy tych kapsułkach do kawy tez mnie to interesuje ta praca,ale jak niema zadnej osoby która tam pracuje daje do myslenia,ja pracowałem w belgi pare razy juz takze to musi byc cos pewnego gdzie,jaka praca konkretnie i za ile i za kwatere no bo auto musi byc na dojazd niewiem czy faktycznie zwracaja za paliwo dobrze by było azeby ktos kto pracuje przy tej kawie odpisal

Stefan
@szukajacy

Dlaczego praca akurat za pośrednictwem tej agencji Cię zainteresowała? Być może słyszałeś coś o tej firmie, co może być pomocne dla czytelników tego wątku. Podzielisz się tym, co wiesz na ich temat?

Maksym

Dzień dobry. Jeśli będzie oferta palaća kawy, roastmaster. Proszę dajcie znać. 792 433 824

szukajacy
@Maksym

no własnie ciekawe czy ktos pracuje przy tej kawie,chodzi o prace kase i zakwaterowanie koszty za paliwo jak to wyglada realnie

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko OPERATOR MASZYN CNC - OD ZARAZ ! SZCZECIN powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
Domenico

Witam was serdecznie, jeśli trafiła do was ofarta pracy w Gorzówie Wielkopolski do skręcania mebli, to musicie wiedzieć, że praca jest związana z rozładunkiem, załadunkiem i pakowaniem palet z częściami do wyposażenia sklepów tj. głównie drobnych elementów konstrukcji metalowych. To nie jest montaż mebli!

Anita

@Czy moglibyście doprecyzować? Każdy będzie miał doprecyzowaną pensję jak przedstawi swoje umiejętności i wykształcenie!!

Stefan
@Anita

Rozumiem, ze nie chcesz pisać o kwocie zarobków, ale może mogłabyś dodać na jakie benefity i dodatki można liczyć i czy mogą one podwyższyć wynagrodzenie? Mam nadzieję, że mi odpowiesz.

Czy moglibyście doprecyzować?

Dobrze by było gdyby osoby wypowiadające się na temat zarobków, doprecyzowały (nie mówię, że z dokładnością po przecinku) ile można mniej więcej w danym przypadku zarobić. Stwierdzenie, że "da się sporo zarobić" nic merytorycznego nie wnosi - byłbym skłonny przypuszczać, że piszą to osoby chcące zareklamować agencję pracy i nią zaciekawić, a nie realni pracownicy. Dla jednego 1200 euro to sporo, dla innego 1600-2000+, warto więc doprecyzować nieco wpis. Pozdrawiam Marcin

Miron

Nie polecam tej firmy. Obecna jest tam ciągła rotacja. Mądrzejsi pracownicy odchodzą sami, Ci najbardziej wytrwali kiedy otrzymają podwyżkę i przestają być opłacalni dla firmy zostają zwalniani. W tej firmie nie ma żadnej stałości i stabilności, każdego dnia zastanawiasz się, czy dzisiaj to Ty będziesz zwolniony. System premiowy jest zmieniany ,, na bieżąco'', wedle upodobań menadżerki. Nigdy nie wiesz jakie akurat obowiązują zasady. Najwięcej do życzenia pozostawia forma zarządzania. Menadżer dobrany z zupełnego przypadku, nie posiada żadnego stosownego wykształcenia oraz kwalifikacji, dodatkowo wprowadza dużą dezorganizację pracy. Stale podejmuje decyzje, za które w konsekwencji odpowiada pracownik. Zastanówcie się zanim podejmiecie z nimi współpracę.

Maja
@Miron

No wiesz - sama rotacja nie musi tak naprawdę oznaczać tego, że w KS Service nie dzieje się najlepiej. Nie mniej jednak - dzięki wielkie za takie informacje. Jak długo współpracowałeś z tą firmą?

ciekawy

witam jak wygląda praca dla wędlniarz w Belgi ,warunki pracy mieszkanie internet ,proszę o opinie

Artur
@ciekawy

Chciałbyś aplikować za pośrednictwem firmy Agencja Zatrudnienia KS Service na wspomniane przez Ciebie stanowisko? Mam nadzieję, że znajdzie się osoba, która opisze, jak wygląda tam praca, jednak przez ten czas chciałbym wiedzieć, czy masz jakieś doświadczenie zawodowe w pracy za granicą?

AnoniM

Pracowałem w jednym z zakładów w Radomsku. Praca nie należała do łatwych, o czym zostałem poinformowany przez pracownika agencji tuż przed zatrudnieniem. Rzeczywiście, miałem problem z wykonaniem normy, więc rozmawiałem na ten temat. Prosiłem w agencji o przeniesienie do innego działu, rozmawiałem także z kierownikami zakładu pracy. Tłumaczyłem, że chcę pracować i potrzebuję tej pracy, aby dali mi szansę na innym stanowisku. W tym czasie uczyłem się w wyższej uczelni, co wymagało zwiększonych kosztów z mojej strony. Efekt moich rozmów był taki, że drugą umowę otrzymałem na miesiąc (krótszą niż pozostali pracownicy), a kiedy minął ten okres – pozbyto się mnie. Z ust pracownika agencji i kierownika dowiedziałem się tyle, że nie ma tutaj dla mnie miejsca! Na koniec rozmowy pracownik agencji obiecał, że przekaże moje dane agencji, prosząc o pomoc w znalezieniu innej pracy, także w innej miejscowości. Minął prawie rok i nikt nie odezwał się z jakąkolwiek ofertą... Kiedy próbowałem załatwić pewną sprawę w siedzibie tej agencji, dotyczącą przesłania wymaganego dokumentu, spotkałem się z całkowitym lekceważeniem. Dokumentu również nie otrzymałem. Uważam pracowników tej agencji za cechujących się niekompetencją, ignorancją. Nie potrafili zasłużyć na moje zaufanie, jak i pozytywną opinię. Wszystko było dobrze, dopóki starałem się o pracę. Kiedy już ją podjąłem – skończyło się zainteresowanie moim sprawami. Więcej – okazano mi pogardę.

Artur
@AnoniM

Nie masz najlepszych wspomnień jeśli chodzi o współpracę z agencją. Jednak to co wydarzyło się w firmie, w której pracowałeś nie miało żadnego powiązania z agencją. O pracę poprzez pośrednictwo trzeba często zabiegać, nie zawsze wystarczy samo wysłanie CV. Czy ktoś współpracował z tym biurem pośrednictwa pracy i znalazł satysfakcjonujące zatrudnienie? Napiszcie proszę o tym.

Elżbieta

Agencja Zatrudnienia KS Service poszukuje chętnych osób do pracy w Moeskroen przy garbowaniu skór w branży mięsnej. Osoby zatrudnione na tym stanowisku mogą liczyć na wsparcie koordynatora na terenie Belgii, a także nadgodziny płatne 150%. Jeżeli zaciekawiła Was ta oferta, to dodaję link do rekrutacji: https://www.gowork.pl/oferta/garbowanie-skor-wynagrodzenie-od-2000-euro-brutto-+-dodatek-zmianowy-prac,73sRHLagCNfxti8vS3vNTD,moeskroen

Spawacz

Witam od 08.04.2019 wybieram się do pracy jako spawacz do firmy Nooyen BVBA wie ktoś coś ? czy firma wypłacalna? oczywiście przez KS Service

@Spawacz

Jak Twoje wrażenia z pierwszego miesiąca pracy za pośrednictwem firmy Agencja Zatrudnienia KS Service? Wszystkie aspekty, które wymienił pracodawca w trakcie rozmowy rekrutacyjnej, zastałeś fizycznie na miejscu? Jesteś zadowolony z wyboru tego pośrednika pracy? Podziel się, proszę swoimi wrażeniami.

Hanna

@erwin, czy planujesz już kolejny wyjazd z firmą Agencja Zatrudnienia KS Service? Jak wygląda kwestia dojazdu na miejsce pracy? Czy agencja zapewnia bezpłatny transport? Warto o tym porozmawiać, ponieważ wielu kandydatów poszukuje właśnie takich informacji. Jak oceniasz atmosferę między pracownikami?

@Hanna

dojazd załatwia firma i za to płaci a atmosfera raczej dobra. wiadomo rużni ludzie przyjezdzaja ale z reguly da sie dogadac.na kazdego trzeba miec sposub.

Sosa
@erwin

Rużni ludzie?

Michnik

Bardzo utrudniony kontakt telefoniczny. Przy pierwszej próbie ponad 40 min wiszenia na telefonie na 3 róznych numerach. Dzisiaj to samo. To irytujące.

Henio
@Michnik

Pracownicy są zapracowani lub na okrągło jedzą śniadanie i nie zwracają uwagi na dzwonki telefonów, lub działa zasada spychologii: ja nie odbiorę niech kolega się tą rozmową zajmie, po co sobie czas zajmowac rozmowami i załatwianiem dodatkowych spraw. Samo życie w firmie.

Krzysztof

Ja polecam pakowanie rożków w belgii w ichtegem, kasa dobra i zakwaterowanie ok.Trzeba pracować szybko ale po to wyjechalem zeby zarobic a tam morzesz calkiem dobrze

Mateusz
@Krzysztof

Hej, czy to jest praca w Kuurne? Jeśli tak to jak z zakwaterowaniem oraz ilością godzin?

Anka
@Krzysztof

Hej A możesz powiedzieć ile tam się zarabia i jak wyglada mieszkanie ile osób itd Pozdr

Mała Bella

Czy pracuje ktoś przy kurczakach? Jakie są rzeczywiste zarobki?

Gabriel

Szukam prace w Raciborzu.Z zawodu jestem Technik - Mechanik.Posiadam uprawnienia na wózek widłowy. Posiadam wysokie doswiadczenie w zawodzie Ślusarz.

Mała

Hej. Czy ktos pracowal przy kaspułkach kawy w Belgii w Kruibeke przez te agencje? Jak wrazenia, praca, zarobki, mieszkanie?

Zawiedziona

Firma nie profesjonalna, w ogłoszeniu zamieszczają informację o "mile widzianej" umiejętności, przez telefon okazuje się, że ta umiejętność jednak jest "obowiązkowa", a następnie oferują stanowisko absolutnie nie zgodne z moim dotychczasowym doświadczeniem zawodowym Moje sugestie dla Agencja zatrudnienia KS Service sp. z o. o.: Myślcie!

@Zawiedziona

Czy możesz napisać na jakie stanowisko aplikowałeś i jaka umiejętność była wymagana? Dobrze sformułowane ogłoszenie o pracę, powinno odnosić się dokładnie do opisu stanowiska. Może to zaoszczędzić w przyszłości ewentualnych nieporozumień.

Hanna

@Leo, czy możesz sprecyzować swoje pytanie? Inne osoby na forum będą mogły łatwiej na nie odpowiedzieć. Czy masz na myśli warunki wynagrodzenia, może formę umowy i atmosferę? Czy zastanawiałeś się nad tym, żeby skontaktować się bezpośrednią z KS Service? Wtedy uzyskasz odpowiedź na swoje pytania z pierwszej ręki.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.