Opinie o Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. w Szczecin

Agencja zatrudnienia KS Service już od ponad 10 lat pomaga Klientom dynamicznie rozwijać się, zwiększać produkcję i sprzedaż. Czynimy to skutecznie wyszukując na rynku najlepszych i najbardziej wartościowych pracowników. Nasze działania cechuje etyczność, uczciwość i profesjonalizm. Wychodzimy z założenia, że każda kariera, niezależnie od stanowiska i środowiska pracy, jest wartościowa i zasługuje na pełen szacunek. Jesteśmy przekonani, że źródłem sukcesu i siłą napędową każdej firmy są odpowiednio dobrani, wyszkoleni i zmotywowani pracownicy. Wiemy jak ich znaleźć.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. w Szczecin

Do dziś będę pamiętać jak źle zostałem potraktowany przez agencję. Omijać szerokim łukiem.

Nie polecam tuch (usunięte przez administratora)!!!!! Wala na kase jak sie da. Lokacje w Destelbergen to gorsze jak osrodki dla uchodzcow a kosztuja niczym hotel Golębiowski. Arogancka opiekunka- blondynka z garbatym podbródkiem odpowiada na telefony jak jej sie zechce

Hanna

Jak dokładniej wygląda zakwaterowanie w KS Service? Opiszesz? Czy można wyjechać z osobą towarzyszącą (też do pracy) i będzie się miało zagwarantowaną wspólną kwaterę?

Rekrutacja

Witam. Obecnie firma prowadzi rekrutacje do struktur wewnętrznych (działu księgowości). Czy ktoś kto pracuje/pracował w tej firmie mógłby podzielić się opinią o warunkach oraz atmosferze w pracy? Jak długo po złożeniu CV oczekuje się na odpowiedź? Widzę ze jest sporo opinii, natomiast wszystkie dotyczą pracy przez agencje w zewnętrznych firmach. Pozdrawiam

@Rekrutacja

Szczerze nie polecam... stres, stres, stres... pretensji końca nie widać, szefostwo ma zawszę rację... nie szanują ludzi... jak zaczniesz tam pracować uwierzysz, że jesteś beznadziejny... bo to ci wmówią...

a
@Rekrutacja

potwierdzam powyższą opinie. wiem że mieli kilka spraw w sądzie pracy z inicjatywy pracownika.

Hanna

Ten stres w KS Service jest związany jedynie z atmosferą pracy? Mogłabym się dowiedzieć jak wygląda sama praca w firmie? Jak jest pod względem ilości obowiązków? Czy nowy pracownik szybko wszystko ogarnie?

Odradzam i jeszcze raz odradzam . (usunięte przez administratora) na 13 wynagrodzenie nie podążają właściwym urzędem w Belgii jak w moim przypadku faktycznego czasu twojej pracy (usunięte przez administratora) na składkach firma (usunięte przez administratora) odradzam

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko OPERATOR MASZYN CNC - OD ZARAZ ! SZCZECIN powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
stacho

Witam wszystkich , prosze omijac ta firme...poslugujaca sie wlasnym kodesksem pracy (usunięte przez administratora)

@stacho

Gdzie pracowałeś?

Witam, czy ktoś pracował lub pracuje przez tą agencje pracy w Tongeren na jajkach? Jakie opinie?

Rojson

Witajcie. Mam małe pytanie i liczę na konkretna odpowiedź. Czy da się zarobić powyżej 2000? Pracuje właśnie we Francji na polskiej umowie w delegacji i przy 148 godzinach bez weekendów jest trochę ponad te dwa tys. Czy przez ks service da się normalnie zarobić czy oferują stawki jak Ukraińcom w Polsce?

Radex

Witam to jaką agencje pracy w Belgii polecacie ? Jak ta jest zła , czy wszystkie są do(usunięte przez administratora) ? Komentarze fajne tylko czy to jest prawda ..... Kiedyś byłem w Holandii i pisali że zarobię max 250 euro na tydzień ,a jak się przekonałem to wyszło 450 euro na tydzień i co mi z tych komentarzy ...... Dziękuję z góry za odpowiedź . Pozdrawiam

Jeżeli ktoś kieruje się logicznym rozumowaniem to niech się zastanowi dla czego KS ma mnóstwo ofert na różnych portalach ( nawet oferują czasem darmowe posterunki - o standartach już nie wspomnę) ...duża rotacja. Ludzie szybko rezygnują a powodów jest wiele. Polecam agencje belgijskie na miejscu. ...chyba że chcecie się uczyć na własnych błędach kosztem przede wszystkim zdrowia. Powodzenia

Były niewolnik Tomasz

Absolutnie firma-naganiacz najgorszy z najgorszych bardzomsilnie nie polecam tych oszustów pszez tę alafirme straciłem mnustwo zdrowia i pieniedzy pracując w belgii u jednego wiesniaka belgijskiego ,ODRADZAM TYM BUMELANTÓW NA MAXA I Z CAŁEGO SERCA poniewasz dotej pory mi zalegają za pszepracowaną praceponad 1.ooo €uro

Marianna
@Były niewolnik Tomasz

Język polski trudny język

Marianna

Zajrzyj do słownika, a później się wypowiadaj bo naprawdę nie jesteś wiarygodną osobą z takim kaleczeniem języka polskiego. Radziłabym każdemu spróbować. Ja do tej agencji nie mam zarzutów. Jeśli ktoś chce pracować to będzie miał prace i wszystko z ich strony będzie ok, a jeśli ktoś będzie ordynarny to nie ma co sie dziwić. Mój poprzednik wypowiada się pod różnymi nickami. Raz pisze, że jest stratny 1000 euro a raz że 3000 euro. No człowieku bądź poważny.

Wqurwiony
@Marianna

Oszusty wy , zajzyj do prawa pracy pa.....wo. a puzniej pracuj w tej braanźy te 4.000 euro mi w zembach pszyniesiecie ,pszez was straciłem duzozdrowia i nerów i 4000 euro pieniedzy

Zaskoczona
@Wqurwiony

Chyba ktoś tu miesza się w zeznaniach. Może pora najpierw się zastanowić, a później wystawiać opinię. Jak tak czytam te opinie, to odnoszę wrażenie, że pracowaliśmy w zupełnie różnych firmach. Wypłaty były zgodne z ilością przepracowanych godzin; dodatkowo zwrot za paliwo i jeszcze umowa na dojazd; co do zakwaterowania to może i nie był to apartamenty, ale warunki jak najbardziej w porządku, a jeśli komuś nie pasowało zakwaterowanie oferowane przez firmę to zawsze można poszukać czegoś na własną rękę. Jeśli ktoś chciał pracować to pracował, bo praca nie należała do trudnych i męczących. Poza tym spokojnie można była zarobić na utrzymanie i jeszcze coś odłożyć. Może gdzieś indziej zacznijcie wyładowywać swoje frustracje, bo poziom komentarzy jest poniżej krytyki...

obiektyw
@Zaskoczona

1. Wypłaty nie na czas, walka o zwrot za święta, walka o zwrot za urlopy płatne, (ludzie z innych agencji pracując w tym samym wymiarze godzinowym i na tych samych stanowiskach oraz stawkach zarabiali więcej od pracowników K.S Service o 200-300 E. 2. Zwrot za paliwo ? do dzisiaj czekam aż mi oddadzą pieniądze. Dawali karty paliwowe które nie działały i ludzie musieli płacić z własnej kieszeni, mimo tego że belgijski pracodawca płacił agencji za nasz transport. A później już tylko kolejna walka o odzyskanie pieniędzy. 3. Zakwaterowanie ? ŻART !!! Ludzie nie mieli gdzie spać ! spali na podłodze bo nie było tylu łóżek w barakach i płacili za to 320 euro. Po przeniesieniu na domek, upychali 7 osób w 4 osobowym domku z jedną łazienką. Mając do pracy na 6.00 musiałeś wstawać o 4.00 i zajmować kolejkę do łazienki. Dodam że po przeniesieniu na domki koszt zakwaterowania wzrósł do 420 euro za osobę, oczywiście pokoje 2 osobowe. 4. "Jak się komuś nie podoba to niech wraca ?" Oki wróciłem i opisuje co tam przeżyłem. OPINIA: K.S SERVICE TO WAŁY i ZŁODZIEJE !

ben
@Były niewolnik Tomasz

Faktycznie jedna osoba 3 razy komentarze pisze . Szukam informacji jako pracownik magazynu w Gent, czy ktoś się wybiera czy pracuje przez tą firmę, jak wygląda wynagrodzenie i rozliczenie w Polsce?

@ben

Zacznij od razu szukać gdzie indziej...nie ma co rozwijać tematu..chyba ze chcesz sie sparzyć albo lubisz uczyć się na własnych błędach.

Zizu

Nie polecam wyjazdu na magazyn do Gent. Agencja daje mieszkania w opłakanym stanie, wyglądające jak stodoła

Czy w Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Herbert Pała

Nie licz na to. Będą odsyłać Cię do kogokolwiek tak długo, aż odechce Ci się dłubać..

Aktualność
Zapraszamy do sprawdzania aktualnych ogłoszeń, dostępnych w zakładce

Piotrek

Agencja sama w sobie nie jest zła. Przestrzegam jednak przed wyjazdem do pracy w firmie PAAS FOOD w Maasmechelen w Belgii. Produkują szaszłyki, wabią ludzi dobrą stawką która nijak ma się do rzeczywistości. (usunięte przez administratora) ludzi na godzinach, których liczą za mało. Wypłaty są w KS comiesięczne, więc zanim się zorientujesz że coś nie tak, zdążysz już dla nich sporo przepracować. Będą rotację, bo wściekli (usunięte przez administratora) ludzie będą rezygnować po pierwszej wypłacie, co oznacza że na ich miejsce będą przyjmowani nowi pracownicy. I tak w kółko... Nie dajcie się oszukać i trzymajcie się z daleka od szaszłyków w Belgii

Zaciekawiona
@Piotrek

Możesz powiedzieć coś więcej? Czy dużo mniej godzin pisali czy były to ilości rzędu 5-10?

Misiek

Odradzam!!! Nie moge nic pozytywnego powiedziec na temat tej agencji. Kroją na cztn tylko sie da! Pracownicy innych agencji mieli 150% w soboty, my 100% i za sobote i za niedxiele, agencja chowa sobie do kieszeni. Placilismy 350e za pokoj w mieszkaniu ktore wyglada jak ruina do wyburzenia. Chyba agencja bierze domu ktore moga czasowo ludzie darmowo zamieszkiwac a od pracownikow szarpia kase. Biuro w Szczecinie nigdy nie odbiera telefonow. Zawsze tacy zapracowani niby, ze nawet nikt nie raczy oddzownic dwa dni pozniej. Wszyscy sa mili tylko do momentu kiedy cie wysla do Belgii a pozniej radz sobie sam

@Zaciekawiona

Nie wiem jak u Ciebie @Piotrek, ale mi brakowało w Paas Foodzie zawsze 30-35h w miesiącu, wumowach nie było żadnej wzmianki o zabieraniu nam minut za każde odbicie się na bramkach oraz przy każdym rozpoczętym dniu pracy bodaj 15 minut na dzień dobry. Człowiek wychodził dziennie chudszy o ok. 1h.. jak ludzie zaczęli się masowo buntować i zwalniać to postanowili sworzyć aneksy, w których to uwzględnili już wszystkie krojone nam minuty. Kompletny brak poszanowania dla pracownika. Zero pomocy ze strony Agencji. Wielkie dzięki dla Pani koordynator Roksany, która jako jedyna starała się ile tylko mogła. Z tego co wiem, jej też się oberwało za dobre serce i już tam nie pracuje..

Byly pracownik

Nigdy w zyciu do tego bagna! Co miesiac wyplata sie nie zgadza i robia wielka laske ze musza to sprawdzic. Czekalem ponad tydzien. Po czym itak obruca na swoje i tak zamieszaja ze nie ma zadmego wyrownania. Ich mieszkania za 400e za osobe???? Lepiej na polu namiot rozbic.(usunięte przez administratora)

@Byly pracownik

Witam. Podpisuję się pod tą opinią. Mieszkałem w rozwalonej chacie, gdzie tak na prawdę sprawna była tylko lodówka. Co lepsze ciągneli za tę chatę 300e, w pokoju miałem dwie prycze rozpieprzone i to wszystko,nawet światła nie było! Jeden wielki (usunięte przez administratora) Wypłaty o też jakaś parodia, zawsze brakowało godzin. Mimo, że ktoś miał tych godzin tyle samo zarabiał o wiele więcej lub o wiele mniej. Loteria. A agencja broniła swoją (usunięte przez administratora) twierdząc: "takie godziny dostaliśmy od pracodawcy". Nie polecam nawet najgorszemu wrogowi!

Exworker

Bardzo odradzam

@Exworker

Dlaczego? Rozwiń proszę swą wypowiedź, bo rozważam wyjazd, a "bardzo odradzam" samo w sobie nie za wiele mi mówi

Kamila

Mieszkania niestety niższy standard niz oczekiwalam ale na szczescie mozna isc na swoje. Wyplata zawsze na czas. Sporadycznie pomylki ale dalo sie szybko wyjasnic. W innyh agencjach miewalam notorycznie.

Banita

Hmmm praktycznie nikt nie pisze zlego slowa o KS...A wlasnie poszukuje pracy w Belgii..Czytalem opinie o innych agencjach i to jakas masakra jest.. Wydaje mnie sie,ze KS moze byc strzalem w dyche..Moim zdaniem tylko niezadowolony Polak hejtuje,a tutaj hejtu brak... Dajcie znac co i jak ;) Pozdro

Tomasz
@Banita

Jak każda agencja czyli kiedy będzie mogła to cię wydyma na cokolwiek płacą na czas ale jeśli zachowujesz lub zrezygnujesz z pracy to cię szybko wydymają nie zapłacą monize(to ich maltajczek) zrewa kontakt w czasie choroby tylko adwokata . Nie polecam

Karol
@Tomasz

Maltajczek???????????? ja wrocilem do Polski z czekami jeszcze. Zawsze mialem na czas. Nie wszystkie firmy oferuja maltijdczeki wiec wtedy juz chyba agencja nie ma na to wplywu

Karol

Z tego co wiem, to do 2 tyg placi agencja a po tym czasie ZUS wiec zastanawiam sie co agencja mogla krecic? ???? ja mialem wypadek w pracy i na l4 5miesiecy. Pierwsze 2tyg dostawalem od KS chorobowe a pozniej wysylalem papier do ZUSu, ks wysylal tez jeden formularz i dostalem swoja kase

Exworker

Firma dla tych co chcą zarabiać dziesiecine czyli 10%

Tomasz

Trzeci miesiąc czekam na moje Świadectwo pracy i każdy obiecuje że wyślę a nic do tej pory nie otrzymałem , potrzebuje druk z 3 do świadczeń choroby i też nie mogę się doczekać 3 miesiące bez wypłaty . Najgorsza agencja z jaką współpracowałem , banda kłamców i (usunięte przez administratora) , pip już naslalem może pomoże . Brak słów nie zaczynać nawet pracy dla nich OSTRZEGAM !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.