Intek

Lubawa

Intek

Opinie o Intek

Elżbieta

@jan-usz biznesu, za co konkretnie firma Intek obcięła wypłaty? Również interesuje mnie, czy często zdarza się tak, że następują opóźnienia w wypłacie wynagrodzenia? Jeżeli możesz to przedstaw, jak to wygląda szczegółowo. @pomowiec, kiedy według zapisów umowy powinno pojawić się wynagrodzenie?

Farbowany lis
@Elżbieta 12.10.2018 09:47

Wynagrodzenie powinno pojawić się 10 dnia każdego miesiąca

Kazimierz
@Farbowany lis 12.10.2018 14:13

Często zdarza się, że ten termin nie zostaje utrzymany? Czym są spowodowane opóźnienia w wypłacie wynagrodzenia za pracę w firmie Intek? Jak wiesz coś na ten temat, to zachęcam do odpowiedzi, ponieważ będzie to pomocna kwestia dla osób, które rozważają w przyszłości aplikowanie do pracy w tej firmie.

pomowiec

dzisiaj 11 a wypłat ani widu... Na pytanie dyr.odpowiada " robotą się interesuj, a nie kasą"

jan-usz biznesu

nie dosc ze poobcinal wyplaty to jeszcze nie ma ich na czas

Szukasz pracy?

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w intek?

Nickelodeon

Co tam w wielkim Inteku slychac? Wynagrodzenia i premia poszly w gore? Ponoc i roboty od cholery macie. Jak to wreszcie tam jest?

latek

wyczytałem ze teraz szukają pracowników, nawet sporo etatów troche dziwne ze w jedym czasie aż tylu , wiecie czy nawał pracy czy może coś innego ?

latek

czyli za 2000 PLN jako automatyk ?? + premia ?? dobrze zrozumiałem ?? to chyba żarty i życzę powodzenia na znalezieniu fachowca

@latek 03.08.2017 20:18

Tak jest, fakt że premia do 2000 ale niepewna. Taki był chyba plan Prezesa, po odmowie nowych warunków przez kilka osób, wrócił do poprzednich warunków wynagrodzenia i trochę podwyższył wynagrodzenia tylko na jak długo?

psyholozka _15-8-2017
@Były pracownik 03.08.2017 21:50

Oj latek widze ze jak pracowales w firmie to goliles szefa -chyba niezle. Jak cie wyrzucil albo zdazyles uciec to szef BE. Latek tak jest na tym swiecie. Latek jak tak pisanie ci lekko idzie to pokaz szefowi ze potrafisz i bedziesz lepszy od niego. Potrafisz przeciez nie. Bylby dobry argument dla ciebie. Masz dobre rady bedzie ci latwiej. Bedziemy cie chwalic. Latek to typowe objawy. !!!

@psyholozka _15-8-2017 15.08.2017 16:23

psyholozka , do kogo piszesz ?? do latka czy były pracownik ?? jak do mnie to to nie łapie o czym piszesz do mnie :)))))

biku

Hej, a w ogóle dużo oni pracowników zatrudniają, bo niestety nie znalazłem od nich ofert pracy i mysle, czy w ogóle jest szansa na zatrudnienie.

Zostaw opinię o Intek - Lubawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Intek