Opinie o Guapo Guapa Kids Fashion Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Guapo Guapa Kids Fashion Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Guapo Guapa Kids Fashion Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Guapo Guapa Kids Fashion Sp. z o.o. w Katowice

Honorka Nowy wpis

Cześć. w zeszłym roku pisaliście, że nie ma premii dla sprzedawców a ja widziałam ofertę sprzed paru miesięcy dla sprzedawcy, w której było napisane, że na wynagrodzenie składa się stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna. To czemu piszecie tu inaczej? Które dane są aktualne?

Jaka jest stawka początkowa w Guapo Guapa Kids Fashion Sp. z o.o.? 21 lutego na Pracuj.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Doradca Klienta.

3200 do ręki z czego najniższa dostaniesz na konto a resztę do ręki jak się doprosisz, premii zero. Nie ma za co.

@Kasia

Ktoś już tak pisał o tej premii ale mimo wszystko chodzi o te za wyniki? A co z tą świąteczną, która również została wskazana w ofercie? Na nią można jeszcze w razie czego liczyć? jeśli tak to jakie są jej wysokości?

Kasia Nowy wpis

Nie ma w ofercie premii świątecznej

Są tu osoby pracujące jako Doradca Klienta? Lub może ktoś pracował kiedyś na tym stanowisku? Jak to jest ze zmianami na sklepie, można jakoś dopasować je do siebie w razie potrzeby? Czy sztywno trzeba trzymać się grafiku? :) Ile osób pracuje na jednej zmianie? Piszą o stabilnym zatrudnieniu na uop i atrakcyjnym wynagrodzeniu, da ktoś znać jakie widełki w takim razie oferują? Chcą dwa lata doświadczenia minimum na podobnym stanowisku, to stawka raczej powinna być zadowalająca?

B Nowy wpis

Jeśli chodzisz według grafiku SZEFOWEJ bo to ona robi grafik to są to wiecznie zmiany popołudniowe po 8 godzin więc jesteś na przykład 6 dni pod rząd w pracy :)

Właścicielka Pani A. firmy to zwykła (usunięte przez administratora) nie wypłaca wynagrodzenia w sumie na którą się umówiliście i nie chce dać umowy z taką kwotą tylko jest mniejsza a resztę daje pod tkz. stołem pewnie po to aby zus był mniejszy za pracownika, nie odpowiada na smsy ani na telefony, unikajcie tego "butiku" szerokim łukiem albo ciśnijcie aby wszystko było na papierze.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Guapo Guapa Kids Fashion Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
lvl999

Pracowałam w butiku niecały rok, o ile można nazwać to butikiem i nigdy więcej nie wróciłabym tutaj. Kolekcje do sprzedaży z przed 2 lat, miałyśmy nazywać, że są to nowe kolekcje, ubrania po córce właścicielki butiku przywożone z powrotem do sprzedaży dla klienta, dostawy raz na pół roku w śmiesznej ilości sztuk i wymyślanie śmiesznych promocji. Na premie nie ma co tu liczyć bo nigdy jej nie zobaczycie, budżet miesięczny jest podawany w kwocie netto i nawet w połowie ciężko go wyrobić. Na samym początku właścicielka sprawia wrażenie miłej jakże dobrej osoby ale z czasem wychodzi szydło z worka i inny humor co 5 minut. Na rozmowę w cztery oczy również nie macie co liczyć, całe laboraty są pisane w mailach bądź smsach, w okresie świątecznym nagonki sprzedażowe w postaci smsów na telefon służbowy. Jeśli chodzi o wynagrodzenie część, która jest na umowie jest przelewana na konto natomiast resztka, która została Wam obiecana jest dawana do ręki przynajmniej dobry tydzień po dacie tradycyjnego wynagrodzenia o ile się jeszcze o to doprosicie. Wymówka co do niby jakiś zmian w firmie ale nie dajcie się na to naciągnąć. Pracodawca do tego wszystkiego nie opłaca składek zusowskich ani skladki lekarskiej więc na wizycie u lekarza możecie się rozczarować. Różnica między kierownikiem a zwykłym szarym sprzedawca to zaledwie jakieś 300 złotych, więc jeśli macie słuchać wiecznego niezadowolenia to jest to nieopłacalny biznes. Nie wiem jak ta firma funkcjonuje z powodu przychodzących maili o nieuregulowanych fakturach z dostaw. Pracodawca potrafi obgadać Cie przed innymi pracownikami jak i potrafi obgadywać innych pracowników przed Tobą. Żeby wziąć urlop musisz najpierw sobie na niego zasłużyć bo jeśli masz jakiekolwiek prośby grafikowe za karę możesz go nie dostać. Nie ma tu żadnego konwoju, pieniądze zabiera właścicielka, po podaniu wpłat do banku kompletnie nie zgadzały się one ze stanem fizycznym, który został zabrany, wobec tego możesz również zostać oskarżony bez żadnych dowodów o to, że bierzesz pieniądze mimo udokumentowania wydania ich z sejfu. Kwoty wpłat do banku były dużo niższe niż kwoty, które były wydawane do ręki. W tym salonie nie ma normalnej rozmowy, jest wieczne podnoszenie głosu na pracownika a jak już macie porozmawiać na osobności to zawsze z obstawą czyli mężem właścicielki. Listy obecności również nie zgadzają się z grafikiem według, którego chodzicie do pracy. Urlop wydawany jest w dni jakie tylko podoba się właścicielce bez żadnej konsultacji z pracownikiem. W tej firmie nie możecie mieć własnego zdania i nie możecie być inteligentnymi osobami za to zostaniecie "ukarani" i obgadani na całej galerii handlowej. Pamiętajcie aby podpisywac protokoły zdawczo-odbiorcze, gdyż być może ktoś będzie chciał z powrotem wasze przepocone t-shirty bądź potargane spodnie, które dostaniecie. Czasami też musicie pobawić się w opiekunkę córki właścicielki, gdyż wychodzi na kawę w centrum handlowym co jest śmiechem na sali. A jak już się zwolnicie to zapomnijcie o wypłacie na czas czy też o reszcie pieniędzy, wasz numer zostanie szybko zablokowany, zostaniecie tylko wykorzystani do ostatnich dni pracy. Właścicielka bardzo lubi karać i robić na złość właśnie w takiej postaci dlatego dłużej psychika nie wytrzyma pracy w takim miejscu. Nie dajcie się też nabrać na kawki i ciasteczka oraz mile pogadanki, to podpucha. Zanim zaczniecie tu pracę zakupcie lekarstwa przeciwalergiczne bo odgrzybianie klimatyzacji, która chyba nigdy odgrzybiona nie była wygląda w postaci odkurzania jej zwykła rura z odkurzania z wierzchu. Mam nadzieję, że więcej osób nabierze odwagi aby napisać prawdę odnośnie pracy w tym miejscu. Temat Zusu to echo i przeminie z wiatrem mimo ponagleń. A jak tylko zaczniecie się upominać o swoje i będziecie stanowili jakiekolwiek zagrożenie, będzie zaproponowane Wam przejście do salonu znajomej w celu "lepszego rozwoju zawodowego". Podsumowując słoma z butów, niektórzy myślą, że posiadanie torebek Guess bądź kurtki Boss czyni ich kimś lepszym mimo braku inteligencji (;

Alicja
@lvl999

Czyli mimo wszystko nie dostaniesz wypowiedzenia? Mam na myśli to przejdzie do innego salonu, faktycznie tak właśnie się działo? W sumie przy tym wszystkim to jaki jest okres wypowiedzenia? I ciekawa jestem osób o dłuższym stażu, wiadomo ile mógłby wynieść w stosunku do osób, które zatrzymują się na dłużej? Są teraz takie?

Zostaw merytoryczną opinię o Guapo Guapa Kids Fashion Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Guapo Guapa Kids Fashion Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Guapo Guapa Kids Fashion Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Guapo Guapa Kids Fashion Sp. z o.o.
  • Chorzowska 107
    40-101 Katowice
  • NIP: 9542791936 REGON: 380105227 KRS: 0000730307

Guapo Guapa Kids Fashion Sp. z o.o.