Opinie o Quality Welding Services Małgorzata Kozik w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Quality Welding Services Małgorzata Kozik. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Quality Welding Services Małgorzata Kozik o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Quality Welding Services Małgorzata Kozik w Gliwice

Spawacz

Osobiście bardzo nie polecam.. koordynator to człowiek który naobiecuje złotych gór tylko po to aby wysłać potencjalnego pracownika do pracy.. pełno niedomówień z jego strony manipulowanie faktami totalny szok.. Pani Ewa jak to pracownik miła ( przez telefon ) w końcu taka jej praca aby być miłym i zatrzymywać pracowników jak najdłużej.. kwatery hmm jak ktoś ma zamiar tu pracować na starcie musi wyrazić swoje zdanie że( bez jednoosobowej kwatery nie jadę ) spawacze powoli zaczynają uciekać taka prawda przez to jak traktują nas

@Spawacz

Proszę o konkrety bo pisze Pan bardzo ogólnikowo. Zawsze wywiązujemy się ze wszystkich ustaleń. Jeśli jest/był Pan naszym pracownikiem to proszę się przedstawić i opisać problem - może być na forum. Pozdrawiam

krakus spawacz

Witam. NIE polecam tej ,,AGENCJI PRACY" BO : - umowa jest skonstruowana TYLKO na KORZYŚĆ panienek z AGENCJI - MAXYMALNA STAWKA dla spawacza 15euro - jeśli przekroczysz zarobek po wyżej 2tys EURO dostajesz wyplatę w 2 ratach - środki czystości na domku to w kwesti LOKATORÓW - ONI DAJĄ CI PRACĘ ale (reszta z twojej kieszeni) - jeśli chcesz SIĘ zwolnić to IDŹ NA chorobowe wtedy (QWS jest stratny i sam rozwiąże umowę). - WYPOWIEDZENIE oczywiście ale (SKŁADASZ je w piątek i w następny PIĄTEK umowa WYGASA) TO nie żart to PRAWDA. MAM PISMA kolegów którzy pisali rozwiązanie umowy i zostali z DYSCYPLINARKĄ W RĘKU i ,,500 EURO " zabrane. OMIJAJ TĄ AGENCJE PRACY i szczególnie pana PIOTRA i PANIĄ KOZIK

Tak to prawda jak się przybywa na zwolnieniu chorobowym wynagrodzenie jest pomniejszone o koszt kwatery zawsze o tym informujemy i nie widzę tu żadnych nieprawidłowości. Jeśli ktoś zatrudnia się tylko po świadczenia to prosimy aby nie aplikował.

Spawacz ma aktualnie ubezpieczenie od razu? Jeśli tak, to jakie, tylko na NFZ czy prywatna opieka też jest? W starych ogłoszeniach sprzed 2 lat nie napisali takich rzeczy, za to tu ktoś pisał, że jak ktoś zacznie mieć problemy ze zdrowiem, to jest nieciekawie. Potrzebuje więcej wyjaśnień

@Wiesław

Za dwa dni nieobecności gdy byłem chory potrąciliście mi bezprawnie za mieszkanie,napisałem o was odnośnie całej tej sytuacji ale gowork skrócił mój komentarz A zawieźć do lekarza nie było na polecenie furmana chętnego bo miałby odliczony czas pracy Rozmawiałem z głównym szefem i ten jakoś nie stwierdził że byłem pijany więc prosz3 tutaj nie kłamać

Marek Sel

Drugi raz mam prace dzieki tej agencji. Rok temu na pralni w tym roku tez jedziemy na 2 kwietnia. agencja pomocna i slowna.Dla nas bardzo na plus jeżdżę z malzonka a warunki w pracy i na kwaterze bardzo ok inaczej bym nie jechal drugi raz.

@Marek Sel

Oooo no to fajnie, że ludzie mają takie doświadczenia. Ja myślałem, czy by nie wyjechać z nimi na stanowisko doradca techniczno handlowy z j. angielskim lub niemieckim. I w tym ogłoszeniu nie ma nic właśnie o zapewnieniu mieszkania. Czy jest tak, że na niektórych pracach agencja zapewnia kwaterę, a na innych pracownik sam musi to zrobić? Jak ktokolwiek wie, to niech napisze.

PRACODAWCA Nowy wpis

Proszę o kontakt , na pewno jesteśmy w stanie ustosunkować się do Pana opinii . Niestety anonim jest mało czytelny. Pozdrawiam

Myślicie, że warto złożyć swoje dokumenty w odpowiedzi na stare ogłoszenie? Przeglądam ofertę dla spawacza, ale Wy tu piszecie o problemach z koordynatorem, a sama firma zapewniała bardzo dobrą atmosferę (usunięte przez administratora) Ile tak średnio wychodzi się z godzinami, bo widzę, że zapewniają ich dużo? Ale jednak wolę wiedzieć na liczbach.

Mojżesz

Jak jesteś dobry w swoim fachu , i nie pijesz na umur to nie masz się czego obawiać firma jest oki polecam

Iza Nowy wpis
@Mojżesz

I to są jedyne warunki przyjęcia? Bo jeśli tak, to mąż powinien mieć gwarantowaną pracę :D . Mąż ma więcej niż 3 lata doświadczenia, które jest wymagane. Tylko jak firma weryfikowałaby jego umiejętności? Trochę się wystraszyliśmy pojęcia, bycia dobrym we fachu...

Oli-vier Nowy wpis

Jestesmy drugi tydzien w pracy razem z dziewczyna i jestesmy naprawde zadowoleni. Wszystkie warunki tak jak byly mowione, mieszkanie naprawde warunki klasa. Przed wyjazdem byly obawy bo mamy zle doswiadczenie z innej firmy (bardzo duzej , ktora obecala cuda a okazalo sie nie tak kolorowo to delikatnie powiedziane , ale zarabiac pieniadze trzeba wiadomo.) Teraz i na pod czas wyjazdu i juz tu na miejscu naprawde wszystko ok. Ani ja ani dziewczyna nie pracowalismy wczesniej w pralni ale to nie problem bo praca jest ok bez filozofi w sumie a glownie nie bylem pewny. Jestesmy na Bawari . Oceniam wszystko bardzo dobrze.

Boyka Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 23 dni.

Czy ktoś pracował jako szlifierz ?

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Quality Welding Services Małgorzata Kozik? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Inżynier Sprzedaży.
Milena

Czy agencją QWS daje polskie czy niemieckie umowy o pracę? Dokładnie mi chodzi gdzie jest odprowadzany podatek w DE czy PL?

PRACODAWCA
@Milena

Podatek odprowadzany jest w DE

@Milena

Nie odprowadzają podatku od pracowników tylko (usunięte przez administratora)pracowników z wypłat a jak za chorujesz i nie ma cię w pracy to cię zwalniają i jak wyzdrowiejesz to znowu cię zatrudnią albo dadzą ci paragraf 52

Mojżesz

Pytanie odnośnie zakwaterowania jak to wygląda są pokoje jedynki ??Mam zamiar z nimi wyjechać jako spawacz i jestem ciekaw jak to wyglada w tej firmie czy trzeba się użerać z pijakami.Z góry dziękuję za info pozdrawiam

Teresa

Oooo brzmi to całkiem fajnie. Czy jest jakaś różnica w cenie między jednoosobowymi pokojami a dwójkami? I czy każdy pokój ma łazienkę swoją, czy jest jedna łazienka na X pokoi i ludzi?

Robert
@Mojżesz

Zawsze masz pokoje 2 . Ogólnie nie polecam tej agencji . Jak nie masz już na prawdę gdzie się podziać to w ostateczności można iść do qws, spawacz ma 15 euro netto na umowie 14.15 brutto , urlopy płacone 70 euro. Nie można chorować bo odrazu odbieraja to że kłamiesz i musisz płacić za pokój 25 euro.

Aplikowaliście na stanowisko doradca techniczny w Quality Welding Services Małgorzata Kozik i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami związanymi ze spotkaniem z przedstawicielami firmy. Informacje, które przekażecie mogą okazać się przydatne dla innych użytkowników.

@Pracodawca

Jedna wielka lipa nie dajcie się nabrać firma nie uczciwa wobec pracowników

Karolami

Pracuję z narzeczonym z QWS parę miesięcy od zeszłego roku przy sałatkach, na produkcji w Bawrii. Praca jest dosyć przyjemna, nie jest ciężko, nic nie trzeba dźwigać, ani używać siły, na samej hali produkcyjnej wszystko zorganizowane, miła atmosfera, praca nie jest ciężka, ale wiadomo trzeba się nauczyć paru rzeczy, nie zajmuje to dużo czasu, wszystkiego mnie nauczyli, jest pomoc na hali wiec pracuje się dosyć spokojnie w sensie jest taka wzajemna pomoc, sporo ludzi też z Polski. Co do agencji to mam doświadczenie z innymi i powiem tak – gdyby wszędzie to tak działało to byłoby dobrze naprawdę. Przede wszystkim wszystko co było mówione przed jeszcze wyjazdem sie zgadzalo i sie zgadza. Bardzo muszę pochwalić pomoc osób z biura, bo miałam problem zdrowotny z alergią skórną i bez lekarza, bym nie dała rady, ze względu na swędzenie i dyskomfort, a to mi się przytrafiło dosłownie dwa tygodnie od początku pracy, ze strony pracowników z agencji miałam raz, ze pomoc z dokumentem, dwa zrozumienie i wyjaśnienie kierownictwu, po trzech dniach mogłam wrócić do pracy. Nigdy nie miałam problemu z uzyskaniem od nich pomocy czy wyjaśnienia w formalnościach a umówmy się niestety nie zawsze, albo nawet bardzo rzadko tak jest bo już w w czterech innych agnecjach mam porównanie. Mi to daje komfort i dla mnie to jest na przykład bardzo ważne, że gdy pracuję w miejscu gdzie nie umiem się bezpośrednio zawsze dogadać to mogę liczyć na pomoc i opiekę. Jakby ktoś chciał się coś więcej dowiedzieć to można podpytać karola.misia@interia.pl

@Karolami

Wymaga się od Was znajomości niemieckiego, czy nie jest to konieczne? Bo ja trochę rozumiem i coś tam odpowiem, ale daleko mi do pełnej komunikatywności, a chętnie bym zarobił, jeśli kasa fajna.

Jens

Niemiecki nie jest konieczny... prosimy o kontakt pod numerem EWA 0048 797 052 810

Roczny kontrakt na niemieckiej umowie o pracę, przeczytałem tak w ogłoszeniu dla spawacza w Niemczech. Niemiecki znam i może się marnuje, kusi mnie perspektywa zagranicznych zarobków. Postaram się skontaktować z firmą w sprawie pracy, powiedzcie przynajmniej ile obecnie taki spawacz z uprawnieniami i językiem faktycznie jest w stanie wyciągnąć za miesiąc pracy i czy po roku umowa jest już na dłuższy okres?

@Adrian36

Nie polecam QWS pracowałem dla tej agencji ale nie spodobała mi się ostatnia praca w której pracowałem bo to był istny (usunięte przez administratora) szczególnie w soboty dla tego po dwuch tygodniach postanowiłem zjechać do Polski , na e-maila dostałem świadectwo pracy z dyscyplinarką firma nie wypłaciła mi pieniędzy za przepracowane godziny koordynator czy szefowa nie raczyli odpisać na moje wiadomości co do moich pieniędzy dla tego też sprawa trafiła do sądu pracy .

Robert
@@Adrian36

Panie Adrianie, Prace na Projekcie zaczął Pan 06.01. a zakończył już 20.01 .21.01 zjechał Pan do Polski. Wiedza o zjeździe dotarła do nas od Pana Współlokatora oraz Właściciela Domu . Z Pana strony nie otrzymałem żadnej informacji o zjeździe ani tym bardziej prośby o rozwiązanie umowy ( typowe porzucenie pracy ) .22.01 w poniedziałek dzwoniłem do Pana oraz wysyłałem Sms – bez odpowiedzi z Pana Strony . Dlatego otrzymał Pan Wypowiedzenie w trybie dyscyplinarnym . Bardzo mi przykro że muszę odpowiadać na opinię na forum publicznym . Wolałbym takie sprawy załatwiać bezpośrednio. Tym bardziej że informacje o Panu ze Strony Kontrahenta , współlokatora oraz właściciela Domu były skrajnie niekorzystne dla Pana ( zakładam że wie Pan dokładnie o czym piszę ) Mimo wszystko Życzę Panu poukładania swoich problemów osobistych i wielu sukcesów zawodowych na przyszłość

Wojciech

A ja tam nie narzekam. Jestem już bym pracownikiem ale zawsze było wszystko dobrze.

@Wojciech

A można wiedzieć czemu już nie pracujesz? Sam odszedłeś? Jeśli tak to napisz czy w momencie odejścia miałeś jakiś niewykorzystany urlop, za który Ci zapłacili. I jestem też ciekaw czy jakoś próbowali Cię zatrzymać. Pieniądze zawsze były na czas, bez opóźnień?

JENS KARSTEDT

Firma QWS to dobra formą i proszę mojej firmy nie OCZERNIAĆ. WSZYSTKIE SZKALUJACE WPISY BEDA ZGALSZANE NA POLICJE. 15 euro Neto to bardzo wysoka stawka na kraj Germany Pozdrawiam JENS KARSTEDT

@JENS KARSTEDT

Witam serdecznie Do pracy biura nie mam zastrzeżeń ale 15 euro konkretnie dla spawacza to na dzień dzisiejszy jest stawką nie wyróżniającą się ,a inflacja i coraz droższe życie naprawia że w Polsce można już znaleźć podobne oferty pracy

@Wiesław

Panie Wiesławie. Proponowana stawka za przepracowaną godzinę jest dobrowolna dla kandydatów. Nie ma z góry nakazu. Zdajemy sobie sprawę z wysokich kosztów życia ale jest to w obie strony. Agencja też ponosi coraz większe koszty chociażby z: podatkami, składkami oraz opłatami za wynajmowane mieszkanie dla pracowników. Nas też wyższe koszty obowiązują. Nie ma Pan nakazu korzystać z naszej oferty. Może Pan oczywiście szukać oferty, która Pana usatysfakcjonuje.

Artur
@JENS KARSTEDT

Dokładnie solidna firma

Tig Alu

Nie polecam, ściema i (usunięte przez administratora) wszystko ładnie w rozmowie ale efekt wprost odwrotny.... kwatery po dwóch w pokojach bez okien, zarobaczone i śmierdzące, mimo wszystko że dostają pieniądze na kwatery od fabryki to jeszcze ściągają 150€ od pracownika, nie rozliczają niemiecki zwolnień i nie wypłacają urlopu płatnego gwarantowanego w umowie. Współpraca kończy się dyscyplinarką z powodów wyssanych z palca. Takie agencje trzeba zamykać...

krakus spawacz

@krakus spawacz

Panie Andrzeju (usunięte przez administratora) jak już wcześniej Pana informowaliśmy sprawa jest zgłoszona na Policję za nękanie oraz obrazę personelu. Odpowiadając na Pana komentarz. Polecam na przyszłość zorientować się jakie są przepisy Prawa Pracy. Wypowiedzenie zawsze upływa w sobotę. Jeśli chodzi o zwolnienie lekarskie to widać jakim pracownikiem Pan jest, "czy się stoi czy się leży pińcet złotych się należy". Umowa skonstruowana jest w sposób czytelny, My jako agencja nie możemy odpowiadać za niewiedzę oraz Pana nieudolność. Polecam zacząć czytać ze zrozumieniem. Porzucił Pan pracę, jest Pan agresywny. My dziękujemy takim "pracownikom". Jedyne co Pan potrafi i możemy to stwierdzić jako Pracodawca to dużo mówić, zero umiejętności. Teraz już wiemy skąd u Pana takie częste zmiany pracodawców.

@krakus spawacz

Ale ta stawka dla spawacza 15 euro to jest stawka nierynkowa? Dostaje się więcej w innych firmach na takich stanowiskach? Bo ja chciałbym podjąć pracę, ale nie znam się na stawkach. I miesięcznie netto, jak stawka jest 15 euro, to ile można wyciągnąć?

Magna spawacz
@krakus spawacz

Zgadzam się z tą opinią i dodam od siebie że ignorują zwolnienie l4 wystawione w niemczech co za tym idzie, nie rozliczają. Czyli że jak zachorujesz to zostajesz beż środków do życia. Obawiam się że i za urlop wypracowany tzw płatny też mi nie wypłacą i ukradną. Kwatery zarobaczone i jeszcze śpisz w polojach beż okin w dwie osoby... banda (usunięte przez administratora)

pracodawca
@Magna spawacz

Panie Marcinie. Firma Magna co najmniej 3 razy chciała Pana odmeldować z uwagi na brak umiejętności spawalniczych (mamy maile i dowody na to) i za każdym razem walczyliśmy o Pana. W momencie kiedy poinformowaliśmy Pana o chęci rozwiązania umowy na mocy porozumienia stron urwał się z Panem kontakt. To nie jest nasza wina, że nie poinformował nas Pan o opuszczeniu stanowiska pracy ani kolejnego dnia nie poinformował o swojej nieobecności w pracy. Pracował Pan dla nas parę miesięcy i zawsze miał wynagrodzenie zgodne z przepracowanymi godzinami na czas - wtedy nie nazywał nas Pan oszustami? Dodatkowo kiedy dostał Pan dofinansowanie do mieszkania i premie na święta również? To co Pa pisze to pomówienia i niesprawiedliwe oszczerstwa co oczywiście zostaje zgłoszone dalej.

@Magna spawacz

A jeszcze 25 e zabiorą za kwaterę jak się pójdzie na l4 Chorować nie wolno bo stratni

Otóż to. Nie chorujesz - darmowe mieszkanie Chorujesz -25e zabierają A gdzie diety które nam się należą? No jak gdzie.. Z nich jest opłacone mieszkanie ale żeby stratni nie byli bo za L4 trzeba zapłacić to bach o 25 e mniej.

Witam mam zamiar wyjechać do pracy ale mówili mi że dostanę 17€ na rękę i umowę niemicką a jest napisane ze niecałe 15€ brutto czy wiadomo coś na ten temat wam

Janek

17? Czyli na majstra,bo o takiej stawce zwykły pracownik może pomarzyć,życzę powodzenia

Łukasz

Witam.. pracuje w firmie jakieś czas i nie mam żadnych zastrzeżeń.. miałem prywatny problem i firma potraktowała mnie że zrozumieniem i pozytywnie... wypłacalna pieniądze są zawsze na czas.. pani Ewa pomocna w każdej sprawie.smialo mogę polecić tą firmę.....

Edyta
@Łukasz

A możesz chociaż krótko opisać jak firma pomogła w Twojej sytuacji? Do kiedy w każdym miesiącu kasa wpływa na konto? Zdarza się, że pieniądze są przed ustalonym terminem? Czy do Pani Ewy można dzwonić o każdej porze dnia i nocy jak ma się problem?

@Edyta

Ja Pani odpowiem, wynagrodzenie zawsze wypłacane jest do 10 każdego miesiąca, zdążają się też sytuacje, że "wychodzą" 7lub 9 zależy kiedy dostaniemy rozliczenie od kontrahentów. Panie Ewa jest oddana pracy i pomocna ale jak każdy normalny człowiek odpoczywa i spędza czas z rodziną więc nie pracuje 24 godziny na dobę. Nasi pracownicy są na tyle samodzielni, że najpierw sami rozwiązują problem a potem kontaktują się w godzinach pracy z biurem. Pozdrawiam

Quality Welding Services

Witam. Pracownicy są ubezpieczeni od pierwszego dnia pracy w zależności od tego na jakiej są umowie ( do wyboru jest ubezpieczenie niemieckie - Dak gesundheit lub polskie na zasadach A1). Udzielamy pomocy pracownikom, pomagamy u lekarza oraz pomagamy z dokumentami. W nawiązaniu do komentarza poniżej możemy tylko odnieść się do sytuacji z Panem Wiesławem, który nie został zawieziony do lekarza z uwagi na fakt, że był nietrzeźwy.

@Quality Welding Services

(usunięte przez administratora) pani wypisuję bo byłem w pracy i po przerwie chciałem by mnie zawieziono to jaki ja byłem nie trzeźwy się pytam? Macie ludzi głęboko i jesteście(usunięte przez administratora) bowiem winni jesteście mi pieniądze

prosimy o kontakt z biurem jesteśmy do Państwa dyspozycji 797 052 810

***

pracuję w QWS a dokładniej jestem oddelegowany do niemieckiej firmy DEPA w tej firmie można robić nadgodziny które są lepiej płatne 10%,25%w należności od tego jaka godzina jest liczona nocna bądź popołudniowa ja zaliczki dostawałem ,kasa dziesiątego pani Ewa koordynator zawsze jest starają się rozwiązywać problemy po ludzku

@pracodawca

Dzień dobry, Panie Ramon odpowiadając na Pana komentarz. Akurat mamy pierwszy raz przypadek gdzie musieliśmy zgłosić sprawę na Policję. Zapraszamy do biura przedstawimy Panu materiały przekazane: sms z groźbami, maile oraz wiadomości głosowe gdzie ten "pan" obraża, grozi naszych Pracowników. Ma Pan rację, każdy z Panów ma prawo się wypowiadać na temat współpracy z firmami ale dlaczego się Panowie nie podpisują z imienia i nazwiska tylko się ukrywacie pod nickami? Macie coś Panowie do ukrycia? Mogę Pana zapewnić, że 80% opinii na temat naszej agencji to osoby, które w ogóle z nami nie współpracowały lub alkoholicy, którzy zostali zwolnienie dyscyplinarnie gdyż my nie współpracujemy z tego typu osobami ze względu na dobrą opinię u naszych Kontrahentów oraz zależy nam na bezpieczeństwie naszych Pracowników w Niemczech.(usunięte przez administratora)

Robin S

Wszystko zgodnie z umową,wypłaty na czas,z zaliczkami nie ma problemu.Zaistniałe problemy bardzo szybko są pozytywnie rozwiazywane(p.Ewa).Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Quality Welding Services Małgorzata Kozik - Gliwice

• Jak się pracuje w Quality Welding Services Małgorzata Kozik?

Zobacz opinie na temat firmy Quality Welding Services Małgorzata Kozik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Quality Welding Services Małgorzata Kozik?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 12 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Quality Welding Services Małgorzata Kozik
  • Lubliniecka 59B lok. 4