Opinie o Serveone Europe Sp. z o.o. w Biskupice podgórne ( wrocławia)

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Serveone Europe Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Serveone Europe Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Serveone Europe Sp. z o.o. w Biskupice podgórne ( wrocławia)

Klarysa Nowy wpis

Nawiązując do koreańskich Team Leaderów to mimo wszystko koreańskiego nie musze znać, prawda? nawet w ogłoszeniu dla specjalisty ds. sprzedaży jakoś nie zauważyłam wzmianki dotyczącej kursów językowych. A co z ogólnymi szkoleniami? Też o nich nie piszą

Aleksandra Nowy wpis

Jak wygląda tu kwestia języka angielskiego dla pracownika jako Specjalista ds. Sprzedaży?? Ponieważ trwa rekrutacja i oferta jest napisana w tym języku. Moje pytanie to właśnie, czy rekrutacja jest po polsku, czy po angielsku? Albo część rozmów jest w tym języku? A no i czy cv wysłać po polsku czy nie?

Anonim Nowy wpis
@Aleksandra

Rozmowy są po polsku i po angielsku. CV lepiej wysłać po angielsku, ponieważ zapoznają się z nim również team leaderzy Koreańczycy.

Administrator Nowy wpis

Serveone Europe Sp. z o.o. w mieście Wrocław poszukiwała pracowników na Magazynier. Co możecie powiedzieć o pracy tam? Jak wyglądał proces rekrutacyjny?

K.

Byłam w listopadzie na rozmowie o prace w tej firmie na stanowisko Junior Pucharsing Specjalist, i niestety to była jedna z moich najgorszych rozmów kwalifikacyjnych jak do tej pory. Ale od początku. Pierwsza część rozmowy była z Paniami z HR, Panie bardzo miłe, uśmiechnięte, uścisk dłoni na przywitanie, nie zadawały typowo kadrowych pytań tylko raczej konkretne. Wszystko ok. Tutaj już sie pojawiło pytanie dlaczego składałam CV na to stanowisko, skoro nie mam żadnego doświadczenia w zakupach.. A w ofercie o pracę wyraźnie było napisane, że doświadczenie nie jest wymagane. Później poinformowaly jak wygląda praca w koreańskiej firmie, oraz o tym że na pracę zdalną praktycznie nie ma co liczyć u nich. No ale mniejsza o to. Druga część rozmowy była już z kierownikiem/przełożonym działu zakupów. Pan kierownik nawet nie raczył podać ręki na dzień dobry, ja rozumiem że wirus pandemia i wszystko, ale jednak Panie z HR potrafiły podać rękę na dzień dobry, a Pan już nie. Pierwszy raz spotkalam sie z takim czymś na rozmowie no ale ok. Przez całą rozmowe odnosiłam wrażenie od Pana kierownika że po co ja tu przyszłam skoro nie mam doświadczenia na stanowisku zakupowym. A jeszcze raz podkreślam że w opisie oferty o pracę było wyraźnie napisane ze doświadczenie nie jest wymagane. Strasznie nie miły pan z irytującym usmieszkiem na twarzy. Przez zadawane pytania w moim kierunku mialam tez wrażenie że bardzo muszę udowodnić mu dlaczego ja sie nadaje na to stanowisko. I oczywiście ja rozumiem że na rozmowie o prace o to chodzi zeby wykazać się i pokazać ze sie jest dobrym kandydatem, no ale to już było lekko przesadzone. Szczególnie że w dzisiejszych czasach nie ma większych problemów ze znalezieniem pracy, no i potencjalny pracodowca też powinnien zachęcić w jakis sposób do pracy w firmie. A ja po tej rozmowie czułam się bardzo zniechęcona do tej firmy. A jak na koniec powiedzialam, że w ofercie pracy nie było wymagane doświadczenie, a ja odniosłam wrażenie ze jednak jest wymagane to odpowiedź jaka otrzymałam to że idą święta i pracy będzie więcej.. To po co byłam zaproszona na ta rozmowe skoro nie miałam doświadczenia a było ono wymagane? Nie wiem. Także jak ktoś będzie szedł na rozmowę o pracę na to stanowisko do tej firmy to przestrzegam że co innego w ofercie pracy, a co innego wymagają. Ja nie polecam. Na dodatek nie dostałam żadnej informacji zwrotnej co też uważam za brak szacunku, szczególnie że powiedziano mi że odpowiedź otrzymam niezależnie od wyniku rekrutacji.

Firma Serveone Europe Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Magazynier - Kierowca. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
Tutlo Sp. z o.o.
logo firmy Head of Talent Acquisition & Development
Huuuge Games
Kierowca

Oddział.bielany wrocławskie Magazyn na logistyczna 8 Bardzo niemiły wielki pan kierownik Niewiadomo kiedy rozładują auto,bo najpierw trzeba załadować wszystkie swoje A Ty Czekaj jak ten Baran Bo kogo obchodzi to ze nie masz płacone za stanie Bardzo negatywna pierwszą moja wizyta i mam nadzieję że ostatnia Masakra

Rafał

(usunięte przez administratora) Zostałem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko asystent ds. zakupów. Rozmowa się odbyła, po czym dostałem telefon, że firma chce mnie zatrudnić i email z warunkami pracy. Zgodziłem się na oferowane warunki i umówiłem się po odbiór skierowania. Ku mojemu zdziwieniu na skierowaniu widniało stanowisko ASYSTENT DS. SPRZEDAŻY. Wspomnę jeszcze raz, że aplikowałem na ZAKUPY. Zdziwiony zadzwoniłem do Pani, która mnie rekrutowała, z prośbą o wyjaśnienia. Zostałem poinformowany, że to żaden błąd, że ona tak ustaliła z prezesem ze względu na moje wcześniejsze doświadczenie w sprzedaży. Szczyt bezczelności... ustalać coś z prezesem i nawet nie poinformować o tym fakcie rekruta, tym bardziej wręczając skierowanie na badania na inne stanowisko niż była prowadzona rekrutacja. Nie wiem na co liczyła ta firma.... że się nie dopatrzę? Aaa... dodam jeszcze, że kiedy zapytałem o różnice pracy jeżeli chodzi o stanowisko sprzedażowe a zakupowe, to Pani, którą to tłumaczyła, w zasadzie twierdziła, że różnic jako takich nie ma, więc zapytałem dlaczego jestem kierowany na badania na inne stanowisko. Odpowiedź: Ponieważ ze względu na Pana doświadczenie i podziały u nas w firmie na działy, prezes ustalił ze mną, że zatrudnimy Pana na to stanowisko ( sprzedażowe )... ręce mi opadły. Byłem na tyle zmieszany i nie zrozumiałem tłumaczenia tej Pani przez telefon, że zdecydowałem się napisać maila z prośbą o wyjaśnienia i oznajmiłem, że zgodnie z prowadzoną rekrutacją, chciałbym być zatrudniony na stanowisko zakupowe. W odpowiedzi dostałem informację, że skoro ich decyzja nie spotkała się z moją aprobatą, to nie decydują się mnie zatrudnić. Sytuacja była o tyle patowa, że zdążyłem odmówić już pracy do dwóch innych firm na rzecz współpracy z Serveone. (usunięte przez administratora)

Irena
@Rafał

Zdradzisz więcej szczegółów na temat warunków jakie Ci zaproponowano w Serveone? Pomijając zakres obowiązków, który był inny niż na rozmowach z tego co rozumiem, ale jeżeli chodzi o umowę, wynagrodzenie, benefity?

Irena

Widzę, że szukają specjalisty do spraw HR w Serveone Europe. Podpowiedzcie mi jakie "widełki" zarobków mogę podać podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Nie chcę powiedzieć za dużo, ale też szkoda byłoby powiedzieć zbyt mało.

Witam, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w tej firmie? Czy jest ona prowadzona w języku polski czy angielskim?

Kamila
@Andrzej

Powiem Ci szczerze, że ja też chciałabym wiedzieć, jak przebiega rozmowa kwalifikacyjna w Serveone Europe. Wszystkie oferty o pracę od nich są pisane w języku angielskim, więc można przypuszczać, że i rozmowa będzie prowadzona właśnie po angielsku - albo pół na pół. A na jakie stanowisko chciałbyś aplikować?

Kk

Ja osobiście jestem bardzo zadowolony z pracy w Serveone Europe. Pracodawca jest słowny i rzeczywiście to, co zostało obiecane, zostaje spełnione. Zarząd jest otwarty na nowe pomysły. Praca jest dosyć wymagająca i różnorodna, ale nie trzeba się "prosić" o wszelkiego rodzaju dodatki. Jeśli ktoś odpowiednio się stara, na pewno zostanie wynagrodzony. Oczywiście przyjazna atmosfera i środowisko międzynarodowe to kolejna zaleta.

Karol
@Kk

Międzynarodowe środowisko i przyjazna atmosfera pracy to bardzo duży plus. Wspominasz o dodatkach, ale i o tym, że praca jest wymagająca. Mógłbyś wymienić jakie dodatki przysługują pracownikowi i czy może liczyć na premię? Dzięki.

Zostaw merytoryczną opinię o Serveone Europe Sp. z o.o. - Biskupice podgórne ( wrocławia)

• Jak się pracuje w Serveone Europe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Serveone Europe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Serveone Europe Sp. z o.o.
  • Innowacyjna 1
    50-040 Biskupice podgórne ( wrocławia)

Serveone Europe Sp. z o.o.