Opinie o LM Wind Power Blades w Goleniów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie LM Wind Power Blades. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie LM Wind Power Blades o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja silników i turbin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LM Wind Power Blades w Goleniów

Ex mentor

Ciekawe jak zieloni TL którzy są naprawdę zieloni dadzą sobie radę, MENTORZY nic nie robili ;) to ciekawe co robili oni :) TL bez mentorów nie istnieje , powodzenia!

Nie poinformowany
@Ex mentor

Co się dzieje z mentorem.?

Zmiany
@Nie poinformowany

Nie bedzie mentorów. Mentor bedzie pracowal na produkcji z operatorami. Wszystkie funkcje mentora przejmuje TL.

Nie poinformowany
@Zmiany

Czyli spacerki i ogólnie zabawa w chowanego z TL dobra zmiana.

Zmiany
@Nie poinformowany

Nie wiem jak na mouldingu ale na postm mentor ma brac sprzet i wykańczać lopate z operatorami jak bylo na starym BWSie.

Hehe
@Zmiany

TL dalej będzie się nimi posługiwał a oni będą jeszcze bardziej "aktywni" w złym tego słowa znaczeniu ale już nie oficjalnie i znowu minie 100 lat zanim ktoś zauważy

Robal
@Hehe

Kazdy wie o zmianie i nie da juz soba pomiatac. Trzeba pracowac razem ale nie tak jak wczesniej bylo z paniczami w czarnych koszulach tylko wszyscy robia a nie trzech patrzy albo sie kitra po kontach. Trzeba bedzie zglaszac od razu komu trzeba.

Ona
@Robal

Nikt tego nie zglosi

Robal
@Ona

A dlaczego niby nie? Przymykanie oczu prowadzi później do chorych sytuacji jak jest teraz. Trzeba reagować i to od razu. Stracić moze tylko mentor i góra produkcji.

Mati

Panowie MENTORZY którzy jutro zostaną kopnięci w (usunięte przez administratora) miejcie trochę honoru i wypowiedzenia połóżcie, bo to co się dzieje to przesada. Biurowiec paka w szafach od nierobów, a ludzią którzy ciągną ten wózek od tylu lat z dnia na dzień mÓWI się się nara! To NARA . SAMI SOBIE NIECH ROBIĄ TYLE LOPAT ZDANYCH , TYLE GT TYLE ZAMKNIĘĆ , ALE CO TAM WAŻNE, ŻE NIEROBG PRZESTANĄ PŁAKAĆ NA FORUM BO BEDZIE MIAŁ KTO ZA NICH ROBIĆ !

Srati
@Mati

Przestań szczuć. Wlasnie przez takich jak ty operatorom nie chce sie przychodzic do pracy i szukaja innej roboty. Bedzie wreszcie wiadomo kto mi moze co kazac i za co ci placa nierobie jeden. Nie za (usunięte przez administratora) na forum bo chyba ci sie gacie palić zaczely! Bardzo dobre zmiany. Brawo.

CNC
@Srati

To jak ma teraz wyglądać organizacja pracy ?

Srati
@CNC

Masz jednego kierownika co rozdziela robote na formie i jego sluchasz a pracuja wszyscy mentorki - potworki tez. Tyle w temacie. Czyli normalnie bedzie z tego co slyszalem.

tutu
@Srati

A mentorzy i liderzy zostaja z swoimi stawkami ?

Nara
@Mati

Duzo robisz bledow kolego.

Oojojojoj
@tutu

Hahaha 2500 podwyżki na zachęte

@Oojojojoj

Dla kogo?

Zniesmaczony chamstwem ...

Witam. Jeśli ktoś planuje pracę w tej firmie to odradzam ze względu na pseudo MENTORÓW i SL . Praca jako praca jest w porządku, ciekawa i zróżnicowana, natomiast podejście do człowieka przez w/w jest karygodne, brak szacunku, poniżanie i (usunięte przez administratora) jakiego w życiu nie widziałem. Natomiast oni sami nic nie robią poza kitraniem się po kontach. Co niektórzy powinni przejść psychotesty czy w ogóle nadają się by zarządzać ludźmi. Dziwię się, że żaden z SV tego nie kontroluje, ponieważ wpływa to na reputację firmy. Zwykły operator jest dla nich gorszym sortem nie wspominając o żółtych, którzy traktowani są jak śmieci , etc.

Pipi
@Zniesmaczony chamstwem ...

Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka

Pocieszony
@Zniesmaczony chamstwem ...

Teraz okaże sie na co jaki mentor zasluguje. Tak, tak... jak kuba bogu tak bog kubie...byles chjem to tak bedziesz traktowany

@Pocieszony

I tu się zgadzam. (usunięte przez administratora) Myślą że ich wszyscy lubią. Do worka ich.

Witam, Dojeżdża ktoś z 3 zmiany z Gryfic ? Szukam kogoś z kim mógłbym się zabierać do pracy...

@Gość

prawie cala 3 zm jest z Gryfic

Dojazd
@Xx

Kolezanka pyta kto jest z 3 zmiany aby moc sie zabierac do pracy a nie o liczebność ludzi z Gryfic na 3 zmianie :) a skoro jest tak duzo osob to nikt nie ma miejsca w samochodzie ?

Mentor

Witam . Jeżeli już po pierwszych dniach pan "Too" jest w stanie stwierdzić że całą winę za jego nieszczęście ponoszą mentorzy to życzę powodzenia w dalszej pracy. Nie można obarczać winą mentora za to że jest się nieudacznikiem. Ps . Życzę ci żebyś trafił do mnie na formę

Mentos
@Mentor

Mentorem trzeba być a nie bywać. Co? (usunięte przez administratora) Zabolała ze młody powiedział prawdę jak jest. Do mnie na forme? A co tachasz ja z domu że Twoja. Nie strasz Nie strasz bo się zes... rasz. Za robotę się zabierz

@Mentor

Nie wiadomo może jestem????nie chodzi tu o zwykły ból fizyczny, nie takie rzeczy się robiło itp Panie mentorze jak np z szacunkiem do innych u Pana? Jest jakaś odrobina np kultury? Ja traktujesz wsp9lptacwnikow? Myślisz że za 300brutto więcej Pana Boga za nogi złapałeś? Znam paru takich spotkałem nie jednego byłego mentora w Enercon, Vestas mi to on nie przeszkadza ale dużo osób go w innej pracy wytyka palcami faceylt jeździ sam z de nikomu nie patrzy w oczy dla większości jest stracony,, Maruda,,. D

@Mentor

Ps.. Vtak myślałem że mentor w Lm wykształceni są na poziomie podstawowej szkoly. Z punktu widzenia poprawności w pisowniu Pan, Pani itp piszemy z dużej litery

Olga
@Tooo

Mentorzy mieli by inne podejście do ludzi jak by sami pracowali razem z nami no i po co dwóch mentorów na jednej zmianie

Metronor
@Olga

MENTORZY może i by nie krzyczeli gdyby operatorzy pracowali jak powinni, A JAK BEDĄ PRACOWAĆ TO POŁOWA TYCH NIEUDACZNYCH OPERATORÓW BEDZIE DO ZWOLNIENIA!

@Metronor

sam przyznajesz, że krzyczą, krzyczeć to w domu na żonę a nie ludzi ,którzy ciężko za was pracują... kolejny MENTOR, KTÓRY WYZYWA OPERATORÓW OD NIEUDACZNIKÓW, chyba nie wie ,że nie jest anonimowy, IP I DO HR z tym iść.

Jojo
@On

Macie ombus, macie Miłosza czy Artura i inne niebieskie linie w LMie i nie wiecie gdzie to zglosic ? Macie czarne skrzynki i boicie sie zrobic porządek ? Przykro sie czyta takie opinie o mouldingu. O postm. Zadnego slowa jeszcze nie wyczytałem. Super ! Nikt nie ma prawa w tej firmie was wyzywac, to ze czasem ktos sie zdenerwuje i glos podniesie to raczej normalne - zdarza sie przy ciśnieniu na czas, No ale kurde !!! Zeby od nieudaczników itp wyzywac ? Dramat ????

@Mentor

Pan mentor pewnie 2zmiana?zgadza sie!

@Tooo

Kazda zmiana

Too

Pierwszy raz spotykam się z tak nienormalnymi pseudo mentorami, prowadzącymi itp. Rozumiem że nowy, młody żółta koszulka itp ale 2 połówki formy 4mentorow jest jakiś proces zelkotowanie np większość siedzi na kantynie palarni a wtym czasie wołają młodego gdzie indziej jeden mentor chce to drugi tamto a ty już nie wiesz kogo słuchać przez ostatnio 12 h pracy l gdyby nie obiad to nie wypił bym kubka wody a na koniec i tak było źle bo czepiali się że tam mnie nie było, niebyli bo inny mentor zawołał itp a reszta co 10min toaleta fajka woda (usunięte przez administratora) są te ludzie. Ps mentorzy na hali elektroniki pala i dmuchają w wyciągi pajace zgłoszę ich

El
@Too

Jesteś nowy jesteś w robocie to pracujesz. I tak trafiłeś że nie ma takiego ognia jak kiedyś. Popracujesz trochę to wszystko zrozumiesz. Wodę można pić do woli. Nikt Ci tego nie zabroni. O wodę nie pytasz się tylko informujesz

ooo

straszne

Danon

Bedzie dobrze. Cierpliwości.

Święty
@Too

Kolejny płaczek. Weź się za robotę a zostaniesz doceniony. Widocznie nie jest tak jak piszesz bo zgłosił byś to swojemu przełożonemu, po co wylewasz swoje żale na gowork.

Ile nowy pracownik dostanie na rękę po mc pracy?

Nowicjusz

Czy ktoś się orientuję czy nowym pracownikom należą się premie ?

Noo
@Nowicjusz

Ale jakie premie? Dostaniesz wydajność i może jakieś wejściówki

JR

Biurka w biurowcu 1.5metra rozstawione wszystko ok bo stan epidemi , tylko robole w staraniach szafka przy szafce , człowiek przy człowieku już zero odległości, jedna zmiana wchodzi, druga wychodzi tan standardy covid nie dotarły;(

T000

Jestem w początkowej fazie rekrutacji,?jak to z wynagrodzeniem jest?ile można się spodziewać pierwsze 3mc?

Świeży
@T000

Bez nadgodzin wejściówek i poliwalencji to 2400-3000 na początku. Potem już normalnie

@Świeży

2400?

Luis

Kiedy kończycie urlop? Planuje złożyć papiery do was

@Luis

Skladaj juz

Luis
@Xx

Ok. A kiedy ruszacie po urlopie?

XDD
@Luis

Już od końca lipca ryszyliśmy.

Xxx

Szukam transportu na 3 zmianę z jarszewka

Benek

Jeżeli czyta to ktoś z SV to poradził bym przyjrzeć się pracy mentorów. Jeden z nich regularnie poniża swoich ludzi na forum innych pracowników, chodzi do jednego i gada na drugiego, potem idzie do następnego i gada na poprzedniego i tak całą zmianę. Oprócz chodzenia i poniżania, obrażania i wyzywania swoich ludzi nie robić nic! PS. Mięśnie to nie wszystko ????

gruba ryba

Gdzie tak niby jest???

@Hmm

Na produkcji tak jest

Batman

Będą jakieś przyjęcia do pracy???

@Batman

Są przyjęcia do pracy

Ona
@Xx

Jak można złożyć papiery?

Mis
@Ona

Hr pracują już normlanie?

Zip

Na PRD ,dalej taka patola czy wkoncu zaczęli ludzi szanować chociaż trochę?

@Zip

Zatrudnij się to zobaczysz jak jest

Kolo

Kiedy beda przyjmowac do pracy u was?

Oni
@Kolo

Już przyjmuja

Pek
@Oni

Nie mogę zadać nowego zapytania... Interesuje mnie czy posiadacie prasy krawędziowe? ????

Mej
@Pek

:) nowy hmmm nie znam lecz inżynierowie polecają a co oni wiedzą, zostawiamy dla siebie ważne co ręce potrafią, mózgu nie potrzeba w pracy

Ona27

Gdzie aplikować jeśli chciałabym się zatrudnić w tym zakładzie jako pracownik produkcji? Czy są przyjęcia kobiet?

Zm
@Ona27

Na spotkaniu dyrektor mówił że nie planujemy zatrudnień. Więc najlepiej pytać w hr

Viola
@Ona27

Tak są przyjęcia kobiet napisz cv (usunięte przez administratora)

Stefan

Kiedy za błędy HR będą płacić pracownicy HR a nie zwykli pracownicy???

Facet Stefana
@Stefan

No ja tez mam oddac bo za dużo dostalem kasy. Skandal co nie? Juz powinno byc moje.

Facet Stefana

No i dlatego nie oddam kasy jaka nam sypnal dyro przy powrocie z Francji. Dali to moje.

@Facet Stefana

Dyro dał, to niech odda ze swoich :)

On

Mówisz... tam to wszyscy doskonali !!! Kurde chciał bym taki być

Mateusz MNT

"Bunkrow nie ma, ale też jest (usunięte przez administratora) Praca produkcji wyglada na dość ciężką, ale w dobrych warunkach roboczych. (Proces technologiczny sprzyja temu, odpowiednia temperatura wiazania i czas). System pracy 12/12h Ogromne wrazenie robi proces zamykania form, dodatkowo operatorzy zaangazowani sa wynagradzani pienieznie. Firma rozwija sie i wdraża nowe rozwiazania. Jest czołowym producentem w produkcji łopat wiatrowych. Lokalizacja firmy w dogodnym miejscu dla osób zmotoryzowanych. Blisko autostrady. Firma korzysta z uslug kateringowych mając wlasną stołówke przed ktora zostały dostawione stoly biwakowe i parasol aby w skutek panujacych obostrzen mogli zjeść obiad czy śniadanie. Z uwagi na Covid19 trzeba zrozumieć terazniejsza sytuacje, dość kryzysowa, ktorej tak na dobra sprawe nie odczulismy jak reszta rodaków. Firma mimo wszystko dołożyła starań w zapewnieniu ochrony, Stworzyła grupe szyjacą maseczki, trochę późno lecz materiał użyty musial byc atestowany. Nalezy wspomnieć o lokalnej akcji rozdania strojow, rękawic itp. rzeczy niezbednych ratowniką medycznym.. Przypominam o przyszlych wyborach. #AndrzejDuda

Hahaha
@Mateusz MNT

To kopia z ulotki marketingowej?

Olo

Witam słyszałem że 78 stoi to prawda? i jak długo ma stać jestem na l4 i nie wiem czy wracać

Młody
@Olo

17.06 od rana ruszyła maszyna

Zostaw merytoryczną opinię o LM Wind Power Blades - Goleniów

• Jak się pracuje w LM Wind Power Blades?

Zobacz opinie na temat firmy LM Wind Power Blades tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 203.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LM Wind Power Blades?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 177, z czego 54 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 88 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LM Wind Power Blades?

Kandydaci do pracy w LM Wind Power Blades napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LM Wind Power Blades
2.5/5 Na podstawie 601 ocen.
  • Nowa 3
    72-100 Goleniów