intek

Lubawa

Opinie o intek

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w intek?

Nickelodeon

Co tam w wielkim Inteku slychac? Wynagrodzenia i premia poszly w gore? Ponoc i roboty od cholery macie. Jak to wreszcie tam jest?

latek

wyczytałem ze teraz szukają pracowników, nawet sporo etatów troche dziwne ze w jedym czasie aż tylu , wiecie czy nawał pracy czy może coś innego ?

latek
@psyholozka _15-8-2017 15.08.2017 16:23

psyholozka , do kogo piszesz ?? do latka czy były pracownik ?? jak do mnie to to nie łapie o czym piszesz do mnie :)))))

biku

Hej, a w ogóle dużo oni pracowników zatrudniają, bo niestety nie znalazłem od nich ofert pracy i mysle, czy w ogóle jest szansa na zatrudnienie.

Zostaw opinię o intek - Lubawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie intek