Opinie o Duet Prestige Paweł Niemiec Małgorzata Matusik-Niemiec sp.j. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Duet Prestige Paweł Niemiec Małgorzata Matusik-Niemiec sp.j.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Duet Prestige Paweł Niemiec Małgorzata Matusik-Niemiec sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Duet Prestige Paweł Niemiec Małgorzata Matusik-Niemiec sp.j. w Katowice

Linda

Jestem od roku klientką biura i otrzymałam 3 propozycje w tym jedną zgodną z moimi oczekiwaniami. Wszystkie w fazie początkowej umowy bo już od wielu miesięcy brak jakiegokolwiek kontaktu czy propozycji. Nie polecam. Wszystko cudnie do momentu podpisania umowy

Sylwia
@Duet - odpowiedź właściciela

Szanowni Państwo Z konsultantką się kontaktowałam, tak jak inne osoby przypominałam, prosiłam o przesłanie kolejnej wizytówki. To bardzo cyniczne z Państwa strony. Potwierdziłam, że mam podobne doświadczenia jak inne osoby.

zadowolonyklient

Polecam usługi tego biura wszystkim singlom, którzy są na takim etapie w życiu, że chcą .. a nie mają z kim. Tutaj nie ma internetowych podrywaczy, ściemniaczy, manipulantów i życiowych ciapulków. Oferty są przemyslane, na poziomie. Chodząc na spotkania, nie czuję się zażenowana. Nie wiem, czy stworzę z kimś jakąś dłuższą relację, ale ciesze sie, że daję sobie szansę.

@Andrzej

Panie Andrzeju, pięknie dziękujemy za fajną rekomendację! Mocy sprawczej nie mamy, ale - doświadczenie, zaangażowanie i zapał do pracy - z pewnością TAK. Nasza firma to źródło dobrych kontaktów, o które tak trudno w codziennym życiu. My dajemy kontakty, reszta - w Państwa rękach. Cieszymy się, że Pan wykorzystał swoją szansę i życzymy Państwu powodzenia w rozwijaniu znajomości. konsultanci Duet

EwaEwaEwa

korzystałam z programu duetcentrum w drugiej połowie ubieglego roku. Stworzylam cudowny związek, który trwa i bardzo oboje staramy się, by trwał i trwał. z perspektywy czasu, obaw, nadziei, wzlotów i upadków - uważam, że takie miejsca jak duet są ważne i potrzebne. Pozdrawiam, Ewa z Białegostoku

@Zadowolona

po 4 miesiącach, była to piąta oferta złożona przez biuro. Pozdrawiam!

Dominikana35

Wcześniejsze opinie pomogły mi podjąć decyzję i zasiliłam szeregi biura Duet. Podeszłam do sprawy na dużym luzie, nie nastawiałam się zupełnie na nic.. a dotychczasowe moje doświadczenia z facetami nie napawały mnie optymistycznie. No ale "żeby nie było, że nie próbuję" - podpisałam umowę z biurem. No i ... strzał w 10-tkę, nie zapeszając :-) :-) :-) rzadko kiedy komentuję coś w internecie, ale pomyślałam, że skoro udało mi się poznać odpowiedniego mężczyznę przy pomocy biura, to zrobię wyjątek. Dziękuję Państwu za pomoc i - obym - nie musiała już odwieszać usługi. Ale będę polecała. Dominika

Linda

Aga

Mam dokładnie takie same doświadczenie . Dramatycznie niski poziom tego co oferuje biuro :-( W ciągu 3ch miesięcy dostałam 1 propozycje konkretnego spotkania , 2 chyba fikcyjne oferty i 2ch panów -zupełnie niezgodne z moim "profilem" . Pani "opiekunka" twierdziła ,że mimo mojej zgody na kontakt danego pana ze mną -ten pan nie odpowiadał :-(( Do własciciela nie da się dodzwonić, pani opiekunka nie reaguje i tylko przeczekuje czas trwania umowy . @Lindo, @Ewo -połączmy siły w tej walce przeciw Duetowi . Nie są bezkarni. Myślę,że znajdzie się więcej poszkodowanych -prawdopodobnie kobiet- abyśmy uzyskały zwrot pieniędzy. (usunięte przez administratora)

Aga

Mam dokładnie takie same doświadczenia jak Ewa i Linda. Czuję się (usunięte przez administratora) i naciągnięta przez firmę Duet. Przedstawienie w mediach jest o tyle niekomfortowe,że poszukiwanie partnera jest bardzo delikatną, prywatną przestrzenią. Ale jest wiele innych sposobów na obnażenie nieuczciwych praktyk firm jak Duet. Uważam,że nie powinnyśmy ustępować i walczyć o zadośćuczynienie i zwrot pieniędzy.

Sylwia
@Aga

Niestety to prawda. Przez pierwsze miesiące najczęściej jedna oferta na miesiąc. A od kwietnia żadnej przesłanej wizytówki.

Ja także
@Linda

Lindo, to kolejny wpis - jest nas więcej, niestety - pokazują to niezależne portale, bo na niektórych, gdzie są same cudowne opinie, nie można się nawet zalogować. Osoby w tej trudnej sytuacji - działajmy RAZEM: rozmawiajmy.razem@gmail.com Ja mam podobne, przykre i trudne doświadczenie, straciłam pieniądze, czas, i dużo nerwów. Używam delikatnych słów, ale byłam i zrozpaczona, i zszokowana, i wściekła - tu nie jest miejsce, by to opisywać. Szukam osób w tej samej sytuacji, by dyskutować i podejmować wspólnie działania, bo - jak pokazuje ilość takich wpisów w internecie - jest nas wiele, osób, które tu sporo straciły, i nie zostały nawet wysłuchane, biuro najczęściej zrywa wtedy kontakt, jak można przeczytać w innych miejscach. Jest już grupa osób, które mają złe doświadczenia, jesteśmy ze sobą w kontakcie. Są możliwości działań, obrony swoich praw, reklamacji itp., podaję kontakt: rozmawiajmy.razem@gmail.com

@Linda

Szanowna Pani, niestety trudno nam zweryfikować Pani wpis, gdyż nie wiemy, kto jest jego autorem. Prosimy o kontakt ze swoją konsultantką lub pod nr infolinii 505 199 095. Dopełnimy wszelkich starań, aby wyjaśnić sytuację. Każda opinia, nawet ta krytyczna jest dla nas cenna i zawsze staramy się wyciągać z niej wnioski. Do współpracy z Państwem podchodzimy indywidualnie i zależy nam, aby również Pani była zadowolona z naszych usług. Czekamy więc na kontakt z Pani strony. Do usłyszenia – dział personalny Duet

@Sylwia

Szanowna Pani, forma wypowiedzi, jaką wybrała Pani pisząc anonimowo w internecie, - mimo najszczerszych chęci z naszej strony, nie przyczyni się do rozwiązania sytuacji. Prosimy więc o kontakt ze swoją konsultantką lub pod nr infolinii 505 199 095. Mamy nadzieję, że rozmowa pozwoli nam wyjaśnić wszelkie wątpliwości i pozwoli nam kontynuować współpracę. Do usłyszenia! właściciel Duet Centrum

Skrzat
@Linda

Zgadzam się z tą opinią. Kontakt do momentu podpisania umowy. W ciągu roku dostałam może 4 propozycje z czego większość diametralnie odbiegała od moich oczekiwań. Biuro kompletnie nie interesuje się Tobą. Nie ma żadnej rozmowy w czasie trwania umowy. Biuro nie prowadzi żadnych rozmów w trakcie umowy chociażby w celu weryfikacji oczekiwań i jakieś informacji zwrotnej spotkanych osób. Stąd tak nie trafny dobór partnerów. Uważam że są naciągaczami i żerują na tym, że ktoś na prawdę ma potrzebę bycia z kimś i znalezienie przyjaźniej duszy. I wierzy, że teraz się uda.

Narzeczona Piotra
@Linda

Dobrze mi , nie wszystko zadzialo się od razu. Dziękuję Pani Ani z Katowic . Narzeczona Potra

@Aga

Uważam że trzeba to nagłośnić medialnie . Ponoć mają kandydatów ale o oferty się trzeba dopomniec działa to na popych a jak już przyśle ofertę to kompletnie niedopasowana i uważa że wykonała usługę. Dopasowania nie ma nieraz nawet i w 10 %

Sylwia Nowy wpis
@Duet - odpowiedź właściciela

kandydat Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 dni.

Jakie dane należy podać w biurze ? Nr dowodu, pesel ? Czy jest to obowiązkowe ?

Klient

Jestem klientem tego biura od 4 miesięcy. Na razie tylko 1 spotkanie i to niewypał totalny. Oferty dostaje, akceptuję a potem się okazuje że druga strona nie zaakceptowała mnie. A jak u was wygląda współpraca z Biurem?

@Klient

Identycznie było , tez propozycje panów były , ale podobno mnie chciało tylko 2 przez cały rok , zdecydowanie nie polecam biura

H.M.W.

Dzień dobry, jak większość tutaj, również korzystałam z usług biura matrymonialnego. Program dobiegł końca, nie udało się poznać "tego jedynego", choć okazji tzn spotkań nie brakowało. Minęły trzy miesiące i tak jakoś czuję pustkę, bo nikogo nie poznałam w tym czasie. A portale w internecie - nie moja bajka. Po powrocie z urlopu podejdę drugi raz do programu. mimo, że nie jestem w żadnym związku, uważam, że usługi biura są okay, w sumie dokładnie tak sobie to wyobrażałam. A wiadomo, na randkę nikt ze mną nie pójdzie, więc reszta to już w naszych rękach. H.M.

Klient Nowy wpis

Biuro każdego zapewni o tym co kto chce usłyszeć .Tylko potem powiedzą. Ze przecież się nie zobowiązali .

Oct3 Nowy wpis

Podpinam się pod pytanie,dlaczego ktoś usunął negatywne opinie?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Duet Prestige Paweł Niemiec Małgorzata Matusik-Niemiec sp.j., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Anna35

Jestem klientką biura i chwalę sobie.. gdyby ktoś miał pytania, proszę o wiadomość na priv. Ludzie gadają różne rzeczy, miałam trochę wątpliwości, ale też lubię przekonać się w wielu sprawach na własnej skórze. I też słucham swojej intuicji. Usługa jest fajna, nieidealna bo wiadomo jak to jest z tymi facetami, ale cieszę się, że zaufałam sobie i jestem w tym miejscu, w którym jestem. A.

Wytrwała

Dzięki Duetowi nawiązały się fajne relacje. Niekoniecznie te po które przyszło się do biura lecz inne niespodziewane przyjaźnie. Dostaję dużo wsparcia i motywacji do działania. Dziękuje .. Wiecie :)

niezadowolona

Zdecydowanie nie polecam biura, właściciel nie tylko nie wywiązuje się z umowy , ale tez nie odpowiada na reklamacje, kompletnie nie reaguje, nie odpowiada ani na listy polecone, jakie sam sobie zażyczył w umowie, ani na e-maile. Jedyna droga na walkę z nim to sąd, nic innego nie pozostaje, wcześniej jeszcze oddawał jakieś marne grosze np. 500 zł z całej wpłaconej kwoty (tak Panie mówiły), a teraz już kompletnie nie reaguje, ma wywalone na wszystko, czuje sie kompletnie bezkarny

Kaśka

Serdecznie dziękuję za wspolprace, ktora konczy sie lada dzien. Za możliwość poznania mężczyzny, z którym spotykam się. Za czas na rozmowy, które można porównać do terapii na wysokim poziomie. Mam nadzieję, że nie będę musiała korzystać z usług w przyszłości. Mam to szczęście (i trochę naszej wspólnej pracy), że udało się raz dwa dołączyć do grona osób, które wyszły z duetu w duecie. KASIA

@Kaśka

A mogę zapytać po jakim czasie od zawarcia umowy poznałaś druga połówkę?

@Niezadowolony klient

Na pierwszym spotkaniu wyraźnie okreslilam jakiej osoby szukam i konsultantka potwierdziła że ma odpowiednich kandydatów stąd zdecydowałam się na pakiet premium. Żadna z przesłanych ofert nie zbliżyla się do założeń / cech jakie są dla mnie ważne i o których rozmawiałam z konsultantką. kandydaci dużo starsi, spoza Warszawy . Czuje się (usunięte przez administratora) - firma zachęca do pakietu premium wiedząc że nie ma zbliżonych kandydatów. czekanie na pierwszą ofertę to jakiś miesiąc, czego nie rozumiem skoro opisy są gotowe, kolejne oferty a raczej oferta miesiąc (jedna w miesiącu). Typowy przykład "firmy” zarabiającej na naiwnych ludziach chcących szukających drugiej polowki. Ogólnie NIE POLECAM. I warto sie zastanowić dwa razy.

Aaa
@@Niezadowolony klient

Złe umieściłam wpis, odpowiedz miała być oczywiście dla Niezadowolonego klienta, bo ja dokładnie przez to samo przeszłam i kasa wyrzucona w błoto, niestety firma żeruje na naiwnych klientach

@Aaa

Nie wiem czy naiwnych bo skoro się dopytują i są zapewniani iż są preferowani kandydaci w bazie a potem się okazuje że nie ma to chyba nie naiwni tylko o...

Michau

klientem biura byłem wiele lat temu. Korzystam również obecnie, taki comeback po latach. Mam wiele spostrzeżeń, m.in. takie, że jakoś wtedy łatwiej rozwijało się te znajomości, a może to tylko takie moje subiektywne odczucia. Jest dużo rzeczy na plus, np. większa - ale nie przytłaczająca ilość otrzymywanych ofert, bardzo dobra komunikacja z biurem, fajne, mądre i pouczające rozmowy, i kobiety, które chcą się spotykać w rzeczywistości. Jestem pozytywnie zaskoczony, oby tak dalej.

Sylwia44

Nareszcie znalazłam chwilę, aby napisać coś więcej na temat współpracy z biurem Duet. Do programu przystąpiłam równocześnie z koleżanką ( dzieli nas 10 lat różnicy). Ona jest już w związku, ja jeszcze nie. Trochę szczęścia też trzeba mieć! Nie narzekam na małe zainteresowanie moją osobą, współpraca jest płynna, trafiła mi się świetna konsultantka - opiekunka. Czuję z jej strony duże zaangażowanie i bardzo lubię z nią rozmawiać - jej wiedza i intuicja pomagają mi. Taki trochę mój prywatny coach. Czy poznam, czy nie poznam tego jedynego - zobaczymy. Wierzę, że tak. Może poprzez biuro, może gdzieś indziej. Koleżance udało się, co świadczy o tym, że biuro ma sukcesy. Ale też wiele zależy od nas samych! Ogólnie jak patrzę na związki moich znajomych, mam jakieś takie poczucie, że ludzie porzucają dobre związki, bo chcą mieć jeszcze lepsze, ale z kimś innym.

SM
@Sylwia44

też mam takie wrażenie! Ludzie częściej odchodzą z dobrych związków, po to by mieć lepsze. Inwestują w związek tylko na początku, licząc, że potem czekają ich same korzyści i nie trzeba będzie się starać. A przecież do ognia trzeba stale dokładać. Związki często mają kryzysy, a my jakby spodziewamy się głównie zysków. Kryzys dla wielu oznacza koniec relacji, a przecież może być wskazówką do dobrej zmiany....

Aa
@Sylwia44

Tylko pozazdrościć, bo mnie ten jak to piszesz coach prywatny, doprowadził do ciężkiego rozstroju nerwowego, bo ciagle tylko słyszałam ze nikt nie jest mną zainteresowany, szkoda tylko , ze jak brali kasę to nie powiedzieli, ze w bazie brak dla mnie klientów

Mariusz
@SM

Dialog między właścicielem a pracownikiem biura co za żenada. Zapłacenie za ta usługę to taj jakbyś wyrzucił pieniądze do kosza. Oddaj je lepiej na fundację jakaś a nie tym pseudospecjalustom od naciągania ludzi i nabijania w butelkę.

Lucky

trochę z rezerwą, a może nieufnością i nieśmiałością, zdecydowałem się na biuro matrymonialne. Nie mam kompletnie doświadczenia w tym temacie, nigdy "nie musiałem" korzystać ani z takich biur, ani portali randkowych. Jestem po rozwodzie, mam 54 lata. I co tu robić? Zdecydowałem się na biuro matrymonialne i przyznam, że jest okay. Otrzymuję fajne kontakty, mam przemiłe spotkania, nawet trochę dowartościowałem się (o rozwodzie zdecydowała żona). Fajna alternatywa dla życia, w którym nie ma za bardzo jak poznawać nowych ludzi. Zaczynam wierzyć, że jeszcze ułożę sobie życie, i może nawet będzie lepiej niż w tym moim długoletnim małżeństwie.

Lucky

to biuro duetcentrum, jestem z okolic Warszawy. Z innymi biurami nie mam doświadczenia. Pozdrawiam! Łukasz

@EwaEwaEwa

A mogę zapytać po jakim czasie od podpisania umowy udało Ci się poznać drugą połówkę?

Zadowolona

A jaka masz gwarancję że poznasz kogoś przez portal randkowy?? Gdzie profil zakładasz w 2 minuty. Mnóstwo (usunięte przez administratora) i nie powiem co jeszcze...

Jozek
@Zadowolona

Tutaj też nie masz tej pewności, a różnica jest taka że za portal płacić jedna któraś tej ceny, i przynajmniej na portalu sam wybierasz osoby z którymi chcesz się spotkać a nie na zasadzie niby doboru bo akurat takie osoby są w portfolio tego biura. A nijak pasują do ciebie a jesteś lżejszy kilka tysięcy.

@Zadowolona

po 4 miesiącach, była to piąta oferta złożona przez biuro. Pozdrawiam!

Ktos

Nie bijcie się pisać swojej opinii mądrzy są tak naprawdę jak Pan właściciel myśli że może wszystkimi pomiatać. Jeżeli dochodzi do zderzenia z konkret em staje się bezradny a jego groźby tylko śmieszą, pokazują tylko i wyłącznie jego słabość.

@Ktos

Czyli chcesz powiedzieć że to biuro to jedna wielka ściema? No ale są tutaj wpisy udanych związków par które poznały się właśnie przez to biuro...

A które w takim razie są dobre ? Te gdzie opinie są wyłączone a artykuły w mediach opłacane i jednostronne ? Wiadomo każdy wszystko może napisać ale warto jednak poszukać i poczytać opinii .

Zniesmaczona

Może by warto zadzwonić, bo niektórzy podali tu swoje numery telefonów, zawsze można zasięgnąć opinii bezpośrednio, a nawet spotkać się z taka osoba , bo jak ktoś umieszcza swój telefon znaczy jest bardzo niezadowolony, tak myślę przynajmniej. Ja tez jestem bardzo, bardzo i to bardzo niezadowolona ze współpracy z biurem, jeśli można to nazwać współpraca, bo raczej bardziej dosadnie, uważam ze jest to o……..

Zadowolona

A ja się tutaj wyłamie jeżeli chodzi o negatywne komentarze. Co prawda, jeszcze nie poznałam nikogo w Biurze Duet, ale jestem w stałym kontakcie ze swoją konsultantka, odpisuje na moje smsy czy maile. Kontakt telefoniczny również jest bez zastrzeżeń, rzekłabym jest on wzorowy. Otrzymuje również wizytówki potencjalnych kandydatów. To nie jest tak że podpisujemy umowę i tam już ktoś na nas czeka od razu. To wszystko jest żywe i płynne. Dużo też uważam zależy od szczęścia ale uważam że warto próbować. Zwłaszcza że konsultantka się bardzo stara i nie czuję się zbywana. Prawda jest taka że dużo też zależy od nas samych, co my zrobimy dalej z kandydatem bądź kandydatką z którą się spotkamy. Biuro daje nam coś w rodzaju szansy na poznanie kogo a co my z tą szansa zrobimy to zależy już od nas tak naprawdę. Widząc jednak jak wygląda współpraca z Biurem, jestem na tak i wiem że na pewno wcześniej czy później Biuro dobierze dla mnie odpowiedniego kandydata.

Tak

Większość wpisów zniknęła ponieważ prawdopodobnie została potraktowana jako spam. Niektórzy nie pisali merytorycznych opinii tylko podbijali oceny. Skoro biuro chwali się tradycja tyle lat działa na rynku myślę że nie problem będzie by choć trochę spróbować "wczuć" się w potrzeby klienta a czasem wsiąść na klatę porażkę ... Przede wszystkim po " partnersku " traktować klientów i będzie lepiej....

Konstancja

Śledzę te wpisy od jakiegoś czasu i niestety mam dziwne i jakieś takie natrętnie uporczywe uczucie, ze portal stał się wymianą zdań obecnych pracowników firmy (mówię tu oczywiście o pozytywnych opiniach), sami robią sobie wpisy, bo przecież nie wiadomo, kto kryje się za nickami

Konstancja

Dzień dobry, niestety nie mam dobrych informacji na temat biura, a te złe są bardzo złe niestety. Przeczytajcie dokładnie umowy przed ich podpisaniem, tzn. może nie tak się wyraziłam, każdy je czyta i to dokładnie, ponieważ jak już we wcześniejszych wypowiedziach jeden Pan Prawnik stwierdził, że są bardzo dobrze napisanie, i są.....ale dla biura!!! Myślę, że żadna z osób czytających nawet nie pomyśli, podpisując umowę, że coś może być nie tak, więc ją podpisuje. ALE... UWAGA , w tej którą ja czytałam, jest napisane, że każda ze stron zobowiązuje się do zachowania w tajemnicy , w okresie obowiązywania umowy i po - informacji w formie ustnej i pisemnej za pośrednictwem mediów w tym drogą elektroniczną - taki zapis jest zrozumiały, i interpretujemy go przy podpisywaniu, że nie należy rozpowszechniać informacji o osobach nam zaproponowanych, relacjach z tymi osobami, to normalne, dlatego nikt głębiej się nad tym nie zastanawia- ale nikomu do głowy nie przychodzi, że nie wolno umieszczać negatywnych wpisów o biurze, i pozytywnych też oczywiście, bo..... i tu mamy kodeks cywilny. Chyba , że się mylę, ale właściciele biura z góry założyli, że coś bedzie nie tak, to znaczy wiedzieli że będą wpisy negatywne, więc tak się zabezpieczyli. Proszę też przeczytać fragment odnośnie rozwiązania umowy i odstąpienia, , przeczytajcie kwoty I i II etapu, czyli do zwrotu jest tylko II etap, popatrzcie jaka jest kwota w porównaniu z I, czyli znów to samo, z góry jest założone, żeby oddać jak najmniej. W kwestii samego biura w przypadku negatywnych wpisów, osoby związane z biurem wręcz zastraszają piszących, z tego co mi wiadomo, wywierają na nich nacisk i doprowadzają do ciężkiego roztroju nerwowego. A teraz opłaty - jak widzę, Panowie mają coraz niższe, zaraz bedą przyjmowani za darmo chyba, bo ich po prostu nie ma. To tak wygląda ten PRESTIGE

Przy moim trybie życia, czyli ciągłe wyjazdy, dwa, trzy razy w tygodniu biznes kolacje, itp, itd . Nie mam szans na znalezienie kobiety, dla której w końcu się zatrzymam. Teraz, kiedy jestem w Duet Prestige, każda propozycja, która dostaje mobilizuje mnie do refleksji . Zatrzymuje się. Staram się, chcę być uważny. "To takie proste", powiedziała mi to moja Pani opiekun z biura.

40Patka40

Nie wiem, jakie mają doświadczenia inni, mogę mówić tylko o swoich odczuciach. Jestem bardzo rozczarowana internetem - to dotąd moje jedyne źródło poszukiwań, nie brałam pod uwagę biura matrymonialnego - o ich istnieniu dowiedziałam się właściwie stąd, przeglądając te wpisy. Mam dwie osoby w swoim otoczeniu, które poznały się przez portal. zazdroszcząc im, zalogowałam się - od ilości podstron, które można przeglądać, można dostać zawrotów głowy. Gdy jednak przyjdzie co do czego, 99 procent tych profili ląduje u mnie w koszu - i to nie dlatego, ze jestem jakaś wybredną, wymuskaną księżniczką. Ale nie chcę nikogo obrażać, każdy ma prawo szukać - nawet ten bez zębów na przedzie czy ten, który robi zdjęcia, siedząc na toalecie lub ten, który "który pisze przez u otwarte. A jeśli poznałam kogoś, gdzie wydawało mi się, że jest fajnie, że coś dobrego może z tego wyjść, gdy się postaramy, okazało się, ze ta osoba nadal jest zalogowana i pewnie byłam tylko jedną z kilku osób, z którymi tak "kontynuował znajomość". Teraz już wiem, że nie w ilości wartość, lecz w jakości. ileż można chodzić na te kawy, ileż z nich kończy się niewypałem... uważam, że dobrze, że są inne alternatywy niż internet.. w moim przypadku nie sprawdził się za grosz. Wydaje mi się, że weryfikacja jest bardzo ważna, takie zwykłe ludzkie polecenie, poczucie, że ktoś z tą osobą rozmawiał, że choć troszkę ją zna. to trochę jak taka randka z polecenia znajomego, daje takie poczucie bezpieczeństwa, tak mi się wydaje.

@40Patka40

Jak najbardziej się z tobą zgadzam, właśnie dokładnie tak myślałam i dlatego zwróciłam się o pomoc do biura, tym bardziej ze 18 lat temu męża poznałam, jak już wcześniej napisałam właśnie przez biuro, dlatego do głowy mi nie przyszło, ze coś może być nie tak. Dostalam pierwszy kontakt z tego właśnie polecenia, zadzwonił pan, który już na wstępie powiedział, ze on nie jest zainteresowany, bo mieszkam za daleko, ale ta pani - pani K…., bardzo go namawiała indlatego zadzwonił. Następnie powiedział, ze pan jest bardzo dużo wśród ofert, a panów mało, wiec panie nie maja w czym wybierać - jak się okazało miał 100 % rację, bo panów jest bardzo, bardzo niewielu. Kolejny kontakt to był juz hit……. , ja zadzwoniłam, pan był bardzo zdziwiony, ponieważ nie oczekiwał na telefon, był w ogóle z całkiem innego biura, i pani K… dała do niego numer jakaś koleżanka. Pan powiedział, ze w tamtym biurze jest ponad pół roku i nikt do niego nie zadzwonił, ja jestem pierwsza, a on jest w separacji i nie zamierza tego zmieniać, bo tak jest dobrze , bo się juz przyzwyczaił. Kolejnych 2 panów to juz były spotkania, nie do końca trafione, ale to jestem w stanie zrozumieć. To taka krótka wzmianka na temat panów z polecenia biura

T.
@Ania

A to hit ... A czy nie zostałaś w ten sposób upokorzona przez opiekuna ? Zostałaś wmanewrowana w nagabywanie faceta który nie wie o co chodzi a miała być usługa szyta na miarę... Prestige ?

Zostaw merytoryczną opinię o Duet Prestige Paweł Niemiec Małgorzata Matusik-Niemiec sp.j. - Katowice

• Jak się pracuje w Duet Prestige Paweł Niemiec Małgorzata Matusik-Niemiec sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Duet Prestige Paweł Niemiec Małgorzata Matusik-Niemiec sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Duet Prestige Paweł Niemiec Małgorzata Matusik-Niemiec sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 5 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Duet Prestige Paweł Niemiec Małgorzata Matusik-Niemiec sp.j.
4.7/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Tadeusza Kościuszki 38 lok. 5
    40-013 Katowice

Duet Prestige Paweł Niemiec Małgorzata Matusik-Niemiec sp.j.