Opinie o LM Wind Power Blades w Goleniów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie LM Wind Power Blades. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie LM Wind Power Blades o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja silników i turbin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LM Wind Power Blades w Goleniów

Boskoo

Drogi dziale hr i inni biurowcy lmu. Kiedy w koncu sie obudzicie i wprowadzicie zmniejszone godziny pracy zebysmy nie mijali sie z innymi brygadami? Kolejne osoby sa na kwarantannie, doszly inne zakażone. A my dalej mamy nosic tylko te smieszne maski i liczyc na to ze pracownicy z roksy dobrze odkazaja klamki, szatnie itd? Jak oni ledwo nosza mopa to jak oni maja zadbac o bezpieczenstwo kilkuset pracowników na zmianie?

ON
@Boskoo

Kolejne osoby z covidem, kolejne na kwarantanne i co dalej jest cisza w zakładzie?

Ona
@ON

Dzis doszły znowu osoby ...

Patryk

(usunięte przez administratora) A wiadomo jak to między ludźmi wszystko wychodzi, więc ludziska każdy wie co, jak i gdzie, i jak jest to twoja sprawa to rób to poza firmą.

Karol
@Patryk

W tej firmie każdy wie. Kto z kim szaleje, to widać, więc po co się spinać? Trzeba było wcześniej myśleć gdy się tylek wypinało a nie teraz usuwać komentarze

CWP
@Karol

Twoje jak Twoje, moje nikogo nie obraziły, ani z imienia, ani z nazwiska. A zostały usunięte. I zgodzę się z tym, że obawy muszą być duże,oraz że wypinanie..... Wizaże się z tym i owym, że dana osoba jest na świeczniku. Heh

CWP

Nikt inny jak tylko zainteresowane osoby to robią, aż mi ich zal:)

Karol
@CWP

No i kolejny usunięty. A tylko zapytałem dlaczego ktoś zgłasza komentarze.

Giguś

Pozdrawiam 4zmianę

LM

Pomóżmy Jasiowi !!! Wpłacajcie pieniążki. Zdrówka młody!!

@LM

Dasz rade mlody! Wygrasz ta walkę!

@Oni

Trzymamy kciuki MLODY

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
TL

Dlaczego jeżeli firma szuka oszczędności nie zrezygnuje z BHP, można by przeszkolić TL na tą ewentualność i 4 etaty można by zlikwidować, jakby nie patrzeć w skali roku są to nie małe oszczędności, manager HSE poprostu zamiast z tymi którzy teraz pełnią tą rolę współpracował by z TLmi

@TL

BHP nie potrzebne bo wiecznie śpią i nie otwieraja drzwi

Bhp Zdzichu

Haha i tu się zgodze

Rr
@2

I brzuchy coraz to większe ????????????

3 zm
@Rr

Na 3 zm to jest brzusiu

Ormo
@TL

Zwolnijmy jeszcze mechaników i tak większość rzeczy operatorzy naprawiają ,

On ona

Nie chodzimy do kina, bo można się zarazić.ok! Nie chodzimy do knajpy, bo można się zarazić.ok! Nie chodzimy do sklepów, bo można się zarazić.ok! Nie chodzimy na spotkania towarzyskie, bo można się zarazić.ok!Nie wychodzimy nigdzie, bo można się zarazić. Ok! Chodzimy do pracy, bo tam kilkaset, czy kilka tysięcy osób i nie można się zarazić? Hmm

Ono
@On ona

No widzisz taki mamy w naszej Polsce rząd. Wszyscy do domu, pracownicy sklepów, elektrowni, transportu, stacji i aptek tez!!!!

Ono
@On ona

No widzisz taki mamy w Polsce rząd. Wszyscy powinni siedzieć w domu i to z pół roku conajmniej. Pracownicy sklepów, transportu, aptek, elektrowni i elektrociepłowni tez chca byc zdrowi. Wszyscy do domu i juz.

Urzad Pracy

Zwolnij sie skoro jest tak zle to zobaczysz jak miałeś dobrze. Zapraszamy do UP!

Lukas
@Ono

To siedź sobie w domu nikt nikogo nie zmusza do pracy

Olo

Co niektórzy powinni zabrać się w końcu do pracy, A nie ślizgać lub krytykować innych i wszystko !!!

Buli
@Olo

Zawsze tak było, że nic nie robili.

Dobrze ci radze chloptasiu zajmij sie swoim zyciem bo nie znasz dnia ani godziny. Dotyczy to calej reszty wtykajacej nosa w nie swoje sprawy.

Sasza

Co was w ogole obchodzi czyjes prywatne zycie, swojego nie macie?

Covid19

Szkoda slow

Kasiula
@Sasza

Prywatnie życie to masz w domu

Kornelia
@Sasza

Aaa obchodzi

Paprykarz

Witam czy są przyjęcia LM?

Aska
@Paprykarz

Wejdź na (usunięte przez administratora) będziesz wiedział

@Aska

Dzięki Asia składałem tam cv ale cisza

Aska
@Paprykarz

Być może nie przeszedłeś wstępnej rekrutacji pozostaje czekać ewentualnie na stronie są podane numery tel. i można zadzwonić

Roco

Czy to prawda , że Nasz szanowny Pan Dyrektor chce zlikwidować wejściówki do łopat ??? Czyli chce samemu pracować wewnątrz :)

Rambo
@Roco

Ludzie skad tu sie biora te wszystkie teorie spiskowe i plotki nie macie co robic czy co? Wieczne szukanie wspolnego wroga i knucie teorii spiskowych? Wezcie sobie ponarzekajcie na pis albo tesciowa. Albo jeszcze liscie w ogrodzie ogarnijcie... Na kwarantanne wysyla sanepid a nie ktos komu to sie to podoba. Ja (usunięte przez administratora)

XDD
@Rambo

Tak wysyła sanepid, ale osoba zarażona zgłasza z kim miała kontakt, a tutaj S. nie wszystkich podał i te osoby ciągle pracują

Mix
@XDD

Dlaczego nie podal wszystkich osób?

Tiki
@Mix

Czy już jest wiadomo kto się dostal na stanowisko kierownika?

XDD
@Mix

O to już trzeba jego zapytać.

Mariusz
@Tiki

Nikt

Paprykarz

Cześć wszystkim chciałbym się dowiedzieć czy są przyjęcia bo jest ogłoszenie na pracuj złożyłem cv ale odpowiedzi na razie brak niewiem czy czekać czy składać gdzieś indziej pozdrawiam

Pandemia

Czy w zwiazku z obostrzeniami znow bedziemy mieli skrócone godziny pracy o te 30min ? Jestesmy juz w żółtej strefie wiec chyba wypadałoby ?

Wolne
@Pandemia

Nie ma takiej opcji

Zm4
@Wolne

A teraz jak jesteśmy w stresie czerwonej tez nie ma takiej opcji?

Xdddd
@Pandemia

Zadalem takie samo pytanie swojemu kierownikowi. Usłyszałem smiech i ze jak czuje sie zagrozony to maska albo l4. Mamy robic nie gadac! Witamy w obozie lm

@Xdddd

Nie zle podejście kierownika do swoich pracowników. Pogratulowac

Grzesiu
@Xdddd

Ciesz się ze masz pracę a nie siejesz zament obawiasz się o swoje zdrowie lub rodziny to jedyne wyjście L4

Prd

Ciekawy jestem kiedy ktoś w końcu z najwyższej góry weźmie się na serio za pana Dyrektora, bo to co się dzieje w firmie to jest śmiech. Wszystko co się dzieje wszystkie głupie wymysły przyszły z panem który poleciał z ikeii. Zaraz będą skarpetki na wymianę i kantyna na czas.

Skarpeta
@Prd

A o co chodzi z tymi skarpetami i kantyna na czas?

@Skarpeta

Nie przesadzaj z tymi skarpetkami

Hr rejter
@Prd

Pan dyrektor nie wyleciał z ikei Tylko został starannie wyselekcjonowany po trwającym rok procesie rekrutacyjnym Do naszej fabryki mało kto chciał przyjść nadyrektora, odmawiali ludzie x różnych firm Ale nasz pan dyrektor zgodził się podjął to wyzwanie I za to powinnismy być mu wdzięczni Ze zgodził się pracować z nami. Pomimo naszej nieudolności

@Hr rejter

Najbardziej nieudolni to są ludzie z Hr , ciekawe kiedy dobiorą się do indeksu, to co się tam dzieje to masakra

John
@Kuba 19

to jak znasz język to pisz po grupy a nie tu. No ich przełożonych a nie do podwladnych

Czemu?

John
@Prd

Rób swoje albo zmień firmę.

Prd2
@Prd

I zakaz papierosów i stopery wlaczone na obiedzie

Lewy

Czy to prawda ze w firmie jest ktoś zarażony ? I ze całe biuro miało zrobione testy a co z nami ? Nie dostajemy żadnych informacji

@Lewy

Prawda gościu z kontroli ma.

@Micho

Cala kontrol na kwarantanne a co za tym dalej idzie ludzie którzy mieli doczynienia z kontrola.

@Xx

Nieprawda na kwarantannę poszli tylko wybrani, reszta normalnie (usunięte przez administratora)

@Micho

Wiem ze tak nie jest,ale tak powinno być, dlaczego tylko wybrani?

@Xx

Tak powinno być, ale oni wysłali tylko trochę ludzi z biura, z produkcji nikogo bo ktoś robić musi. W razie kontroli sanepidu wszyscy są na kwarantannie.

Kinga
@Micho

Ludzi z biura? A co z ludźmi z produkcji?

po_staremu

Niestety, niewolnikami naszej mentalności będziemy jeszcze kilka pokoleń. Wiem sporo o pracy na różnych szczeblach "dowodzenia" w firmie. Niestety zdarzają się źli TL/ Mentorzy. Wylewa się na nich fala krytyki, nie ukrywam w wielu przypadkach uzasadnionej. Sam mogę sporo złego o niektórych powiedzieć. Z drugiej jednak strony, dowodzić ludźmi, z których lwia część to osoby roszczeniowe, osoby które nastawione są negatywnie do wszystkiego, nawet tego, co może być dla nich lepsze. Są też osoby, które mają dar "przekonywania" i całymi dniami nastawiają innych przeciwko sobie i kierownikowi. Sęk w tym, że zgniłej atmosfery trzeba pozbywać się wszędzie a nie tylko tam u "góry". Będziesz za dobrym dla ludzi - zjedzą cię żywcem. Być gestapowskim kierownikiem dla czystej satysfakcji - zniszczysz cały zespół. Winy trzeba szukać po obu stronach. Sporo wody w Inie upłynie zanim będzie się dobrze działo w LM. Wytrwałości życzę.

Mila
@po_staremu

P. zastanów się czy ty byłeś takim dobrym kierownikiem?

@Mila

Ale ze kto?

ooo

Tak to jest jak mentor nie ma żadnej szkoły a robi z siebie wielkiego Pana kierownika. Przeważnie takie osoby uważają się nie wiadomo za kogo .Bo gdyby miał jakieś wykształcenie no i pewnie trochę kultury. Wielki Pan a w butach słoma. Jak Oni nie maja szacunku do pracowników to powinno to działać w drugą stronę. Po prostu mobing trzeba zgłaszać wyżej.

Oojojojoj
@ooo

Ktoś ich na te stanowiska wytypował to nie jest ich wina tylko góry

@ooo

Ludzie którzy mają wykształcenie na pewno nie przyszli by pracować fizycznie w takiej firmie jak wasza. Tylko siedzieli by za biurkiem. (usunięte przez administratora) Wszyscy robią sobie co chcą i kiedy chcą. Tam w ogóle nie ma żadnej dyscypliny jedni gadają na drugich dziewczyny wymalowane jak na miss Polonia zdrady romanse i wchodzenie z butami w czyjeś życie. Poprostu żenada.

W to mi graj
@Gość

Już dawno było o tym pisane. Ale mądremu wytłumaczysz, a głupi nie zrozumie. Więc szkoda sobie języka strzepic

Kuba 19

Chodzą plotki że narzędziownia,premolding i część kontroli ma zostać zlikwidowane, słyszeliście coś o tym?

mini

Tak

@mini

To kto będzie teraz robić dla nas skóry i pianki na żebra?

Hugo
@Kuba 19

Kononowicz został dyrektorem LM więc nie będzie niczego

@Hugo

Czarno to widzę, takiego bałaganu to nie było

Hr rejrter
@Kuba 19

Tyle razy było mówione i pisane. Nie ma przymusu pracy w naszej fabryce. Zachęca się czarnowidzów żeby czarnowidzili poza zakładem.

Będzie lepiej
@Kuba 19

Będzie dobrze, wiadomo nie dla mentorów bo ich brzuszki już nie mieszczą sie w kombinezonach hehe trzeb będzie w końcu na swoją wyplate normalnie zapracować jak wszyscy, zobaczymy jakie mają skille bo opowiadają jak to było kiedyś jak łopatą była o 30m krótsza, poczekamy, zobaczymy

@Będzie lepiej

Na co poczekamy?

@Będzie lepiej

Czy to jest prawda ze osoby , które są na zwolnieniu będą zwalniane z pracy?

Nara
@Pawel

Tak. Naciągaczom i kombinatorom mówimy nie! Dlaczego niby my mamy za nich (usunięte przez administratora)?

Brawo

W końcu ktoś zauważył że najbardziej wartościowi są zwykli operatorzy i normalny kierownik, układ jak wszędzie miejmy nadzieję że to przejdzie ☺️☺️☺️☺️

Ona
@Brawo

To się okaze

Haha
@Ona

Skoro wracają na produkcję i będą pracować jak my to czemu stawki im zostawili czyli co podwyżki dla wszystkich żeby było sprawiedliwie

@Haha

Podwyżki raczej nie będzie teraz.

Gogo
@Haha

Starszy operator niema pliwalencji Więc więc teoretyczni do lewelu 2 niemoże podchodzić. Ha ha ha ha

Dolar
@Haha

Bo sobie je przez wiele lat wypracowaliśmy i mamy skilla. Trudno zrozumiec rzepaku?

Skill
@Dolar

Są mentorzy bez skilla co nie potrafią prostej naprawy zrobić. Mentor powinien wszystko umieć, a nie być od podpier.....do kierownika. Moim zdaniem stawki powinni im dać adekwatne do umiejętności praktycznych Również. Niech zrobią test na mentora, a teraz tym bardziej bo na starszego operatora

On1
@Brawo

Czy jest wiadomo kto zostanie nowym kierownikiem?

Miki
@On1

Kto zlozyl papiery na kierownika?

On

Przelaczaniem tabletow

Zwirek

O duzo do pilnowania za duzo. Do pracy ci panowie z zalozonymi raczkami! Inaczej jak niektorzy mentorzy pomagaja i razem a nie ze czesc wykorzystuje i poniza zwyklych operatorow. Wreszcie bedzie porzadek i operator to bedzie operator a kierownik to kierownik. Szapoba jak mowia we Francji.

@Zwirek

Ciekawe jak to bedzie teraz

Dobre pytanie

Grają w grę.

Ble

A nie widzisz?

Ziomek

Jeżeli nie zmienicie tego aby rodzina nie pracowała ze sobą to będzie źle. Np mąż mentor żoną operator itd itd

@Ziomek

Mama córka i brat również

Loko
@78

A w czym to przeszkadza ?

Edek

Mogą to normalne że w korporacjach tak jest że rodziny pracują ze sobą

Moja

Na formie 78 zmiana 2

@Moja

Nie ma przyzwolenia na poniżanie ludzi w tym zakładzie.Macie team lidera,są osoby do których się idzie i mówi jak jest i co się dzieje a zaraz mu rura zmięknie.Poniżać to on może żonę w chałupie a nie was.

Na tej zmianie to w ogóle porządek przydało by się zrobić i z mentorem ,żona i pseudo mentorem wulgarnym olbrzymem

rodziny
@2

Temat tak długi jak ta firma istnieje. Zaczęło się prozaicznie - wybudowanie firmy na zadu...u zaskutkowało zaciągiem całych familii z okolicznych wiosek, bo bierze się każdego w sytuacji, kiedy nie ma ludzi do pracy za pieniądze, które oferuje firma. Kolejni dyrektorzy zaakceptowali ten stan rzeczy, nawet go pogarszając, czyli przyjmując więcej rodzin. Smiesznie bylo, jak kiedys przyjeli nowego szefa na produkcji, a on przyszedł z innego srodowiska i przeczytał w zasadach korporacyjnych (tak, GE ma takowe), ze nie może tak sytuacja miec miejsca. Fajnie było widziec jego minę, jak usłyszał w HR, ze tak naprawdę nie ma to znaczenia i nie powinien się tego czepiać. Więc przykład idzie z góry i zaden SV się nie wychyli i nie bedzie robił porządku wokół siebie, bo podpaść jest latwo:-). Wiec były rodziny, są i będą, no chyba, zeby nagle wymieniło się 100% kadry u samej góry i była konsekwencja - a na to nie liczcie.

Nie rodzina
@rodziny

Glupoty piszesz. Rodziny moga pracowac bo i czemu nie tylko nie moze byc tak, ze twoim kierownikiem jest ktos z rodziny. A mentor to nie jest NICZYJ kierownik. Nie wiesz to sie dowiedz a nie na forum znowu smarujesz.

Mentor
@Ziomek

Teksty do wora pochodzi z ZK czyli kajdaniarzu ciekawi mnie czy taki mądry jesteś w realu , zapraszam podbijaj jak starczy Ci odwagi

Lucek

Mentor nie moze wydawac polecen. A jak tak bylo to wina kierownika ze tak robil. Spokoj mial na procesie a ludzie cierpieli. Koniec z tym!

Zostaw merytoryczną opinię o LM Wind Power Blades - Goleniów

• Jak się pracuje w LM Wind Power Blades?

Zobacz opinie na temat firmy LM Wind Power Blades tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 203.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LM Wind Power Blades?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 177, z czego 54 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 88 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LM Wind Power Blades?

Kandydaci do pracy w LM Wind Power Blades napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LM Wind Power Blades
2.5/5 Na podstawie 601 ocen.
  • Nowa 3
    72-100 Goleniów