intek

Lubawa

Opinie o intek

znajomy

Znam Prezesa z Durpolu.Czlowiek ambitny ,pracowity -nie korzystał z urlopu wypoczynkowego/ czasem zastanawialismy sie jak mozna tak niedoceniac zony,rodziny/,apodyktyczny.Moze zmienił się z wiekiem,z czsem.

latek

wyczytałem ze teraz szukają pracowników, nawet sporo etatów troche dziwne ze w jedym czasie aż tylu , wiecie czy nawał pracy czy może coś innego ?

psyholozka _15-8-2017
@Były pracownik 03.08.2017 21:50
Tak jest, fakt że premia do 2000 ale niepewna. Taki był chyba plan Prezesa, po odmowie nowych warunków przez kilka osób, wróci...

Oj latek widze ze jak pracowales w firmie to goliles szefa -chyba niezle. Jak cie wyrzucil albo zdazyles uciec to szef BE. Latek tak jest na tym swiecie. Latek jak tak pisanie ci lekko idzie to pokaz szefowi ze potrafisz i bedziesz lepszy od niego. Potrafisz przeciez nie. Bylby dobry argument dla ciebie. Masz dobre rady bedzie ci latwiej. Bedziemy cie chwalic. Latek to typowe objawy. !!!

latek
@psyholozka _15-8-2017 15.08.2017 16:23

psyholozka , do kogo piszesz ?? do latka czy były pracownik ?? jak do mnie to to nie łapie o czym piszesz do mnie :)))))

biku

Hej, a w ogóle dużo oni pracowników zatrudniają, bo niestety nie znalazłem od nich ofert pracy i mysle, czy w ogóle jest szansa na zatrudnienie.

łupak

Firma niegodna polecenia, Prezes - totalna pomyłka, tylko Gosiulek ok!

Zostaw opinię o intek - Lubawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie intek