Opinie o LM Wind Power Blades w Goleniów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie LM Wind Power Blades. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie LM Wind Power Blades o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja silników i turbin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LM Wind Power Blades w Goleniów

Stary

Witam Kto teraz prowadzi grupę po panu Wojtku S. ? Zamierzam wrócić i chciałbym trafić do dawnych kolegów

Web

Kto mi powie jak miały być wypełniane ankiety???

Czarna
@Web

Anonimowo. Po wypełnieniu wrzucone z innymi.

Web
@Czarna

Jak anonimowo jak mój lider dał nam ankietę i ja zabrał i wiedział co.kto (usunięte przez administratora)

Nerw

Znowu pupilki Team Liderów pojadą na Francje a robole będą dalej rezać jak rezali:(

@Nerw

Siemka mam pytanie, jakie trzeba spełniać wymagania albo mieć umiejętności żeby wyjechać do Francji ?

Mess

Mocne kolana:)

Kiki

Kk = krzyzak pospolity to nie plotka, to fakt. w koncu GE przejrzalo jego niecne poczynania, i dostal kopsa w grubą pupe

@Kiki

I chrabina anna zacznie w końcu zarządzać kadrami A nie bać się krzyżaka

Kiki

Kadry w miarę idą A jak nie będzie tego szkodnika przeszkadzacza - to może być tylko lepiej

W miarę idą??

Koko
@Ona

No place to czesto dramat pod skrzydlami tak zwanej Kierowniczki G.

@Koko

Bo Wy nie wiecie a ja wiem Już dawno mógłby działać w goleniowie dobry system naliczania płac Ale zawsze szkodnik krzyżak to blokował Bo musiałby odpowiadać za taki projekt wdrożenia systemu A on chronicznie nie lubi odpowiedzialnej pracy. Wiec zawsze wolał byle jak byle za nic nie odpowiadać I w końcu GE powiedziało mu basta

Riki

Ciekawe skąd wiesz.

@Riki

Wyjazdy integracyjne to nieocenione źródło informacji... Pozna nocą zmęczeni ludzie już nie kontrolują w pełni tego co mówią I wystarczy dobrze słuchać (usunięte przez administratora) bardzo się pilnuje - ale nie jest w stanie upilnować innych długich języków

Podbijam

Foto

U.W nie w ogrodzie tylko w robocie jest praca . Nawet sama nie wiesz i śpiąca królewna co komu mówicie

On!!

Na co koło biura są wystawione stoly z parasolami? Ktoś wie?

Parasol
@On!!

Zeby mozna bylo jesc ksnapki na zewnatrz jak ktos chce.

Glodny
@Parasol

A kiedy znowu beda obiady ktos wie? Mamy zasuwać po 12 godzin na kanapkach ile jeszcze?

@Glodny

Podobno do przestoju ma nie być cateringu!

Najedzony
@Glodny

To żaden problem sobie ugotować dzień wcześniej i wziąć do pracy , jak kanapki Ci nie pasują

Ziom
@On!!

Ciepło się robi zimne piwko będzie z beczki w przerwie i pieczona kiełbaska z grilla

Glodny
@Najedzony

Ooo, biuro sie odezwalo. Zapraszam do rezania łopaty to inaczej zaspiewasz.

Pepa

Czy już wydawane są obiadki na stołówce?

Cit

Hej przyjmują do pracy w lm

Nat

Nowicjusz

Która zmianę polecacie najbardziej

Kto to
@Nowicjusz

Nie ma przyjęć więc na nic sie nie zda taka informacja

Yolo
@Kto to

Czekaja podobno na zgode (usunięte przez administratora), bo bez nich juz (usunięte przez administratora)nawet nie mozna i zaraz zatrudniać beda. Potwierdzona informacja.

Xxx
@Nowicjusz

Na pewno nie 77.4 na 1 zm.

Nowicjusz

Kiedy rekrutacja rusza?

Andzia
@Z. I. P

Nie w tym roku.

Nie przejmuj się będą narzekać jak się będzie im nudzić !!! I szukać sobie roboty !!!

Sprawiedliwy

I w was facetach motywacja. Wspierajmy nasze koleżanki,pomagajmy im A nie tylko oczerniacie. One nie mają tyle siły co my

Donald
@Sprawiedliwy

Zwłaszcza koleżanka, jak się slizgala tak się slizga A wy za nią robić będziecie tak jak to było na moldingu

@Sprawiedliwy

W żadnej pracy kobiet nie położą muszą pracować równo z mężczyznami a nie przychodzą do pracy wymalowane paznokcie zrobione i myślą że są miss piękności. Wiedziały do jakiej pracy się zatrudniają.

Kaczor
@Donald

Kto za nią w qc będzie robić??

@Donald

Dziewczyna jest nowa i ma prawo się uczyć i korzystać z pomocy innych!!!

@Ona

Zależy o jaką pomoc chodzi? Bo w romansach raczej osoby trzecie nie pomagają.

Krzysztof
@Sprawiedliwy

Ogarnij się to praca pomóc to możesz prywatnie w domu

Krzysztof
@Oburzony

I tu się zgadzamy

Oburzony

Czytaj ze zrozumieniem a później wypowiedz się na ten temat.

Patryk
@Oburzony

Jeśli praca jest ciężka to drogie Panie zapraszamy do innej np. Lepienie pierogów super praca dla kobiet lub na wybieg do honolulu bo ponoć to takie miss jak to kolega ujął ????

K.l

Czy w firmie szykują się zwolnienia? ....

MH
@K.l

Oczywiście że tak. i to w chamski sposób

Bezrobotny

Witam, jak wygląda praca w tym mniejszym LM? Tym po drugiej stronie ulicy? Mówią że lżejsza robota

@Bezrobotny

Chyba ok

Wiekszy
@Bezrobotny

Mniejszy to ty masz cuś w spodniach! I dlatego ci lżej wchodzi, uważaj żeby nie wypadł

Wkurw

Krew z nosa Montaż to na tarcie chrzanu się nadaje 5 stoi i se gada A szlichta (usunięte przez administratora) po 5 koszulek zmieniam bo mokre od potu A tam słonecznik jedzą i patrzą gdzie się schować - (usunięte przez administratora)

Kurde
@Wkurw

To nic nie można z tym zrobić?

Od kiedy jest przestój ?

@Operator

Dzieki

Noszenie maseczki przez 12 godzin SZOK

Korona

Może audyt podestów i schodów na których zmuszeni są pracować operatorzy Bo hamulce popsute, łańcuszki pokrywane A potem ręce łamią albo nogi łamagi

...
@Korona

Od tego są osoby wyznaczone ale ich nigdzie nie widać. Pilnują tylko palarni

niebieski
@Korona

plotka głosi że Panu Kk podziękowali więc chyba czas na dwóch kolejnych .........

@niebieski

Kk = krzyzak pospolity to nie plotka, to fakt. w koncu GE przejrzalo jego niecne poczynania, i dostal kopsa w grube (usunięte przez administratora)

L4

Najlepsza druga zmiana jaka może być 69.3????

Hahaha
@L4

3 zmiana 69.3

Nonek
@Hahaha

Wolne żarty. Wam nie potrzeba lidera . Wy się sami zatracie.

Nonek
@Nonek

Zatyracie. Bóg kiedyś wszystkich rozliczy.

Wsparcie

Więcej takich Mentorów :)

Wsparcie

Mam nadzieję że wkrótce dołączę do was :)

Zostaw merytoryczną opinię o LM Wind Power Blades - Goleniów

• Jak się pracuje w LM Wind Power Blades?

Zobacz opinie na temat firmy LM Wind Power Blades tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 203.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LM Wind Power Blades?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 177, z czego 54 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 88 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LM Wind Power Blades?

Kandydaci do pracy w LM Wind Power Blades napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LM Wind Power Blades
2.5/5 Na podstawie 601 ocen.
  • Nowa 3
    72-100 Goleniów