Opinie o Duet Prestige Paweł Niemiec Małgorzata Matusik-Niemiec sp.j. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Duet Prestige Paweł Niemiec Małgorzata Matusik-Niemiec sp.j.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Duet Prestige Paweł Niemiec Małgorzata Matusik-Niemiec sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Duet Prestige Paweł Niemiec Małgorzata Matusik-Niemiec sp.j. w Katowice

Przy moim trybie życia, czyli ciągłe wyjazdy, dwa, trzy razy w tygodniu biznes kolacje, itp, itd . Nie mam szans na znalezienie kobiety, dla której w końcu się zatrzymam. Teraz, kiedy jestem w Duet Prestige, każda propozycja, która dostaje mobilizuje mnie do refleksji . Zatrzymuje się. Staram się, chcę być uważny. "To takie proste", powiedziała mi to moja Pani opiekun z biura.

40Patka40

Nie wiem, jakie mają doświadczenia inni, mogę mówić tylko o swoich odczuciach. Jestem bardzo rozczarowana internetem - to dotąd moje jedyne źródło poszukiwań, nie brałam pod uwagę biura matrymonialnego - o ich istnieniu dowiedziałam się właściwie stąd, przeglądając te wpisy. Mam dwie osoby w swoim otoczeniu, które poznały się przez portal. zazdroszcząc im, zalogowałam się - od ilości podstron, które można przeglądać, można dostać zawrotów głowy. Gdy jednak przyjdzie co do czego, 99 procent tych profili ląduje u mnie w koszu - i to nie dlatego, ze jestem jakaś wybredną, wymuskaną księżniczką. Ale nie chcę nikogo obrażać, każdy ma prawo szukać - nawet ten bez zębów na przedzie czy ten, który robi zdjęcia, siedząc na toalecie lub ten, który "który pisze przez u otwarte. A jeśli poznałam kogoś, gdzie wydawało mi się, że jest fajnie, że coś dobrego może z tego wyjść, gdy się postaramy, okazało się, ze ta osoba nadal jest zalogowana i pewnie byłam tylko jedną z kilku osób, z którymi tak "kontynuował znajomość". Teraz już wiem, że nie w ilości wartość, lecz w jakości. ileż można chodzić na te kawy, ileż z nich kończy się niewypałem... uważam, że dobrze, że są inne alternatywy niż internet.. w moim przypadku nie sprawdził się za grosz. Wydaje mi się, że weryfikacja jest bardzo ważna, takie zwykłe ludzkie polecenie, poczucie, że ktoś z tą osobą rozmawiał, że choć troszkę ją zna. to trochę jak taka randka z polecenia znajomego, daje takie poczucie bezpieczeństwa, tak mi się wydaje.

@40Patka40

Jak najbardziej się z tobą zgadzam, właśnie dokładnie tak myślałam i dlatego zwróciłam się o pomoc do biura, tym bardziej ze 18 lat temu męża poznałam, jak już wcześniej napisałam właśnie przez biuro, dlatego do głowy mi nie przyszło, ze coś może być nie tak. Dostalam pierwszy kontakt z tego właśnie polecenia, zadzwonił pan, który już na wstępie powiedział, ze on nie jest zainteresowany, bo mieszkam za daleko, ale ta pani - pani K…., bardzo go namawiała indlatego zadzwonił. Następnie powiedział, ze pan jest bardzo dużo wśród ofert, a panów mało, wiec panie nie maja w czym wybierać - jak się okazało miał 100 % rację, bo panów jest bardzo, bardzo niewielu. Kolejny kontakt to był juz hit……. , ja zadzwoniłam, pan był bardzo zdziwiony, ponieważ nie oczekiwał na telefon, był w ogóle z całkiem innego biura, i pani K… dała do niego numer jakaś koleżanka. Pan powiedział, ze w tamtym biurze jest ponad pół roku i nikt do niego nie zadzwonił, ja jestem pierwsza, a on jest w separacji i nie zamierza tego zmieniać, bo tak jest dobrze , bo się juz przyzwyczaił. Kolejnych 2 panów to juz były spotkania, nie do końca trafione, ale to jestem w stanie zrozumieć. To taka krótka wzmianka na temat panów z polecenia biura

T.
@Ania

A to hit ... A czy nie zostałaś w ten sposób upokorzona przez opiekuna ? Zostałaś wmanewrowana w nagabywanie faceta który nie wie o co chodzi a miała być usługa szyta na miarę... Prestige ?

Chemia

Ja z usług korzystam po raz drugi. W 2021 r. poznałam poprzez tą instytucję partnera, z którym spędziłam piękne, chyba najpiękniejsze chwile w życiu. Choć nie mieliśmy ślubu, o sobie mówię "wdowa". Dziś próbuję drugi raz, boję się, poprzeczka zawieszona wysoko, ale co mi pozostało. Jestem zdania, że warto. mnie przydarzyła się piękna przygoda w życiu!

Artysta

podpisuję się dwiema nogami. pół roku temu poznałem wspaniałą kobietę właśnie tutaj! właśnie dziś dzwoniłem do biura, żeby przekazać, że już chcę zakonczyć współpracę. przykro mi, że nie każdemu się udało, ale warto próbować różnymi sposobami i bywać w różnych miejscach. Pozdrawiam wszystkich szukających. i jeszcze raz z tego miejsca dziękuję firmie Duet. Witek

Artysta

mam jak najwyraźniej inne, lepsze doświadczenia niż Pan/ Pani, mnie udało się. W moim wypadku wywiązało się, a sukces - tzn znajomość, która trwa, to już przypisuję sobie.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Duet Prestige Paweł Niemiec Małgorzata Matusik-Niemiec sp.j., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Rzeszów
Frac Detal Sp. z o.o.
Gość ze Śląska

Witam. Niestety bylem klientem tego biura w katowicach na spotkaniu wszystko cudnie pani zachęciła do programu kasa wpłacona nie mało (nawet mówiąc wygórowana kwota) (nawet dla ściemy dostałem gratis miesiąc wiecej -dla zachęty) ale wiadomo szczęściu trzeba pomóc, czekanie na pierwszą ofertę to jakiś miesiąc, kolejne oferty a raczej oferta miesiąc (jedna w miesiącu) na spotkaniu nic nie było mowy ze ta osoba druga tez musi chcieć sie spotkać by poprostu dostac kontakt. Tak mijały miesiące sie skończyło dostałem 5 ofert z tego 0 kontaktu. Ogólnie "firma" służy do zarabiania pieniędzy na naiwnych ludziach chcących poprostu spotkać tą swoją miłość. Ogólnie NIE POLECAM. I warto sie zastanowić dwa razy.

W.
@Gość ze Śląska

To ciekawe zważywszy na to że podobno konsultanci przyjmują tylko osoby którym są w stanie pomóc. Czyli przyjmując kogoś kto nie dostaje żadnego kontaktu Pani nie wykonała swej pracy i widać nie nadaje się do tak delikatnych spraw jeśli nie jest w stanie realnie ocenić sytuacji ...Kto był Twoim konsultantem ? Bo ja znajdę osoby które udowodnią (usunięte przez administratora) pewnej Pani ...razem udowodnimy

Dzień dobry, Jestem klientką / lub już nie, trudno powiedzieć biura od ponad roku. Przez cały ten okres otrzymałam 2 propozycje panów. Nie znaczy to jednak, że byłam, aż do tego stopnia wybredna, że zaakceprowałam tylko te 2, żebyśmy się dobrze zrozumieli - tylko tych 2 Panów podobno było zainteresowanych mną. Z jakiego powodu - podobno nie wyglądu- tak mi przynajmniej mówiono, ani cech charakteru- bo też nikt nie zdążył ich poznać, ale UWAGA: ...... i tu rzecz niebywała, wyjątkowa, bardzo rzadko spotykana, a mianowicie......POSIADAM dziecko!!!. Rozumiem, że w obecnym świecie, faktycznie dzieci są rzadko spotykane, a Panowie ich nie posiadają, i co za tym idzie, nie wiedzą co w takiej sytuacji robić. Za całą imprezę zapłaciłam 8400 PLN, więc wychodzi na osobę po 4200 PLN, to chyba najdroższe biuro na świecie. Niestety za ceną nie idzie jakość obsługi, moja opiekunka na telefony nie odpowiada, bo i po co. Odpisuje tylko na e-mail, jak jej się zachce. Początkowo słyszałam, że jest jeszcze dużo czasu, będzie szukać, bo to początek, rok się skończył i.... nic. Moja opiekunka zaproponowała, że umowę mi przedłuży, ale propozycji ciągle nie ma, tzn. są, no ale Panowie nie są mną zainteresowani. Zażądałam zwrotu pieniędzy, bo czuję się (usunięte przez administratora) tym bardziej, że zadałam sobie trud i poczytałam informacje o paniach, które są klientkami biura, mnie tam nie ma, więc trudno, aby ktoś zainteresował się moją osobą, jeśli nie figuruję jako klientka. Uważam, że jest to wielki skandal, żeby za taką cenę tak traktować kientów, dla mnie jest to (usunięte przez administratora) Pierwszy raz się z czymś takim spotkałam, mojego męża z którym byliśmy razem 17 lat / zmarł, poznałam także kiedyś przez biuro, prawda inne, znacznie tańsze, więc do głowy mi nie przyszło, że taka sytuacja może być. Jeśli ktoś ma pytania odnośnie biura podaję swój tel. 607-870-538

Ellea

Zastanawiam się, podobnie jak ty, nad skorzystaniem z usług takiego biura. Wcześniej wogole by mi to nie przyszło do głowy.. "biuro"? "Ja w biurze matrymonialnym"? "Kto z tego korzysta z dzisiejszych czasach"? Zmieniłam pogląd, gdy mój znajomy poprzez takie biuro poznał swoją partnerkę i nieco poopowiadał, jak to wygląda. Zdaję sobie sprawę, że gwarancji nie da nikt, ale mam takie odczucie, że jeśli nie wezmę sprawy w swoje ręce, to po prostu tak już zostanę sama ze sobą. ELA

Olga35

Dzień dobry! Nie korzystam aktualnie z oferty tego biura, ale byłoby nietaktowne, nie wystawić opinii, skoro jestem w związku - a już niedługo w małżeństwie - z mężczyzną poznanym właśnie w D.P. Bardzo szybko poszło... trzecia złożona propozycja i zaklikało. Wiem, że gdybym nie zdecydowała się na to biuro, nie miałabym szans trafić na Macieja... nie był nigdy na żadnym portalu, nie ma go na Fb, jest z innego miasta, z zupełnie innej branży zawodowej, a nawet gdyby to wszystko zgadzało się, to ja byłabym spoza jego "zainteresowań|. - nie ten wzrost, nie ten kolor włosów i nie ten wiek. A jednak, jeśli ludziom jest dane rozmawiać i spotykać się ( a nie tylko się przeglądać w prawo i lewo) to dzieje się MAGIA. Pozdrawiam serdecznie, życząc Państwu szczęścia w życiu osobistym.. Olga

W.
@Olga35

ojej jak ładnie to napisałaś, jestem pod wrażeniem takiej dojrzałości kobiecej.. ja chodzę na spotkania przez portal randkowy, wydaje mi się, że jest fajnie, proponuję drugie, odbijam się od ściany... denerwuje mnie to, bo wszędzie mówią, że nie ma fajnych facetów, a nikt nie mówi o tym, że kobiety mają tak wygórowane oczekiwania i tak ciężko je zadowolić, że to jest jakaś masakra, a potem siedzą na forach i psioczą, jakie to są biedne,. samotne i pokrzywdzone. kiedyś to było jakoś normalnie, ludzie chcieli próbować, angażować się, coś wspólnie budować. teraz oczekują idealnego produktu przyniesionego na tacy.

Piotr45

Dzień dobry. Korzystam obecnie (a właściwie już umowa dobiega końca) z usług w/w biura. Jestem zadowolony - otrzymuję bardzo ciekawe propozycje, w końcu mam "realne" spotkania na poziomie. Kontakt z osobą prowadzącą - też bez zarzutu. Jestem rozumiany, moje oczekiwania są szanowane. Z perspektywy czasu trochę żałuję, że nie dałem szansy jednej znajomości (a potem już było za późno, bo kobieta spotyka się z kimś), ale wiecie jak to ... trochę mnie zgubiła ta ciekawość kolejnych propozycji. Rozważam więc drugą umowę, choć jeszcze ta trwa i może coś dobrego się wydarzy. A propos portali... nie wypowiadam się, bo nigdy na nich nie byłem. Wykonuję publiczny zawód, jestem dość znany w swoim środowisku i jakoś tak sobie nie wyobrażam gdzieś "wisieć" i nie mieć kontroli nad tym, kto i kiedy mnie "ogląda". Tutaj w biurze, działamy w pełnej dyskrecji i zaufaniu - i to przede wszystkim skłoniło mnie do tego, by skorzystać z usług. P.K.

J.K.1978
@Piotr45

jak dobrze poczytać jakieś mądre wypociny. jestem w bardzo podobnej sytuacji, też nie mogę pozwolić sobie za bardzo, by ze swoim singlowaniem obnażać się "publicznie". trudne czasy na szukanie i na budowanie czegoś więcej niż przelotna znajomość.

V.K.

Podzielam twoje spostrzeżenia, zdaje to randkowanie w duecie egzamin. niewiele muszę robić i w zasadzie niczym martwić, jest oferta, daję światełko zielone, dostaję kontakt, jest rozmowa, jak jest dobrze - i spotkanie. perspektywa kobiet może być rzeczywiście inna, bo sam wiem, że "fajny" mężczyzna na wagę złota ... tak mówią koleżanki z pracy, a niemało w moim korpo singielek. Singli może też, tylko o tym nie mówią. ogólnie spoko miejsce, duża roznorodnosc w propozycjach itp, choć sobą też oczywiście trzeba coś reprezentować. ja nie żałuję, uważam że warto spróbować. Pzdr!

niezadowolona2024

Niestety jestem bardzo niezadowolona z ich uslug i czuje sie (usunięte przez administratora) Przed zawarciem umowy i wpłatą pieniędzy konsultantka byla bardzo kontaktowa i pomocna. Po zawarciu umowy i wplacie niemalej kwoty nagle kontakt stal się rzadki lub wręcz ustal. Konsultantka zapewniala mnie, że maja dużą bazę kandydatów na podstawie zgloszonych przeze mnie preferencji. Niestety wszystkie oferty, ktore otrzymalam, nie spelnialy moich wymagan. Na zgloszona reklamacja, konsultantka niestety zareagowala bardzo agresywnie. Z wielka przykroscia nie polecam.

Klient

Wszystko pięknie, 3 osoby zostały mi przedstawione. Z jedną zero kontaktu, druga nie wiem czy ustawiona przez biuro. Tylko z jedną się spotkałem, nie wyszło.Poinformowalem biuro od tego czasu minęło 5 miesięcy dalej czekam na propozycję i nic. Brak kontaktu, zapłać a my się kiedyś może odpowiemy ... Kompletna strata pieniędzy i nadziei

Pomoc
@Klient

Osób z podobną historią jest więcej. Czują się oszukane i zmanipulowane. Proszę o kontakt: (usunięte przez administratora) Razem możemy uchronić kolejne osoby.

Duet - odpowiedź właściciela
@Klient

@Klient , Szanowny Panie X, trudno nam odnieść się do wpisu, gdyż nie wiemy, kto jest jego autorem. Sugerowanie "ustawionego" kontaktu jest głęboko niesprawiedliwym pomówieniem i nie możemy zgodzić się na takie insynuacje. Każdorazowo jesteśmy w stanie udowodnić realność usługi oraz przebieg programu członkowskiego. Fakt niemożności skontaktowania się z przedstawioną osobą nie jest naszą winą. A z pewnością w tej sprawie również interweniowaliśmy :-) 5 miesiąc czekania na propozycję? Hmm to trochę dziwne, zważywszy, że umowa podpisywana jest, standardowo, na 6 miesięcy. Dużo nieścisłości w Pana wpisie, dlatego zachęcam do skontaktowania się ze swoją konsultantką celem wyjaśnienia sytuacji i ustalenia wspólnego działania na przyszłość :-) Pozdrawiamy serdecznie! Duet

Voo.Voo

Empatyczna na początku rozmowa, kontakt, propozycje, rozmowy. Jestem w fajnym związku udało się. Cóż więcej..Dzięki, Robert

Adrianna

Nie chcę wchodzić w jakąś polemikę, bo każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie. Jestem bardzo wdzięczna - przede wszystkim sobie samej - że zdecydowałam się skorzystać z usług biura matrymonialnego. Zdecydowałam się na polecony kontakt, odebrałam telefon, spotkałam się raz, drugi, trzeci, i już tak zostało. :-) nikt nie dawał mi na nic gwarancji, wzięłam na siebie całe ryzyko ewentualnych rozczarowań. Mieliśmy ogrom szczęścia, że akurat w tym samym czasie byliśmy w tym samym miejscu. Dobrego dnia wszystkim :-)

Magda

Wzorowy kontakt przed podpisaniem umowy i wpłatą pieniędzy. Potem kontakt się urywa, lub jest bardzo sporadyczny. Oczywiście gdy dzwonimy z obcego numeru, kontakt jest znowu nienaganny i bardzo szybki. Jeżeli dojdzie do współpracy proponowane są kandydatury odbiegające od oczekiwań, brak realnych spotkań, wszystkie kroki są maksymalnie rozciągnięte w czasie. Przed podjęciem decyzji zwróć uwagę, że firma sprzedaje kota w worku. Obieca oczywiście liczbę kandydatów, którzy rzekomo znajdują się w bazie, ale nie daje gwarancji ani wglądu w tą bazę. Mi zapaliła się czerwona lampka, a lektura niepochlebnych opinii na tej stronie tylko dopełniła obrazu. (usunięte przez administratora)

Życzliwa

(usunięte przez administratora) Niestety, na na marzeniach bazuje ta usługa. Ja nie polecam. Schemat już wielokrotnie opisany. Wszystko pięknie do momentu podpisania umowy i wpłacenia środków. Potem brak kontaktu, propozycje kandydatów zupełnie niedopasowanych. Fikcja i zero gwarancji za duże pieniądze.

Pomoc
@Życzliwa

Dokładnie tak jest. Niestety jest mnóstwo osób z przykrymi doświadczeniami. Pieniądze stracone, uczucie oszukania, walka z wiatrakami. Razem możemy więcej. Proszę o kontakt: (usunięte przez administratora)

Adamus

Korzystałem z usług biura w ubiegłym roku. uważam, że warto. dobrze wspominam współpracę i muszę przyznać, że takich kobiet jak poprzez to biuro - nie poznałem nigdy wcześniej. będę próbował ponownie za jakiś czas, sądzę, że jest duża szansa, by poznać kogoś fajnego na dłużej.

Hania

Dzień dobry, jestem klientką biura od początku 2023 roku, zdecydowałam się na program roczny. W drugiej połowie roku udało mi się poznać obecnego partnera, z którym jestem bardzo szczęśliwa. Dlatego też rekomenduję takie usługi. To fajny i ciekawy sposób na poszerzenie możliwości poznawania nowych osób. Mi takich brakowało na co dzień. Pozdrawiam! Hania

Czy w Duet Prestige Paweł Niemiec Małgorzata Matusik-Niemiec sp.j. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Martyna

Niestety i dla mnie ta przygoda nie skończyła się happy endem. Początek wspaniały, super kontakt, przemiłe konsultantki. Pełne zrozumienie, empatia itd. Niestety szybko się okazało, że zupełnie nie zrozumiano moich oczekiwań podczas pierwszej rozmowy. Nikt mnie nie słuchał. Kandydaci są chyba przedstawiani losowo - spoza miejsca zamieszkania, niedopasowani stylem życia, charakterem. To nie o to miało chodzić w tej usłudze.... Pisałam z(usunięte przez administratora) Niestety nie tylko ja mam takie wnioski. Odradzam.

Zostaw merytoryczną opinię o Duet Prestige Paweł Niemiec Małgorzata Matusik-Niemiec sp.j. - Katowice

• Jak się pracuje w Duet Prestige Paweł Niemiec Małgorzata Matusik-Niemiec sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Duet Prestige Paweł Niemiec Małgorzata Matusik-Niemiec sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Duet Prestige Paweł Niemiec Małgorzata Matusik-Niemiec sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 5 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Duet Prestige Paweł Niemiec Małgorzata Matusik-Niemiec sp.j.
4.7/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Tadeusza Kościuszki 38 lok. 5
    40-013 Katowice

Duet Prestige Paweł Niemiec Małgorzata Matusik-Niemiec sp.j.