Opinie o LM Wind Power Blades w Goleniów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie LM Wind Power Blades. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie LM Wind Power Blades o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja silników i turbin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LM Wind Power Blades w Goleniów

Pilkarz

Polacy mi się nie stało !!!

Tomcio
@Pilkarz

Dobrze że tobie nic się nie stało

Pilkarz
@Tomcio

Nie bądź taki hop do przodu

TL fiege

Witam, jest w stanie ktoś podać mi inicjały TL z LM?

On

Trochę ich jest.

Xx

Po co Ci inicjały?

Wruzka zebuszka
@On

Nie ma co owijac w bawelne w tej firmie to kolchoz nowy dyrektor nic nie mowi o kasie tylko nowe wyzwania i coraz to dluzsze lopaty czlowieku skooro chcesz miec dluzsze lopaty to daj ludziom premie wieksze zaplac za kwartalne nadgodziny itd.

gamer
@Wruzka zebuszka

przecież są podwyżki, akurat nowy dyrektor wydaje się mieć najwięcej oleju w głowie ze wszystkich którzy byli

@zdziwiony
@gamer

Już jest wybrany na stałe nowy?

Kinwocarp
@@zdziwiony

Nie jeszcze nie jest Rozważają z powrotem tego ostatniego

@zdziwiony
@Kinwocarp

Ale to chyba on sam zrezygnował z tego co słyszałem. Może stawia im nowe wymagania.... finansowe?

A którego?

Piter

4 zm najlepsza i najpiękniejsze dziewczyny

Słucham

Mariusz
@Piter

Sam to ja też mogę napisać że jestem fajny gość i całkiem przystojny ...

Zdzisław
@Piter

Chyba ślepy jesteś i jeszcze nie widziałeś najpiękniejszych dziewczyn. Z 4 zm sama żenada. Pleeeee

Mariusz

Człowieku ogarnij się...

@Zdzisław

A kto tam pracuje ?

Kornelia

Dobrze że ty też

Romi
@Piter

Taaa jasne tam też słyszałem o jednej parę info co niektórzy to do innej pracy powinni iść l

Xdddd

;D

Kolcia

Łał dzięki

Gal

Czy to prawda, że za pół roku zamykają LM w Goleniowie?

@Gal

Tak to prawda a na miejsce LMu otwierają caro plus

Tak

@Gal

Tak na prawdę to Polacy w goleniowie nie wiedzą czy LM w goleniowie zamkną jutro czy już jest zamknięty od wczoraj to jest korporacja która patrzy czy zakład zarabia/rokuje. Ja myślę że jeszcze z 50 lat będą truć środowisko w goleniowie. Pozdrawiam.

@Szluga

A skąd takie info ? Bo chyba nie z powietrza ... oficjalnie nikt jeszcze niczego nie powiedział. Może coś więcej ?

Jo
@Gal

Nie. Zastanawiam się skąd Wy macie takie informacje. Wierzycie w każde ploty. LM jest i będzie. Śpiewka o zamknięciu krąży juz w uj lat

Informator
@Jo

Jak skąd z brawo tam można wszystko znaleźć kiedy zwolnią kiedy zatrudniają kiedy przypał jakiś noo i najważniejsze tu same Alfy pracuja brak błędów pracowici jak kolega ujął wybrańcy

Gal
@Gal

Ja podejrzewam że nie wykluczone jak będzie ta nowa łopata 77,4 szła to damy radę a jak nie to lipa 69koniec zaraz j czekamy na jakoms nowom ale kto dostanie my czy.... Zależy od 774 pewnie czy wypali

Obserwator

Weźcie się za robotę nygusy a nie psioczycie na siebie jak jakieś dzieciaki!!!

Dzieciak
@Obserwator

Ale ja lubię po kontach słyszeć o sobie :) Dodo

Obserwator

Weźcie się za robotę nygusy a nie psioczycie na siebie jak jakieś dzieciaki!!!

O co znowu chodzi z tym pytanie poliwalwncji

@77

Proste o to chodzi czy znasz proces robienia obrabiania łopaty według mnie każdy kto ma 600zl poliwalencji powinien o północy w nocy wiedzieć wszystko a niestety jest inaczej 99.9% operatorów robi swoją robotę i to jest bardzo dobre ale z procesu nie wie nic i 600 stów poszło się (usunięte przez administratora) brawo Jacek Sasin

@Szluga

Nie dość że z miesiąca na miesiąc wypłaty co raz mniejsze to jeszcze niech zaczną zabierać poliwalencje to będą sami tam pracować zobaczymy co wtedy na to J.S

Kapermesz
@Szluga

I baaaardzo dobrze! Już dawno powinni to zrobić. Większość nie posiada nawet podstawowej wiedzy i nie rozumie procesów... Instrukcja i jej czytanie to już czarna magia. Niestety, takie są realia. Wszystko "na partyzanta". Robię tak bo mi tak kazali. Ale czemu tak robię - niewiem.

Kiki
@Szluga

Brawo Jacek tak trzymać w końcu się ktoś wzioł za ta ciemnotë co za (usunięte przez administratora) chciałaby brać kasę.

Robert

Już od kilku miesięcy po zgłoszeniu o nie sprawnych prysznicach nic się nie dzieje. Zanim w autoparku mamy nowe Audi. Brawo!!!

Ciekawa

Coś wiadomo o ^kwietniowych^ podwyżkach, było pierdu pierdu ze w kwietniu, później ze wyrównają od kwietnia w czerwcu a tu ani widu ani słychu. Ktoś ma jakieś info?

Praca

Zakład się ogłasza z pracą, na ogordze niach wiszą ogłoszenia ponoć zakład potrzebuje ludzi a po złożeniu cv na portierni i wysłaniu z aplikacji, dzwonieniu na jakiś numer stacjonarny słyszę sekretarkę i na numer kom co wisi na ogrodzeniach suszem sekretarkę, i tu i tu zostawiłem wiadomość głosową CISZA :) nie wiem o co chodzi o kto tam pracuje w tych biurach ale dla mnie to jakieś nieporozumienie, wiecie o co chodzi? :)

Praca

Zakład się ogłasza i reklama wisi z numerem na płocie, dzwoniłem na dwa numery i słyszałem sekretarkę, zostawiłem wiadomość głosową a także złożyłem na portierni CV, zrozumiałeś czy nadal będę miał wrażenie że nie pracują tam zbyt inteligentni ludzie? :)

@Praca

Teraz ludzi zwalniają wiec wątpię żeby były przyjęcia

Praca

Nie rozumiem, zawsze brakowało rąk i ogłaszają się na olx i szyld na płocie, o co chodzi?

Titi
@Praca

To zrozum że zatrudniają i zwalniają

Nochal
@Titi

Zadnych zwolnien nie ma. Nie przedluzaja umow tym co sie robic nie chce albo nie kumaja. Nic nowego.

Młoda

Weźcie się za tych brygadzistów 77'4 jeden zapitala a drogi tel a jak go pytam to grupie odżywki jestem nowom pracownicom i nie wiem wiele ale wstyd mi donosić do Marka ale z tego o słyszałam to tagrze jest nowy i ten cały Marjusz jak go widzi to zadae mi takie pytania co nawet starsi pracownicy nie wiedzom aż niechce się przychodzić przez takiego człowieka a było dobrze zanim powstały problemy z tym (usunięte przez administratora)

Matko bosko
@Młoda

Jak tak czytam ... zastanawiam się, kto cię tutaj przyjął ? Dramat.

Riki
@Matko bosko

Ortografia szooook

Bolo
@Riki

Widać kogo zatrudniają a przecież tu sami wybrańcy pracują inteligetni ułożeni pracowici

O tobie dziewczyno za nim będziesz krytykować innych radzę zabrać się za naukę języka Polskiego, a potem możesz się zastanawiać czy donosić na innych pracowników, czy jednak nie, bo sama nie jestem ogarnięta.

A co sądzicie o obecnym pełniącym obowiązki dyrektora panu Macieju? W końcu właściwy człowiek! Firma powinna go zostawić na tym stanowisku A nie znowu szukać miesiącami jakiegoś nieudacznika

ON

Jak jesteś na chwilę to możesz być super :)

Cześć

Kto zajmuje się przyjęciami? może imię osoby?

Zmiany

Coż za sprawiedliwosc w zmianach wprowadzonych na moldingu. "Nowy" kierownik przychodzacy ze swoja zmiana w zamian aby jego ludzie zostali wyrzuca starych pracownikow ktorzy sa rozrzucani na inne zmiany nie liczac sie z czlowiekiem i jego zdaniem czy pasuje mu to chociaz z dojazdami. Od samego poczatku nikt sie nie liczy ze zdaniem pracownika .

Kiki
@Zmiany

W tej firmie zawsze tak było.

@Zmiany

O co chodzi z tą firmą waszą? Reklamują się wszędzie że szukają ludzi i szyld wisi na płocie, składałem cv osobiście i dzwoniłem i cisza, dowiaduje się stąd że zwalniają. Możesz wyjaśnić bo się gubię już :)

Bachus
@Praca

Sa wymagania, nie kazdego zatrudniaja i dzwonia tylko do wybranych ludzi. Szukaj kolego gdzies indziej.

@Bachus

Totalny absurd ale słoma z butów wystaje

Janek
@Bachus

Pracowników wybieraja telepatyczne

Dogecoin

Wow wow

P.B

Czy są przyjęcia do lm złożyłem 3 razy CV i nic

@P.B

Aplikować najlepiej przez pracuj.pl Jeżeli się nie odezwali to znaczy, ze nie są Tobą zainteresowani. Przyjęcia będą z tego co wiem. Próbuj. Może się uda, lub niech jakiś znajomy napisze Ci rekomendacje

Kajek

Nie polecam :) Pozdrawiam

Olga

Hej, pracujesz aktualnie w LM Wind Power Blades? Mógłbyś powiedzieć coś na temat wielkości wynagrodzeń i zakresu obowiązków? Czy idą ze sobą w parze?

@Olga

Tak, pracuje. Podstawa w odróżnieniu do innych firm wysoka. Wynagrodzenie w zależności od działu. Premie ruchome. Dobry socjal, pieniądze na święta. Paczki, upominki okolicznościowe. Wypłaty - jak się postarasz to zarobisz. Czyli 100% frekwencja, zaangażowanie w prace, docenia na pewno.

Rysiek

Juz się skończyły

Zapytanie

Czy teraz dostaje się pieniądze za polecenie? Tak jak było kiedyś ?

Ciekawa

Cześć czy to prawda że w zakładzie są zwolnienia z pracy ????

Kornelia
@Ciekawa

Tak ty pierwsza jesteś na liście

Olga

Hej, macie jakieś informacje na temat osoby piastującej ostatnio stanowisko Inżyniera ds. Programowania NX? LM Wind Power Blades rozpoczęli właśnie rekrutacje na to stanowisko, zastanawiam się, czy było to spowodowane awansem, czy zwolnieniem? ( osoby piastującej stanowisko wcześniej)

Cwaniara Olga
@Olga

Przestań wyciągać informacje dla go worka. Tanie i sztuczne prowokacje. Zachowujecie sie jak hieny czekające na haracz of firm w zamian za cenzurę...

@Cwaniara Olga

Typowe wiejskie zachowanie ploty ploty i ploty radzę trochę kulturą się zająć

Marita
@Ania

Dokładnie

Bary

Radzę wziąć się za byłych mentorów, zostali zniesieni aby pomóc ludziom w produkcji a te (usunięte przez administratora) nadal nic nie robią i udają kierowników. Jeżeli czyta to ktoś z SV to radzę się temu przyjrzeć, ponieważ ludzie będą odchodzić. Najbardziej widoczne to jest na post mouldingu i żebrach.

SV
@Bary

Dawaj nazwiska bo ogólnikami nie ruszymy.

Zebro
@Bary

Ciężko złych nawyków się pozbyć, ale dobrze napisane mieli pracować tak jak my i nam pomagać a tu dalej nic

Prawda
@Zebro

Czas najwyższy coś z tym zrobić

HR
@Bary

Proszę podać dane byłych mentorów. Napewno usuniemy ich ze stanowiska a praca będzie lepsza i bardziej wydajna. Pozdrawiam.

Były mentor
@Bary

Kolejny wylewający swoje żale na internecie. Zapraszam do TL, SV lub HR tam Ci pomogą

Xdddd
@Były mentor

Pomoga pomoga. Pojda dalej i Cie wywala bo za dużo gadasz a takich sie boja. Jeszcze teraz dostali po 500zl za mobing i dalej obrosnieci w piorka nic nie robią.. Ten lm to tylko zamknac.....

@HR

Proszę przyjrzeć się pracy byłych mentorów, żaden operator nie przyjdzie opowiedzieć jak to wygląda na prawdę, ponieważ zwykli pracownicy są zastraszani zabraniem premii lub poliwalencji. Niestety te obiboki chodzą, patrzą i chwalą się tym że dalej nic nie robią i w dodatku dostają dodatkowe 500zł a szary operator musi ich wpisywać do trackera i na nich pracować aby czasy się zgadzały. Pozdrawiam G.B, M.B, M.M

Mentor
@Bary

Staraj się a będziesz miał tak samo dobrze jak oni, jak my. Nie fajnie jest być cały czas szarym operatorem i jeszcze chwalić się tym na gowork. Bierz się w garść i pracuj a może i Ty kiedyś dostaniesz 500zl dodatku.

@Mentor

Gdybym miał brata TL to też bym był mentorem, trenerem czy UJ wie kim, przy zerowych umiejętnościach i wiedzy z procesu. Ci co powinni będą wiedzieć o kogo chodzi. Pozdrowienia dla M.M

@HR

Troszkę tu pracuje i wiem jakby się to skończyło, publiczny lincz a oni by medal dostali. Proszę obserwować strasznie to widać

XDD
@Bary

Dokładnie M.M. udaje, że pracuje, na niczym się nie zna. Tak samo jak jego żona, która stoi tylko na utwardzaniu, ani razu temperatury nie mierząc....

Nowy pracownik
@Bary

Panie Bary . Jestem nowym pracownikiem firmy Lm. Jestem obecnie na szkoleniu i za 2 tygodnie przechodzę na zmianę ( jeszcze nie wiem jaka ). W skrócie na szkoleniu Pani prowadząca szkolenie przedstawia firmę w zupełnie innym świetle niż większość tutaj a zwłaszcza Pan , mam dopiero 21 lat i nie jestem bardzo doświadczony ale i tak uważam ze musi mieć Pan naprawdę bardzo niskie mniemanie o sobie oraz baaardzo małe jaka skoro jak pan twierdzi , pracuje od wielu lat i i jest tak zle. A nie potrafi pan ( jak się domyślam )tego powiedzieć nikomu wprost tylko gadać na forum bo czuje się Pan pewnie bo nikt nie wie kim Pan jest ( małym wystraszonym człowieczkiem z pretensjami do całego świata ) tak naprawdę pewnie Pan myśli ze przyjdzie ktoś nowy i odrazu będzie widać ze jest lepszy od Pana i Pana zastąpi (-: kończąc. Mam nadzieje ze Pana nie poznam osobiście i nie będę musiał z panem pracować , bo przebywanie z tak negatywnymi ludźmi jest szkodliwe dla otoczenia ( w mojej umówię o prace nie było napisane ze firma Lm przetrzymuje pracowników siła , wiec moim zdaniem jak jest tak złe to droga wolna (-: ) Pozdrawiam tez Pana /Panią która wstawiła pierwszy komentarz na tej stronce z podobnymi przemyśleniami i podejściem jak moje Pozdrawiam Nowy pracownik

Anix
@Nowy pracownik

Jeszcze zmienisz zdanie

Starszy operator
@Nowy pracownik

Pięknie napisane. Trzeba się starać aby coś osiągnąć, wylewanie żalu na gowork nie podniesie kwalifikacji.

Starszy dupowlaz
@Starszy operator

I pisze to osoba sledząca GoWork,żałosne:)

Anix
@Starszy operator

Najlepiej za 3 :) Dobrze napisane .

Wolne
@Bary

Byli mentorzy nadal nic nie robią uważają się za lepszych pracowników Wina kierowników pozwalają im na to

Zostaw merytoryczną opinię o LM Wind Power Blades - Goleniów

• Jak się pracuje w LM Wind Power Blades?

Zobacz opinie na temat firmy LM Wind Power Blades tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 201.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LM Wind Power Blades?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 175, z czego 53 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 86 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LM Wind Power Blades?

Kandydaci do pracy w LM Wind Power Blades napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LM Wind Power Blades
2.5/5 Na podstawie 601 ocen.
  • Nowa 3
    72-100 Goleniów