Opinie o Duet Prestige Paweł Niemiec Małgorzata Matusik-Niemiec sp.j. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Duet Prestige Paweł Niemiec Małgorzata Matusik-Niemiec sp.j.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Duet Prestige Paweł Niemiec Małgorzata Matusik-Niemiec sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Duet Prestige Paweł Niemiec Małgorzata Matusik-Niemiec sp.j. w Katowice

HelloSummer

@duetprestige to jeden z programów, ja akurat korzystam z programu standardowego, otrzymuje oferty zgodne z moimi oczekiwaniami. Oczywiście nie wszystko zgadza się w 100 procentach, to życie przecież. Biuro.pracuje bardzo indywidualnie dla każdego, usługa jest jakosciowa a nie ilościową, są duże możliwości na nawiązywanie fajnych i mądrych kontaktów, a takich okazji mam niewiele w życiu.

Adrianna

Dzień dobry. W tym biurze poznałam swojego obecnego partnera. Nie chcę wchodzić w szczegóły, ale pomyślałam, że warto byłoby to napisać. Oczywiście miałam też trochę szczęścia, nie ukrywajmy tego. :) Jak to zawsze powtarzała moja konsultantka - "trzeba mieć też trochę szczęścia, trzeba znaleźć się w odpowiednim miejscu i czasie". Będąc klientką biura, czułam się komfortowo i bezpiecznie. Nie musiałam się martwić, kto i kiedy przegląda mój profil, nie martwiłam się, że coś dzieje się poza mną. To było dla mnie bardzo ważne - ze względu na wizerunek, jak i charakter pracy, jaką wykonuję. Wiem, że niełatwo jest podjąć taką decyzję, ale ja podeszłam do tego bardzo na luzie, bez jakiś wielkich oczekiwań, korzystałam prawie ze wszystkich otrzymywanych ofert, bo rozmowa przecież nic nie kosztuje, a najzabawniejsze jest to, że oferta mojego obecnego partnera spodobała mi się chyba najmniej ze wszystkich otrzymanych. Nigdy nie wiadomo, dlatego próbujcie - warto szukać w różnych miejscach. Pozdrawiam! Ada

Leszek

Nasuwa mi się taka myśl: Niektórzy nie chcą publikować w sieci informacji na swój temat oraz dodawać zdjęć. Nie można przecież tak naprawdę przewidzieć, do kogo trafią te dane. Jeżeli natomiast wybierze się takie biuro, a nie internetowy moloch gdzieś w chmurze, to prywatne informacje na pewno nie zostaną ujawnione osobom postronnym. Jest to więc w moim odczuciu bezpieczny sposób na to, aby poznać kogoś na dłużej. W internecie niektóre osoby ogłaszające się na portalach randkowych wcale nie mają ochoty na spotkanie w rzeczywistości, a część z nich, umówmy się, w ogóle nie istnieje. Coraz więcej jest fałszywych kont, automatycznych wiadomości, hejtu. Konsultant takiego biura zapewnia wsparcie oraz opiekę nad klientami, więc jeżeli zaproponuje ci poznanie jakiejś osoby, to jest już to konkretna i zweryfikowana propozycja

MS

Również jestem klientem biura i potwierdzam to co napisała Pani Kasia po kilku miesiącach nie wydarzyło się nic.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Duet Prestige Paweł Niemiec Małgorzata Matusik-Niemiec sp.j., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
P.F.G.

A ja jestem po majówce spędzonej z kimś, kogo właśnie poznałam w tym biurze. Nie wybiegam w przyszłość, niczego nie planuję, nie goni mnie sala porodowa ani inne "wypada", "trzeba" :-) to piękne, że mam 40 lat i tak mogę myśleć! Co będzie, to będzie, postaram się oczywiście, aby było dobrze. Więc niedowiarkom "ale jak to? biuro matrymonialne?" odpowiadam: "tak, biuro matrymonialne" Pati

wave
@P.F.G.

gratulacje! ja też czekam na swoj szczesliwy happy end. Też bez ciśnienia, planowania, i zakładania czegoś z góry. Nie spieszy mi się. Ale też nie chcę czekać, aż książę zapuka do moich drzwi, bo tak dzieje się tylko w kinach. A swoją drogą, znam również mężczyznę, który związał się z kimś z jakiegoś biura matrymonialnego, choć nie wiem czy akurat tego. Ja wybrałam to, zobaczymy.

Wave

Nie wiem za bardzo czy moja opinia zostanie uznana za merytoryczną czy też nie, bo to usługa delikatna, nie zerojedynkowa i tak naprawdę trudna do ocenienia. Korzystam z usług biura i muszę powiedzieć, że chwalę sobie. Wcześniej korzystałam z dość znanej aplikacji na literę T - o zgrozo, nigdy więcej. Tutaj, w biurze duet, wygląda to zupełnie inaczej. Jest przede wszystkim człowiek, przez którego ręce przechodzą wszystkie składane mi propozycje. Nie spotykam (usunięte przez administratora) naciągaczy, szukających wrażeń bądź kucharek, bezrobotnych, żonatych, niekulturalnych. A wręcz przeciwnie - chodzę na mądre, wartościowe spotkania. I zaczynam wierzyć, że są jeszcze warci uwagi mężczyźni. I wierzę, że idąc tą drogą uda mi się, wcześniej czy później, poznać kogoś na dłużej...

Kama

jestem klientką tego biura i nie żałuję tej decyzji. Spotykam mężczyzn na poziomie.. którym coś się jeszcze w życiu chce.. którzy szukają partnerki... a nie gosposi do domu. owszem, mogłoby być więcej ofert, ale wiem sama po sobie, jak trudno jest poznać kogoś na poziomie więc niech będzie mniej, ale konkretniej. A na spotkania - nieporozumienia w sumie też szkoda mi czasu. mam nadzieję, że uda mi sie poznać kogoś tutaj, tak jak mojej kolezance, która poznała w tym biurze męza przed laty. pozdrawiam Kamila

Agnes
@Kama

To prawda, mam podobne doświadczenia... to, co dzieje się w internecie, to jakieś nieporozumienie, będąc na portalu randkowym, można się załamać...mogłabym skopiować treści wiadomości, jakie tam dostaję, ale to nie tędy droga... meżczyzni tez podobno narzekają. Tutaj weszłam przez przypadek, przyznam że nie jestem klientką takiego ani żadnego innego biura, ale w sumie przekonuje mnie to, co znalazłam na stronie duetcentrum.pl. jestem zmęczona poszukiwaniem kogoś fajnego przez internet, może czas wypróbować coś innego.

Agnes
@Agnes

aaa i jeszcze gdzieś znalazłam informację, że ta dziennikarka znana B.Tadla poznała w duet prestige męża. Jak taka znana osoba korzystała z takich usług, to myślę, że to instytucja godna rozważenia

Dominikana35

Wcześniejsze opinie pomogły mi podjąć decyzję i zasiliłam szeregi biura Duet. Podeszłam do sprawy na dużym luzie, nie nastawiałam się zupełnie na nic.. a dotychczasowe moje doświadczenia z facetami nie napawały mnie optymistycznie. No ale "żeby nie było, że nie próbuję" - podpisałam umowę z biurem. No i ... strzał w 10-tkę, nie zapeszając :-) :-) :-) rzadko kiedy komentuję coś w internecie, ale pomyślałam, że skoro udało mi się poznać odpowiedniego mężczyznę przy pomocy biura, to zrobię wyjątek. Dziękuję Państwu za pomoc i - obym - nie musiała już odwieszać usługi. Ale będę polecała. Dominika

Jaka jest kultura pracy w Duet Prestige Paweł Niemiec Małgorzata Matusik-Niemiec sp.j.?

Szymon

korzystałem z usług biura w ubiegłym roku, fajna sprawa, ciekawe oferty i fajne spotkania. z pewnością takich kontaktów nie mógłbym zapewnić sobie na własną rękę.. nareszcie miałem do czynienia z konkretnymi kobietami, które chciały rozmawiać i spotykać się. Tak się złożyło, że później spotykałem się z kimś spoza biura i mój czas umowy dobiegł końca. A ponieważ nic z tego nie wyszło, chcę spróbować ponownie w Duecie.

AdamK-ski77

wprawdzie nie wiem, czy o tej samie firmie myślę, ale jestem klientem biura Duet Centrum w stolicy i nie narzekam... Mam rozmowy i spotkania, które wnoszą coś do życia, a nie takie trochę z łapanki. Jest ich w sam raz - nie za dużo i nie za mało. Poznaję, próbuję. Poznałem już kilka naprawdę interesujących kobiet... takich, których raczej nie miałbym możliwości poznać gdzie indziej. Jestem zadowolony i dobrej myśli, że w końcu kogoś poznam na stałe. Nie zapeszając... na weekend mam zaplanowane spotkanie, nagadać się nie możemy telefonicznie, a i na zdjęciu podoba mi się...

Korzystałam w ubiegłym roku z usług tej firmy i przyznam, że drugi raz... też bym skorzystała. Tyle, że nie muszę. Jestem w szczęśliwym związku z mężczyzną, którego poznałam w czwartym miesiącu mojego programu... Teraz namawiam koleżankę, aby też dała sobie szansę. Ani jej, ani mnie niczego nie brakuje... ale życie codzienne jakoś tak nie daje możliwości, by tak po prostu poznawać wolnych, fajnych i sensownych mężczyzn. Pozdrawiam! Kasia

E.
@Kasia

Ojej, gratuluję! Trafiłam tu przez przypadek i przez przypadek dowiedziałam się, że istnieją jeszcze takie biura matrymonialne i że można poznać kogoś fajnego, wolnego i wykształconego???

L.K.M.

Hej! Na usługę tego biura zdecydowałem się po kilkumiesięcznej, bezowocnej obecności na portalu. Różnicę widać gołym okiem. 1. Nie muszę tworzyć nigdzie żadnego konta i udostępniać publicznie zdjęcia. 2. nie muszę nic o sobie pisać. 3. nie muszę wyszukiwać interesujących mnie kobiet i pisać do nich wiadomości. 4. nie muszę marnować na to czasu! Punkty od 1 do 4 robi za mnie biuro, mnie zostaje tylko przyjemność wykonania telefonu do tej kobiety, która mnie zainteresowała. I mogę odpowiednio zaprezentować się na spotkaniu, a nie klikając w klawiaturę komputera.. to może dobre dla 20-latków, ale nie dla 45-latka, który wie, czego chce od życia. Polecam!

ania
@L.K.M.

jestem kobietą, a mam dokładnie te same przemyślenia co Ty - L.K.M. Widać, nie tylko kobiety mają pod górę w internecie! Jestem już "za stara" by bawić się w jakieś tam portale typu "hejka, poklikamy". Dlatego właśnie rozważam opcję duet prestige, stać mnie na to. natomiast nie stać mnie już na kolejne rozczarowania i związki na próbę. Znam osobę, która poprzez to biuro, poznała obecnego partnera. Było to kilka lat temu, ale trafił swój na swego i kręci się do dziś. Może i mnie poszczęści się. Bo samo się nie zadzieje.... A więc postanowione - po Świętach podpisuję umowę z duetem. Chętnie podzielę się na szerszym forum wrażeniami

Obserwatorka

Siostry, wiecie najlepiej że na portalach randkowych, 1/3 to faceci żonaci, 1/3 , to (usunięte przez administratora) więc szkoda czasu, wolę Duet bo to nie jest portal tylko biuro, bo mogę zadzwonić nawet w niedziele, pogadać , mam umowę o poufności, i nie muszę wystawiać swojej fotki w necie

odpowiedź
@Obserwatorka

tak, to prawda, to, na co trafiam w internecie, to wielkie nieporozumienie... dużo czytałam o takich alternatywnych usługach, jak ten duet centrum, coraz bardziej przekonuję się do takiej bardziej realnej, namacalnej usługi.

Izabella

Witam. (usunięte przez administratora) Potem po 3 tyg ciszy i z zapytaniem moim czemu tyle czasu przysłali 1 ofertę. Po miesiącu....moich mailach i tel wyszło na to że jestem jakąś napaloną nie napiszę gorzej. Przysłano mi 2 ofertę gdzie prosiłam że nie chcę osób po rozwodzie a przysłano mi rozwiedzionego Pana. Pani (usunięte przez administratora) stwierdziła że jestem niecierpliwa bo nie mają dla mnie ofert. Chciałam zwrot pieniędzy. Jak zadzwoniłam do właściciela to stwierdził że jestem zbyt emocjonalna i (usunięte przez administratora) Po prostu nie chciałam portali randkowych. I nie chcę. Nic już nie chcę. Nawet nie ma jak zażalenia złożyć. Dla mnie to zwyczajni (usunięte przez administratora). I tak naprawdę bezprawnie bo cóż wpłaciłaś to po tobie. Odradzam. Odradzam. Odradzam. S(usunięte przez administratora) wpuszczania w poczucie winy, że ktoś jest emocjonalnie niestabilny. Za darmo ani za uśmiech. Jestem tak zniesmaczona, że nigdy więcej. Czułam się okropnie (usunięte przez administratora). A przecież to nie dom publiczny. Zapłaciłam i tyle. Stracony czas pieniądze i nerwy.

Zostaw merytoryczną opinię o Duet Prestige Paweł Niemiec Małgorzata Matusik-Niemiec sp.j. - Katowice

• Jak się pracuje w Duet Prestige Paweł Niemiec Małgorzata Matusik-Niemiec sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Duet Prestige Paweł Niemiec Małgorzata Matusik-Niemiec sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Duet Prestige Paweł Niemiec Małgorzata Matusik-Niemiec sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 5 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Duet Prestige Paweł Niemiec Małgorzata Matusik-Niemiec sp.j.
4.7/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Tadeusza Kościuszki 38 lok. 5
    40-013 Katowice

Duet Prestige Paweł Niemiec Małgorzata Matusik-Niemiec sp.j.