Opinie o Lobo Plus Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Lobo Plus Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Lobo Plus Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lobo Plus Sp. z o.o. w Katowice

Też chciałem ogarnąć czy na MIG/MAG nie szukają może, bo po rejonie czegoś sobie szukam. Tu coś negatywne komentarze widzę, ale też była wzmianka o pracownikach. Nawet jeśli jest coś nie tak to normalnie dalej się ludzie zatrudniają? na jakich teraz głownie stanowiskach?

Podwykonawca Nowy wpis

Nie zapłacił faktury, odbyta sprawa w sądzie i komornik, Z firmy nie da się ściągnąć ani złotówki bo firma w teczce i wirtualne biuro. Wszystko przepisane na rodzinę. Swoich pracowników traktuje jak zwierzęta. Moja opinia taka żeby omijać szerokim łukiem.....

Jakie narzędzia pracy zapewnia Lobo Plus Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Opiszecie ten cały sprzęt? Widzę po ostatniej opinii źle zdanie na jego temat ale zastanawiam się czy może cos się zmieniło w ostatnim czasie? inwestowali w coś może? jakby nie patrzeć z pól roku już mija od ostatnich komentarzy tutaj. Szukali kogoś po drodze? nie mogę odszukać w miarę aktualnych ogłoszeń a interesuje mnie praca

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Lobo Plus Sp. z o.o. na stanowisko Przedstawiciel handlowy bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla malarzy na Bawarii. Umowa niemiecka.
Bawaria
Injobs.Pl Sp. z o.o.

Firma dno. Trzymać się od takich firm z daleka. Płaca marnie. Szef to kawał chama i prostaka. Sprzęt tragedia. Nie polecam. Omijać szerokim łukiem.

Sylwia

Jakoby w 2019 roku szukali spawaczy MIG/MAG- wynagrodzenie: 25,60 zł brutto za godzinę. Niedobrze, że nie było płacone, ale może coś już lepiej w tym względzie? Jakie teraz stawki za spawanie są?

Czy w Lobo Plus Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Były byly

Żadnych a i na podstawę też nie zawsze można było liczyć jak jest teraz nie wiem ale domyślam że że jak było dno to i jest nadal nie polecam

Andrzej K.

Praca odbywała się (usunięte przez administratora) bez umowy, nie dostałem wynagrodzenia. Co więcej nIe oddał mi nawet pieniędzy za paliwo po tym jak go zawiozłem swoim samochodem na miejsce pomiarów

@Andrzej K.

A czego ty sie spodziewales to jest u niego normalka ludziom nie placa od kilku mcy po pare tysiecy bez umowy jestes w (usunięte przez administratora) nic nie udowodnisz. Zostaje ci wyslac egzekucje z ciemnej strony mocy powodzenia

@Byly

Tobie też zalegali? Jak udało Ci się rozwiązać sprawę?

@Piotr

Zawsze cos zalegali ale jak ktos sie nie upomina stanowczo to żerują na takich jeleniach pozdro

@Piotr

Ja się zgłosiłem w końcu do prawnika i odzyskal pieniądze. Jego namiar 572.300.704 mówcie że od Janusza

zaprosili mnie na rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko spawać. Na miejscu zaczęli mnie namawiać na prace montażowe na wyjazdach(montaż balkonów na wysokości) , na temat placy za OBOWIĄZKOWE nadgodziny ( jak trzeba wyjechać to masz jechać) nic nie powiedzieli, i odrazu było widać że chcom załapać pracownika a nawet byle jakiego, pogodzili się mi płacić 20 zeta do ręki. Chala jest mała i brudna, o rozwoju w spawaniu też nie idzie mowa - dziecko lepiej pospawa. Także powiem że wierzę w napisane poniżej, bo robiłem swego czasu na chorym zakładzie. Pozdrowienia od ukrainca, kiery nie chce tam iść robić

Byly

Brawo dla ciebie ze sie nie zgodziles zrobil bys pelno nadgodzin a pieniadze nie wiem kiedy bys zobaczyl wykorzystali by cie do cna a o poeniadze bys sie prosil a o szacunku do ciebie to juz w ogole nie bede pisal twn pseudo szefu to tylko jak mu nie przypasuje byle co to bedzie cie wyzywal od najgorszych kazdym kroku

@Byly

Jednego nie wiem - dlaczego ludzie siedzom w takich zakładach i pozawalajom siebie traktować jak (usunięte przez administratora) Ja odrazu rezygnuje z roboty jeżeli po telefonu mi proponujom jedno stanowisko, a na rozmowie proponujom inne. A jakie piękne przyubice wisziałech tam - ją do monterki mom lepszom

Aleksandr Łukaszenko

A jak u was działa PIP? Z poprzedniej firmy pamiętam że zawsze wiedzieliśmy o wizycie PIPu tydzień - dwa wcześniej. Możesz polecić dobry zakład dla spawacza na MAGu w Katowicach lub okolicach?

Czy w Lobo Plus Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Byly

Wpisz sobie metal serwis albo metrox to jest to samo co lobo a sam sie przekonasz pzdr

Były

Lobo metrox i inne firmy w tym miejscu to to samo jeden wlasciciel tylko sie zmienia nazwa wiec odpowiedz prosta zadnych swiadczen a i z podstawowym wynagrodzeniem bywa roznie ludzie nie maja placone po 2 i3 mce i zaleglosci po pare tys ale jak dobie pozwalasz to tak masz nie polecam wspolpracy na zadnej płaszczyźnie

Nie płacą za towar i nie odbierają telefonów - firma krzak

Były
@Adam

Bo to (usunięte przez administratora) krętacze i (usunięte przez administratora) nie zycze nikomu współpracy z tą pseudo firemka dobrze ze juz nie mam z nimi nic wspolnego tam trzeba wyslac wszystkie służby jakie sa mozliwe od sanepidu po straz pożarną (usunięte przez administratora) bród smród i (usunięte przez administratora) dramat

Jacek

Nie odbierają telefonów, brak płatności za fakturę, przykro ale myślałem ze już takie firmy odchodzą w niebyt a tu masz.

Zostaw merytoryczną opinię o Lobo Plus Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Lobo Plus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lobo Plus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lobo Plus Sp. z o.o.?

Lobo Plus Sp. z o.o.
  • Warszawska 40 lok. 2A