Opinie o LM Wind Power Blades w Goleniów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie LM Wind Power Blades. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie LM Wind Power Blades o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja silników i turbin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LM Wind Power Blades w Goleniów

Wiadomo kiedy będą pieniadze na święta i jaki będziesz przydzial?

Yyyyyy

Nowy dyro chyba jeszcze nie ogarnia....

Yyyyyy

i nie wie ze robole patrza i czekaja na ruch

Kanwiem
@Yyyyyy

Ale pitolicie hipolicie Co ma dyro do ogarniania Kasę nalicza hr, jak co miesiąc A podział jak co roku zgodnie z oświadczeniami o dochodach

@Kanwiem

A wiesz na podstawie czego naliczane sa premie i kasa swiateczna? Wiesz kto siè pod tym podpisuje, kto zatwierdza zmiany? Kto je inicjuje....

gawron

wiadomo juz jakie przedzialy w kasie na swieta?

gawron

mi sie tam wyplata zgadza

Heheszek
@gawron

Chętnie też się dowiem

Uczen

Drodzy koledzy powiedzcie kiedy bedzie kasa na swieta? Gadali cos w firmie?

Tor

Kibel na postmoldingu lekki zator Ciekawe dlaczego??? Jeszcze szybciej niech sie scigają na moldziemoze jeszcze większe fałdy wylotówy będą . Tu naprawa level3 tam naprawa level3 tu 9 metró fałd tam 12 metrów i oraj rezaj az się posrasz !!! Ludzie z moldy przyszli na wsparcie i ok kiedys regularnie przychodzili pomagać robić swoje kible. Szkoda ze pozostale działy mają (usunięte przez administratora)

Kontrola
@Tor

A nie napiszesz o tym, ze podchodzicie po dwa razy do tych samych napraw i w jakis magiczny sposob nie potraficie ich zakonczyc? Tylko zrzucacie na kontrolerow? Z moldu rozne lopaty wychodza, ale trzeba umiec je obrobic w czasie. A nie na wojenke z kontrola. Obrazacie nas a potem sie dziwicie ze inspekcji nie potraficie przejsc...

Bogus
@Kontrola

Przyjdź i pokaż jak zrobić za pierwszym razem ten kibel

Tor
@Kontrola

Stary robileś wogule na szlifierce? Czy wiesz co piszesz karjerowiczu . Lopatki 43- 48.8 - 48.9. naprawa na rucie na 12uni za twoich czasów to byl ogrom pracy a teraz porównaj te łopaty a te łopatki za twoich czasów stary bądz obiektywny i nie kozacz albo ubierz kondona wez szlifierke i pokaż jaki jestes ura bura ale nie raz tylko wyobraz sobie ze co zmiane oramy te fałdy wyloty po (usunięte przez administratora) wie ile metrów i każdy ma już dosyć

kontrola
@Tor

Ciężko się dyskutuje z kimś, kto tylko obraza kolegów. Ale widocznie taki macie na postmoldingu klimat i atmosferę.

Wypalony
@Kontrola

Obrazacie nas a potem sie dziwicie ze inspekcji nie potraficie przejsc...Mamy rozumieć ze to taki odwet ?? Z moldu nie powinny buble wychodzic! Fakt wszyscy popełniają błędy i BC i QC ale kabaretem jest jak po 9latach rezania napraw ktos z QC kto pracuje 3 lata ma odebrac naprawe i przy tym robi z siebie blazna bo nie wie o co chodzi ,,to o czym my mowimy!!!?? Dziewczyna z finishu odbierająca naprawy to żart, QC jednak pewna wiedze miec powinno. Bez obrazy ale nowa kontrol ( czesc jej) to nieporozumienie. Wiec problem jest nie tylko w produkcji

Z boku
@Wypalony

To moze jak jestes wypalony to czas powiedziec pas....dla Twojego wlasnego dobra warto moze zmienic otoczenie... Ilosc lat nie jest argumentem kto lepszy kto gorszy.... Pewnie wszystkim by sie lepiej pracowalo gdybyscie na postmoldingu nie wytwarzali atmosfery niecheci do wszystkich innych....nie widzicie bledow u siebie ale innych wrecz kopiecie...a prawda pewnie po srodku lezy....

Madzia
@Z boku

Najlepiej zganiaj wine z działu na dzial

Hehehe
@Madzia

zaspana Madziu, komentowac post stary tylko by go podbic i zakryc nowsze, jakie to zalosne...

O nie
@Hehehe

A Ty Aniu zajmi się swoją pracą i pilnuj swojej(usunięte przez administratora) bo to żałosne się robi . Wystarczy, że na przeewie na chłopaków już gadasz A ledwo pracę zaczęłaś. (usunięte przez administratora)

?
@O nie

Która Ania?

Hehehe
@O nie

Zmartwie cie, jestem facetem daleko poza zasiegiem twoich intryg :) A Ania przynajmniej wie z kim ma do czynienia. (usunięte przez administratora)

Gość 2
@Tor

To nie tylko nasza wina mamy bardzo dużą presję na czasy a wy tak bardzo mocno pracujecie że na kantynie brakuje wiecznie miejsca bzdury gadasz i tyle ale zapraszam cię na formę pokaz na co cię stać my chętnie będziemy obserwować bo takich jaj jeszcze na moldingu nie było jak sięgam pamięciom

zainteresowany praca

witam, jestem zainteresowany praca w LM w dziale jakosci. czy mozecie powiedziec mi na jakim poziomie są zarobki?

Ona
@zainteresowany praca

Zadzwoń do HR tam ci udziela informacje najbardziej rzetelna

On

Znowu wypłaty źle ponaliczane.ciekawe na co teraz zgonią

On1
@On

Trzeba poczekać na kwitki i się okaze

Boss

Co wy odpierdalacie na tym moldingu?

@Boss

Rezac tam nie marudzić albo na mold przyjść pokazać jak się wykłada szkło bez napraw

77.4

Po dwóch nockach mamy wpisany uw????Jakiś żart???? Całym naszym urlopem rozporządzają jak chcą!!!

69.3
@77.4

31 grudnia według grafiku powinien być wolny a nie urlop. Co tutaj się dzieje!?

Ktoś

najlepsza firma na świecie wypłaty zawsze na czas, żart siedzą w tym biurze i nawet nie wychodzi im policzenie wypłat zawsze jest coś nie tak

Ktos2
@Ktoś

Coraz gorzej. A kiedy zamierzacie dac nowy grafik na grudzien? A co z ludźmi którzy zaplanowali sobie czas po Świętach wyjeżdżając z rodziną? Z niczym się nie liczcie?

Stary
@Ktos2

Nowy grafik dostaniesz przed samymi świętami tak aby nie opłacało się iść na zwolnienie. W tej firmie to normalna praktyka stosowana od zawsze

ORZESZEK

W Paryżu najlepsze kasztany są na placu Pigalle!

ORZESZEK

Takim sprzętem jaki posiadasz w garażu to nie tylko będziesz mógł przenieść się do odległego Paryża ale również na koniec Świata, lecz nie posiadam wiedzy czy tam są kasztany. A Twój sprzęt translaktyztoroberek bezpiecznie doprowadzi Cię do każdego miejsca na Ziemi , wystarczy go odpalić i lecisz

@ORZESZEK

Siedzę, myślę... A czy ORZESZEK nie jest z rodziny kasztanowatych, a może kasztan jest orzeszkiem... ORZESZKU! Może warto Ciebie schrupac i problem z głowy, a translaktyztoroberek oddać biednemu, bezdomnemu? Tyle pytań a tak mało odpowiedzi na tym świecie.

@ORZESZEK

Jeżeli wolisz to pozostaje Ci Tie-Fighter bądź Millenium Falcon i już się znajdziesz na Placu w Paryzu

?

@Rzołońdź

A czy wiesz, że z prażone kasztany można spróbować we Francji. Są one bardzo pożywne. Zawierają dużo skrobi, tłuszczu i witamin. Robi się z nich mąkę, a pieczone uchodzą za wyjątkowy smakołyk w wielu krajach. Tak więc nie możesz mnie zjeść, jestem bardzo pozyteczna

ORZESZEK

Babcia zjadła dziadka więc po sprawie, nie ma czego się już bać. Ja widziałam Twoje nie sandałki ale kalosze w kwiaty, na ponure jesienne wieczory sandały nie są uzyteczne

Ale po co ta agresja??? Pamiętaj... Luz się liczy

@Rzołońdź

Babcia dostala dożywocie, dziadek sie popsuł i co dalej? Czy lubisz orzrszki w karmelu czy solone?

Rzołońdź

Dlaczego, dlaczego, dlaczego... Dlaczego ktoś usunął moje wpisy? Ludzie większe bzdury wypisują na swoich "kolegów" i wpisy nadal są. To jest nie sprawiedliwe, obiecuję że trybunał się o tym dowie! Tyle w temacie!

@Rzołońdź

Spokojnie rzołańdźiu, więcej luzu, sam tak pisales. Pamiętaj orzeszek z rzołądźiem bądź wampir ze swoją ofiarą zawsze się odnajda.

sprawiedliwy
@Rzołońdź

Bo niesprawiedliwe pisze sie razem. Za takie babole won!

HeheheHe

Skąd tyle samokrytyki, orzesz-ku?

@HeheheHe

Burak. Stworzenie boże nie docenione przez elfy ale jak istotne w życiu codziennym. Hahaha czy hehehe burak jesteś i tyle!

Rzołońdź

Po moich wpisach powinieneś zauważyć, że jestem chory. Chory umysłowo. Tak Cię matka wychowała, że wysmiewasz się z takich ludzi? Krasnal wymierzy karę w przyszłości!

BURAK CUKROWY
@Rzołońdź

Sorry, ale przeczytałem tylko jeden - ostatni. Buahahahahahah. COś mnie ominęlo?

Kokcij

Ejjjjj dajcie mi proszę znać kto jest sv na postomolingu na zmianie teraz u (usunięte przez administratora) Prosze o namiary do sv ????????????

Otwarty

Witajcie forumowicze. Czytałem z partnerem, że LM to mega tolerancyjna korporacja. Chciałbym się dowiedzieć czy zdarzają się u Was epizody gejowskie? Tzn. oficjalne, publiczne pocałunki czy np. trzymanie się za rękę w drodze na parking lub stołówkę. Proszę mnie nie hejtować. Czekamy na konkretne opinie.

Normalny
@Otwarty

Tak, tak. Takim jak ty można nasza firmę polecić. A konkretnie - polecić wam (usunięte przez administratora)

Xx

Przyjdź a sam zobaczysz

Gerung
@Otwarty

Spoko. U nas w LM to normalka. Jak się zatrudnicie to poproście do czerwonych koszulek. Tam jest takich jak wy najwięcej. Pozdrawiam.

maniek

To niech te Wasze duże mózgi zaczną myśleć i przelewać wynagrodzenie na czas.

Chyba zerowe IQ

Ciężka umysłowa praca. To jak Ci nie pasuje, nie wyrabiacie się z robotą, to idzcie na produkcję, skoro to nawet małpa może robić. W żadnej firmie nie spotkałam się z taką pogardą dla pracowników, którzy na WAS (usunięte przez administratora) zasuwają. To dzięki ich pracy wpadają pieniadze na konto firmy. Ciekawe czy umysłowi mieliby z czego zrobić sobie wynagrodzenia, jakby robole się pozwalniali. Nie dziwię, się ze produkcja tak bardzo nieznosi umysłowych. Same godziny przyjmowania Fizycznych w okreslonych godzinach: mówi samo za siebie.(usunięte przez administratora)

Szczypiorek

Tu jedna z (usunięte przez administratora)już dzwoniłem do PIP będzie impreza będzie się działo i czasu w trakerze przy komputerze w naliczaniu będzie malo

Ludu

A czy Panie, które siedzą na dupce w biurze znają kodeks pracy, czy Panie w biurze wiedzą, że za każdy dzień zwłoki przysługuje pracownikom 8% odszkodowania za zwłokę, czy Panie w biurze wiedzą, że jak ktoś je zgłosi do PIP to nikt nie będzie patrzal na ich "umysłową pracę", czy Panie w biurze wiedzą, że reszta firm sobie radzi tylko wy macie z tym problem. Nie samym parzeniem kawy człowiek żyje moje drogie.

Klaudia

Po wypowiedzi widać że pisała to mądra wykształcona osoba ciekawe gdzie takie umiejętności obrażania drugiego człowieka zdobyła aczkolwiek widać że jest to wykształcenie (usunięte przez administratora)

@maniek

ludzie przecież biuro i reszta już w piątek przed południem wiedzieli co jest na rzeczy i co i nic żadnego zebrania żadnego przepraszam bo po co niech robole robią swoje a my (usunięte przez administratora) do auta i weekend my tyle zarabiamy że kasę mamy a małpy niech się martwią ciekawe czy ktoś za to beknie hhhahhhhahhhh

Kalina

Jeśli to pisał ktoś z HR-ow, to już wiadomo skąd taka (usunięte przez administratora)się rozprzestrzenia.

@Kalina

Tu zle ludzi traktuja.

Nowa
@Szczypiorek

Zobaczymy czy to cos da....

@Nowa

To nic nie da

Trzeba

Ten nowszy

Nieważne kto

Słyszeliście coś o wyjezdzie do Dani? Kto pojechał?

Masakra

Pytanie do pana dyrektora i sv!!!! kim jest mentor,jaką ma funkcje i jakich ludzi powinno sie wybierać na to stanowisko???czy aby nie czsem ludzi komunikatywnych,doświadczonych,pracowitych,umiejących przekazać wiedze???? a tymczsem 70% mentorów to ludzie ktorzy mają kompletnie inne podejście do tego stanowiska,myślą że juz nic niemuszą robić,szlachta ze starzem,wysługują sie nowymi ludźmi,nim jeszcze ich czegokolwiek nauczą!!!!! Każdy z nich doskonale wie że,nie da się nauczyć tej roboty w tydzień,ani nawet miesiąc! Niestety prawda jest taka,są to nieodpowiedni ludzie to tej funkcji, nie mają pojęcia o motywowaniu ludzi do pracy!!!Masakra!!! [usunięte przez moderatora]. to nieodłączny towarzysz procesów w tej firmie! krzyk i naśmiewanie się nawet z bystrych lecz zamieszanych początkujących osób jest standardem! Nie wiem czy dyrekcja tego nie widzi,czy nie chce widzieć??? Jedno jest pewne,tak nie może być!!!! A BHP jeden z priorytetów L[usunięte przez moderatora].. totalna ściema,wypadki są non stop tylko SV ich nie zgłaszają, wysyłają ludzi na urlop,a po kilku tyg ich zwalniają(BYWAŁO) po co te zakłamanie,tylko statystyki sie dla was liczą??? M[usunięte przez moderatora]. OPEN YOUR EYES ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Masakra!!!
@Masakra

I tyle w temacie

Ole
@Masakra

Dziwię się że taka O . T była we Francji teraz do dani jedzie A stary pracownik który ms 5 lat starzu nie ma prawa nigdzie wyjechać tak mi powiedzieli. Romans cuda czyni

Ole ole
@Ole

Olena?

Hmmmm
@Ole

A kto jedzie w te same miejsca w tym samym czasie?

SL

Krzychu wracaj na produkcję! Wyprzedziłeś pozostałych TL o epokę! Bez darcie gęby nadl masz szacunek ludzi z PRD.

Kiki
@SL

A Arbo też porządku.

Sryniu

Chcesz palerka to sobie walnij kielicha

Dziwne że ludzie którzy pracują po dobrych parę lat nawet nie zostali zaproszeni na rozmowę do pracy do kontroli a ludzie z małym stażem? sami widzicie

Ktos
@280

Kazdy szef sam dobiera sobie ludzi. Staz pracy nie jest tu decydujacy.

Ktos2
@Ktos

To To szok

Fan

Lm jest de best! Kocham prace w tej firmie Każdemu polacam Początku były na formach u jasy A teraz przyjemna praca u bereta WsYscy uśmiechnięci

Młody

@Sts

Jadę na szlifierce Zapraszam! Nic strasznego Ale żyrafy trochę się boje

Produkcja
@Fan

Lubie te usmiechy. Szczegolnie na porannych odprawach przy w....nym bereciku.

@Produkcja

Jak się robi dobrze swoją robotę to są uśmiechy Ja robię dobrze i koledzy wokół mnie robią Jak ktoś nie robi to berecik mniej się uśmiecha Ale wystarczy przestać udawać a zacząć pracować i uśmiechy wracają Czyli - róbmy dobrze. Z uśmiechem

Produkcja
@Fan

Mam Ci przypomniec, jak bylo w lutym ,kiedy Berecik z Wicherkiem poklocili sie z QC? Robiliscie tak samo (czyli dobrze), a produkcja stala - pioruny z oczu leciały....

fan
@Produkcja

Zgadza się, było grubo. i nikomu to nie bylo potrzebne. wiecej usmiechu a mniej zacisnietych szczęk - i robota pójdzie. Także tego!

Katerina
@fan

Uśmiechu??? Dobre.

Zziomalllll2

Zero podstaw po szkoleniach zero!!! Nie czai bazy co to uni co biax co csm Nic a nic nie wiem co oni tam robią ale ni w ząb stracony czas dla nowego pracownika. Ci co to "nauczają" nic praktyki tylko teoria i wychodzi lipa

Zziomal
@Zziomalllll2

Pogadaj z mielonym to Ci pokaże program szkoleniowy. I tam jest o materiałach Pytanie czy wszyscy sa na tyle pojętni żeby przyswoić taka wiedzę Łopata wiedzy do głowy nie nalozysz

Zziomal

Fifi
@Zziomal

Dokładnie tak.

Nosacz
@Zziomalllll2

Czego spodziałeś po szkoleniu u Janusza?

Kindol
@Nosacz

A Ty czego?

Zostaw merytoryczną opinię o LM Wind Power Blades - Goleniów

• Jak się pracuje w LM Wind Power Blades?

Zobacz opinie na temat firmy LM Wind Power Blades tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 203.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LM Wind Power Blades?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 177, z czego 54 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 88 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LM Wind Power Blades?

Kandydaci do pracy w LM Wind Power Blades napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LM Wind Power Blades
2.5/5 Na podstawie 601 ocen.
  • Nowa 3
    72-100 Goleniów